Balkonų plytelių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar norite sukurti elegantišką ir patvarų balkono pagrindą? O gal jums reikia elementų, puikiai atsparių įvairioms oro sąlygoms? Atsakant į šiuos lūkesčius, jis buvo sukurtas balkonų plytelių sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, palengvins tinkamo varianto pasirinkimą ir padės patikrinti papildomas eksploatacines vertes. Geros plytelės balkonui jie turi atrodyti patraukliai, išlaikydami našumą. Tada jie gerai dirbs name ar bute.

Balkonų plytelių sąrašas – geriausių balkono plytelių TOP 10

Vieta Balkono plytelių pavadinimas Kaina Pigiausias pasiūlymas
1 „Paradyż Cotto Naturale“ palangė 24,5 × 13,5 4 – Patikrink Dabar
2 „Flash Graphite 60 × 60 paradyż“ 48 – Patikrink Dabar
3 „Paradyż Cotto Crema Romb“ 14,6 × 25,2 6 – Patikrink Dabar
4 „Cerrad“ protektoriaus V formos kotedžas „Masala“ 30 × 32 36 – Patikrink Dabar
5 „Paradyż Cotto Crema Stopnica“ 30 × 30 56 – Patikrink Dabar
6 „Paradyż Cotto Crema“ tiesi „Stopnica“ su lašeline 30 × 33 43 – Patikrink Dabar
7 „Opoczno Beton 2.0“ šviesiai pilka 59,3X59,3 89 – Patikrink Dabar
8 Nauja „Gala Monotec MT14“ 59,7 × 59,7 juoda 71 – Patikrink Dabar
9 „Flash Bianco“ 60 × 60 paradas 52 – Patikrink Dabar
10 „Opoczno Newstone 2.0“ grafitas 59,3X59,3 109 – Patikrink Dabar

Geriausios plytelės balkonui – apžvalgos

1. Paradyż Cotto Naturale parapetas 24,5 × 13,5

  „Paradyż Cotto Naturale“ parapetas 24,5x13,5

4 –

Pigios plytelės balkonui Jie taip pat gali puikiai įgyvendinti savo tikslą, tai įrodo Paradyż Cotto Naturale parapetas 24,5 × 13,5. Be pagrindinio naudojimo, verta atkreipti dėmesį į: natūralią išvaizdą, įdomią formų įvairovę, taip pat kreminę ir raudoną spalvas. Šios plytelės taip pat gali būti naudojamos terasos erdvės apdailai. Jie puikiai atsparūs įvairioms oro sąlygoms, tokioms kaip: krituliai, stiprus vėjas ar kintanti temperatūra. Net ir esant ryškiai saulės šviesai, jie nepraras savo vizualinių savybių po daugelio metų. Kalbant apie saugumą, jų slydimo savybės taip pat bus naudingos. Vaikščiodami tokiomis plytelėmis, namų ūkis nebus nukrenta ar rimtesnis lūžis. „Paradyż Cotto Naturale“ Palangė yra šių formų: klasikinis kvadratas, deimantas arba šešiakampis. Tai produktas, rekomenduojamas klientams, kurie vertina tam tikrą tradiciškumą ir prisirišimą prie gamtos. Balkono apdaila panašiu stiliumi dažnai papildo viso namo ar buto dizainą.

2. „Paradyż Flash Grafit“ 60 × 60

  „Paradyż Flash Grafit“ 60x60

48 –

„Paradyż Flash Grafit“ 60 × 60 yra tikras geros plytelės balkonui, turintys savo specifines naudingumo vertes. Svarbiausi šio varianto pranašumai yra šie: diskretiška, matinė tekstūra, didesnis nei vidutinis atsparumas skaldai ir kitiems mechaniniams pažeidimams, abejingumas skirtingoms oro sąlygoms. Plytelės, esančios už gyvenamojo ar komercinio pastato ribų, taip pat turi atitikti tam tikrus estetinius reikalavimus. Populiarus grafito atspalvis yra universalus ir tinka įvairiems išdėstymams. Jis dažnai užpildo erdves: minimalistines, modernias ar atsižvelgiant į skandinavišką stilių. Svarbu tai, kad ilgalaikis vartojimas neturėtų paveikti jų patrauklumo. Taigi jie neišbluks, nepasikeis spalva ar neatsiras su tam tikrais sluoksniais. „Paradyż Flash Grafit 60 × 60“ taip pat yra geras pasirinkimas apdailai vonios kambaryje ar prieškambaryje. Viskas priklauso nuo individualios kliento, kuris įgyvendina savo viziją, sampratos. Produktas yra rekomenduojamas.

3. Paradyż Cotto Crema Romb 14,6 × 25,2

  „Paradyż Cotto Crema Romb“ 14,6x25,2

6 –

Analizuodami kokios plytelės balkonui verta rekomenduoti, taip pat verta išbandyti „Paradyż Cotto Crema Romb 14.6 × 25.2“. Tai teiginys, išsiskiriantis specifinėmis naudingumo vertėmis. Tai yra, pavyzdžiui: unikalus raštas, patvarumas, atsižvelgiant į pažeidimus, saulės spindulius ar kintančią temperatūrą, taip pat nuo slydimo. Šio gaminio privalumas yra ir atskirų daiktų pardavimas, leidžiantis jį pritaikyti daliai balkono grindų. Tai alternatyva būtinybei įsigyti visas pakuotes. „Paradyż Cotto Crema Romb 14.6 × 25.2“ yra 11 mm storio ir turi ketvirtą dilimo klasę. Jie suteikia apdailos galimybę: balkoną, terasą, bet ir salę ar kiemo salę. Dėl plytelių gamybos specifikos gali būti nedideli atspalvių ar kalibravimo neatitikimai. Tačiau paprastam vartotojui jie paprastai būna nepastebimi. Produktas taip pat atsparus ypač žemai temperatūrai, taip pat tikrai aukštoms termometro indikacijoms.

4. „Cerrad“ protektoriaus V formos kotedžas „Masala“ 30 × 32

  „Cerrad Stepnica“ V formos kotedžas „Masala“ 30x32

36 –

Pateikta balkonų plytelių sąrašas taip pat pristato „Cerrad Stopnica“ V formos namelį „Masala“ 30 × 32. Svarbiausi šio gaminio pasirinkimo privalumai yra, pavyzdžiui: numatytas naudojimas tik grindų apdailai, galimybė juos naudoti tam tikroje patalpoje ir už jos ribų, natūrali išvaizda ir puikus atsparumas įvairioms oro sąlygoms. Tuo pačiu metu klientas gali būti tikras dėl optimalios dilimo klasės. Įeinant į balkoną naudojama įvairių rūšių avalynė, todėl gaminys turi atitikti šiuos iššūkius. „Cerrad Tread V-Shape Cottage Masala 30 × 32“ siūlo subtilią, rudą, universalią spalvą. Svarbu tai, kad susikaupę nešvarumai lengvai pašalinami iš plytelių. Norėdami juos pašalinti, nereikia naudoti specializuotų chemikalų. Tačiau geriau sistemingai rūpintis švara, kad pagrindo higienos palaikymas nereikalautų daug pastangų. Plytelės yra gana lygaus ir matinio paviršiaus, o jų klasę patvirtina garantinis laikotarpis. Pirkėjas yra saugomas 6 metus.

5. „Paradyż Cotto Crema Stopnica“ 30 × 30

  „Paradyż Cotto Crema Stopnica“ 30x30

56 –

Svarstydamas kokios plytelės balkonui verta pirkti, taip pat verta patikrinti „Paradyż Cotto Crema Stopnica 30 × 30“ versiją. Skiriamos jo operacinės savybės: atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms, tinkama atsparumo dilimui klasė, atsparumas šalčiui ir paprastas valymas. Be to, produktas pasižymi subtilia ir subtilia spalvų schema, išsiskiriančia tam tikru vizualiu saiku. 11 mm storio matinis paviršius taip pat idealiai tinka terasai ar pastato viduje. Plytelės yra patvirtintos dėl savo polinkio atbaidyti bakterijas ir mikroorganizmus. Tuo pačiu metu siekiama išvengti alergijos ar dirginimo vaikštant basomis po balkoną. Kartais tai atsitinka, kai žmogus nori greitai ir efektyviai pakabinti skalbinius. „Paradyż Cotto Crema Stopnica 30 × 30“ taip pat yra susijusios su konkrečiomis išdėstymo koncepcijomis naudojant šį produktą. Jie pateikiami gamintojo svetainėje. Jie gali tapti įkvėpimu atlikti nedidelę balkono renovaciją ir pakeisti jau naudojamą pagrindą nauju ir patraukliu.

6. „Paradyż Cotto Crema“ tiesioji Stopnica su lašeline 30 × 33

  „Paradyż Cotto Crema“ tiesi „Stopnica“ su lašeline 30x33

43 –

„Paradyż Cotto Crema Stopnica Prosta“ su „Kapinosem 30 × 33“ galima laikyti geros plytelės balkonuines jie turi įdomių savybių. Tai daugiausia: vienu metu naudojama terasa ir laiptai, matinė konstrukcija, kurios storis 11 mm, anti-slydimo klasė R9 arba tonalumas. Paskutinė charakteristika reiškia atskirą kiekvienos plytelės spalvą. Taigi, vienas elementas gali turėti skirtingą atspalvį, kuris yra numatytas vizualinis efektas. Tokiu būdu klientas įgauna šio grindų paviršiaus natūralumą ir unikalumą balkone. „Paradyż Cotto Crema Stopnica Prosta“ su „Kapinosem“ taip pat atsparus pagal galimus įbrėžimus. Tokia rizika siejama ne tik su batų padų specifika, bet ir su tam tikrų dulkių ir purvo kaupimu. Tai yra dažnas reiškinys už pastato ribų. Pasiūlymą papildo kiti šios kolekcijos gaminiai, pavyzdžiui, fasado ar palangės komponentai. Plyteles tikrai verta rekomenduoti ir pirkti su jomis.

7. „Opoczno Beton 2.0“ šviesiai pilka 59,3X59,3

  „Opoczno Beton 2.0“ šviesiai pilka 59,3X59,3

– 89 –

Svarstydamas kokios plytelės balkonui yra rekomenduotini, taip pat verta įsigyti „Opoczno Beton 2.0 Light Grey 59.3X59.3“. Toks sprendimas bus paremtas konkrečiais argumentais, tokiais kaip: didelis atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms, atsparumas atsitiktinei žalai, namų ūkio narių judėjimo stabilumas ar madingas dizainas. Pats pavadinimas rodo panašumą į architektūrinį betoną ir paprastą formatą. Tai yra minimalistinių ir modernių erdvių koncepcijos, ribojančios aksesuarų ir dekoracijų skaičių. Balkonas, skirtas poilsiui ar konkrečiam susitarimui, gali būti tas pats. „Opoczno Beton 2.0 Light Grey 59.3X59.3“ yra pramoninės architektūros vizijos įkvėptas modelis. Šios porcelianinės akmens masės plytelės taip pat naudojamos viešosiose erdvėse apdailos takams ar alėjoms. Net didelis tonažas arba tarša neturės įtakos kokybei. Jie gali būti montuojami be klijų prie pagrindo, o tai žymiai pagreitina tokį veiksmą.

8. Nauja „Gala Monotec MT14“ 59,7 × 59,7 juoda

  Nauja „Gala Monotec MT14“ 59,7x59,7 juoda

71 –

Viskas, geros plytelės balkonui Jie pasižymės vertėmis, panašiomis į „New Gala Monotec MT14“ 59,7 × 59,7 juodą variantą. Svarbiausi iš jų: unikali išvaizda, patvari akmens masės konstrukcija, antracito spalva, R9 anti-slydimo klasė ir atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms. Ypatinga šio gaminio savybė yra tonalumas, reiškiantis šiek tiek kitokį pavienio kūrinio atspalvį. Viskas dėl specifinės gamybos technologijos, įskaitant ištaisymo procesą. Tai yra papildomas mechaninis apdorojimas, susidedantis iš papildomo kraštų pjovimo. Todėl ertmėms užpildyti reikalingo glaisto kiekis yra daug mažesnis. Naujas „Gala Monotec MT14 59.7 × 59.7 black“ yra modelis, kurį galima užbaigti: valstybinėse įstaigose, komerciniuose pastatuose, vienos šeimos namuose ar biurų patalpose. Be balkono, jis tinka: laiptams, terasoms, …