„Babycook“: kuris yra geriausias

Grįžus kūdikiui į namus, tėvai dažnai ieško alternatyvos, kuri palengvintų maisto ruošimą kasdien. Tiesa, namuose jau buvo virtuvės robotų, kurie padėjo, bet ar žinojote specialiai kūdikiams sukurtus „Babycooks“?

„Babycook“ virtuvės robotą pagamino prancūzų prekės ženklas „Béaba“. Jie sukurti taip, kad gamindami kūdikio maistą jie neprarastų maistinių medžiagų įvairiuose procesuose. Be to, jie turi ergonomišką struktūrą ir yra lengvai naudojami. Ar norite geriau pažinti šiuos robotus? Šiame straipsnyje galite sužinoti svarbiausius dalykus apie šį produktą.

Svarbiausias

 • Šių maisto ruošimo priemonių gamintoja „Béaba“ įsitikino, kad kiekvienas „Babycook“ turi pajėgumų ir funkcijų, pritaikytų šeimos poreikiams.
 • Kad galėtumėte išsamiau žinoti, kas yra „Babycook“, mes parengėme apsipirkimo vadovą, kuris išsprendžia dažniausiai užduodamus klausimus apie jo privalumus, trūkumus, tipus ir veikimą.
 • Kai einate pirkti kito „Babycook“, turite keletą savybių, kurias turėtumėte įvertinti iš anksto. Pagal pirkimo kriterijus mes jums padėsime sužinoti, kokie jie yra.

Geriausias „Babycook“ rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei vis dar nežinote „Babycook“ virtuvės robotų arba juos žinote, bet nesate apsisprendę, kurį iš jų pasirinkti, tada mes pristatome ir paaiškiname, kurie yra geriausi rinkoje. Išsiaiškinti!

Geriausias „Babycook“ kūdikiui

„Béaba“ prekės ženklo virtuvinis robotas. Jis turi 4 skirtingus maisto ruošimo būdus (virimas, maišymas, atitirpinimas ir šildymas). Jo plastikinis ąsotis yra 800 ml talpos. Be to, pirkinyje yra mentelė krepšiui nuimti ir nuimti nedegant, maišymo dangtelis ir net receptų knyga.

„Babycook Original“ pasirinkę tėvai labai vertina produktą dėl jo naudojimo ir valymo patogumo. Be to, jiems tai patogu, nes jis automatiškai išsijungia, kai baigsite gaminti maistą, todėl tėvams bus lengviau užsiimti kitomis užduotimis.

Geriausias „Babycook“ taupant laiką

Béaba sukūrė „Babycook Duo“, kad supaprastintų virtuvės užduotis. Su šiuo robotu galite derinti dviejų skirtingų patiekalų ruošimą arba naudoti kiekvieną stiklainį skirtingoms funkcijoms. Talpyklose yra 1100 ml talpos, todėl galite paruošti didelius maisto kiekius.

Vartotojų, įsigijusių šį „Babycook“, nuomonė yra įvairi. Jie paprastai yra teigiami, nes mano, kad tai labai naudinga taupant laiką ir šeimoms su dviem kūdikiais. Tačiau kai kurie taip pat mano, kad rankenų medžiaga nėra labai patvari.

Geriausias „Babycook“ už savo kainos ir kokybės santykį

„Béaba Babycook Solo“ turi iki 1100 ml ąsotį didesniam maisto kiekiui paruošti. Baigus gaminti, robotas automatiškai sustoja ir turi garsinį signalą, kuris įspėja, kad jis baigtas. Jame taip pat greitai paruošiama per 15 minučių.

Šis robotas buvo labai vertinamas pirkėjų, nes jis pateisino kainos ir kokybės santykio lūkesčius. Be to, jie mano, kad tai praktiška, lengva naudoti ir visų pirma tinka jų vaikų amžiui.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Babycook“

Dabar, kai trumpai įsivaizduojate, kokios yra šios virtuvės mašinos, susipažinkime su gaminiu nuodugniai. Per šį apsipirkimo vadovą paaiškinsime, kas yra „Babycook“, kaip jis veikia, ir dažniausiai užduodamus klausimus apie šį robotą.

maitinamas vaikas

„Béaba“ sukūrė šiuos virtuvės robotus, kad palengvintų įprastą maisto ruošimą kūdikiams. (Šaltinis: Natalia Deriabina: 101074329 / 123rf.com)

Kas yra „Babycook“ ir kokie jo pranašumai?

