Batų laikytojas: kas aš

Namų organizavimas gali būti nelengva užduotis. Ypač tada, kai neturite laiko, o jūsų namai maži. O gal jūs esate iš tų žmonių, kurie mėgsta rinkti avalynę ir niekaip negalite rasti bato, kurio jums trūktų tarp visų netvarkų. Tam yra „batų laikytojai“, dar vadinami batsiuviais.

Jie turi skirtingus pavadinimus, tačiau jų pagrindinė funkcija yra organizuoti batus paprastai ir dekoratyviai. Vadinamieji batų organizatoriai palengvina jūsų užduotį ir yra būtini, kai kiekvieną sezoną kaupiate avalynę ir turite mažai vietos, todėl sukurtas šis vadovas. Ar tu pasiruošęs? Na atkreipk dėmesį.

Svarbiausias

  • Batų laikymas ar batų lentynos yra neklystanti formulė, leidžianti tvarkingai tvarkyti ir tvarkyti batus, net jei jūsų namuose yra mažai vietos.
  • Dėl nedidelių butų ir butų matmenų miestuose batų laikytojų pasiūla labai išaugo, todėl šiandien šių įrankių galite rasti be galo daug medžiagų ir formatų.
  • Yra daugybė batų laikymo dizainų, kurių kiekvienas tinka pagal turimą erdvę ir yra klasikinio ar tikrai novatoriško dizaino. Prieš įsigydami batų lentyną, turėtumėte atsižvelgti į tai, kur planuojate ją rasti, kokie jos išmatavimai ir dizainas geriausiai atitinka jūsų turimą erdvę.

Geriausi batų laikytojai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei jums reikia tvarkyti avalynę, galite pasirinkti iš begalės modelių, kurie padės jums laikyti kitų sezonų batus, basutes ar batus. Šiame reitinge mes siūlome jums kruopščiai pasirinkti įvairovę ir nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį. Nepraleisk, pradėkime!

1 kabina: „MetroDecor mDesign“ pakabinama audinių spinta

Šis batų laikytojas yra vienas iš labiausiai plojimų „Amazon“ ir ne be priežasties. Jo kaina yra labai prieinama, audinys yra atsparus ir puikiai atlieka savo funkciją. Kabantis gamtoje, jis pagamintas iš kvėpuojančio ir tvirto polipropileno (PP). Jį lengva pastatyti bet kuriame kampe, o jo modernus pilkas dizainas yra labai dekoratyvus.

Produkto matmenys yra 15,2 cm x 29,8 cm x 127,0 cm, jame yra 10 skyrių, nors gamintojas siūlo ir didesnius modelius. Jo nereikia montuoti, tiesiog pakabinkite ant bet kurio baro ir jis idealiai tinka spintelės viduje. Jis turi velcro dangtelį ir puikiai tinka dailiai avalynei ar moteriškiems batams.

Pozicija Nr. 2: „FEMOR“ 10 vnt reguliuojamų batų tvarkyklių rinkinys

Nerasta jokių produktų.

Pagaminta iš ekologiško polipropileno (PP), ši batų lentyna yra geriausiai parduodama „Amazon“ dėl savo novatoriško dizaino ir didžiulio praktiškumo. Yra 10 vienetų, kuriuos galite be problemų išplėsti, ir jie yra baltos arba juodos spalvos. Kiekvienas iš elementų prisitaiko prie 11–18 cm aukščio ir tinka visų tipų avalynei.

Kiekviena dalis turi skylutes priekyje, kad būtų galima optimaliai vėdinti, taip pat turi šoninę ir priekinę saugos sistemą, kad būtų išvengta slydimo. Jie tinka tiek moterims, tiek vyrams, nes jie pasiekia 42 vietą, taupo vietą, yra prieinami ir balai dažniausiai yra teigiami.

3 pozicija: „Songmics RXJ12H“

„Songmics“ prekės ženklas, priklausantis „Wuppessen, Inc.“, garantuoja šio elegantiško juodos audinio batų laikytojo kokybę. Labai funkcionalus, jame yra šešios lentynos, skirtos optimaliam batų laikymui. Bendri matmenys yra 115 x 28 x 110 cm, o kiekvieno lygio matmenys yra 115 x 28 x 17 cm. Ant durų yra užtrauktukai.

Medžiagos yra kvėpuojantis ir drėgmei atsparus neaustinis audinys, plastikinės jungtys ir plieninis vamzdis. Durys yra susukamos, kad būtų išvengta dulkių ir nešvarumų, ir yra juodos, smėlio ir mėlynos spalvos. Lengva surinkti, vartotojai pabrėžia puikų kainos ir kokybės santykį, o daugiau nei 70% įvertinimų yra 5 žvaigždutės.

Pozicija Nr. 4: Langria Zapatero „Torre DIY 10 Cubes“

„Langria“ yra prekės ženklas, pripažintas dėl savo gaminių kokybės, tokios kaip šis „Modular“ dizaino batų laikiklis, kurį sudaro 10 kubų, kurių kiekvienas atsparus iki 5,9 kilogramo (kg). Kiekvieno kubo, kurio spalva yra permatoma, matmenys yra 49 x 37 x 21 cm. Jei pastatysite jį į bokštą, išmatavimai yra 49 x 37 x 186 cm.

Modulinis dizainas leidžia įgyti vietos ten, kur jums reikia. Jis pagamintas iš stipraus polipropileno (PP) su plieniniais rėmais ir turi skylę durelėse, kad galėtumėte lengvai atidaryti. Galite pridėti daugiau modulių, kai norite, o kainos ir kokybės santykis yra nepralenkiamas, o tai patvirtina komentarai. Labai lengva surinkti.

5 pozicija: „DynaSun 16x PP384“ (kokybiškas produktas)

„DynaSun“ yra dar vienas prekės ženklas, kuris savo produkcijos kokybe šviečia. Šiuo atveju jis pateikia 16 sukraunamų ir sulankstomų dėžučių, skirtų laikyti sezoninius batus, nors galite užsisakyti daugiau ar mažiau, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Naujoviško dizaino ir tikrai praktiški vartotojai taip pat pabrėžia jo funkcionalumą ir fantastišką kainos ir kokybės santykį.

Dėžės, pagamintos iš praktiškai nedūžtančio polipropileno (PP), be problemų gali būti dedamos po lova ir yra skaidrios baltos spalvos. Pasak šio straipsnio pirkėjų, jie turi angas, kad būtų lengviau juos nuimti, ir juos labai lengva surinkti, o tai taip pat pabrėžia jų erdvumą ir didelį pasipriešinimą.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie batų laikytojus

Maži butai ir butai šiuo metu padidino „Batų laikytojų“ ar batų lentynų, būtinų įrankių, skirtų praktiškai ir be vargo sutvarkyti avalynę, pasiūlą. Jie yra pagaminti iš audinio, plastiko ir net medžio, todėl žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus.

mergina renkasi

Jei pasirinksite batų laikiklį pagal savo poreikius, visada turėsite juos po ranka. (Šaltinis: Agencyby: 23371702 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „batų laikytojas“?

Batų lentynos yra pagalbiniai baldai, skirti išsaugoti batus, tačiau internete atsirado daugybė novatoriškų avalynės laikymo variantų, kurie nebūtinai turi būti pagaminti iš medžio, tačiau turi audinių, plastiko, pakabukų, modulinių ar kitų alternatyvių batų laikiklių. išsaugoti ir sutvarkyti avalynę.

Yra daugybė batų laikymo formatų ir variantų – nuo tų, kuriuos galite paslėpti po lova, iki modulinių konstrukcijų lentynos pavidalu arba audinių, skirtų pakabinti už durų ar spintelės viduje. Visus juos galima pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų erdvę ir poreikius.

Kokie kiti pavadinimai naudojami „batų laikytojui“ žymėti?

Jis vadinamas daugeliu būdų, tačiau jo funkcija yra laikyti ir užsisakyti avalynę. Batų lentyna yra vienas iš labiausiai paplitusių pavadinimų, tačiau, be kitų galimybių, galime rasti ir kitų, pavyzdžiui, batų lentyną, batų tvarkytuvą, batų lentyną, batų spintelę, batų kompiuterį, batų lentyną ar batų spintelę.

– Galite dėvėti bet ką, jei tik porosite su gera avalyne.

Kokie yra batų laikytojo privalumai?

