„Double Wear Nude Water Fresh M“

Šio fondo išvaizda buvo įvertinta kaip metų kosmetinė premjera. Pristatome „Double Wear Nude“ – naują „Estée Lauder“ fondą. Ar jis toks pat patikimas, kaip ir ikoniškas „Double Wear Stay-in-Place“? Kuo jis skiriasi nuo kitų gerų skysčių? Išsiaiškinkime.

Double Wear Nude Water Fresh makiažas

„Estee Lauder Double Wear Nude“ – vizažistų nuomonė

Iš pradžių jis buvo prieinamas tik JAV ir Didžiojoje Britanijoje, kol galiausiai pasiekė Lenkiją. Tai tapo hitu dar net nepatekus į vaistinių lentynas. Visa tai ačiū tinklaraštininkams ir „YouTubers“, kurie pirmieji išbandė naująjį „Estée Lauder“ fondą. Ką garsūs makiažo meistrai mano apie „Double Wear Nude“?

„Nude“ yra GERIAUSI skystas pagrindas, kurį aš kada nors naudojau.

Wayne’as Gossas, garsus britų makiažo meistras ir vlogeris, džiaugiasi. Veinas turi sausą odą, o naujasis „Double Wear“ skystis padeda jam įveikti šią problemą, nes ji turi drėkinamąjį poveikį.

Kiekvienos merginos, turinčios riebią odą, svajonė yra naudoti tokį pagrindą – jis švelniai apšviečia ir netepa riebalų, o oda atrodo sveika ir graži.

Geriausias Australijos makiažo meistras Nikkia Joy taip pat sužavėtas. Skirtingai nei kolegė, ji turi riebią odą, tačiau, kaip matote, naujas pagrindas yra sukurtas ir jai. Ar mes atradome geriausią pagrindą? Kuo „Double Wear Nude“ skiriasi nuo kitų gerų „Estée Lauder“ fondų?


Psttt …

„Double Wear Nude“ filmų apžvalgų ir nuomonių apžvalgą rasite straipsnio pabaigoje.


„Double Wear Nude“ ir „Double Wear Stay-in-Place“

Galvoje kyla klausimas – jei „senasis“ „Double Wear“ būtų nuostabus, ar galėtumėte sukurti ką nors geresnio? Palyginkime abi kosmetikos priemones.

Ką bendro turi „Estee Lauder Double Wear Nude“ ir „Double Wear Stay-in-Place“?

 • Patvarumas: Abu „Double Wear“ serijos skysčiai užtikrina 24 valandų patvarumą.
 • Spalvos: Jų yra įvairių atspalvių, nors „Stay-in-Place“ spalvų gama kol kas yra turtingesnė.
 • Formulė: Abi turi formulę be riebalų.
 • Poravimasis: Užtikrina vidutinę ar didelę dangą, atsižvelgiant į uždėtų sluoksnių skaičių. Norint užmaskuoti labai matomus spalvos pokyčius abiem atvejais, rekomenduojame naudoti korektorių, pvz., „Double Wear Anti Cernes“.
 • Pakuotė: Abu „Estée Lauder“ fondai yra elegantiškuose stikliniuose induose. Dėl ikoniško „Double Wear“ galite nusipirkti pompą, kuri palengvins kosmetikos dozavimą.

Dėmesio!

Prieš naudojant „Estée Lauder Double Wear“ pagrindus, buteliuką rekomenduojama pakratyti.

Šepetėlius ar kempines rekomenduojama naudoti visos serijos produktams. Daugiau apie teisingą skystų pamatų naudojimą galite perskaityti čia.


Kuo skiriasi „Double Wear Nude“ ir „Double Wear Stay-in-Place“?

 • Drėkinimas: naujasis „Estée Lauder“ pagrindas suteikia papildomą drėkinamąjį poveikį.
 • Formulė: itin skystos „Nude“ formulės pagrindas yra vanduo, kurio dėka skystis palieka odą lengvą. Makiažas atrodo taip, lyg jo visai nebūtų, tuo pačiu slepiant trūkumus.
 • Apsauga nuo saulės: „Nude“ turi SPF 30 filtrą, „Stay-in-Place“ filtras yra daug žemesnis – SPF 10.
 • Veiksmas nuo raukšlių: hialurono rūgšties dėka „Double Wear Nude“ pagrindas drėkina ir lygina smulkias raukšleles ir raukšles.
 • Baigti: „Stay-in-Place“ pagrindas palieka pusiau matinį paviršių, o „Nude“ – satiniškesnį.
 • Taikymas: mūsų nuomone, „Double Wear Nude Water Fresh“ makiažas yra puikus kasdienis pasirinkimas. Kita vertus, klasikinį „Stay-in-place“ renkamės fotosesijoms, vakariniam makiažui, ypatingoms progoms – kai norime didesnio aprėpties.

Trina Duhra lygina „Double Wear“ pagrindus

„Estee Lauder Double Wear Nude Foundation“ fondas – geriausias visų laikų pagrindas?

„Double Wear Nude“ paslaptis yra lengva, vandens pagrindo formulė. Priešingai nei skysčiai silikono pagrindu, kosmetika neapkrauna odos. Šiame Estée Lauder pagrinde taip pat nėra parabenų, aliejų ir ftalatų. Jo sudėtyje gausu drėkinamosios hialurono rūgšties ir maitinamųjų raudonųjų vaisių ekstraktų „Red Fruit Moisture Complex“. Dėl to kosmetika maitina, apšviečia ir pagerina odos išvaizdą. Jį gali naudoti žmonės, turintys sausą ir riebią odą, nes taip pat drėkina odą ir sumažina blizgesį. Be to, jis efektyviai apsaugo nuo saulės ir taršos dėka didelio SPF 30 filtro ir antioksidantų.


Santrauka

„Double Wear Nude“ bus tobulas, jei jums to prireiks gerai dengiantisteikiant lengvumas, nematomas gruntas, kuris papildomai rūpinasi oda. Sumažina blizgesį, ir tuo pačiu drėkina ir lygina veido spalva. Naujasis „Estée Lauder“ pagrindas skirtas kasdieniniam makiažui.


Kur galima nusipirkti „Double Wear Nude Water Fresh“ makiažą?

Žinoma, Tagomago.pl svetainėje už patrauklią kainą galite nusipirkti naują „Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup“ skysčio. Pasirinkite savo atspalvį iš įvairių spalvų – čia rasite „Double Wear Nude Water Fresh Makeup“ atspalvius. Ar jums įdomu kiti žymūs „Estee Lauder“ fondai? Mes turime keletą įkvėpimų jums.

Patikrinkite atsiliepimus apie „Double Wear Nude Water Fresh“ makiažą:

Wayne’as Gossas, makiažo meistras:

Nikkia Joy:

Allie Glines: