Avietė Pi: kas yra geriausia

Skaičiavimo pasaulis yra įvairesnis, nei mes manome. Viena vertus, yra žmonių, kurie nori turėti geriausią integruotą įrangą, tokią kaip kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, viskas viename, tarp kitų. Tačiau yra ir tokių, kurie seka judėjimą kūrėjas arba „pasidaryk pats“. Jie yra tie, kurie nori surinkti savo kompiuterinę įrangą savaip. Pavyzdžiui, su „Raspberry Pi“.

Jei niekada negirdėjote apie šį įrenginį, nesijaudinkite. Tu ne vienas. Šiame straipsnyje, kurį parengėme ypatingai atidžiai ir atidžiai žiūrėdami į detales, sužinosite viską, ką reikia žinoti apie „Raspberry Pi“ ir visus privalumus, kuriuos jis gali pasiūlyti vartotojams. Jūs tuo netikite? Na, toliau skaityk ir pamatysi, kaip atrasi nežinomą pasaulį.

Svarbiausias

  • „Raspberry Pi“ yra tarsi nebrangus kompiuteris. Jo dydis yra toks mažas – kaip ir kreditinės kortelės -, kad jis telpa delne. Bet kokiu atveju, jis turi visas televizoriaus, klaviatūros ir kitų įrenginių bei periferinių įrenginių prijungimo galimybes, todėl praktiškai juo galite naudotis taip, lyg tai būtų kompiuteris.
  • Šį prietaisą sudaro tik vienas komponentas: pagrindinė plokštė. Nėra įmontuotų išorinių įrenginių (iš dėžutės). Jis gimė Jungtinėje Karalystėje švietimo tikslais, tapo populiaresnis nei tikėtasi ir šiandien tapo itin universalia mašina, atveriančia mokymosi ir eksperimentavimo duris skaičiavimo srityje.
  • Dauguma gamintojų parduoda „Raspberry Pi“ pakuotėse su kitais komponentais ar periferiniais įrenginiais, kad nutiestų kelią vartotojui, norinčiam pradėti eksperimentuoti. Norint tinkamai pasirinkti tinkamą modelį, būtina stebėti dažnio spindulį, RAM, jungties prievadus ir tinklo galimybes, kurias turi plokštė.

Geriausias aviečių Pi rinkoje: mūsų rekomendacijos

Galbūt jūs esate naujokas šioje „Raspberry Pi“ temoje ir jus domina išbandyti daugybę galimybių, kurias galite su jais naudoti. Arba jūs jau galite ką nors žinoti apie temą ir norite toliau gilintis į naujas sąveikos ar ryšio formas. Vienu ar kitu atveju reikia gerai išmanyti rinką. Štai kodėl mes pasirinkome geriausius turimus pasiūlymus.

Geriausias „Raspberry Pi“ su belaidžiu LAN

„3 B +“ modelis yra vienas naujausių „Raspberry Pi“ produktų, pasirodžiusių rinkoje. Jis išlaiko tą patį mechaninį pėdsaką, kaip ir „Raspberry Pi 2 B“ ir „Raspberry Pi 3 B.“. Dviejų juostų belaidis LAN turi modulio atitikties sertifikatą, leidžiantį plokštę suprojektuoti galutiniams produktams. Jis turi 4 branduolių 1,4 GHz 64 bitų procesorių.

Šis modelis turi „Bluetooth“ 4,2 ir 1 GB RAM. Jame taip pat yra 4 USB 2.0 prievadai, CSI kameros prievadas, skirtas prijungti „Raspberry Pi“ kamerą, DSI ekrano prievadas jutikliniams ekranams, „micro SD“ prievadas operacinei sistemai ir duomenims bei 4 polių stereo išvestis. Integruotas HDMI yra viso dydžio, o GPIO antraštė yra 40 kontaktų.

Redakcinis vertinimas: Ši išskirtinė prekės ženklo versija išsiskiria greičiu greičiu.

Geriausias „Raspberry Pi“ rinkinys

Šioje pradedančiųjų pakuotėje, be „Raspberry Pi 4 Model B“ pagrindinės plokštės, yra maitinimo adapteris su jungikliu įjungti išjungti, 32 GB „micro SD“ kortelė su NOOBS operacine sistema, pasirinktas dėklas, sukurtas šiam pagrindinės plokštės modeliui, aukštos kokybės HDMI kabelis, 3 varinės šilumos kriauklės ir greito pradžios vadovas.