Ar prisimenate, kada laikyti batus naudojote spintos dugną ar padėjote juos išrikiuotus po savo lova? Tai nebereikalinga. Šiandien jūs turite labai įdomių alternatyvų ir jų kaina yra žymiai mažesnė nei tvirtų medinių baldų. Jo privalumų yra nesuskaičiuojama daugybė, kaip matote šiame sąraše:

  • Įsakymas: Kartais netvarka netgi veikia nuotaiką. Su batų laikytoju jūs visada sužinosite, kur yra jūsų avalynė, taip pat išlaikysite tvarkingą savo namų išvaizdą, kas visada yra vertinama.
  • Kosmoso organizavimas: Jei jūsų namas yra mažas, batų lentyna yra ideali vieta norint išnaudoti erdvę. Galite pastatyti po lova, ant spintos viršaus ar už durų, be daugybės kitų alternatyvų.
  • Dekoras: Naujoviškas batų lentyna gali būti dekoratyvinis elementas, jei mokate žaisti erdvėje ir spalvose. Tai nebus sunku ar brangu, nors, be kitų aspektų, turėsite derinti matavimus, spalvas ir medžiagas.
  • Išsaugojimas: Avalynę geriausia laikyti batų laikytuve. Puikiai laikomi, jie neliečia lauke esančių dulkių ir purvo. Be to, būdamas apsaugotas, jo patvarumas bus didesnis nei tada, jei batus paliksite išsibarsčiusius už bet kurio kampo.
  • Vieta „à la carte“: Taip, batų lentyną galite pastatyti bet kuriame kambaryje. Jums tereikia pasirinkti tinkamą kambarį atitinkantį modelį, tačiau balkonas galioja taip pat, kaip ir vonios kambarys ar terasa.
  • Avalynė visada prieinama: Kitas didelis batų laikytojų privalumas yra tas, kad avalynę, kurios ieškojote ta ypatinga proga, visada rasite pirmą kartą. Jūs nebeprarasite vienos iš porų ir tikrai ją įvertinsite.
  • Paprasta priežiūra: Nesvarbu, ar jis pagamintas iš plastiko, audinio ar metalo, be kitų medžiagų, batų apsaugos valymas nesukels problemų. Apskritai kartkartėmis pakaks nuvalyti drėgnu skudurėliu ir tai bus kaip nauja.

zaparteras pilnas batų

Batai paprastai kaupia nemalonius kvapus, todėl prieš laikant svarbu imtis tam tikrų higienos priemonių. (Šaltinis: Belchíritu: 113447645 / 123rf.com)

Kokių tipų batų apsaugas galime rasti rinkoje?

Šiuo metu yra tiek daug batų lentynų ar batų lentynų modelių, kad jas pasirinkti nėra lengva. Be to, turėsite atsižvelgti į tokius veiksnius kaip erdvė ar batų skaičius. Norėdami pateikti idėją, šioje lentelėje galite pamatyti kai kurių iš šių funkcinių įrankių, skirtų avalynei tvarkyti, ypatybes.
Batų laikytojų tipai Kokias funkcijas jie siūlo?
Spintelių ir lentynų plastikas Tai yra antras mūsų reitingo variantas ir vienas iš jo puikių pranašumų yra tai, kad jie yra reguliuojami pagal norimos laikyti avalynės dydį.
Audiniai baldai Tai yra trečias mūsų pasirinkimo variantas ir idealiai tinka dekoruoti svetainę, lankytojams nesuvokiant, kad tai batų laikytojas. Jis dekoratyvus, nebrangus ir labai funkcionalus.
Pakabinamas audinys Šiuo atveju tai yra pirmasis mūsų reitingo variantas ir pabrėžia jo praktiškumą, nes jį galima pakabinti tiek spintoje, tiek už durų. Tai yra ekonomiškas ir idealus variantas, jei turite mažai vietos.
Modulinis dizainas sukraunamose dėžėse Tai yra ketvirtasis reitingo variantas, kurį siūlome jums šiame vadove, ir jo didelis pranašumas yra tas, kad galite juos pritaikyti prie laisvos vietos, kiek norite, vertikaliai ir horizontaliai. Tai yra prieinama ir dekoratyvinė galimybė.
Kraunamos dėžutės Šis modelis …