„Asus Zenbook“: kas geriausia

Atsiradus naujoms technologijoms, turime visokių prietaisų. Nors kai kurie nori mažų įtaisų, nešiojamieji kompiuteriai vis dar yra populiarūs. Keista nematyti bent vieno kiekvienuose namuose.

Tarp naujausių variantų „Asus Zenbook“ išsiskiria savo atributais. Tai universalus ir funkcionalus nešiojamųjų kompiuterių asortimentas. Visame kitame straipsnyje mes parodysime jums geriausias galimybes. Mes taip pat paaiškinsime, dėl kokių priežasčių tai yra idealus pasirinkimas visiems.

Svarbiausias

 • „Asus Zenbook“ yra konkurencingas ir novatoriškas kompiuterio modelis. Esant skirtingoms parinktims įvairioms nuostatoms, tai suteikia puikią pusiausvyrą.
 • Tai įvairūs prietaisai, skirti kūrybai. Dėl šios priežasties jis triumfuoja įvairiuose kūrybos sektoriuose. Jo techninė įranga ir jo programinė įranga Jie yra optimizuoti, kad vartotojas galėtų tuo pasinaudoti savo projektuose.
 • Tačiau tai neturėtų mūsų klaidinti. Tai apie a nešiojamas kompiuteris suderinamas vartotojams, ieškantiems pagrindinių funkcijų. Bet kas gali pasinaudoti tvirtu grafikos varikliu ir didele atmintimi, pasižyminčiu puikiu našumu.

Geriausi „Asus Zenbooks“ rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Pasirinkimas tarp skirtingų variantų gali būti keblus. Kokius kriterijus turėtume pasverti? Suprasdami šią idėją, mes pasirinkome keletą įdomiausių modelių. Norėdami tai padaryti, mes naudojome skirtingus kriterijus. Kiekvienas modelis pasižymi tam tikru atributu. Taigi bus lengviau pamatyti, kuris geriausiai atitinka mūsų poreikius.

„Asus Zenbook 15“ – geriausias nešiojamas kompiuteris žaidimai

Šis modelis turi 15,6 colių ekraną, „FullHD“, 1920 x 1080 pikselių. Jis turi „Intel Core i7-9750HF“ procesorių ir 16 GB RAM. Jo 512 GB saugojimas SSD suteikia didelius pajėgumus. Jis turi „NVIDIA GeForce GTX“ vaizdo plokštę.

Ši parinktis idealiai tinka mėgstantiems vaizdo žaidimus. Jo savybės ir vaizdo plokštė leidžia viršyti daugelio žaidimų reikalavimus taip, kad kiti variantai to padaryti negali. Suderinamas ir nešiojamas, jis taip pat pateikia klasikinius įprasto kompiuterio atributus.

„Asus Zenbook Flip“, geriausias nešiojamas kompiuteristablėtė

Šis nešiojamas kompiuteris turi 13,3 colių ekraną „FullHD“ 1920 x 1080. Jis turi „Intel Core i5-1135G7“ procesorių su 4 branduoliais, 8 MB talpyklą ir 2,4 Ghz. Jo RAM yra 8 GB, o kietasis diskas – 512 GB. Įrenginio vaizdo plokštė yra „Iris Xe“.

Šis kompiuteris turi unikalią savybę, kokia ji gali tapti tablėtė. Tai idealiai tinka vartotojams, ieškantiems abiejų funkcijų be didelių investicijų. Šis produktas triumfuoja tarp vartotojų, nes efektyviai vykdo abi funkcijas. Universalus ir įdomiausias modelis.

Geriausiai subalansuotas nešiojamas kompiuteris „Asus Zenbook Pro Duo“

Mes tęsiame modelį su 14 colių ekranu „FullHD“ 1920×1080 su 4 branduolių 8 gijų „Intel Core i7-10510U“ procesoriumi ir protingas 9 MB talpykla. Jo RAM atmintis yra 16 GB, o saugykla – 512 GB. Jos vaizdo plokštė yra „NVIDIA GeForce MX250“, 2 GB.

Ši parinktis triumfuoja tarp vartotojų dėl visų svarbių atributų pusiausvyros. Turint gerus kriterijus ir puikias grafines galimybes, jis gali būti naudojamas su skirtingomis funkcijomis. Koncentruotas nešiojamas kompiuteris tiems, kuriems reikia gero paslaugų balanso.

„Asus Zenbook 14“ – geriausias nešiojamas kompiuteris už savo kainos ir kokybės santykį

Šį sąrašą užbaigiame modeliu, kurio ekranas yra 14 colių, 1920 x 1080 ir 16: 9 raiškos. Apsauginis ekranas. Jame yra 4 branduolių „Intel Core i5-1135G7“ procesorius, 8 MB talpykla. Jo RAM atmintis yra 8 GB, o saugykla – 512 GB. Tai grafikos plokštė yra „Iris Xe“. Numatytoji operacinė sistema yra „Windows 10“.

Šis produktas idealiai tinka visiems, ieškantiems ekonomiško varianto, neprarandant kokybės. Tai yra galimybė, kuri daugiau nei atitinka funkcijas, reikalingas šio asortimento gaminiui. Klasika tarp vartotojų, turinti puikius įvertinimus.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Asus Zenbook“

Prieš pasirinkdami „Asus Zenbook“, rekomenduojame nustoti apsvarstyti keletą aktualių klausimų. Norėdami padėti jums apsispręsti ir palengvinti šį procesą, mes surinkome keletą svarbiausių ir įdomiausių klausimų apie šiuos nešiojamus kompiuterius.

asus nešiojamas kompiuteris ant kėdės

Ekrano raiška yra pagrindinis aspektas. (Šaltinis: Michał Kubalczyk: WecngmAT-KY / unsplash.com)

Kas yra „Asus Zenbook“?

Nešiojamųjų kompiuterių pasaulis siūlo daugybę galimybių. Kiekvienas iš jų dažniausiai sutelktas į poreikio tenkinimą ar tam tikros ypatybės išryškinimą. Tačiau „Asus Zenbooks“ įsitvirtino kaip diapazonas, apimantis daugybę atributų. Kiekvienas modelis specializuojasi vienu aspektu, neprarandant kokybės likusiais.

Todėl tai tapo labai populiariu vartotojų pasirinkimu. Tačiau tai nereiškia, kad jie turi tik privalumų. Kaip ir bet kuris produktas, turėtume atsižvelgti į pagrindines jo stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai matome žemiau lentelėje:

Privalumas

 • Įvairovė ir universalumas
 • Platus kainų diapazonas visų tipų vartotojams
 • Techninės savybės ir idealiai tinka kūrybiniam pasauliui
 • Prieinamumas ir „Windows“ operacinė sistema

Trūkumai

 • Neatitinka darbalaukio įrenginio našumo lygio
 • Per daug galimybių gali trukdyti pirkimo procesui
 • Daugelis neturi išimamos baterijos
 • Nedaug mažo dydžio variantų

Kokie pagrindiniai „Asus Zenbook“ bruožai?

Priklausomai nuo konkretaus pasirinkto modelio, pagrindiniai atributai skiriasi. Kaip paaiškinta ankstesniuose skyriuose, kiekviena parinktis specializuojasi tam tikrose charakteristikose. Tačiau šiam produktų asortimentui galima priskirti daugybę bendrų bruožų.

„Asus Zenbooks“ yra lengvi nešiojamieji kompiuteriai, turintys ilgą baterijos veikimo laiką, įtraukiantį ekraną ir integruotą operacinę sistemą. Jų bendros savybės pasireiškia visuose modeliuose. Tai skiriamasis elementas, skiriantis jus nuo konkurencijos. „Asus Zenbook“ dėka komponentų garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą. Todėl atrankos kriterijai priklausys nuo konkrečiausių aspektų, lemiančių mūsų pasirinkimą.

idealus kompiuteris dizaineriams

Dėl „Asus Zenbook“ lengvumo tai yra ideali transporto priemonė. (Šaltinis: XPS: ocAuPlfZXEc / unsplash.com)

Kokie „Asus Zenbook“ modeliai yra?

Nustačius šį modelių atskyrimo faktą, kokius modelius galime rasti šiame produktų asortimente? Atskleidžiant skirtingas galimybes, būtina nustatyti keletą kriterijų.

Siekdami palengvinti šių skirtumų supratimą, mes pasirinkome jų skiriamuosius bruožus. Todėl šioje lentelėje pateikiame produktus ir aspektus, kurie juos skiria nuo kitų:

Privalumai Spektras Tikslinė auditorija
„Zenbook“ „Basic“, „RAM“, „Storage“, minimalus dydis ir lengvumas, mažesnis nei likusių variantų, tačiau su gerais parametrais Pagrindinis Vartotojai, kuriems nereikia per daug funkcijų, kurie naudoja savo prietaisą atsainiai ar netechniniam darbui
„Zenbook Pro“ Pranašesnis už standartinį „Zenbook“, subalansuotas, be specializacijos konkrečiuose skyriuose Aukštas vidurkis Vartotojai, norintys, kad kompiuteris veiktų geriau, subalansuotai ir priimtinesniais aukštais kainų intervalais
„Zenbook S“ Prestižiškiausias variantas, kurio pranašumai pranašesni už likusias alternatyvas. Nemažas kokybės atnaujinimas aukštas Vartotojai, norintys gauti didesnes išlaidas, ieškodami geriausios kokybės standarto. Vartotojai, kurie nori tik geriausio
„Zenbook Flip“ Nešiojamas kompiuteris su planšetinio kompiuterio funkcijomis dėl sulankstomo ekrano su panašiomis savybėmis kaip vidutinės klasės aukščiausios klasės modeliai Aukštas vidurkis Naudotojai, turintys kūrybinių darbų, arba žmonės, norintys jų funkcionalumo tablėtė ir kompiuteris tame pačiame įrenginyje

Kokie yra aukščiausios klasės „Asus Zenbooks“ pranašumai?

Kaip matėme, pradinio ir vidutinio lygio „Asus Zenbook“ modeliai daugiau nei atitinka šių dienų nešiojamųjų kompiuterių reikalavimus. Tai naudingi produktai, pasižymintys puikiomis savybėmis. Jo veikimas pasiekia numatytą lygį, o ilgaamžiškumas, atrodo, yra puikus atributas.

Kita vertus, daugelis vartotojų mano, kad kompiuterio pirkimas yra vidutinės trukmės investicija, todėl jie laiko aukščiausios klasės modelius. Pagrindiniai aukščiausios klasės „Asus Zenbook“ kompiuterių pranašumai apibendrinti:

 • Tolimesnės specializacijos galimybės
 • Geresnės techninės savybės
 • Vaizdo plokštė, leidžianti paleisti vaizdo žaidimus su dideliais techniniais reikalavimais
 • Geresnė raiška ir ekrano kokybė
 • Vikrumas ir prieinamumas vidiniuose procesuose
 • Gebėjimas konkuruoti su geriausiais modeliais rinkoje

Kokios yra geriausios „Asus Zenbook“ alternatyvos?

Rinkoje galime rasti daugybę galimybių ne tik „Asus Zenbook“. Daugelis jų bus žinomi. Kiti galbūt nėra mums tokie pažįstami. Svarbiausia, kaip ir kiekviename pirkime, bus gerai išanalizuoti, kuris geriausiai atitinka mūsų poreikius.

Kai kurie gerų šių modelių alternatyvų modeliai yra šie: „Macbook Air“, „CHUWI HeroBook Pro“, „Huawei X Pro“, „Dell XPS 15“ ir „Macbook Pro“.

baltas kompiuteris ant stalo

Mes turime visų rūšių modelių, tačiau įtraukiantis ekranas yra įprasta šio diapazono kokybė. (Šaltinis: XPS: TxXuh_hAFd8 / unsplash.com)

Pirkimo kriterijai

Kurį pasirinkti sektoriuje, kuriame yra tiek daug alternatyvų ir modelių? Išsprendus svarbiausius klausimus apie šio tipo kompiuterius, reikia dar kartą apsvarstyti svarbiausius šio produkto atributus. Šiame skyriuje pateikiame savybes, į kurias turime atsižvelgti, norėdami pasirinkti labiausiai mūsų poreikius atitinkantį paspirtuką.

Svoris

Nešiojamųjų kompiuterių svoris yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Arba turėdami judėti su juo, arba norėdami paprasčiausio patogumo, turime į tai atsižvelgti. Kita vertus, „Asus Zenbooks“ išsiskiria lengvumu, todėl jie labiau nei atitinka šį kriterijų. Kiekvienas modelis turės tam tikrą svorį, tačiau visi atitinka minimalų dydį, kaip minėjome charakteristikų skyriuje.

Mes turime ypač lengvus modelius lengviausių rinkoje esančių prietaisų aukštyje. Privalumuose galime rasti tikslų kiekvieno modelio svorį, kad įsitikintume, jog jis prisitaiko prie mūsų poreikių.

dirbanti iš lovos

Atminkite: turėsime pasirinkti variantą pagal savo poreikius (šaltinis: PS: kLfkVa_4aXM / unsplash.com)

Rezoliucija

Visuose technologijos produktuose su ekranu skiriamoji geba išsiskiria kaip pagrindinis aspektas. Iš esmės tai yra tam tikrame ekrane rodomų taškų skaičius. Figūra o santykis kad skaitoma išmokose yra …

Parašykite komentarą