Geriausia treniruotė prieš datą | Išpumpuokite

Parašė Jackas Boardmanas


Geriausios treniruotės prieš pasimatymą


Norite išsiurbti, kad atrodytumėte didžiausias ir geriausias nakčiai? Čia mes sudėjome keletą pagrindinių pratimų ir paaiškinimą, kaip kuo geriau išnaudoti treniruotę prieš pasimatymą, kuris paliks jūsų raumenis.

Prieš tęsdami, atkreipkime dėmesį į tai, ką jūs tikriausiai jau žinote, jei esate įprastas svorio kilnotojas. Pelnas nėra pasiekiamas per vieną seansą, nėra tokio dalyko kaip lengvas raumenų apimties ir vystymosi triukas, kuris nebūtų susijęs su darbu ir mityba. Pavydėtinas, apkaltas kūno svoris yra ilgalaikio plano rezultatas, apimantis dėmesį į raumenų izoliavimą, kai keliamas svoris, kartojimas, poilsis ir tinkama mityba, padedanti raumenims vystytis ir galiausiai gerai atrodyti naktį.

Tai netinka pradedantiesiems (turiu omenyje sunkiaatlečius); jis turėtų būti įmestas kaip planuotos rutinos dalis.Šios treniruotės tikslas yra pasiekti bendrą raumenų išpūtimą, kad jūsų kūno sudėtis atrodytų labiausiai gryninta, kai esate palinkęs prie juostos. Be pakankamo reguliaraus svorio kilnojimo, tai daugiausiai paliks jus skausmingą ir šiek tiek kietą naktį.

Jei turite griežtą treniruočių planą ir ši naktis viską sugadino, nepriimkite to nei pasimatymo, nei savo draugų. Geriau apsvarstykite šią treniruotę, kuri paliečia visas bazes.

Toks išpūstas vaizdas truks dvi-tris valandas, o raumenys išliks pastovios anabolinės formos. Hidratacija padės, todėl gerkite po 100 ml vandens kas 20 minučių, kol raumenys pumpuojami.

Prieš naktinį užsiėmimą pažiūrėkite į keturis kiekvienos minutės poilsio rinkinius.

Rikiuokite savo pratimus prieš pradėdami. Prieš pradedant iš naujo, jie turėtų būti atliekami vienas po kito iš eilės trumpam pailsėjus visiškam nejudrumui.

Renkantis pratimus, reikia atsižvelgti į visą aprėptį. Kitas dalykas, į kurį žiūrėsite, yra tai, ką matys jūsų data, susidarius pirmajam įspūdžiui.

Venkite mažesnių raumenų grupių. Atminkite, kad tam tikri pratimai nukreips raumenų grupes, kurių dar nesuvokėte.


glaudus rankenos stendo presas


Atsispaudimai: 3 rinkiniai iš 20. Apsvarstykite tai savo apšilimu. Pushups taip pat reiškia, kad jūs dirbate abs savo lentos pozoje.

Štangos spaudimas: 3 dalys iš 12. Tai sutelks dėmesį į didesnę raumenų grupę, įskaitant tricepsą, deltinius raumenis ir nugarą.

„Tricep“ nuleidimas naudojant kabelius: 3 nustato aukštus pakartojimus. Dirbkite kiekviena ranka atskirai ir nustatykite didelį pakartojimų skaičių, atsižvelgdami į atkūrimo galimybes.

Šoninis išmetimas: 3 rinkiniai po 12. Jūs dabar dirbate nugaros raumenis, pakėlę krūtinę. Tai taip pat veiks abs.

Eilutė: 3 komplektai po 12. Irklavimo mašinos ir traukimo judesiai pravers jūsų pilvo raumenis, bicepsus, spąstus ir rombus.

Pečių presas: 3 komplektai po 12. Pabaiga pečiais, kurie taip pat nukreips tricepsą, pavargus juos iki galo.

Šoninis pakėlimas: 3 aukštų pakartojimų rinkiniai. Griežk dantis ir pridėk prie savo pečių bei delnų ypač didelio intensyvumo pompą.

Negalima praleisti kojų. Galbūt norėsite vaikščioti bare su išpūstomis rankomis, tačiau kadangi visa tai susiję su estetika, ypač sunki išvaizda nėra gera išvaizda, jei einate su didesnėmis rankomis nei kojos. Kojoms sudėtiniai keltuvai suteiks jums gerą vietą. Laikykis pagrindo, išradingumo nereikia. Sutelkite dėmesį į pritūpimus ir kojų presavimo mašiną. Keturi po dvylika rinkinių. Kai jį stumiate ir jau dirbsite nugarą, pečius ir liemenį, sutaupykite jiems įtampą, naudodami „Smith“ mašiną, kad pritūptumėte tam papildomam palaikymui.