Geriausias Basset Hound šunų maistas

Nuspręsti, kokį maistą geriausiam draugui pamaitinti, nėra taip paprasta, kaip susipažinti su vietinės maisto prekių parduotuvės praėjimais ir rasti spalvingiausią maišelį su geriausiomis nuotraukomis. Mes visi norime tobulo maisto, kuris išlaikytų mūsų basetą laimingą ir sveiką ateinančiais metais.

Bet kaip žinoti, kad renkatės aukštos kokybės šunų maistą? Ar pasitikite tuo, ką sako krepšio priekis? Kaip perskaityti ingredientų sąrašą, kad žinotumėte, jog maitinsite subalansuotą maistą, kuris jūsų mėgstamam draugui suteiks visą palaikymą, kurio reikia jo organizmui?

Perskaitykite susijusį straipsnį: „Džiaugsmo šunų maisto apžvalga“

Ieškokite AAFCO antspaudo

Amerikos pašarų kontrolės pareigūnų asociacija (AAFCO) yra savanoriška vietinių, valstijų ir federalinių agentūrų asociacija, kuri stengiasi reguliuoti gyvūnų pašarų pardavimą ir platinimą. Jūsų pasirinktame maisto maiše turėtų būti AAFCO pareiškimas, rodantis, kad mityba yra tinkama jūsų augintiniui ir jo gyvenimo tarpsniui. Kai šuns maiste teigiama, kad jų formulė yra „mitybiškai išsami“, tai reiškia, kad joje yra visi būtini sveiko šuns ingredientai.

Šuniukų ir senjorų mitybos poreikiai skiriasi, todėl įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas maistas buvo sukurtas atsižvelgiant į jūsų šuns gyvenimo etapą. Etiketėje turėtų būti nurodyta, kaip pagrįsta tinkamumo ataskaita. Tai gali būti sudarant maistinių medžiagų profilį. Dar geriau, jei matėte, kad maistas buvo išbandytas.

Pažink savo prekės ženklą

Gamybos kokybės kontrolė yra didelė dalis to, kas patenka į maišelį. Kai kurie šunų maisto gamintojai turi savo patalpas, o kiti šunų maisto gaminimą perduoda trečiajai šaliai.

Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti renkantis šunų maisto prekės ženklą, yra tai, iš kur jie gauna ingredientų. Po katastrofų, tokių kaip suteršti kiniški ingredientai, importuojami ir naudojami amerikietiškame šunų maiste, daugelis šunų maisto prekių ženklų dabar nurodys, iš kur jie gauna savo ingredientų.

Atlikdami keletą tyrimų gamintojų svetainėse, pastebėsite, kad geriausi šunų maisto prekių ženklai, kurie tiekiami tik iš Šiaurės Amerikos, kur auginimo ir gamybos standartai yra aukštesni nei daugelyje vietų užsienyje.

Venkite šunų maisto ingredientų

Iš šunų ėdalo ingredientų sąrašo galite daug sužinoti ir kai kurių dalykų reikėtų visiškai vengti. Laikykitės dietos, kurioje yra dažiklių ar maisto dažiklių. Jūsų šuniui nesvarbu, kokios spalvos yra kibilas, o kai kurie maisto dažai gali būti kenksmingi. Kartais galite pasakyti tiesiog pažvelgę ​​į kibulą. Jei jis suformuotas įdomiomis formomis su žalios, raudonos, geltonos ar oranžinės spalvos, laikykitės atokiau. Šios detalės yra tik tam, kad suklaidintumėte, jog maistas yra panašus į jūsų vakarienę.

Dirbtiniai aromatai ir konservantai yra kiti pavojai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Užpildai gali suteikti papildomą kiekį maisto produktų ir pridėti reikalingų skaidulų į jūsų augintinio mitybą, tačiau nenorite, kad jie būtų įtraukti į geriausius ingredientus sąraše. Venkite maisto produktų, kuriuose kukurūzai ir panašūs produktai yra pirmuosiuose ingredientuose. Grūdai turėtų būti įtraukti į jūsų šuns dietą, tik ne kaip pagrindinį patiekalą. Tikra grūdų alergija šunims nėra labai dažna. Jei jūsų šuo reagavo į tam tikrą maistą, greičiausiai kaltas yra baltymų šaltinis arba viena iš cheminių medžiagų.

Mėsos valgiai nėra problema, tačiau „šalutiniai produktai“ yra ne. Klinikinė veterinarijos mitybos specialistė Rebecca Remillard, PhD, DVM, DACVN, perspėja, kad „gyvūnų šalutiniai produktai“ reiškia tai, kas lieka pašalinus raumenų mėsą. Tai gali apimti kraują, kaulus, kojas, galvas, plaučius, inkstus, vidaus organus ar kitus dalykus. Tai tarsi šūdas. Jūs negalite žinoti, ar šalutiniai produktai yra organų mėsa (kurios pageidautina), ar tik kojos.

Garantuota analizė

Yra ne tik ingredientų. Būtina tinkamai subalansuoti baltymų ir riebalų, skaidulų ir drėgmės procentai. Pažvelkite į sausųjų medžiagų palyginimą su sausosiomis medžiagomis, nes drėgmės kiekis gali iškreipti palyginimą. Maistui turi būti pakankamas vitaminų ir mineralų kiekis ir deriniai, kad išlaikytų jūsų augintinį.

Augantiems šuniukams sausųjų medžiagų reikia gauti ne mažiau kaip 22% baltymų, o suaugusiems šunims – mažiausiai 18% baltymų.

Kalorijos taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Augantiems šuniukams ir nėščioms bei žindančioms kalėms reikia daugiau kalorijų per dieną. Taigi darykite daugiau aktyvių šunų treniruotėse ir varžybose.

Pasitarkite su savo veterinaru

Tinkamos dietos pasirinkimas basetui nėra lengva užduotis. Tai gali būti sudėtinga, kai jūsų augintinis turi konkrečių rūpesčių. Visada verta pakalbėti su veterinaru. Jie gali įvertinti, ar jūsų augintinis palaiko gerą kūno būklę (jo kūno raumenų ir riebalų kiekį), ar kailis ir kitos sąlygos yra sveikos.

Augintiniai, turintys problemų, pvz., Inkstų liga, diabetas ar kitos problemos, taip pat tam tikri didelių veislių šuniukai turi mitybos problemų, dėl kurių gali prireikti specialiai šiai būklei skirtos dietos. Bendradarbiavimas su veterinaru užtikrina, kad jūsų draugas laikosi geriausių dalykų.

Perskaitykite kitą įdomų straipsnį: 4 geriausi sauso šunų maisto konteineriai [2021 Hand-On Guide]