„BarkBox“ apžvalga – „Woof Whiskers“

Ar visada ieškote naujų, puikių žaislų ir skanėstų, kad jūsų šuo būtų patenkintas? Jei taip, greičiausiai jus domins šuns prenumeratos dėžutės paslauga, pvz., „BarkBox“.

„BarkBox“ yra tikriausiai geriausiai žinomas iš visų abonentų kompanijų šioje erdvėje ir jos tai daro nuo 2011 m., todėl turi nemažą istoriją ir patirtį!

Kiekvieną mėnesį „BarkBox“ jums atsiųs batų dėžutės dydžio pakuotę, kurioje bus:

  • 2 šunų žaislai
  • 2 paketai šunų skanėstų
  • 1 šuns kramtymas (valgomasis skanėstas)

„BarkBox“ leidžia jums sukurti savo augintinio profilį ir pasirinkti jo dydį – svyruoja nuo 20 iki mažiau, 20–50 ir 50 kg. Tai užtikrins, kad jūsų šuo gaus jų poreikius atitinkančių skanėstų ir žaislų! Taip pat verta paminėti, kad visi „BarkBox“ produktai yra pagaminti JAV ar Kanadoje.

Aukščiau pateiktoje nuotraukoje galite pamatyti „BarkBox“, kurį gavome 2017 m. Vasario mėn. Dideliam šuniui. Kiekvienas langelis seka temą, o mūsų tema buvo „Lėlė ore!“ – Tarptautinės kelionės. Buvo pridėtas šuniuko pasas, kuris buvo gana juokingas!

žievės dėžės pasas

Čia apžvelgiama viskas, kas buvo dėžutėje.

„BarkBox“ skanėstai

žievės dėžutės skanėstai

Mūsų „BarkBox“ komplekte buvo ančių kramtukas, „Healthy Dogma“ šoninės sausainiai ir kai kurie „Vafliai“, kurie yra šunų skanėstai, panašūs į vaflius.

Mūsų šunys gali patvirtinti, kad visi šie skoniai yra puikūs ir puikiai praėjo.

Žaislai „BarkBox“

Pirmasis žaislas, kurį gavome, yra guminė kamera, kuri buvo ypač tvirta, patvari guma.

barkbox kameros žaislas

Šis žaislas iš abiejų fotoaparato pusių turėjo du čiurlenukus, o viduryje – kišenę, skirtą skanėstams laikyti, kad jūsų šuo būtų linksmas. Tai tikrai puikus patvarus šunų žaislas stipriems kramtomiesiems.

barkbox kameros šuns žaislas

Kitas mūsų gautas žaislas buvo „Stuffel Bag“. Iš pradžių maniau, kad šis krepšys yra atsegtas, kad kažkas atsiskleistų viduje, tačiau krepšys iš tikrųjų yra paties žaislo dalis.

barkbox stuffel maišas

„Stuffel Bag“ viduje yra du teniso kamuoliukai ir šioks toks plastikas, kuris stimuliuoja jūsų šunį, kai jis žaidžia su juo.

Kartoffelas tikrai pritaria! Šis žaislas taip pat atrodo ypač patvarus ir matome, kad jis ilgai tarnauja.

kamelio maišas veiksme

Apskritai, buvome labai patenkinti „BarkBox“. „BarkBox“ kainuoja apie 29 dolerių ir siunčiama kiekvieną mėnesį. Jei spustelėsite mūsų persiuntimo nuorodą čiapirmąjį mėnesį galite gauti nemokamai!