Su šiuo paketu turite ne tik išradingą dizainą, bet ir garantuotą kokybę. „SanDisk Class 10“ 32 GB „micro SD“ kortelėje iš anksto įdėta „NOOBS“, kuri yra lengviausia sistemai paleisti „Raspberry Pi 4 B +“ su „Raspbian“. Įrengtas „micro SD“ kortelių skaitytuvas ir jungiklis įjungti išjungti, pagrindinė plokštė palaiko USB-C prievadus.

Redakcinis vertinimas: Išskirtinis komplektas, puikiai tinkantis pradedantiesiems šia tema. Turi viską, ko reikia greitai surinkti ir naudoti.

Universaliausias „Raspberry Pi“

„UCreate Starter Pack“ siūlo „Raspberry Pi B +“ pagrindinę plokštę su keturių branduolių 64 bitų 1,4 GHz procesoriumi. Įtraukta 16 GB „Micro SD“ kortelė yra iš anksto pakrauta su naujausia NOOBS versija (V2), įskaitant oficialią „Raspbian“ operacinę sistemą. aviečių Pi fondo. Plokštė turi belaidį ryšį per „Bluetooth“ 4.2.

Šį paketą sudaro oficialūs „White Raspberry Pi 3 HAT“ dėklai, suderinami su „3 B +“ modeliu ir lengvai užmaunami. Pagrindinės plokštės RAM talpa yra 1 GB, ji turi 4 USB prievadus ir HDMI įvestį su atitinkamu kabeliu. Plokštė yra tinkama naudoti namų automatikos tikslais, su tokiais padėjėjais kaip „Home Assistant“ ir „AppDaemon“.

Redakcinis vertinimas: Šis „Raspberry Pi“ yra labai universalus, todėl jis veikia daugeliui komunalinių paslaugų, tokių kaip daugialypės terpės centras, namų automatikos centras ar kompiuteris. Jis turi didelę talpą.

Greičiausias Aviečių Pi

„Raspberry Pi 3“ pagrindinės plokštės modelis B turi „Broadcom“ 1,2 GHz lustų rinkinį su 64 bitų keturių branduolių „ARM Cortex-A53“ procesoriumi. Jis taip pat turi „Videocore IV“ dviejų branduolių daugialypės terpės procesorių, 1 GB atmintį ir belaidį ryšį „Bluetooth“ 4.1. 8 plokščių SD kortelę rekomenduojama naudoti plokštėse.

Bet kuris monitorius, kurį galima prijungti per HDMI arba DVI, arba bet kuris televizorius, turėtų veikti kaip šio „Raspberry Pi“ ekranas. Norint pasiekti geriausių rezultatų, geriausia naudoti HDMI įvestį, tačiau senesniems įrenginiams yra kitų jungčių. Galite prijungti bet kokią standartinę USB klaviatūrą ir pelę, net belaidę.

Redakcinis vertinimas: Neabejotinai puikus greitaeigis produktas. Jis yra greitesnis ir turi didesnį apdorojimo pajėgumą nei pirmtakai.

Geriausias oficialus avietė Pi

Oficialus „Raspberry Pi 3“ pradedančiųjų rinkinys suteikia jums viską, ko reikia norint sukurti norimą kompiuterį. Pagrindinė plokštė turi „Broadcom ARM710“ procesorių, turintį 4 branduolius, 64 bitus ir 1,2 GHz dažnį. Ji turi 1 GB atmintį. Pridedamas „Model 3“ dėklas idealiai tinka lentai laikyti ir transportuoti.

Šis „Raspberry Pi“ rinkinys, be pagrindinės plokštės, suteikia jums jungiklį įjungti išjungti, oficialus tarptautinis 5,1 vatų „Raspberry Pi“ įkroviklis (tai yra su adapteriais, kurie veikia bet kurioje pasaulio vietoje) ir 16 GB „micro SD“ kortelė, iš anksto įdėta NOOBS. Plokštėje taip pat yra 4 USB jungčių prievadai ir HDMI įvestis periferiniams įrenginiams.

Redakcinis vertinimas: Šis „Raspberry Pi“ rinkinys idealiai tinka pradedantiesiems, nes jame yra viskas, ko reikia, paprasta, naudinga ir labai lengva surinkti.

Geriausias „Raspberry Pi“ komplektas

LABISTAI „Raspberry Pi 4 Model B.“ Tai labai išsamus komplektas, puikios kokybės, greitas ir galingas produktas. Ši versija turi keturis „Pi 4 B“ branduolius, kad būtų geresnis našumas. Jis gali atkurti 4K vaizdo įrašą 60 kadrų per sekundę greičiu. Be to, jame yra įmontuotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys.

