Metronomas: kas yra geriausias d

Metronomas yra gana paprastas instrumentas, kuris vis dėlto atlieka svarbią muzikos pasaulio funkciją. Jo kilmė randama 1815 m., Tais metais, kai ją užpatentavo olandas Johannas Maelzelis, nors atrodo, kad tikrasis išradėjas buvo jo tautietis Dietrichas Nikolausas Winkelis.

Metronomai sukuria garsą su reguliariu ir reguliuojamu ritmu, kuris yra muzikinės kompozicijos tempo rodiklis. Šiuo metu yra daugybė modelių, kuriuos galima sugrupuoti į tris dideles grupes: mechaninius arba virvinius, skaitmeninius ir modelius, pagrįstus programinė įranga.

Svarbiausias

 • Metronomai padeda lavinti ausį, todėl jie yra ypač tinkami norint pradėti naudotis instrumento praktika.
 • Daugiausia galima išskirti tris metronomų tipus: programinė įranga, mechaninis ir skaitmeninis.
 • Pirkimo kriterijai, kurie gali padėti pasirinkti reikalingą metronomą, yra šie: naudojimas, kurį ketinate naudoti, jo tempo diapazonas, funkcijos ir dizainas.

Geriausi metronomai rinkoje: mūsų rekomendacijos

„REVIEWBOX“ žinome, kad ne visi turi laiko tyrinėti ir analizuoti skirtingus produktus. Todėl prieš pateikdami pirkimo vadovą, norime pateikti jums rekomenduojamų metronomų pasirinkimą. Tikimės, kad tai jums naudinga ir padės rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Geriausias kainos ir kokybės santykio metronomas ir derintuvas

Metronomas ir derintuvas iš prestižinio „Korg“ prekės ženklo, pasižymintys puikiu kainos ir kokybės santykiu. Leidžia naudoti metronomo ir derintuvo funkcijas vienu metu arba atskirai. Jo tempo diapazonas yra nuo 30 BPM (smūgių per minutę) iki 252 BPM.

Jis turi išėjimą Domkratas ausinėms. Jis naudoja baterijas kaip baterijas. Jis turi atmintį ir praktišką automatinio išjungimo funkciją. Yra versija su kontaktiniu mikrofonu.

Mėgstamiausias interneto vartotojų metronomas

„KORG MA-2“ yra mažas ir kompaktiškas skaitmeninis metronomas su LCD ekranu, puikiai aprėpiantis visas pagrindines funkcijas. Jis turi platų tempų spektrą ir nemažą kiekį muša ir ritminius modelius. Jame yra funkcija rasti dainos tempą paspaudus mygtuką ir ausinių jungtį.

Metronomas, pelnęs geriausio pardavėjo pravardę dėl puikios kainos ir kokybės santykio.

Labai ekonomiškas mechaninis metronomas, piramidės formos ir labai gero veikimo. Tai leidžia keisti laiką nuo 40 iki 208 PPM, siūlant labai tikslų tempų skalėje. Labai paprasta naudoti. Be to, tam nereikia baterijų.

Nors dangtis pagamintas iš plastiko, mechanizmas yra metalinis, o tai užtikrina aukštesnę kokybę. Galima naudoti praktiškai su bet kokiu instrumentu. Idealu pradėti nuo muzikos pasaulio.

Perkamiausias skaitmeninis metronomas

Labai ekonomiškas kišeninis skaitmeninis metronomas, idealus norint pradėti praktikuoti instrumentą. Jis turi du režimus: metronomo režimą ir tonų generatoriaus režimą. Pirmasis palaiko devynis taktus, penkis balso režimus ir tempo diapazoną nuo 30 iki 250 PPM.

Jis turi atmintį, kad išsaugotų skirtingus ritmus. Jis turi ausinių jungtį ir bateriją, kuri įkraunama per USB prievadą. Be to, juo naudotis tikrai paprasta.

Geriausias medinis mechaninis metronomas

Mechaninis metronomas, formos kaip piramidė ir medinio matinio riešuto spalvos korpuso. Tai idealiai tinka tiems, kurie turi labiau klasikinį skonį, nori mėgautis aukščiausia kokybe ir vertina stiprų garsą. Jame yra varpas, kurį galima nustatyti paspausti norimu paspaudimu.

