Atraskite išrūgas | Pasiekite „Peak Perf“

Išrūgų baltymų produktų yra tiek daug, tačiau juos išskiria kokybė. Čia THE Whey yra nepaprastai greitas prieš varžybas. Iš „Myprotein Pro“ asortimento tai yra priedas, leidžiantis siekti daugiau nei kada nors manėte. Pažvelkite į tai, ką THE Whey gali pasiūlyti jums ir jūsų tikslams …

Kas yra išrūgos?

Šis itin aukščiausios kokybės išrūgų koncentrato, išrūgų izoliato ir hidrolizuotų išrūgų mišinys, kuriame yra 25 g baltymų vienoje porcijoje ir tik 2 g angliavandenių bei 1 g riebalų, suteikia gryną išrūgų baltymų formą, pasižyminčią geriausiomis šiandienos rinkos porcijos maistinėmis vertėmis.

Taigi, kodėl trys išrūgų koncentrato, išrūgų izoliatoriaus ir hidrolizuotų išrūgų mišiniai? Kiekvienas siūlo savo pranašumus, tačiau visi yra iš tos pačios vietos. Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie šį spektaklio mišinį.

Išrūgų koncentratas

Išrūgų baltymai greitai absorbuojami, todėl yra puikus baltymų šaltinis, skatinantis raumenų augimą ir atstatymą. Tai taip pat yra pilnas baltymas, tai reiškia, kad jame yra visos 9 būtinos amino rūgštys, skatinančios baltymų sintezę. Nuolat filtruojant skystas išrūgas, baltymų procentas padidėja iki maždaug 80% baltymų, o tolesnis mikrofiltravimas gali padidinti baltymų koncentraciją iki 90% – tai yra būtent tai, ką mes padarėme, suteikdami jums daugiau vertės jūsų pinigams.

Išrūgų izoliatas

Išrūgų izoliate yra 90% baltymų, jame labai mažai angliavandenių ir riebalų. Tai tampa puikiu liesų baltymų šaltiniu, skatinančiu raumenų vystymąsi. Gamybos proceso metu vanduo pašalinamas kartu su visa laktoze ir cholesteroliu, todėl baltymų koncentracija yra 95%.

Hidrolizuotos išrūgos

Šio tipo baltymai buvo iš anksto suvirškinti, o tai reiškia, kad organizmas juos absorbuoja dar greičiau, kad padėtų dar labiau atsigauti po fizinio krūvio.

Moksliškai įrodyta, kad šis trijų mišinių mišinys padeda lavinti raumenis ir pagerinti atkūrimo procesą po intensyvių pratimų.

Pagrindinis ingredientas

THE Whey išsiskiria iš kitų baltymų papildų ne tik dėl aukščiausios maistinės vertės vienai porcijai, bet ir dėl pagrindinių ingredientų, kurie jūsų kūnui dar lengviau palengvina vartojamų baltymų naudą.

Mzyme®

„Mzyme®“ yra daugelio fermentų kompleksas, kuriame yra daugybė fermentų, įskaitant amilazę, laktazę, celiuliozę, lipazę ir proteazę. Šių fermentų vaidmuo yra skaidyti maistines medžiagas, tokias kaip angliavandeniai, laktozė, riebalai ir baltymai. Tai padeda organizmui įsisavinti šias maistines medžiagas.

Papildymas „Mzyme®“ gali padėti organizmui tiekti veiksmingą šių virškinimo fermentų kiekį, kuris paprasčiau tariant, padės jūsų kūnui geriau panaudoti vartojamus baltymus, kad padidėtų raumenų augimas, atsistatytų ir dėl to padidėtų jėga.

Kada turėtumėte vartoti išrūgas?

THE Whey galite vartoti bet kuriuo paros metu, nesvarbu, ar tai būtų prieš treniruotę, po treniruotės ar kelyje, kai tik reikia vartoti aukštos kokybės baltymų šaltinį.

Norėdami pasiekti optimalių rezultatų, turėtumėte suplakti kokteilį per 30 minučių iki valandos po treniruotės pabaigos, o tai padės prisidėti prie raumenų augimo ir atstatymo.

Čia pateikiami pagrindiniai privalumai, kuriais galite mėgautis gurkšnodami „The Whey“:

? 25g baltymų vienoje porcijoje

? Trijų rūšių aukščiausios kokybės išrūgų mišinys

? Vienoje porcijoje tik 2 g angliavandenių ir 1 g riebalų

? Tik 10mg cholesterolio – mažiausias rinkoje

? Visas skanių skonių asortimentas: šokoladinė karamelė, „Cookies ‘n Cream“, „Decadent Milk Chocolate“, „Matcha“, žemės riešutų sviesto taurė, sūdyta karamelė, braškių pieno kokteilis ir vanilinis kremas.

Paimkite namų pranešimą

Išrūgos nustato naują standartą, kai kalbama apie aukščiausios kokybės baltymus. Atėjo laikas pradėti maitinti savo kūną absoliučiai geriausiais rinkoje. Greito įsisavinimo ir kokybiškų išrūgų pranašumai suteiks geriausių rezultatų, kai imsitės tikslų siekdami savo fitneso.