Automobilio akumuliatorius: kas yra

Sugedus mūsų automobilio akumuliatoriui, tai gali tapti tikru galvos skausmu ir radikaliai pakeisti mūsų nuotaiką, ar tai nutiko jums anksčiau? Tai yra viena iš esminių automobilio dalių ir, jei mes nežinome, kaip išsirinkti jam tinkamiausią, tai gali būti katastrofiška. Todėl, nusprendus pirkti naują, būtina žinoti jo ypatybes.

Automobilio akumuliatorius yra atsakingas už elektros srovės, reikalingos normaliam jos veikimui, akumuliavimą ir tiekimą. Būtent dėl ​​to variklis ir pagalbiniai elementai veikia teisingai. Tai taip pat būtina tokioms operacijoms kaip radijas, oro kondicionavimas ar šildymas. Toliau mes jums pasakysime daug daugiau.

Svarbiausias

 • Automobilio akumuliatoriai yra būtini automobilio valdymui. Rinkoje yra labai įvairios baterijos, nesvarbu, ar jos yra švinas, kalcis, ličio baterijos. Viskas priklauso nuo transporto priemonės, kurioje ketinate ja naudotis, tipo.
 • Norėdami pasirinkti akumuliatorių savo automobiliui, turite atsižvelgti į tokius aspektus kaip įtampa, poliškumas, užvedimo galia, akumuliatoriaus matmenys ir jo talpa.
 • Apsvarstykite įtampą, dydį, svorį ir kitus kriterijus, kad pasirinktumėte modelį, kurio reikia jūsų automobiliui. Paskutiniame skyriuje mes gilinamės į tai.

Geriausios automobilių baterijos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Žemiau mes pasirinkome jums geriausias automobilio akumuliatoriaus parinktis. Čia pateikiame jo charakteristikas, išsamiai apibūdindami matmenis, poliškumą, įtampą ir talpą. Dabar jūsų eilė nuspręsti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir transporto priemonės savybes.

Geriausiai parduodamas automobilio akumuliatorius


TUDOR TC700 akumuliatorius


Automobilio akumuliatorius „TUDOR TC700“ yra populiariausias „Amazon Spain“ produktas. Jis skirtas vidutinio darbinio tūrio dyzeliniams ir benzininiams varikliams užvesti. Jo talpa yra 70 ah (amperų per valandą), o matmenys – 278 mm x 175 mm x 190 mm. Jo įtampa yra 12v, o pradinė – 640a. Poliškumas: + d (teigiamas dešinėje).

Tai tinkamiausia, jei ieškote įrangos, kurios nereikia prižiūrėti, ji taip pat atitinka automobilių gamintojų reikalavimus. Tai akumuliatorius, puikiai reaguojantis į ekstremalias žemas temperatūras, tiek karštas, tiek šaltas. Tai labiausiai rekomenduojama transporto priemonėms, kurių įprastas naudojimas yra miestas ir greitkelis.

Geriausias automobilio akumuliatorius pagal „Amazon“

Esant 60 ah (stiprintuvų) valandai, „Volta“ markės automobilio akumuliatorius yra geriausias pasirinkimas ieškantiems standartinio akumuliatoriaus. Jis rekomenduojamas mažo tūrio benzininėms ar dyzelinėms transporto priemonėms. Jo pradinė galia yra 480. Įtampa yra 12v, o jos išmatavimai: ilgis 242 mm, plotis 175 mm ir aukštis 190 mm. Poliškumas: + d (teigiamas dešinėje). Ši baterija yra suderinama su Europos ir Azijos automobilių markėmis.

Jo gamybos struktūrą sudaro kalcio ir kalcio lydinys, įskaitant kalcį tiek teigiamų, tiek neigiamų polių plokštėse. Todėl tai yra didelio našumo ir ilgaamžiškumo baterija. Šis „Volta“ modelis yra vienas geriausių rinkoje, yra vienas iš mėgstamiausių ir su geriausiais vartotojų atsiliepimais.

Geriausias akumuliatorius už savo kainos ir kokybės santykį

„SPARCO“ prekės ženklo automobilio akumuliatorius KK52 turi 52 ah ir yra geriausias rinkoje, jei įvertinsime jo kainos ir kokybės santykį. Tai standartinio tipo baterija, kurios kaina yra vidutinė. Jį sudaro švino-kalcio baterijos elementai ir sveria 11,5 kilogramo. Įtampa yra 12v, o poliškumas yra + d (teigiamas dešinėje). Jo matmenys yra: 207 mm x 175 mm x 175 mm.

Tarp privalumų, kuriuos gausite įsigydami šią bateriją, yra atsparumas senėjimui, sulfatacijai, korozijai ir vibracijai. Be to, jis turi stiprią pradinę galią ir nereikalauja priežiūros.

Geriausias automobilio akumuliatorius automobiliams su „Start-Stop“

VARTA prekės ženkle yra „E39 Silver Dynamic Start Stop Plus AGM“ automobilio akumuliatorius, puikiai tinkantis transporto priemonėms su „Start-Stop“ technologija. Jo įtampa yra 12v, talpa 70 ah, svoris – 20,4 kilogramo, matmenys – 278 mm x 175 mm x 190 mm.

Ši „VARTA“ baterija yra geriausias pasirinkimas stabdant energijos susigrąžinimo ir kitas degalų taupymo technologijas. Be to, jis gali veikti esant mažesnei įkrovos būsenai.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie automobilio akumuliatorius

Perkant kokybišką automobilio akumuliatorių garantuojamas geras automobilio veikimas. Jei daug nežinote apie temą, pateikite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie šio tipo gaminius.

Geras automobilio akumuliatorius gali tarnauti 4 metus. (Šaltinis: Boonnakas: 113595598 / 123rf.com)

Kokios yra automobilio akumuliatoriaus rūšys?

Yra kelių tipų akumuliatoriai, skirti įvairių tipų automobiliams, ir tai ne mažiau. Šiandien mes turime benzininius ar dyzelinius automobilius, hibridinius automobilius, elektrines transporto priemones ir autonominius automobilius. Čia pateikiami rinkoje esančių automobilių akumuliatorių tipai:

 • Švino baterija: taip pat žinomas kaip šlapias elementas, jis yra populiariausias dėl savo mažos kainos.
 • Kalcio baterija: juos gali mažiau paveikti aukšta temperatūra ir jų tarnavimo laikas yra ilgesnis.
 • VRLA baterijos (gelis ir AGM): Jo santrumpa reiškia (Valve Regulated Lead Acid), o tai reiškia, kad akumuliatoriaus dėžutėje yra slėgio.
 • Gilaus ciklo baterijos: Šio tipo baterijos išsikrauna labai greitai, nes jos gali maitinti ilgą laiką.
 • Ličio jonų baterijos: Jie dirba su ličio druska ir įtraukia grandinę, apsaugančią juos nuo perkrovos, tačiau kaip neigiamą aspektą jų veikimas sumažėja esant žemai temperatūrai. (1).

Švino baterija Kalcio baterija VRLA baterijos (gelis ir AGM) Gilaus ciklo baterijos Ličio jonų baterijos
Medžiaga Švinas ir sieros rūgštis. Kalcis ir sidabras. Švinas, rūgštis, stiklo pluoštas ir gelis. Švino plokštės. Ličio druska.
Priežiūra Tai nereikalauja priežiūros. Jis gali būti sugadintas, jei akumuliatorius bus įkrautas. Tai nereikalauja priežiūros. Jie jautriai reaguoja į savaiminį išsikrovimą. Jie greitai suyra.
Kaina Žemos klasės ir vidutinės klasės. Vidutinės ir aukščiausios klasės. Vidutinės ir aukščiausios klasės. Aukščiausios klasės. Labai didelis diapazonas.
Transporto rūšis Automobiliai Automobiliai Karavanai ir nameliai ant ratų. Elektromobiliai, mažos valtys ir golfo vežimėliai. Elektromobiliai.

Kiek laiko tarnauja automobilio akumuliatorius?

Automobilio akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra 4 metai. Viskas priklauso nuo naudojamo naudojimo, nuo intensyvumo ar priežiūros, kurį taikome. Kai kuriais atvejais gali susidaryti ankstyvas nusidėvėjimas, tačiau atsakingai jį naudojant baterija gali pailgėti.

Lygiai taip pat reikia būti atidiems įspėjamiesiems ženklams, kuriuos mums siunčia transporto priemonė, nurodant, kad laikas pakeisti automobilio akumuliatorių. Neteisingas akumuliatoriaus naudojimas gali sukelti problemų kitose automobilio vietose, todėl ateityje reikėtų nuolat tikrinti, kad būtų išvengta problemų.

Ar galima išlaikyti automobilio akumuliatorių?

Norint išlaikyti gerą automobilio akumuliatoriaus būklę, reikia laikytis kelių patarimų. Tačiau svarbu pažymėti, kad tai nepailgins akumuliatoriaus naudojimo trukmės ilgiau. Čia pateikiame keletą žingsnių, kuriuos reikia atlikti norint jį prižiūrėti:

 1. Kas 2-3 mėnesius patikrinkite akumuliatoriaus vandens lygį.
 2. Valykite akumuliatoriaus stulpelius kas 6-8 mėnesius vieliniu šepečiu.
 3. Akumuliatoriaus gnybtus tepkite aukštos temperatūros tepalais.
 4. Patikrinkite įtampos lygį kiekvieną kartą keisdami alyvą ar atlikdami automobilio techninę priežiūrą.
 5. Būtinai patikrinkite automobilio akumuliatoriaus izoliatorių.
 6. Reguliariai lankykitės pas mechaniką.

Prieš perkant naują akumuliatorių, turėtumėte atsižvelgti į savo automobilio poreikius. (Šaltinis: Bruce’as Emmerlingas: 1564300 / p Pxabay.com)

Kiek amperų turėtų būti automobilio akumuliatorius?

Automobilio akumuliatoriaus stiprintuvai skiriasi priklausomai nuo automobilio naudojamų elektrinių elementų. Tai yra, normaliam benzininiam automobiliui reikia maždaug 50–55 amperų akumuliatoriaus, tuo tarpu dyzeliniam sunkvežimiui – 100 amperų. Taip atsitinka todėl, kad turite variklį, kuriam reikia didesnės nominalios galios.

Dažniausios automobilio akumuliatoriaus talpos yra: 40 Ah, 44 Ah, 45 Ah, 52 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 62 Ah, 70 Ah, 72 Ah, 74 Ah, 80 Ah, 85 Ah, 95 Ah, 100 Ah ir 110 Ah.

Kaip žinoti, kuris automobilio akumuliatorius yra teisingas?

Visi akumuliatoriai neveikia visose transporto priemonėse. Geriausia kreiptis į specializuotą parduotuvę ir paprašyti patarimo, atsižvelgiant į transporto priemonės gamintojo rekomenduojamą nuorodą.

Baterijos veikimas priklauso nuo tinkamo įrengimo ir taikymo.

Geriausi tradiciniai prekės ženklai, esantys rinkoje, gali būti jūsų pirkinio nuoroda. Geriau nepirkti nebrangių baterijų, kurios tarnaus neilgai. Akumuliatoriai yra svarbios transporto priemonės dalys, turinčios aukšto lygio technologijas.

Svarbu nuolat tikrinti automobilį. (Šaltinis: „Kaboompics“: 6078 / Pexels.com)

Kaip sužinoti, kad akumuliatorius neveikia gerai?

Kai viskas veikia tinkamai, automobilio akumuliatorius yra geros būklės. Bet kai jis pradeda rodyti raudonas vėliavas, turite atkreipti dėmesį ir galvoti apie jo pakeitimą. Štai keletas ženklų, galinčių pasakyti, kad kažkas negerai:

 • Ragavimas ir užkimęs švilpukas yra ženklas, kad baterija išsikrovusi.
 • Akumuliatoriaus gedimo indikatorius automobilio prietaisų skydelyje.
 • Energingesnė pradžia.
 • Laisvi arba surūdiję gnybtai.
 • Variklio užvedimo sunkumai, kurie gali pakenkti užvedimo sistemai.

Geriausia rekomendacija visada bus kreiptis į specialistą, nes keli veiksniai gali sukelti akumuliatoriaus gedimus.

„Akumuliatorių, naudojamų automobiliams, reikalavimai priklauso nuo funkcijų, kurias jie turi atlikti automobilyje“.

Pirkimo kriterijai

Prieš nusprendžiant, kokio tipo akumuliatorius pirkti, svarbu žinoti gaminį. Čia pateikiame pirkimo kriterijus, kuriais vadovaudamiesi galite priimti geriausią sprendimą:

Įtampa

Pasirinktos baterijos įtampa priklausys nuo transporto priemonės, kurioje ketinate ją naudoti, tipo. Lengvose transporto priemonėse galite naudoti ne daugiau kaip 12 voltų baterijas. Sunkiasvorėse transporto priemonėse idealiai tinka 24 voltai.

Niekada nedėkite baterijų, turinčių didesnę ar mažesnę įtampą, nei reikia jūsų automobiliui. Tokiu būdu išvengsite problemų kitose brangesnėse dalyse ir …

Parašykite komentarą