Ir viskas su „Wittner“, vieno iš prestižiškiausių prekės ženklų, kokybės garantija. Žinoma, deja, jo kaina nėra pasiekiama visoms kišenėms.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie metronomus

Metronomo pirkimo metu daugeliui vartotojų kyla klausimų. Jei taip, nesijaudink: tu nesi nei pirmas, nei paskutinis. Be to, kad galėtumėte juos išspręsti, mes paruošėme jums šį skyrių.

Daugiausia galima išskirti tris metronomų tipus: programinę, mechaninę ir skaitmeninę. (Šaltinis: vaizdų šaltinis: 114078079 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra metronomai?

Metronomai yra prietaisai, naudojami muzikos kūrinių ar kompozicijų muzikos laikui ir ritmui matuoti ir žymėti. Norėdami tai padaryti, jie reguliariai skleidžia garsinį signalą, kurį paprastai galima reguliuoti. Be to, šiandien yra skaitmeninių metronomų, kurios taip pat gali atkurti vaizdinius signalus.

Kokiais vienetais matuojamas metronomo laikas?

Paprastai muzikinis laikas matuojamas dūžių per minutę (BPM) arba ritmas per minutę (BPM). Taigi skirtingus metronomus paprastai galima koreguoti nuo 30 iki 250 PPM. Nors ir mažiau paplitęs, metronomo laikui matuoti taip pat naudojamas žymėjimas, žinomas kaip MM arba Mälzel Metronome.

Kokios yra mechaninio metronomo dalys?

Klasikiniai mechaniniai metronomai susideda iš dėžutės, kuri gali būti pagaminta iš medžio, plastiko arba, kiek mažiau, iš kitos medžiagos. Be to, jie turi strypą, kuris svyruoja žymėdamas tempą. Prie šio strypo pritvirtintas svoris, kurį galima perkelti palei jį, kad būtų galima pakeisti švytuoklės greitį ir, atitinkamai, tempą.

Kad žinotumėte, kur turėtų būti svoris, norint pasiekti tam tikrą tempą, šio tipo metronomai turi skalę. Kai kurie metronomai taip pat turi varpą. Su juo galima žinoti, kiek muša Jie praėjo mato ribose, o tai labai padeda geriau suvokti laiką ir jo pasiskirstymą.

“Muzika yra tiesiausias menas, ji patenka per ausį ir eina į širdį”.

Kokias metronomų programas galima naudoti?

Metronomai turi daugybę programų, todėl tai yra būtina priemonė pradedantiesiems ir mėgėjams. Priklausomai nuo instrumento ir grojamo muzikos stiliaus, jį naudosite vieniems ar kitiems tikslams. Bet kokiu atveju dažniausiai naudojami šie naudojimo būdai:

 • Mokytis technikos.
 • Praktikuoti ritmus.
 • Norėdami ištaisyti ydas.
 • Pagerinti greitį.
 • Gerinti ritmo pojūtį.
 • Taigi muzikantai, grojantys grupėje, tai daro labiau koordinuotai.
 • Norėdami įrašyti kompoziciją.
 • Kaip teisingo komponavimo vadovas.

Kokie yra metronomų pranašumai ir trūkumai?

Metronomai amžius lydėjo muzikantus ir kompozitorius. Neabejotina, kad to priežastis turi būti ieškoma daugybėje jų siūlomų pranašumų. Su jais galite susipažinti šioje lentelėje.

Privalumas

 • Juos labai lengva naudoti.
 • Jo kaina yra gana pigi.
 • Jie padeda pagerinti muzikinį pasirodymą.
 • Jie padeda lavinti ausį.
 • Jie siūlo tikslesnę laiko kontrolę.

Trūkumai

 • Bateriją reikia įkrauti arba susukti.
 • Iš pradžių gali prireikti šiek tiek laiko prisitaikyti prie jo naudojimo.

Kam patartina pirkti metronomą?