Jame taip pat yra „SanDisk“ 32 GB „Class 10 Micro SD“ kortelė, iš anksto įdėta su NOOBS, todėl palengvinamas paleidimas ir atsisiuntimas. Jame yra USB-A ir USB-C suderinamas kortelių skaitytuvas, jį lengva prijungti. Šiame pakete taip pat yra 2 „micro HDMI“, 3 šilumos šalintuvai, 5,1 V 3A C tipo maitinimo šaltinis su įjungimo / išjungimo jungikliu, kortelių skaitytuvas, dėžutė, atsuktuvas ir ispanų kalba pateiktas vadovas.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo rinkiniu jums tikrai nieko nereikės. Turi viską. Tai taip pat yra puikios kokybės, galingas ir greitas produktas.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Raspberry Pi“

Jei ketinate įsigyti pirmąjį „Raspberry Pi“, tikriausiai kyla klausimas, kurį modelį ar versiją pasirinkti. Kita vertus, jei jau esate dažnas vartotojas, galbūt norėtumėte įsigilinti į šios pagrindinės plokštės teikiamą potencialą. Nepaisant to, šiame skyriuje rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie šiuos įrenginius.

Robotika

Avietė Pi gali būti naudojama robotikos projektams.
(Šaltinis: Luchschen: 34147375 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „Raspberry Pi“?

„Raspberry Pi“ yra vieno bortinio kompiuterio, dar vadinamo vieno borto arba vieno borto kompiuteriu (SBC), prekės ženklo pavadinimas. Jis pasižymi mažu dydžiu ir maža kaina. Remiantis „Raspberry Pi“ fondo duomenimis, 2015 m. Vasario mėnesį buvo parduota daugiau nei penki milijonai modelių, todėl tai buvo perkamiausias britų kompiuteris.

Kada atsirado „Raspberry Pi“?

Šių vienkartinių kompiuterių istorija prasidėjo 2009 m., Kai „Raspberry Pi“ fondas ėmėsi skatinti vaikus mokytis programavimo ir informatikos mokyklose. Užuot platinę tradicinius kompiuterius, nešiojamus kompiuterius ar kt tabletės, jie kreipėsi į pagrindines plokštes, norėdami paskatinti eksperimentus ir pasinaudoti jų universalumu.

Kai 2012 m. Pasirodė pirmasis modelis „Raspberry Pi A“, fondas pastebėjo, kaip projektas viršijo švietimo sritį ir augo populiarumas namuose ir skirtingose ​​šalyse. Plokštės naudojimas pradėjo daugėti, o auganti paklausa paskatino kurti naujus modelius, pasižyminčius geresnėmis savybėmis ir didesnėmis prijungimo galimybėmis.

žalia spalva

Vienas iš aviečių pi panaudojimo būdų yra tai, kad mes galime pastatyti savo retro žaidimų konsolę žaidimams žaisti. (Šaltinis: Kanawee Kittikorn: 44661542 / 123rf.com)

Išleidus „Raspberry Pi 1 B“, pamatai buvo sukurti Aviečių Pi prekyba, kurio vadovu tapo Ebenas Uptonas, sukurti trečiąjį modelį „Raspberry Pi 1 B +“. Aviečių Pi prekyba Ji yra atsakinga už technologijų plėtrą, o fondas yra švietimo organizacija, kurios tikslas yra skatinti informatikos mokymą besivystančiose šalyse.

Kaip veikia „Raspberry Pi“?

„Raspberry Pi“ yra paprasta kompiuterio plokštė, sudaryta iš SoC (lusto sistemos), procesoriaus, RAM atminties, garso ir vaizdo įvesties ir išvesties prievadų, tinklo ryšio, SD lizdo saugojimui, laikrodžio, lizdo maitinimo ir periferiniams ryšiams. Tai yra tas pats, ką matome kompiuterio bokšto gale.

Norėdami paleisti plokštę, turime prijungti įvesties ir išvesties periferinius įrenginius. Pelė, klaviatūra ir ekranas nepridedami įsigyjant „Raspberry Pi“, nors yra pilni rinkiniai ar paketai. Atlikus atitinkamus periferinius ryšius, beliks tik prijungti plokštę prie maitinimo šaltinio ir ji bus paruošta.

Kokio maitinimo šaltinio reikia „Raspberry Pi“?

„Raspberry Pi“ plokštę maitina mikro USB maitinimo šaltinis (kaip ir dauguma …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *