Išrūgų izoliatas vs išrūgų koncentratas

Išrūgų baltymai yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų ir dažniausiai vartojamų papildų sporto ir fitneso pramonėje šiandien. Daugelis sportininkų vartoja ir rekomenduotų baltymų miltelius, kad galėtų patenkinti dienos baltymų kiekį, reikalingą raumenų augimui ir atsistatymui padidinti.

Tačiau, jei rinkoje yra daug skirtingų baltymų, kaip sužinoti, kokie yra jų visų skirtumai? Du populiariausi baltymų milteliai, kuriuos galima įsigyti šiandien, yra Išrūgos ir Išrūgų izoliatas.

Taigi, atsižvelgiant į „Myprotein“ asortimentą, koks skirtumas Poveikio išrūgų baltymai ir Poveikio išrūgų izoliatas?

Išrūgos ir išrūgų izoliatas

Nors tiek išrūgų baltymai, tiek išrūgų izoliatai gaunami iš tos pačios pieno koncentracijos, išrūgų izoliatas yra tiesiog išrūgų baltymai, filtruojamas procesas, padedantis pašalinti laktozę pačiuose milteliuose. Taip siekiama sukurti liesesnį ir mažesnį riebalų baltymų šaltinį.

pagrindinis skirtumas Tarp išrūgų baltymų ir išrūgų izoliato yra du produktai, kurių vienoje porcijoje yra skirtingas baltymų kiekis, laktozės ir riebalų kiekis. Išrūgų baltymai gali būti nuo 10-15% baltymų vienoje porcijoje, naudojant daugiau kaip 50% laktozės ir beveik 2% riebalų. Išrūgų baltymų izoliate yra daugiau kaip 90% grynų baltymų, kuriuose yra mažiau kaip 1% laktozės ar pieno riebalų.

Tiems, kurie netoleruoja laktozės arba turi problemų virškinant pieno produktus, išrūgų izoliatas yra labai naudingas dėl mažesnio laktozės kiekio.

moteris laikanti hantelius

Koncentratas ir izoliacija

Išrūgų baltymų koncentratas gali sukelti pilvo pūtimą dėl laktozė ir angliavandenių produktuose. Išrūgų baltymų izoliate nėra arba yra labai mažai laktozės, o tai reiškia, kad vengiama pilvo pūtimo. Tiek išrūgų koncentratas, tiek izoliatas organizme virškins tuo pačiu greičiu ir greičiu, taip pat juose bus tas pats aminorūgščių kiekis (baltymų pagrindas).

Vienoje porcijoje yra šiek tiek didesnis baltymų kiekis, todėl natūraliai vienoje porcijoje bus šiek tiek didesnis aminorūgščių kiekis. Pažvelkime į „Impact Whey“ ir „Impact Whey Isolate“ makroelementus.

Makrokomandos Poveikio išrūgų koncentratas Poveikio išrūgų izoliatas
Baltymas 20 g 21 g
Angliavandeniai 1,5 g Mažiau nei 1 g
Riebalai 1,8 g 0 g

Kaip matote, baltymų kiekyje nėra didelio skirtumo, tik 1 g vienai porcijai, tačiau izoliatas neturi riebalų ir beveik neturi angliavandenių.

Koncentruoti ar izoliuoti?

Tiek „Concentrate“, tiek „Isolate“ vartotojams suteiks beveik vienodų rezultatų, kai reikia lavinti raumenis ir palaikyti treniruočių tikslus. Priežastys, kodėl žmonės renkasi išrūgų izoliatą, o ne koncentratą, yra dėl mažesnio riebalų ir angliavandenių kiekio, todėl mažesnis kalorijų kiekis porcijoje.

Jei netoleruojate laktozės, baltymų milteliai yra išrūgų izoliatas. Tiesiog būkite atsargūs, nepirkite išrūgų izoliato ir koncentrato mišinio, nes tai pašalins naudą, jei nebus laktozės ir sumažės riebalų ir angliavandenių kiekis.

Jei esate griežtas mažai kalorijų turinti dieta arba šiuo metu atidžiai stebite kalorijas, kad pasiruoštumėte kultūrizmo šou ar varžyboms, išrūgų izoliatas bus jums geresnis produktas. Jei nesijaudinate dėl dabartinio kalorijų kiekio, naudingų rezultatų suteiks išrūgų baltymų koncentratas arba išrūgų baltymų izoliatas.

Paimkite namų pranešimą

Iš esmės tiek koncentratas, tiek izoliatas yra labai panašūs mitybos požiūriu. Izoliacija yra lengvesnis pasirinkimas ir sveikesnis, jei turite problemų dėl pieno išpūtimo. Jei tiesiog norite sukurti liekną kūno svorį, bet kuris iš dviejų produktų suteiks jums didelę naudą raumenų vystymuisi, palaikymui ir augimui.