Kokį plaukų šepetį pasirinkti

Daugelis moterų rūpinasi savo plaukais, naudodamos įvairias kosmetikos priemones. Pradedant nuo pagrindinių – šampūno ir kondicionierių, iki įvairių rūšių rūkų, serumų ir kaukių. Plaukai yra maitinami ir lygūs. Tačiau, kita vertus, kasdien valydami plaukus, mes patys darome žalą savo plaukams. Netinkamas plaukų šepetėlis ištraukia atskirus plaukus, juos suplėšo ir susilpnina. Parengėme plaukų šepetėlių tipų vadovą – patikrinkite, kuris jums yra geriausias!

Šukuoti plaukus – kam to reikia?

Daugelis iš mūsų, stovėdami priešais veidrodį ryte, sako, kad plaukų iššukavimas bus tikras iššūkis. Kiekviena kryptis kita kryptimi, sutrūkę kirpčiukai ir garbanoti plaukai – tikrai negalima eiti į darbą. Šepečio procedūra palengvina šukuosenos stilių, kad ji gerai jaustųsi jūsų pačių odoje. Tačiau paaiškėja, kad tai ne tik nepaklusnių sruogų išlyginimas. Geriausia šukuoti ilgus ir vidutinio ilgio plaukus kelis kartus per dieną. Taisyklės išimtis yra garbanotų ir riebių plaukų savininkai – veikla turėtų būti sumažinta jų pačių labui.

Plaukų šukavimas yra galvos odos masažo procedūra, didinanti jų kraujotaką. Be to, teptuku ar šukomis galite pašalinti dulkes, nešvarumus ir riebalų perteklių. Taip pat išvengsite plaukų susivėlimo. Kada geriausia šukuoti plaukus? Ponios su laisvais plaukais gali juos valyti kelis kartus per dieną, taip pat verta naudoti šepetį prieš pat plaunant plaukus, kurie sumažins jų susipainiojimą skalbiant. Jei jūsų plaukai nepaklusnūs, o valymasis vargina, galite naudoti rūkus ar purškalus, kad juos būtų lengviau atsikratyti.

Kokį plaukų šepetį rinktis?

Geriausia priderinti prie mūsų plaukų būklės. Į ką atsižvelgti? Visų pirma jų būklė. Sveiki plaukai „elgiasi“ kitaip nei pavargę nuo dažymo ar tiesinimo. Taip pat svarbu plaukų struktūra ir visos šukuosenos ilgis. Galiausiai verta pagalvoti, kokį efektą norime pasiekti teptuku.

• „Tangle Teezer“ plaukų šepetėlis

Tinkamu smūgiu pasirodė „Tangle Teezer“ plaukų šepetėlis. Jos iniciatorius – Shaunas Pulfey’as – pasisiūlė dalyvauti TV laidoje, kad surinktų pinigų jos gamybai. Galiausiai šepetys su minkštomis ir guminėmis adatomis patiko vartotojams. Kokia jos paslaptis? Šepetys geriausiai tinka storiems plaukams, todėl jį lengviau atsegti, nelaužant ir neišplėšiant plaukų. Moterys pabrėžia, kad šukavimas neleidžia plaukams susivynioti, o pati veikla yra greitesnė ir malonesnė. Šepetys taip pat rekomenduojamas drėgnam plaukų atrišimui.

• Šukos plačiais dantimis

Tokia šukos yra puiki priemonė garbanotų ir banguotų plaukų savininkams. Naudojant teptukus plaukai gali išsitraukti, plačių dantų šukos išpainioja atskiras sruogas jų nepažeisdamos. Puikiai tinka šukuojant šlapius plaukus.

• Natūralių šerių plaukų šepetys

Natūralių šerelių plaukų šepetėlis dažniausiai gaminamas iš šviesių arba tamsių šernų šerių. Šeriai puikiai šukuoja subtilius ir vaikų plaukus. Natūralūs šereliai suteikia sruogoms blizgesio, paskirstydami natūralų tepimą per visą plaukų ilgį. Priemonė plaukų neelektrina, todėl jie tampa lygūs. Šis sprendimas puikiai tinka moterims su subtiliais ir trapiais plaukais.

• Apvalus šepetys

Apvalus šepetėlis puikiai tiks plaukų formavimui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti džiovyklę ir teptukų duetą. Susukdami sruogelius ant šepetėlio, galite juos natūraliai ištiesinti, pakelti plaukus prie šaknų ir švelniai sušukuoti šukuoseną. Nors norint tobulos šukuosenos reikia praktikos, kiekvieną rytą praktikuodamiesi prieš veidrodį greitai tapsite čempionu!