Krosnies reitingas – pasirinkite geriausią

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Tinkamo šildymo šaltinio pasirinkimas palengvins 10 geriausių 2021/2021 m. Krosnių reitingą. Remontuojant ar statant namą verta pagalvoti apie tinkamai parinktą, ekonomišką ir saugų šildymo šaltinį. Svarstant, kurią krosnį pasirinkti, verta pasidomėti populiariausiomis rinkoje esančiomis krosnimis. Pigi ir gera krosnis, ji tarnaus daugelį metų be gedimų, užtikrindama ne tik tinkamą kambarių šildymą, bet ir paprastą naudojimą bei mažas eksploatacijos išlaidas. Žemiau pateiktame krosnių reitinge pateikiamos geriausios pirmaujančių gamintojų krosnys.

Šiame puslapyje pateikiamos visų tipų krosnys. Jei ieškote konkretaus tipo viryklės, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Krosnių sąrašas – geriausių viryklių TOP 10

Geriausių krosnių aprašymas

1. „Buderus Logamax PLUS GB“ 062–24KV2

  „Buderus Logamax PLUS GB“ 062–24KV2

– 5879 –

Šis pasiūlymas yra gera „Buderus“ viryklė. Tai pakabinama, dviejų funkcijų viryklė. „Buderus Logamax PLUS GB 062-24KV2“ yra kondensacinė krosnis su uždara degimo kamera. Jame yra platus katilo galios moduliacijos diapazonas nuo 3 iki 25,6 kW. Tai leidžia efektyviai ir ekonomiškai veikti tiek mažuose butuose, tiek šildant didesnius plotus. Įmontuotas aliuminio ir silicio šilumokaitis užtikrina aukštą laidumą ir efektyvų šilumos perdavimą. Svarstant, kurią krosnelę pasirinkti, verta atkreipti dėmesį į šį reitingą. Tai pigi viryklė, skirta ne tik pirkti, bet ir valdyti. Šildymas atliekamas gamtinių dujų E (Lw; Ls) arba suskystintų naftos dujų (SND) pavidalu. Dėl kompaktiško dizaino – krosnis apgaubta estetine medžiaga, krosnies veikimas yra saugus. Jame sumontuotas intuityvus valdymo skydelis su įmontuota oro sąlygų automatika ir patogus LCD ekranas. Gamintojas „Buderus“ yra populiarus prekės ženklas, kuriantis gero našumo krosnis.

2. „Defro Komfort Eko“ 20kW

  „Defro Komfort Eko“ 20kW

– 8800 –

„Defro“ yra didžiausia CO katilų gamintoja Lenkijoje. Gerai apgalvotų, daugybę metų tobulintų technologijų dėka gaminamos geriausios centrinio šildymo krosnys.Automatinis katilas „Defro“ yra geras ekologiškų žirnių akmens anglių katilas, atitinkantis 5 klasės ekologinius standartus. Jo veikimas automatinio kuro tiekimo dėka yra ypač patogus ir tuo pačiu garantuoja efektyviai maitinamą krosnį. Tai geriausios kokybės vienfunkcinė viryklė, kurios galia siekia 20 kW. Šilumokaitis pagamintas iš sertifikuoto, kokybiško 6 mm storio katilo plieno. Krosnis valdoma per jutiklinį skydelį, palaikantį 4 siurblius: centrinį šildymą, karštą vandenį, cirkuliaciją ir grindis. Už papildomą mokestį taip pat galima valdyti per GSM ar INTERNETĄ. Norint prisitaikyti prie individualių poreikių, orkaitės durys turi galimybę pakeisti atidarymo kryptį, taip pat reguliuojamas kojų aukštis. Naudojant automatinį tiektuvą, kuras į krosnį tiekiamas dalimis, o tai reiškia katilo efektyvumą ir jo naudojimo taupymą.

3. „Buderus Logamax plus“ GB022K

  „Buderus Logamax plus“ GB022K

3840 –

Dujinis kondensacinis katilas „Logamax plus GB022K“ iš „BUderus“ prekės ženklo yra pigus katilas, kuris tenkins net labai reiklių vartotojų poreikius. Jis tuo pačiu metu sujungia mažus matmenis su dideliu efektyvumu ir tylia darbo sistema. Tai gera krosnis mažoms patalpoms šildyti, kuri puikiai tiks butams, biurams ar individualiems namams. Katilas yra dviejų funkcijų blokas, turintis platų galios moduliacijos diapazoną – nuo 4,8 iki 25 kW. Prietaisas pasižymi itin mažu azoto oksido išmetimo lygiu (NOx klasė 6), todėl tai yra ekologiška krosnis. Vandens šildymo energijos vartojimo efektyvumas yra 85%, o tai atitinka A efektyvumo klasę.Krosnelę valdo patogus LED ekranas su 7 mygtukais. Operacija yra lengva ir intuityvi. Dėl papildomos šilumos ir garso izoliacijos krosnis tampa labai tyli. Ši reitingo vieta yra geriausia šios kainų grupės viryklė. „Buderus Logamax plus GB022K“ yra tinkamas sprendimas žmonėms su ribotu biudžetu.

4. „Vaillant VC ecoTEC Pro 186/5 24“ (0010021900)

  „Vaillant VC ecoTEC Pro 186/5 24“ (0010021900)

5599 –

Vienos funkcijos „Vaillant VC ecoTEC Pro 186/5“ dujinis katilas yra gera viryklė, kuri veiks kaip prietaisas mažesniems šildymo poreikiams, namams, komercinėms patalpoms, visuomeniniams pastatams. Tai kondensacinė, pakabinama viryklė. Įrenginio šildymo galia yra 20kW. Katilo energinė klasė yra A, todėl ji yra pigi viryklė ne tik pirkti, bet ir valdyti. Dėl automatinio degimo reguliavimo ir DIA diagnostikos sistemos (diagnostikos informacijos analizė) ją naudoti yra labai paprasta ir be problemų. Maži katilo matmenys leidžia lengvai pritaikyti net mažose patalpose. Gamintojas rūpinosi ir estetine verte, kad viryklės nereikėtų slėpti. Tai gerai atrodys bet kuriame kambaryje. „Vaillant VC ecoTEC Pro 186/5 24“ yra puikus pavyzdys, kaip galima derinti aukštos kokybės, nepaprastą našumą ir paprastą naudojimą, kad būtų sukurta geros kokybės pigi orkaitė.

5. „Junkers Cerapur GC2200W 20 / 25C“ 7736901493

  „Junkers Cerapur GC2200W 20 / 25C“ 7736901493

– 3403 –

Žmonėms, norintiems išsirinkti krosnį, įdomus pasiūlymas yra populiaraus gamintojo „Junkers“ pasiūlymas. Tai yra gamybos įmonė, turinti daugiau nei 100 metų patirtį, kurianti geras, aukštos kokybės krosnis už prieinamą kainą. „Junkers Cerapur GC2200W 20 / 25C 7736901493“ modelis yra pigi kondensacinė dujinė viryklė su uždara degimo kamera. Dėl mažo azoto oksidų kiekio (NOx 6 klasė) jis yra ekologiškas. Maži matmenys ir modernus dizainas leidžia sėkmingai pritaikyti bet kokį interjerą. Krosnies „Cerapur 2200“ vandens šildymo galia padidėjo iki 25 kW, nepaisant šildymo galios, pritaikytos šiluminiams mažų ir vidutinių butų poreikiams. Dėl to jis suteikia aukštesnę karšto vandens komforto ir efektyvumo klasę – 11,6 l / min (pagal EN 13203-1). Jame įrengtas intuityvus valdymo skydelis su lengvai skaitomu ekranu ir septyni tam skirti mygtukai.

6. Defro DWS 12kW

  „Defro DWS 12kW“

5522 –

Krosnių sąrašas nebūtų išsamus be pagrindinio Lenkijos šildymo katilų gamintojo „Defro“ produktų. Šis reitingo pasiūlymas yra gera šio prekės ženklo viryklė, kurios pagrindinis kuras yra riešutų tipo akmens anglis. Jame buvo sumontuotas plieninis katilas, deginantis dugnu, atitinkantis 5 klasės ekologinius standartus ir ekologinį projektavimą. Skirta vandens centrinio šildymo įrenginiams su atvira ir uždara sistema su sunkio ar priverstine vandens cirkuliacija. Katilas DEFRO DWS buvo pagamintas iš geros kokybės, sertifikuotų plieno lakštų. Šio prietaiso konstrukcija yra pagrįsta kelių linijų išmetamųjų dujų kanalų struktūra. Krosnies židinys yra apatinė įkrovimo kameros dalis. Po degimo kamera yra pelenų dėžė. Tai labai geros kokybės viryklė už konkurencingą kainą.

7. „Viessmann Vitodens 200-W B2HE 1.9-26kW + E3“ valdiklis (Z018563)

  „Viessmann Vitodens 200-W B2HE 1.9-26kW + E3“ valdymo blokas (Z018563)

– 10 504 –

„Viessmann“ produktai yra geriausios pigios krosnys, esančios rinkoje. „Viessmann“ grupė dabar yra tarptautiniu mastu pripažinta šildymo sistemų gamintoja. Išsamioje „Viessmann“ portfelyje yra individualių sprendimų su efektyviomis nuo 1,5 iki 120 000 kilovatų sistemomis visoms taikymo sritims ir visiems energijos nešėjams. „Vitodens 200-W“ yra gera viryklė, intelektualus energijos centras, atitinkantis didžiausius šildymo komforto lūkesčius. Šią modernią viryklę valdo integruotas 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas. Įrenginyje yra lauko temperatūros jutiklis, efektyvus A klasės cirkuliacinis siurblys ir integruotas „WiFi“ modulis, skirtas valdyti internetą per „ViCare“ išmaniojo telefono programą. Tai aukštos klasės, geriausia viryklė, kuri patenkins net ir reikliausius vartotojus. Jis puikiai tinka tiek mažų, tiek didelių patalpų šildymui.

8. Grotelių viryklė Laisvai pastatoma ožkos „Ab“ plieno koja

  Grotelių viryklė Laisvai pastatoma ožkos „Ab“ koja

3110 –

„Kratki“ gamintojas yra tokių produktų, kaip geros atskiros krosnys, gamybos specialistas. Tai sukuria puikią alternatyvą tradiciniams židiniams, gaminant pigias krosnis. „Koza AB“ yra geriausia modernios formos cilindrinė viryklė. Tai bus puikus sprendimas žmonėms, kurie nori tikros namų židinio šilumos, tačiau neturi didelės erdvės. Dėl modernios formos ir suapvalinto stiklo ši viryklė taps bet kokio interjero puošmena. Svarbu tai, kad gera viryklė turi ir aplinkosauginį veiksmingumą – ji atitinka ekologinio projektavimo reikalavimus ir „BImSchV 2“ standartą, kuris nustato maksimalią CO emisiją. Šios krosnies korpusas ir priekis pagamintas iš aukštos kokybės plieno, todėl jis yra ypač atsparus aukštai temperatūrai. Du detektoriai efektyviai degina kuro daleles, pratęsdami išmetimo kelią. Dėl reguliuojamo oro išėjimo ši pigi krosnis gali lengvai prisitaikyti prie įvairių montavimo sąlygų.

9. THOR 8 grotelės

  THOR 8 grotelės

4200 –

THOR yra plieninė atskirai stovinti krosnis, įdomios geometrinės formos stačiakampio formos. Dėl savo paprastos formos ir modernaus dizaino jis taps kambario puošmena. Šiame gaminyje „Kratki“ kompanija sujungia naudingumo ir aukšto funkcionalumo vertes su šiuolaikiška forma, todėl gaunama gera, puikios išvaizdos viryklė. Didelio įstiklinimo dėka vartotojas gali mėgautis nuostabiu ugnies vaizdu, o papildomas dekoratyvinis stiklas pabrėžia jo žavesį. Krosnies interjeras, išklotas termotec medžiaga, puikiai kontrastuoja su jo forma. Gamyboje didelis dėmesys buvo skiriamas naudojimo saugumui. Nepaisant to, kad tai yra pigi viryklė, jos korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, o naudojama keramika …