Metronomai pirmiausia naudojami muzikos pasaulyje. Jas naudoja mėgėjai, pradedantys nuo instrumento, taip pat profesionalai. Tačiau jie turi daugiau programų. Daugelis žmonių juos naudoja atsipalaidavimui ir meditacijoms. Juos taip pat ypač vertina šokėjai ir choreografai.

Metronomai padeda lavinti ausį, todėl jie yra ypač tinkami norint pradėti naudotis instrumento praktika. (Šaltinis: Guvenc: 98488118 / 123rf.com)

Kokių tipų metronomai yra?

Paprastai skiriamos trys metronomų rūšys: mechaninė, skaitmeninė ir programinė įranga. Kaip matote žemiau, dėl skirtingų jų savybių jie daugiau ar mažiau tinka vieniems ar kitiems vartotojams.

 • Mechaninis arba styginis metronomas: Jie paprastai siūlo aukštą patikimumą, nors funkcijų požiūriu yra ribotesni. Strypo judėjimas suteikia puikų vaizdinį ženklą. Jie yra labiau klasikiniai statymai ir akivaizdžiai elegantiškesni. Kartkartėmis būtina juos nutraukti.
 • Skaitmeninis metronomas: Šiandien jie yra dažniausiai naudojami. Paprastai jie yra pigesni nei mechaniniai. Daugelis linkę įtraukti derintuvą. Be to, jie turi daugiau galimybių suskirstyti laiką ar ritmus. Jie dirba su baterijomis arba su įmontuota baterija. Jie pasižymi kompaktiškesniu ir lengvesniu dizainu, todėl juos galima lengvai transportuoti.
 • Metronomas programinė įranga: Tai yra programinė įranga kurį galite įdiegti į savo mobilųjį kompiuterį, kompiuterį ar kito tipo įrenginį. Paprastai jie yra nemokami, nors jų patikimumas yra mažesnis nei mechaninių ir skaitmeninių metronomų.

Pirkimo kriterijai

Norint išsirinkti, kuris metronomas jums yra geriausias, rekomenduojama atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Žemiau galite susipažinti su tais, kuriuos naudojome rengdami šį pirkimo vadovą.

Ką ketini daryti su metronomu?

Šioje lentelėje mes siūlome keletą rekomendacijų, koks metronomas jums gali būti patogesnis, atsižvelgiant į jo naudojimą.

Jei jums reikia metronomo vienas tau tinka
Naudoti su styginiu instrumentu, kurį reikia derinti, su derintuvu.
Norėdami jį naudoti skirtingose ​​vietose, mažas skaitmeninis ir lengvai transportuojamas.
Vaizdiniu signalu mechaninis, nes meškerė yra puikus vaizdinis ženklas. Arba skaitmeninį su LED ženklu.
Norėdami pradėti muzikos pasaulį, nebrangus ir lengvai naudojamas.
Atsipalaiduoti ir (arba) medituoti, vienas su gražiu garsu.
Norėdami jį naudoti renginiuose su auditorija, vienas ne tik labai tikslus, bet ir stilingai sukurtas.

„Tempo“ diapazonas

Renkantis metronomą, jūs turite ne tik atsižvelgti į jo temų diapazoną. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar tai leidžia padalyti tempus ar ritmus. Turėkite omenyje, kad itališki terminai, nurodantys muzikos judėjimą ir kryptį, paprastai skirstomi į tris pagrindines grupes, nuo 40 iki 208 PPM.

Todėl būtina įsitikinti, kad pasirinktas metronomas apima bent jau tą diapazoną. Šioje lentelėje galite pamatyti tuos tris padalijimus.

Judėjimo grupė Tempos diapazonas Tempo indikatoriaus terminai
Judėjimai lėtas Nuo 40 PPM iki 72 PPM. Rimtas, ilgas, lėtas ir patarlė, tarp kitų.
Judėjimai žiniasklaida Nuo 72 PPM iki 120 PPM. Ėjimas, andantino, nuotaikingas Y su motociklu, tarp kitų.
Greiti judesiai Nuo 120 PPM iki 208 PPM. As atvykau, žvalus Y presto, tarp kitų.

funkcijos

Akivaizdu, kad pagrindinė metronomų funkcija yra nustatyti …

Parašykite komentarą