Automobilių sėdynės: koks yra m

Kūdikio saugumas yra jūsų prioritetas, o vairuojant būtina pasirūpinti automobilio kėdute. Pasirinkti gerą kėdę negalima lengvai. Tai turėtų būti padaryta iš anksto ir prieš kūdikiui atvykstant, nes pirmoji jų kelionė bus iš ligoninės į jūsų namus.

Rinkoje yra daugybė tipų ir modelių, ir tai gali būti didžiulė. Šiuo vadovu norime padėti rasti geriausius variantus ir išsirinkti kėdę, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Svarbiausias

 • Automobilių sėdynių kategorijos yra pritaikytos pagal jūsų vaiko dydį ir svorį. Kiekvienam vaikystės etapui svarbu rasti kokybišką, patvarią kėdę.
 • Yra naujas automobilių sėdynių reglamentas. Nors jis dar nėra aktualus, tačiau svarbu į tai atsižvelgti renkantis.
 • Nors yra kėdžių, pritaikomų visiems vaiko augimo etapams, neturėtumėte pamiršti, kad kėdės susidėvi. Medžiagos sunyksta naudojant, todėl verta įsigyti daugiau nei vieną.

Geriausios automobilių sėdynės: mūsų mėgstamiausi

Toliau parodysime geriausias automobilių sėdynes, kurias galite rasti Ispanijos rinkoje. Šiame skyriuje sužinosite, kuri kėdutė tinkamiausia jūsų kūdikiui. Be to, pasidalinsime puikiais patarimais, kad jūsų mažylis galėtų keliauti geriausiu būdu.

Ideali automobilio kėdutė iš „Cybex“

„Cybex Pallas M-Fix“ automobilinė kėdutė yra viena geriausiai įvertintų automobilių kėdžių rinkoje. Ji įvertino patenkinamai RACE. Tai tinka 1, 2 ir 3 grupėms, todėl galite ją naudoti 9 mėnesių ir vyresniems savo vaikams. Jis veikia tiek su „Isofix“ tvirtinimo sistema, tiek su saugos diržu.

Jis yra modernaus dizaino ir yra 16 skirtingų spalvų. Be to, tai leidžia galvą atsilošti tik esant 1 grupės režimui.

Puiki kūdikio kėdutė automobiliui

„Joie“ prekės ženklas sulaukė kelių sėkmingų „RACE“ apžvalgų, o nagrinėjamas modelis gavo apdovanojimus už savo dizainą. Jis išsiskiria tuo, kad jį galima pasukti 360 laipsnių kampu, kad būtų lengviau prisisegti saugos diržus. Tai ypač naudinga kūdikiams ir mažiems vaikams, kurie nerimauja tvirtinimo metu.

Jis skirtas 0, 0+ ir 1 grupės keleiviams. Kadangi jis apima įvairias svorio grupes, jis pritaikomas jūsų kūdikio augimui nuo gimimo iki 4 metų.

Geriausia evoliucinė automobilio kėdutė

Prancūzijos prekės ženklo „Bébé Confort“ modelį galima montuoti automobiliuose su „Isofix“ ir be jo. Skirtingai nuo kitų, ši kėdė nėra skirta kūdikiams ar mažiems vaikams.

Tai gera vieta 2 ir 3 grupių keleiviams. Ji prisitaiko prie jūsų vaiko augimo nuo 4 metų amžiaus. Teigiamai įvertino RACE.

Geriausia automobilio sėdynė su „Isofix“

„Maxi-Cosi“ modelis „CabrioFix“ yra viena populiariausių ir geriausiai vertinamų kėdžių rinkoje. Jis skirtas 0+ grupei, tai yra, apima kūdikius nuo gimimo iki maždaug 12–15 mėnesių amžiaus. Tai taip pat teigiamai įvertino RACE.

Jį galima montuoti su „Isofix“ tvirtinimo sistema arba su saugos diržu. Kadangi kėdė dengia tik pirmuosius pusantrų kūdikio metų, tai ypač naudinga, kai turite kelis vaikus iš eilės.

Geriausia „Chicco“ automobilio kėdutė su „Isofix“

Ši italų prekės ženklo „Chicco“ kėdė skirta 2 ir 3 svorio grupių vaikams. Tai yra, ji prisitaiko prie jūsų vaiko augimo nuo 4 metų iki 12 metų. Ji gavo teigiamą RACE įvertinimą ir yra viena geriausių pardavinėjančios automobilines kėdutes. Jį galima montuoti su „Isofix“ sistema ir su saugos diržu.

Nors dizainas nėra labai modernus, kėdė bus labai patogi jūsų mažyliui. Jo įvertinimas yra 4,5 iš 5 žvaigždžių.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie automobilių sėdynes

Prieš pirkdami automobilinę kėdutę, turite atsižvelgti į skirtingus veiksnius. Jūsų sprendimas priklausys nuo jūsų vaiko amžiaus ir dydžio, taip pat nuo jūsų įprastų kelionių tipo. Šiame skyriuje aptariame dažniausiai tėvų užduodamus klausimus, kai įsigyjate šį pirkinį.

Automobilių kėdutės suteikia jūsų kūdikiui saugumą, kurio jis nusipelno. (Šaltinis: „Melpomen“: 60979509 / 123rf.com)

Ar yra kokių nors automobilių sėdynių taisyklių?

Taip! Naujas Europos automobilių kėdučių reglamentas, vadinamas ECE R129 arba „i-Size“, galioja nuo 2013 m. Šiuo metu jis galioja kartu su ankstesniu reglamentu ECE R44 / 04. Manoma, kad abu jie galios porą metų.

Tačiau svarbu prisitaikyti prie naujų taisyklių, kad ateityje nekiltų problemų. Svarbiausios taisyklės, kurių reikia laikytis:

 • Privaloma naudoti: Jaunesni nei 135 cm ūgio vaikai turi naudotis automobilio kėdute.
 • Pirmininko adresas: Kūdikiai iki 15 mėnesių turėtų keliauti priešinga kryptimi, tai yra ant nugaros. Kodėl? Kadangi kūdikio kaklas nėra iki galo išsivystęs ir staigaus lėtėjimo atveju kūdikis patiria rimtų sužalojimų.
 • Tvirtinimo sistema: Jūsų automobilyje turi būti „Isofix“. Kas tai? Tai tarptautinio standarto kėdžių tvirtinimo sistema. Jį sudaro du tvirtinimo taškai tarp sėdynės ir atlošo. Visi automobiliai, pagaminti po 2014 m., Turi „Isofix“.

Automobilių sėdynės suteikia jūsų kūdikiui komfortą keliaujant automobiliu. (Šaltinis: Orlovas: 51581571 / 123rf.com)

Jei jau įsigijote kėdę, kuri neatitinka R129 standarto, nesijaudinkite. Jums nereikia pirkti naujo. Jei ketinate pirkti dabar, ypač jei planuojate jį naudoti dar daugelį metų, nuspręskite, kuris laikosi naujų taisyklių.

Ar aš tiesiog turiu nusipirkti vaikui kėdutę automobiliui?

Ne, jūs turite pakeisti kėdę, kad prisitaikytumėte prie vaiko augimo. Sėdynių tipai pagal ECE R129 standartą yra suskirstyti pagal vaiko ūgį:

 • „I-Size“ kėdės vaikams nuo 40 iki 85 metų cm ūgio (iki pirmųjų metų)
 • „I-Size“ kėdės vaikams nuo 45 iki 105 cm ūgis (nuo 6 mėnesių iki 4 metų)
 • Liftai su privalomu atlošu vaikams nuo 100 iki 135 cm ūgio (nuo 6 metų)

Jei perskaitysite mūsų reitingą ankstesniame skyriuje, pastebėsite, kad beveik visi produktai įvardija kiekvieno modelio grupes. Net sunku rasti kėdes, suskirstytas pagal „i-Size“.

Taip yra dėl to, kad ankstesnes taisykles reglamentavo vaikų svoris:

Grupė Svoris
0 grupė Iki 10 kilogramų (nuo pristatymo iki 9 mėnesių)
0+ grupė Iki 13 kilogramų (nuo pristatymo iki 12-15 mėnesių)
1 grupė Nuo 9 iki 18 kilogramų (nuo 9 mėnesių iki 4 metų)
2 grupė Nuo 15 iki 25 kilogramų (nuo 4 iki 6-7 metų)
3 grupė Nuo 25 iki 36 kilogramų (nuo 6 iki 11 metų)

Ar galiu nusipirkti naudotą kėdę?

Taip, bet patartina įsigyti naują, nes įsigijus naudotą automobilinę kėdutę kyla tam tikra rizika. Automobilių kėdutės turi galiojimo laiką. Paprastai jie gali būti naudojami iki 10 metų nuo pagaminimo datos. Tačiau kėdžių galiojimo laikas gali pasibaigti iki šios ribos. Kodėl?

 • Dėvėti: Automobilių sėdynių medžiagos ilgai dėvisi. Dauguma automobilinių kėdžių turi plastikinį rėmą, kuri laikui bėgant degraduoja. Metalinės dalys gali rūdyti nuo drėgmės. Diržai, laikantys kūdikį, taip pat susidėvi dėl trinties ir plovimo.
 • Nepastebima žala: Net jei atrodo, kad kėdė yra geros būklės, ji gali būti pažeista, todėl ji nėra tokia efektyvi. Kėdėse yra mažų dalių, kurios pasimeta naudojant ir transportuojant. Jei nežinome kėdės kilmės, nežinome, ar ji pateko į avariją. Poveikis susidūrus gali įtrūkti kėdėje.
 • Nauji reglamentai: Kaip jau minėjome, yra naujas ir griežtesnis reglamentas. Dar neseniai automobilių sėdynės buvo gaminamos laikantis ankstesnių taisyklių. Naudota kėdė gali neturėti, pavyzdžiui, „Isofix“ tvirtinimo sistemos.

Kaip įsirengti automobilio kėdutę?

Automobilių sėdynių montavimas gali būti didžiulis daugeliui tėvų. Seną būdą naudojant saugos diržą buvo lengva suklysti. Tačiau turime jums gerų naujienų: „Isofix“ sistema žymiai sumažina šią riziką.

Šiame vaizdo įraše jie paaiškina, kaip tokiu būdu surinkti daugumą kėdžių:

Pirkimo kriterijai

Norint išsirinkti geriausią kėdutę kūdikiui, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Ne visi tėvai ir kūdikiai turi vienodus poreikius, todėl prieš priimdami sprendimą turėtumėte išanalizuoti šiuos kriterijus:

Saugumas

Vienintelis automobilio kėdutės tikslas – saugoti mažuosius. Todėl verta rinktis kėdes, kurias įvertino RACE. Jie turi didžiulį ir labai išsamų palyginimo sąrašą, kuris apima visas svorio ir dydžio grupes, ir kasmet jį atnaujina. Mes rekomenduojame!

Tvirtinimo sistema

Rinkoje vis dar yra daug automobilių kėdžių, kurios nėra įdiegtos su „Isofix“ sistema. Jei jūsų automobilyje yra ši sistema, rekomenduojame pasirinkti homologuotą. Nepaisant to, kad jie yra brangesni, jie yra daug saugesni. Ši sistema labai sumažina riziką, kad kėdė bus neteisingai pritvirtinta.

Privalumas

 • Lengviau teisingai įdiegti
 • Tinka visiems automobiliams su patvirtintu inkaru
 • Tai bus privaloma po poros metų

Trūkumai

 • Aukštesnė kaina
 • Ne visi automobiliai turi „Isofix“

Komfortas

Jei jūs ir jūsų vaikas dažnai keliaujate automobiliu, jūsų vaikas daug laiko praleis savo kėdėje. Svarbu, kad joje jaustumėtės patogiai. Tam būtina įsitikinti, kad audinys ir pagalvėlių minkštumas yra minkšti ir kvėpuojantys. Be to, kėdė turėtų leisti vaikui atlošti galvą atgal, kad jis galėtų geriau miegoti.

Atminkite, kad kuo geresnės kėdės pirkimas yra investicija į jūsų vaikų saugumą.

Naudojimo amžiai

Kaip pastebėjote mūsų reitinge, yra automobilių sėdynių, kurios apima skirtingus amžiaus intervalus. Vieni apima mažiau amžių, kiti – daugiau. Yra net konvertuojamų kėdžių, kurios apima visas svorio grupes ir kurias galima naudoti nuo vaiko gimimo iki 12 metų.

Mes jų nerekomenduojame, nes jie paprastai gauna prastus patikrinimo rezultatus, ypač kai reikia užtikrinti naujagimių saugumą. Be to, atminkite, kad kėdės ilgainiui susidėvi ir baigia galioti. Geriausia vaikui augant investuoti į kelias geras kėdes.

Tęsti

Geros kėdės pirkimas yra investicija į vaiko saugumą. Sprendžiant verta prisiminti, kad keičiasi reglamentai ir verta pirkti kėdę, kuri …