Atsuktuvai: kas yra

Atsuktuvai yra pagrindinis įrankių rinkinys. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjas. Atsuktuvų yra kiekviename pasaulio name. Jie skirti montuoti, taisyti, surinkti ir atlikti bet kokius tikslius darbus.

Šiuo metu yra daug atsuktuvų. Nuo elektrinių modelių su akumuliatoriumi, iki visų rūšių ir visų medžiagų dalių. Idealiu atveju jūs ieškote gaminio, pagaminto iš kokybiškų medžiagų, kuris tinka jūsų atliekamam darbui ir yra patogus. Čia rasite geriausius atsuktuvus.

Svarbiausias

  • Atsuktuvai yra labai pagrindiniai įrankiai. Jie yra būtini bet kurioje įrankių dėžėje, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjas. Su jais galite susidurti su pasidaryk pats, elektra, santechnikos darbais. Jie taip pat naudojami baldams surinkti ir visų rūšių namams ar mechaniniam remontui atlikti.
  • Vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis atsuktuvą yra jo medžiagos ir dizainas. Pasirinkite atsuktuvus, pagamintus iš tvirtų, kokybiškų ir ergonomiškų medžiagų.
  • Griebimas, nors gali ir neatrodyti, yra svarbus kūrinys. Jei dirbate elektrinius ar elektroninius remonto darbus, rinkitės modelius su izoliacinėmis rankenomis. Jei to nepadarysite, galite patirti elektros smūgį ir sugadinti.

Reitingas: geriausi atsuktuvai rinkoje

Čia pateikiamas geriausių rinkoje atsuktuvų sąrašas. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes, todėl gerai apžiūrėkite, kad pirkdami nepadarytumėte klaidos. Tikimės, kad šiame produktų sąraše rasite savo poreikiams tinkamiausią įrankį, nepamiršdami savo biudžeto.

1 pozicija: „Stanley“ 0-65-013, atsuktuvų rinkinys

Atsuktuvų rinkinys „Stanley 0-65-013“ yra labai išsamus įrankių rinkinys. Šie atsuktuvai yra labai patogūs. Dviejų medžiagų rankenoje yra „Cushion Grip“ reguliavimas, kuris suteikia ergonomišką rankeną. Jie turi įmagnetintą galiuką, kad varžtai neatsisuktų prisukant. Matavimai nurodyti ant rankenos.

Tai pigių ir aukštos kokybės atsuktuvų rinkinys, kuriuo galite atlikti bet kokią užduotį. Tai yra pagrindinis rinkinys, todėl jis turi tik dviejų dydžių ir dviejų tipų atsuktuvus. Jūs neturėsite didelės įvairovės, bet jūs turite pakankamai bet kokiems namų ruošos darbams. Jie idealiai tinka pagrindiniam naudojimui, neišleidžiant daugiau.

Redakcinis vertinimas: Jei įtrauksime šią parinktį, tai lemia įspūdinga dviejų medžiagų rankena, kuri pagerina įrankių sukibimą ir valdomumą. Žinoma, pirkite jį tik tuo atveju, jei ieškote ko nors pagrindinio.

2 pozicija: „Kraftform XXL“ rinkinys iš 12 atsuktuvų


Kraftform XXL, 12 vnt


„Kraftform XXL“ yra visas 12 atsuktuvų rinkinys. Skirtingai nuo ankstesnio modelio, rasime idealų įrankį kiekvienam mūsų keliamam darbui. Jie turi daugiakomponentę rankeną, skirtą darbui dideliu greičiu. Jie yra minkšti, ergonomiški ir palengvina įsukimą.

Sukurtas su „Lasertip“ sistema, garantuojančia puikų varžtų laikymąsi. Turėsite daugybę įvairių atsuktuvų (žvaigždžių, plokščių ir kt.), Universalų rinkinį, idealiai tinkantį bet kuriam meistrui. Be to, šiame komplekte yra du sieniniai laikikliai, todėl juos visada turėsite tvarkoje.

Redakcinis vertinimas: Kadangi jis turi daug įvairių varžtų, jis puikiai tinka bet kurio profesionalo ar „pasidaryk pats“ entuziasto padargui. Jo kaina už siūlomą kokybę yra įspūdinga.

