Artėja Kalėdos! Kokia dovana t

2016 12 5 | Straipsniai, Kvepalai

Sugalvoti gerą dovanos tėčiui idėją nėra taip lengva! Laimei, yra paruoštų sprendimų – ir tai ne tik dar viena kojinių pora – kuri patiks kiekvienam iš tėvų. Štai dovanų idėjos tėčiui Kalėdoms, kurios šiais metais jam pateiks malonią staigmeną.

Puiki dovanos idėja tėčiui

Patinai yra dviejų tipų. Pirmieji žino, kokie kvepalai jiems patinka, ir renkasi juos patys. Kiti naudoja tuos, kuriuos gauna po eglute. Bet kokiu atveju tualetinio vandens pirkimas yra geras pasirinkimas. Žvilgtelėjęs į lentyną jo vonios kambaryje lengvai sužinosite, kokį kvapą mėgsta jūsų tėtis. Jei lentyna tuščia, tai proga ją užpildyti nauju aromatu šventėms. Žemiau rasite paruoštus pasiūlymus dovanos tėčiui, atitinkantis vyrų skonį.

  1. Pradedame nuo bestselerio, kuris prieš daugiau nei 20 metų užkariavo kvepalų rinką – kvepalus „Azzaro Chrome“ iki šių dienų jie labai dažnai pasirenkami kiekvieną dieną. Jei jūsų tėčiui patinka gaivus, muskusinis tualetinis vanduo su citrusinių vaisių užuomina, jis mielai jį užuos.
  1. Kalėdinė dovana tėčiui bus prabangus šiais metais? Jie tikrai bus išskirtinė dovana „Dior“ kvepalaipavyzdžiui, „Dune pour Homme“. Jų pavadinimas „Dune“ gali būti išverstas kaip „kopa“ ir iš tiesų šis kvapas siejamas su jūros vėjeliu. Jame taip pat pajusite medžio ir rožių akordus. Kompozicija yra intensyvi – jei jūsų tėtis yra elegantiškas vyras, šis aromatas skirtas būtent jam.
  1. Ieškoti dovana tėčiui Kalėdoms prieinamos? Nereikia atsisakyti kvepalų pirkimo. Daugelis prekių ženklų siūlo vyriškus aromatus už griežtą biudžetą. Jameso Bondo tualetiniai vandenys yra labai populiarūs tarp subrendusių vyrų, nes yra ilgaamžiai ir malonūs. Šiltos, pikantiškos ir sumedėjusios natos yra hitas Kalėdinės dovanos vyresniems tėvams.
  1. Jaunesniems tėčiams patiks skyriaus pasiūlymai: „Calvin Klein“ kvepalai. Įdomus pasiūlymas yra citrinų ir gėlių amžinybės kvapas žmogui, paliekantis gaivumo ir lengvumo įspūdį. Švelniai muilinti ir vaistažoliniai – CK kvepalai yra viena universaliausių kompozicijų, tinkančių bet kokiai progai.
  1. „Ferrari“ kvepalai jie taip pat nesugadins atostogų biudžeto. „Red Power“ yra moderni fougere kvepalų interpretacija. Kaip ir dera šiai rūšiai, „Ferrari“ kvapas yra medienos, gėlių ir vaistažolių derinys. Tualetinis vanduo patiks elegantiškų vyrų ir … automobilių gerbėjų skoniui.
  1. Ar žinojote, kad yra tik du tradiciniai odekolonai? Galite nusipirkti vieną iš jų kaip dovana tėčiui Kalėdoms ir tai gana prieinama. Kelnas 4711 tai kainuoja nedaug ir yra legendinis aromatas. Kompozicija sukurta remiantis 1792 m. Jis skolingas savo gaminiui „Glockengasse 4711“. Tėčiui patiks gaivus citrusinių gėlių aromatas. Art nouveau butelis taip pat vertas dėmesio – šis tikrai patiks mamai, kai jis puošia vonios lentyną.
  1. Tėtis nusipelno geriausio. Taigi padėkite jam prižiūrėti savo veidą. Kad jis nustotų vogti kremą iš motinos skalbimo maišelio, padovanokite jam odai skirtą rinkinį. Tinka veido kremas vyrams jis visapusiškai drėkins, lygins ir palengvins. Pasirinkite grožio prekių ženklus, sukuriančius visas vyrams skirtas serijas, pvz. „L’Oreal Man“ ekspertas ar Lancôme vyras.

Jūsų tėtis bus dėkingas už juos visus Kalėdinės dovanos, bet atminkite, kad svarbiausios jam akimirkos bus praleistos su šeima. Tegul ši šventė būna stebuklinga!