„Babycook“ yra virtuvinis robotas, skirtas maistui kūdikiams paruošti nuo 4 ar 6 mėnesių(du, 5). Naudodami šį robotą, jūs įgysite ne tik virtuvės sąjungininką, bet ir naudodami maisto ruošimo garuose metodą, galite patikėti, kad neprarandamos maiste esančios maistinės medžiagos, kurios yra tokios svarbios šiame vystymosi etape.(du).

Privalumas

 • Greitas virimas
 • Automatinio sustabdymo funkcija
 • Garsinis signalas, kai programa baigsis

Trūkumai

 • Nerekomenduojama plauti indaplovėje
 • Kai kurie vartotojai skundžiasi, kad laikui bėgant plastikas išnyksta
 • Kiti vartotojai skundžiasi, kad plastikinė medžiaga nėra patvari

Kodėl verta naudoti „Babycook“?

Be abejo, jūs jau žinote daugybę įvairių virtuvės robotų, egzistuojančių rinkoje. Bet šiuo atveju „Babycook“ yra prietaisas, palengvinantis kasdienį maisto gaminimo procesą. Čia mes jums pasakysime, kaip jis tai daro:

 • Kiekvienai užduočiai atlikti nereikia skirtingų mašinų. Maišytuvai ir garo puodai, be kitų. Jie nėra būtini, nes „Babycook“ jau įdiegtos dažniausiai naudojamos funkcijos. Turi galimybę maišyti, garinti, atitirpinti ir pašildyti maistą(du).
 • Jūs sutaupote vietos. Šie robotai yra ergonomiško dizaino, todėl jūsų virtuvėje jie neužima daug vietos. Jums tereikės jį prijungti, kad galėtumėte naudotis visomis jame esančiomis funkcijomis.
 • Sutaupote pinigų. Į šeimą atvykus naujam nariui, normalu, kad išlaidos visada tenka jų priežiūrai ir tam, kad jos būtų geriausios. Todėl užuot investavę į skirtingus naujus įrenginius, „Babycook“ jūs tik investuosite ir turėsite geros techninės priežiūros garantiją.(du).

Kokios yra „Babycook“ rūšys?

Toliau mes pateiksime jums prekės ženklo siūlomus modelius, jų savybes ir apytiksles kainas, kad galėtumėte susidaryti idėją.
Prekės aprašymas Kainos
„Babycook Neo“ Jo stiklinis dubuo yra daugiafunkcis, jame telpa iki 1250 ml. Šiam maisto ruošėjui buvo suteikta Prancūzijos aplinkos ir energijos valdymo agentūros parama(1) dėl aplinkai nekenksmingų medžiagų. Maždaug 200 eurų
„Babycook Solo“ Jo 1100 ml XL dubuo leidžia paruošti gerą maisto kiekį, tačiau neužima daug vietos. Nuo 150 iki 160 eurų
„Babycook Duo“ Kiekvieno dubenėlio talpa yra 1100 ml. Naudinga vienu metu gaminti du skirtingus patiekalus arba derinti dvi užduotis, tokias kaip atitirpinimas ir maišymas. Maždaug 200 eurų
Originalus „Babycook“ Paprastas 800 ml talpos dubuo. Tai pigiausias variantas, kurio apytikslė kaina yra 100 EUR

Kaip veikia „Babycook“?

Šiame skyriuje paaiškinsime viską, ką reikia žinoti, kad tinkamai veiktų maisto ruošėjas. Atkreipkite dėmesį, nes prieš įsigyjant visada patartina gerai žinoti produkto veikimą.

