Barzdotas vyras! „Kvietimas vyrams“ yra kosmosas

Barzda – dar prieš keletą metų ji buvo laikoma nišine užgaida ir hipsterių skiriamuoju ženklu. Šiandien tai matoma daugelyje vyrų veidų. Sakoma, kad to neturintys slapta apie tai svajoja. Barzdos mada pačiame įkarštyje! Barzdotas vyras, ar žinai, kaip ja rūpintis? Atraskite barzdos priežiūros kosmetiką „Zew for Men“!

Kaip prižiūrėti barzdą

Barzda buvo tikras pastarųjų metų reiškinys – ją sukūrė beveik visi, įskaitant ir didžiausias Holivudo žvaigždes. Skustuvą pakeitė Benas Affleckas, Leonardo DiCaprio ir net Ryanas Goslingas, kuris dar neseniai turėjo visiškai kitokį, berniukišką įvaizdį. Nenuostabu, kad vaikinai visame pasaulyje pradėjo svajoti turėti didelę barzdą.

Priešingai nei atrodo, barzdos auginimas nėra lengviausia užduotis pasaulyje. Norint džiaugtis tvarkingais veido plaukais, nepakanka tik nustoti skustis. Taigi, kaip prižiūrėti barzdą? Lažinkitės už „Zew for Men“ kosmetiką!

Keletas žodžių apie „Zew for Men“

  • yra lenkų kosmetikos prekės ženklas
  • gamina natūralią kosmetiką vyrams su anglimi iš Bieszczady kalnų
  • kuria kosmetiką barzdos priežiūrai

Laikykitės higienos, kuri yra geras barzdos muilas

Ar žinojote, kad jūsų barzda yra labai užteršta? Pro jį kasdien praeina maisto dalelės ir gėrimų likučiai. Negana to, veido plaukai labai greitai sugeria kvapus, pavyzdžiui, nuo tabako dūmų ar išmetamųjų dujų. Neabejotina, kad barzdą reikia plauti kasdien. Pasiekite specialisto „Zew for Men“ barzdos kosmetiką:

3in1 muilas veidui, kūnui ir plaukams su anglimi iš Bieszczady kalnų

Kuo plauti barzdą? Pageidautina su muilu su papildomu ingredientu. „Zew for Men“ siūlo barzdos muilą su anglimi iš laukinių Bieszczady kalnų. Prekės ženklas gerai žino apie anglies baktericidines ir detoksikuojančias savybes. Štai kodėl barzdos muilas gerai valo, stiprina ir regeneruoja plaukus. Tai taip pat suteikia jiems sveiką blizgesį.

Kodėl mes rekomenduojame šį produktą? Ponai mėgsta daugiafunkcinę kosmetiką ir būtent tai yra „Zew for Men“ muilas. Šveitę barzdą, kosmetiką taip pat galite naudoti veidui, kūnui ir plaukams plauti. Produktas taip pat išsiskiria patogia pakuote, iš kurios slysta muilas (panaši į, pavyzdžiui, antiperspirantinę lazdelę).

Baro barzdos muilas

O tradicionalistai? „Zew for Men“ taip pat turi ką tradicinių sprendimų mėgėjams. Taip pat galite įsigyti anglies muilo iš Bieszczady kalnų klasikinio kubo pavidalu.

Svarbiausi Golibrody

Šį rinkinį sudaro trys unikalios natūralios kosmetikos priemonės: plaukų muilas, kūno ir veido muilas bei skutimosi muilas. Visuose produktuose yra anglies iš Bieszczady kalnų ir kitų natūralių priežiūros ingredientų, tokių kaip: alavijas, hialurono rūgštis, mangų sviestas, taukmedžio sviestas ar alantoinas.

Valdykite savo ražienas su barzdos šepetėliu

Ar žinojote, kad valant šepetėliu galima pašalinti mažus nešvarumus tarp plaukų, barzda tampa žymiai geresnė ir taip pat greičiau auga? Masažas, kurį atliekate šepečiu, pagerina odos aprūpinimą krauju. Dėl to plaukų folikulai yra geriau maitinami ir stiprinami. Tačiau jūs negalite sušukuoti barzdos atsitiktinėmis šukomis ar šepetėliu, pavogtu iš jūsų merginos. Jei norite gerai prižiūrėti ražienas, siekite šepetėlio, pagaminto iš natūralių šerių. Mūsų pasiūlymas yra:

Barzdos šepetys iš „Zew for Men“

Barzdos šepetys buvo pagamintas iš Bieszczady buko ir šerno šerių, kurie buvo sumontuoti ant pneumatinės pagalvėlės. Optimalus šerių ilgis ir standumas padaro gerai sutvarkytas tiek trumpas, tiek labai ilgas barzdas. Išbandykite ir pajusite skirtumą!

Rūpinkitės ražienomis su barzdos balzamu

Ar žinojote, kad balzamas yra būtina kosmetika kiekvieno barzdoto vyro, pradedančiojo ar pažengusio žmogaus lentynoje? Pirmiesiems tai padės sumažinti niežulį, dažnai lydintį barzdos auginimą. Kitam jis drėkins ir maitins plaukus. Taip jūsų barzda bus minkšta, o draugė nustos skųstis dėl nemalonaus perštėjimo!

„Zew“ vyrams barzdos balzamas

Barzdos balzamas buvo uždarytas metalinėje skardinėje. Kosmetika buvo paruošta iš aukščiausios kokybės augalinių aliejų: kokosų, arganų, medvilnės, moliūgų, migdolų ir kamelijų. Mišinys buvo sustiprintas anglimi iš Bieszczady kalnų – jo dėka balzamas, be drėkinimo, barzdai turi baktericidinį ir antioksidacinį poveikį.


Prisiminti!

Kosmetika vyrams dar ne viskas! Norint džiaugtis vešlia ir gražia barzda, reikia sveikai maitintis. Įsitikinkite, kad dietoje netrūksta vitaminų ir mineralų. Taip pat pasirūpinkite pakankamu baltymų kiekiu – jie sukuria iki 80% plaukų struktūros, kuri sudaro barzdą ir ūsus. Nepamirškite apie „patikrinimą“ kirpykloje! 😉


Sodrios barzdos auginimas reikalauja šiek tiek pastangų ir kantrybės, tačiau būkite tikri, kad tai yra žvakės vertas žaidimas. Gaukite pagalbos iš „Call for Men“ šiandien ir pasirūpinkite savo ražiena!

Leave a Reply

Your email address will not be published.