3 pozicija: Bruderis Mannesmanas M11410

„Bruder Mannesman M11410“ atsuktuvų rinkinyje yra 18 įvairaus dydžio ir formos vienetų. Be to, jis tiekiamas su patogiu sieniniu tvirtinimu, kad įrankiai visada būtų tvarkingi. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, su chromuotais vanadžio ašmenimis ir įmagnetintais antgaliais, kad pagerintų sukibimą.

„Bruder Mannesman“ yra labai išsamus atsuktuvų rinkinys. Tai idealiai tinka meistrams ar profesionalams, norintiems atnaujinti savo įrankių rinkinį. Rankenos pagamintos iš minkštų, neslidžių ir ergonomiškų medžiagų. Jie leidžia dirbti patogiai, nes prisitaiko prie rankos ir neverčia riešo.

Redakcinis vertinimas: Negalėjome nepaisyti šios galimybės, nes rankenos yra ypač kokybiškos. Be to, tai yra vienas iš išsamiausių atsuktuvų rinkinių (18 įvairių formų ir dydžių vienetų).

4 pozicija: „Silverline Tools“ 546524

„Silverline Tools“ pristato šį pilną 6 dalių atsuktuvų rinkinį. Tai labai išsamus įrankių rinkinys, turintis tris plokščius atsuktuvus ir tris „Phillips“ arba „Phillips“ atsuktuvus. Šių atsuktuvų ašmenys pagaminti iš chromuoto vanadžio, o antgaliai įmagnetinami, kad būtų lengviau priveržti ir prisukti.

Tai idealus atsuktuvų rinkinys „pasidaryk pats“ entuziastams, jų nerekomenduojama naudoti profesionaliai. Nors neturėsite didelio asortimento, bet užteks remonto ir namų ruošos darbams. Jie turi sukietėjusius antgalius, o rankena yra ergonomiška ir neslidi, todėl yra patogi rankoje.

Redakcinis vertinimas: Kadangi atsuktuvo antgaliai yra įmagnetinti, tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems sunku prisukti. Mums taip pat patinka jo ergonomiškos ir neslidžios rankenos.

5 pozicija: atsuktuvų rinkinys „60 viename“

Tai labai išsamus komplektas. Priemonė pateikiama atsparioje dėžutėje, kurioje galime rasti universalią rankeną ir 60 patarimų. Tai rinkinys, skirtas tiksliems darbams. Remontą galite atlikti išmaniuosiuose telefonuose, „Xbox“, „Playstation“, fotoaparatuose ar „MacBooks“.

Šiame rinkinyje yra visų tipų varžtų antgaliai. Rasite „Hex“, „Penetalobe“, „Square“, „Torx“ ir klasikinių plokščių bei žvaigždžių patarimų. Dėžutė atspari, joje galite tvarkingai laikyti visus patarimus ir visur pasiimti su savimi. Rankenos adapteris yra lankstus, idealiai tinka sunkiai prieinamiems varžtams pasiekti.

Redakcinis vertinimas: Šis atsuktuvų komplektas yra labai išsamus ir, be to, jame yra išskirtinė atspari dėžutė, skirta įrankiams gabenti bet kur. Jei ieškote galimybės, kuri lažinasi dėl tikslumo, tai yra jūsų.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie atsuktuvus

Yra daug įvairių atsuktuvų, todėl prieš įsigydami turėtumėte žinoti visas jų savybes. Svarbu, kad suprastumėte, kaip šios priemonės veikia ir kokios jos yra, jei tikrai norite ją įsigyti. Čia pateikiamas vartotojų dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės jums gerai įsigyti, sąrašas.

Vyras atsuktuvu

Atsuktuvai yra būtini bet kokių namų įrankiai.
(Šaltinis: „Media Ltd“: 30977597 / 123rf.com)

Kas yra atsuktuvas?

Atsuktuvai yra įrankiai, naudojami priveržti ir atlaisvinti varžtus. Jis taip pat naudojamas dirbant su kitais mašinos elementais. Jie plačiai naudojami visame pasaulyje, laikomi pagrindine priemone bet kuriame seminare. Jie reikalauja labai mažos prispaudimo jėgos ir paprastai turi mažą skersmenį.

Atsuktuvų yra daugybė skirtingų tipų, jie skiriasi patarimais. Kiekvienas iš jų yra skirtas dirbti su tam tikro tipo varžto galvute. Ant bet kurio varžto negalima naudoti bet kokio atsuktuvo, nes jis gali sulaužyti galvą. Dėl to varžtas tampa nenaudingas ir neleidžia dirbti ateityje.

Kokie yra pagrindiniai atsuktuvo naudojimo būdai?

Atsuktuvas naudojamas priveržimo darbams. Jis naudojamas visų rūšių varžtams priveržti ir atsukti. Jie naudojami beveik kiekviename pasaulio darbe. Mes galime jį naudoti baldams, mašinoms ar elektronikos mazgams. Jie taip pat naudojami atliekant mechaninius, elektrinius ar santechnikos darbus. Atsuktuvas yra pagrindinis įrankis.

Kokių tipų atsuktuvai yra?

Atsuktuvai yra pagrindiniai įrankiai. Tarp veislių, kurias galime rasti, turime pagrindinį padalijimą tarp rankinių ir elektrinių atsuktuvų. Elektriniai atsuktuvai gali būti laidiniai arba maitinami iš baterijų. Šie atsuktuvai idealiai tinka remontui. Jie dirba su keičiamais antgaliais.

Yra daug rūšių atsuktuvų, kurie klasifikuojami pagal jų antgalius. Kiekvienas iš šių patarimų yra tinkamas dirbti su tam tikro tipo varžtais. Jūs neturėtumėte naudoti netinkamo atsuktuvo, nes jis gali sulaužyti varžto galvutę ir padaryti ją nenaudinga. Čia yra lentelė:

Atsuktuvo tipas Naudokite Problemos
Plokščias antgalis Automobilių, dailidžių ir baldų surinkimo pramonė Neužtikrinti varžtai
Filipsas arba Žvaigždė Pramoninė gamyba ir idealiai tinka elektriniams atsuktuvams Galva labai lengvai deformuojasi
Pozidriv Daugiausia naudojama Europoje, baldų surinkimui ir elektrai Galva, jei ji nėra padengta, yra deformuota
„Torx“ Elektronika, IT ir automobilių pramonė Negilios galvos
Hexas ar Allenas Baldų surinkimas Galva deformuota

Kodėl patartina pirkti atsuktuvą?

Atsuktuvai yra universalūs įrankiai, jų yra kiekvienuose namuose ir dirbtuvėse. Tai įrankis, naudojamas priveržimo, prisukimo ir surinkimo bei remonto darbams atlikti. Tam reikia nedaug jėgų, todėl jis palengvina visas šias užduotis. Čia pateikiamas privalumų ir trūkumų sąrašas:

Privalumas

  • Pigūs
  • Paprasta naudoti
  • Draudimas

Trūkumai

  • Nekokybiški atsuktuvai lengvai lūžta

Kiek kainuoja atsuktuvas?

Atsuktuvai yra pagrindiniai įrankiai, todėl jums nereikia jaudintis dėl biudžeto. Kaip ir su visais įrankiais, jų rasite visomis kainomis. Nuo pigiausių iki brangiausių. Kaina visada priklausys nuo medžiagų kokybės ir prekės ženklo. Prieš pirkdami atsižvelkite į šiuos veiksnius.

Jei norite pigaus atsuktuvo, įsitikinkite, kad jis yra gerai žinomo prekės ženklo. Jei norite patvaraus įrankio, turėtumėte pasirinkti patikimą prekės ženklą. Medžiagos įtakoja tarnavimo laiką, pigus atsuktuvas gali trukti neilgai. Tokiu atveju patartina pasirinkti patikimą ir patvarų įrankį. Verta išleisti šiek tiek daugiau.

Kaip naudotis atsuktuvu?

Atsuktuvus naudoti labai paprasta. Tiek, kad jų galime rasti kai kuriuose vaikų žaidimuose. Tiesiog įsukite atsuktuvo galiuką į varžto galvutę ir priveržkite arba atlaisvinkite. Turite įsitikinti, kad galva ir antgalis sutampa, jei jie neatitinka, galite deformuoti varžtą ir …

Parašykite komentarą