 • Kepimo inde yra trys skirtingi lygiai: Tai nurodo vandens lygį, iki kurio galite užpildyti indą. Vadove yra rekomendacijos, kiek užpildyti vandens lygį, atsižvelgiant į esamą maistą(3).
 • Kepimo krepšelis: Jis naudojamas ant maisto, kurį norite garuoti. Norint tinkamai paruošti, rekomenduojama, kad jis neužpildytų visiškai(3). Kai krepšelis bus vietoje, užpildžius teisingą vandens lygį ir padengus viską, jis bus paruoštas!
 • Valdymo mygtukas: Pasak „Babycook“, tai yra kitaip. Bet iš esmės tai yra aktyvuoti garo funkciją (debesies simbolis) arba maišymo funkciją (ašmenų simbolis).
 • Sumaišykite arba susmulkinkite: Maistą reikia supilti tik į indą ir įjungti maišymo funkciją. Ši funkcija trunka tik 10 sekundžių. Taigi galite patikrinti maisto konsistenciją.
 • Maisto šildymas arba atšildymas: Šis procesas yra panašus į virimą. Bet jis skiriasi tuo, kad dangtis nebus naudojamas ir tokiu būdu leis garus išstumti.

“Bet kokiu atveju nerekomenduojama atitirpinti kambario temperatūroje (…). Kambario temperatūra yra vadinamojoje” rizikos zonoje “, ty temperatūros diapazone, kuriame mikroorganizmai gali greičiau daugintis (nuo 5 iki 65). ºC). “

Kiek laiko reikia išvirti „Babycook“?

„Babycook“ jūsų kūdikio maistui paruošti reikia mažiau nei 30 minučių. Be to, visi aukščiau išvardyti „Babycook“ tipai turi greito kepimo funkciją. Taigi jo paruošimui jums nereikės daug laiko.

 • „Babycook Neo“, „Solo“ ir „Duo“ virti užtrunka nuo 15 iki 25 minučių.
 • „Babycook Original“ trunka nuo 10 iki 20 minučių.

Kaip valote „Babycook“ virtuvinį kombainą?

Norint tinkamai prižiūrėti maisto ruošimo priemonę, rekomenduojama nuimamas dalis plauti rankomis. Tarp jų dangteliai, dubuo, gaubtas, krepšelis, maišymo liukas, tarpinės ir roboto mentės. Ir, žinoma, reikia viską gerai išdžiovinti. Ypač kontaktai prieš jį vėl įdėdami(4).

Turėkite omenyje, kad plaunant šias dalis indaplovėje, jos gali greičiau nusidėvėti ir pablogėti jų kokybė.(3, 4). Likusį roboto kūną būtina jį valyti tik indų plovimo priemonėmis sudrėkinta kempine. Jokiu būdu prietaiso korpuso negalima panardinti į vandenį.

kūdikis su šaukštu

Maistą galite sutrinti likusiu kepimo vandeniu, kuris liko ant pagrindo. (Vaizdo šaltinis: Hui Sang: FKwGPzwaGqc / unsplash.com)

Kokius receptus galima paruošti naudojant „Babycook“?

Receptų paruošimas gali būti toks įvairus, kaip rodo jūsų kūrybiškumas. Iš daržovių košių ir kūdikių maisto patiekalų, maišymo funkcija. Net tam tikri patiekalai visai šeimai, tokie kaip raudona mėsa, balta mėsa ar žuvis, su kepimo garuose funkcija.

Tačiau jei daugiau receptų nekyla į galvą, įsigijus „Babycook Solo“, „Duo“ ar „Original“, jums bus įtraukta „Babycook“ receptų knyga. Be to, „Béaba“ svetainėje galite patikrinti savo „Babycook“ receptus(7).

Pirkimo kriterijai

Šiame skyriuje nurodysime tas savybes, kurias turėtumėte įvertinti „Babycook“. Atidžiai perskaitykite kriterijus, kad pirkdami nepraleistumėte jokios informacijos.

Virimo tipas

Kai galvojate pirkti iš maisto ruošimo priemonės, mes manome, kad svarbiausia yra tai, kad jie ruoštų maistą garais, kad paruoštų tuos maisto produktus jūsų kūdikiui.

Todėl būtina atsižvelgti į tai, kad būtų nurodyta kepimo garuose funkcija. Be to, galite pastebėti, kad kai kurie turi greitą virimą, kuris dar labiau pagreitins maisto paruošimą.

kūdikio valgymas

Atminkite, kad jie neturėtų būti šalia šilumos šaltinio. (Šaltinis: melpomen: 81712256 / 123rf.com)

Konteinerio talpa

Priklausomai nuo maisto, kurį esate įpratę ruošti, kiekio, turite atsižvelgti į tai, kiek „Babycook“ turi galimybių paruošti maistą. Talpa ateis …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *