„Asus ZenBook Flip S UX370 revi“

Jei jaučiate deja vu jausmą, nesijaudinkite, matricoje nėra jokio trikdžio, o tik dar vienas nenumaldomas išleidimo grafikas.

Ne per seniausiai „Asus“ atnaujino savo „ZenBook Flip S“, iš tikrųjų tik prieš kelis mėnesius, bet tada „Intel“ išleido keletą naujų „Kaby Lake R“ 8-osios kartos procesorių, o „Asus“ pajuto poreikį juos įspausti į savo produktų linijas. Džiaugiamės, kad tai padarė, nes „Asus ZenBook Flip S UX370“ yra mašina, kuriai reikia daug našumo, o bazinis dažnis išlaikomas žemas, kol to reikia. Tai taip pat yra vienas iš geriausių „Asus“ nešiojamųjų kompiuterių 2021 m. Pasirinkimų.

Be aparatūros, kuri mėtosi šios mašinos viduje, išoriniai elementai yra beveik tokie, kokius jau matėme – tai nėra blogai, nes „ZenBook Flip S“ yra lankstus džiaugsmas naudoti.

Jei dar neturėjote progos žaisti su kabrioletu „2 viename“, tikrai verta pabandyti susitvarkyti su juo, nes tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip gudrybė, jau pripranta. .

Jei turite pristatyti kokį nors darbą, jie ypač mikliai vykdo šią užduotį, nes iš tikrųjų jie leidžia filmus, kai po ekranu nešviečia klaviatūra.

Tada tai yra patobulinta universali mašina, tačiau ji taip pat turi didesnę sąrašinę kainą. Tiesą sakant, pinigai, kuriuos turėsite mesti, kad gautumėte „Asus ZenBook Flip S UX370“ modelį, kurį turime peržiūrėti, yra „MacBook Pro“ teritorija, todėl ar turėtumėte tai apsvarstyti dėl populiaraus vaisių pasirinkimo? Laikas sužinoti.

Spec lapas

Štai „Asus ZenBook Flip S UX370“ konfigūracija išsiųsta „uzAciu.lt“ peržiūrėti:

CPU: 1,8 GHz „Intel Core i7-8550U“ (keturių branduolių, 8 MB talpykla iki 3,7 GHz)
Grafika: Integruota „Intel UHD Graphics 620“
RAM: 16 GB 2133 MHz LPDDR3
Ekranas: 13,3 colių „Full HD“ (1 920 x 1 080) LED apšvietimas (60Hz, 100% sRGB, 178 laipsnių žiūrėjimo kampas, „Corning Gorilla Glass“)
Sandėliavimas: 512 GB PCIe SSD
Uostai: 2x USB 3.1 C tipo
Ryšiai: 802.11ac / b / g / n „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.1“
Fotoaparatas: 480p (VGA) interneto kamera
Svoris: 1,42 kg (2,42 svaro)
Dydis: 12,32 x 8,58 x 0,43 colio (31,3 x 21,8 x 1,09 cm; P x G x A)

Kaina ir prieinamumas

Šis naujausias „ZenBook Flip S“ perdavimas nėra skirtas kišenei. Naujausi komponentai kainuoja aukščiausios kokybės, ir šis dalykas yra jų supakuotas. Jūs žiūrite už 1600 dolerių už mūsų peržiūrėtą „Asus ZenBook Flip S UX370“ modelį, arba maždaug 1450 svarų sterlingų Didžiojoje Britanijoje ir maždaug 2100 JAV dolerių Australijoje. Nors JK modelyje yra tik 8 GB RAM, tuo tarpu australiškoje versijoje už tokią kainą yra 8 GB ir pusė kietojo disko talpos.

Vertinant „Asus ZenBook Flip S“ yra šiokia tokia problema ir problema, dėl kurios kenčia daugybė šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių – tiek daug turimų modelių palaima reiškia, kad šiek tiek košmaras gręžiasi iki tikslių modelių . JK ir JAV galimybės buvo daug paprastesnės nei Australijoje, nors net ir čia yra pakankamai subtilių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį: įskaitant naudojamą procesorių, atmintį ir saugyklą.

Pastarasis punktas yra ypač svarbus kalbant apie mūsų rekomendaciją, nes ne visada aišku, ką gaunate. Iš esmės „Asus ZenBook Flip S UX370“ siūlomi du skirtingi saugojimo sprendimai: tiesi SATA SSD versija ir daug greitesnis PCIe NVMe SSD. Netrukus pereisime prie našumo metrikos, bet iš esmės jūs žiūrite šešis kartus daugiau skaitymo, o tris kartus – rašymo rezultatus, o tai suteikia daug lengviau reaguoti.

Kalbant apie kainos ir kokybės santykį, „Asus ZenBook Flip S UX370“ yra brangi mašina, tačiau ji yra gerai suprojektuota naudojant kokybiškus komponentus, veikia gerai ir jaučiasi pakankamai tvirta, kad atspindėtų gerą kainos ir kokybės santykį.

Dizainas

Išskirtinė „Flip S“ funkcija yra vyris, kuris puikiai paverčia jį iš standartinio nešiojamojo kompiuterio į planšetinį kompiuterį, o tarp jų – įvairūs naudingumo etapai. Šis vyris palaiko ekraną ir klaviatūrą tvirtai sujungtas, tuo pačiu metu sukurdamas švarias linijas bet kuriame jo sukimosi taške.

Nors mes nesame įsitikinę kai kuriais būdais, kuriais gamintojai nori naudoti kabrioletus, mums vis tiek imponuoja jų darbas, kai jie gerai atliekami, ir tai yra puikus šio žanro plakatų vaikas.

Šio „Royal Blue“ perdangos apdaila (ją taip pat galima įsigyti su „Smoky Grey“ spalva) iš pradžių yra graži, nors ji taip nerimastingai paima pirštų atspaudus, kad jautėmės pareigos ją nufotografuoti nenušluosdami. Keli pirštų atspaudai čia ir ten yra vienas dalykas, tačiau dėl šios sodrios mėlynos apdailos jie tikrai išsiskiria, ir bet kas net neaiškiai klastingas ketina išpjauti savo darbą, kad ši išvaizda būtų šviežia.

Ir jūs norėsite jį paliesti. Daug. Gražu laikyti bet kuria jo kryptimi, bet ypač kaip planšetinį kompiuterį, kuriame galite lengvai laikyti jį vienoje rankoje, o kita bakstelėdami. Svoris 2,42 svarai, be abejo, yra pakankamai lengvas, o įtraukus dėklą dėklas reiškia, kad savo lengvą 13,3 colio formą galite lengvai įdėti į bet kurį maišą. Net elektrinė plyta yra pakankamai maža, kad be didesnio vargo galėtų pasiimti kartu su jumis.

„Asus“ teigia, kad „ZenBook Flip S“ yra ploniausias pasaulyje kabrioletas ir, atrodo, tik 0,43 colio. Yra nedidelis trūkumas tuo, kad nėra daug vietos uostams, o yra tik pora USB 3.1 C tipo lizdų. Šone, šalia maitinimo mygtuko, yra garso reguliatorius, kuris yra naudingas, kai jį naudojate planšetinio kompiuterio režimu. Kitas užrašo krašto komponentas yra mažas, bet gerai veikiantis pirštų atspaudų jutiklis.

Mes bijojome, kad šis itin aptakus dizainas suteiks ypač nemalonią klaviatūros patirtį, tačiau taip tiesiog nebuvo. Naudojant mums nekilo problemų spausdinant tekstą, ir didžioji šios apžvalgos dalis buvo parašyta jame. Dar labiau stebina tai, kad jutiklinę dalį buvo galima naudoti puikiai, todėl nereikia pakuoti pelės išėjus į kelią. Tai, kad jis taip pat turi jutiklinį ekraną, reiškia, kad jūs čia sugadintas.