Belaidžių ausinių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Šiuo metu mūsų namuose yra įvairių tipų įrenginių, iš kurių naudodamiesi ausinėmis galime klausytis muzikos ar žiūrėti filmus. Belaides ausines ant ausų dažniausiai renkasi aktyvūs žmonės, bet ne tik. Bet kokias belaides ausines per ausis turėtumėte pasirinkti? Internete kiekvienas gali lengvai rasti belaidžių ausinių reitingą, labai naudingą renkantis. Manoma, kad belaidės ausinės užtikrina patogumą naudoti ir klausytis puikios kokybės muzikos ar garso knygų, užtikrinant garso gylį.

„On-ear“ belaidžių ausinių sąrašas – geriausių belaidžių ausinių TOP 10

Geriausių belaidžių ausinių aprašymas

1. „Sony MDR-XB650BT“ mėlyna

  Sony MDR-XB650BT mėlyna

311 –

Tai „over-ear“ modelis reikliems klientams. Jie rekomenduojami daugelyje geriausių ausinių reitingų. MDR-XB650BT ausinės sujungia gilų, galingą EXTRA BASS ™ garsą su belaidžiu ryšiu ir patogų naudojimą ilgam klausymui. Jų lengvi, dinamiški akustiniai vairuotojai išsiskiria galingu garsu. Kartu su specialia didelio jautrumo diafragma ausinės leidžia gauti stipresnį, tačiau vis tiek aiškų ir tikslų garsą. Jie aprūpinti „Bass Booster“ technologija, suteikiančia garso nepraleidžiantį dangtelį, kuris puikiai izoliuoja garsą ir gilius bosus. Tai kupina komforto klausantis. Be to, dėl savaime prisitaikančios galvos juostos ir minkštų ausinių, apimančių visą ausį, ausinės garantuoja komfortą net kelias valandas klausantis mėgstamos muzikos ar garsinių knygų. Ausinių galimybės neapsiriboja muzikos grojimu. Įmontuotas mygtukas ir mikrofonas užtikrina laisvų rankų funkciją skambinant per pasirinktus išmaniųjų telefonų modelius. Jums nereikia nuimti ausinių, kad galėtumėte atsiliepti į telefoną, kol groja muzika, arba atnaujinti klausymąsi po skambučio. Per keturias valandas įkraunant galima atkurti trisdešimt valandų be perstojo.

2. „Panasonic RP-HF410BE-A“ mėlyna

  „Panasonic RP-HF410BE-A“ mėlyna

163 –

Šio tipo ausų ausys yra puikus pasirinkimas reikliems vartotojams. Dėl „Bluetooth“ technologijos jums nereikės jaudintis dėl susivėlusių laidų. Ausinės yra visiškai belaidės – norint mėgautis muzika ar garsinėmis knygomis, tiesiog reikia nuotoliniu būdu prijungti telefoną ar kompiuterį. „Panasonic“ RP-HF410BE-A ausinės lengvai slopins visus aplinkos garsus ir leis visiems mėgautis visaverčiu ir galingu garsu. Jų forma ir minkštos pagalvėlės taip pat daro jas labai patogias ir neinvazines ausiai. Tai yra puikus sprendimas, kai norite išplaukti į muzikos pasaulį. Ausinėse yra įmontuotas mikrofonas, kurio dėka vartotojas galės lengvai susisiekti su savo artimaisiais interneto komunikatoriais ar telefonu, nereikia pakelti imtuvo prie ausies. Tai labai praktiškas sprendimas, kai reikia judėti, pavyzdžiui, mieste.

3. THOMSON WHP331 juoda (131959)

  THOMSON WHP331 juoda (131959)

– 233 –

Ieškant patogumo naudoti, reikia atsižvelgti į belaides ausines THOMSON WHP331. Ideali įkrovimo funkcija leidžia greitai atgauti energiją ir ją toliau naudoti. Garsumo valdiklis yra ant ausies dangtelio. Ausinės turi tris pristatymo kanalus. Lankstus galvos diržas yra patogus naudoti, o tai vertina klientai savo nuomonėje. Speciali PLL sistema užtikrina stabilų dažnį. Ausinių diapazonas yra iki 100 m atvirame ore, 20 – 30 m uždarose patalpose. Automatinė kanalų paieška palengvina radijo priėmimą. Nereikia kruopščiai ieškoti savo mėgstamos ar bet kurios stoties. Dažnių diapazonas yra 20 Hz -20 kHz. Ausinių veikimo laikas yra iki 8 valandų. Kaina taip pat gali nustebinti. Štai kodėl šis modelis užima aukštą geriausių belaidžių ausinių reitingą. Pigios ir vienos geriausių belaidžių ausinių yra THOMSON WHP331!

4. „SteelSeries Arctis 7 White“ (61464)

  „SteelSeries Arctis 7 White“ (61464)

649 –

„STEELSERIES ARCTIS 7“ yra bevielis, tačiau neįprastas dėl apšviestų ausinių su galimybe reguliuoti „Prism RGB“ apšvietimą. Specialus laidas suteikia galimybę greitai pasiekti balso ryšį, pvz., Žaidime. Šiame modelyje naudojamos unikalios pagalvės, vadinamos „AirWeave“, įkvėptomis sportinių drabužių pramonės sprendimų. Būtent jie užtikrina malonią vėsą, mažiau prakaitavimą ir didesnį komfortą, pavyzdžiui, per ilgas internetinių žaidimų dvikovas. Pagalvėlių medžiaga buvo padengta termoplastine danga, užtikrinančia efektyvų triukšmo izoliavimą. Specialus „STEELSERIES ARCTIS 7“ ausinių tvarkyklė, sukurta siekiant atkurti idealiausią akustinę aplinką ir puikią garso kokybę. Dėl to „STEELSERIES ARCTIS 7“ erdvinis garsas leidžia tiksliai žinoti, kur varžovas yra žaidime tam tikru momentu ir iš kurios pusės garsas pasirodė. Šios belaidės ausinės puikiai tinka kompiuterinių žaidimų gerbėjams. „STEELSERIES ARCTIS 7“ yra belaidės ausinės, kurių atstumas garantuojamas iki 12 metrų. Įmontuota baterija veikia daugiau nei 15 valandų, o tai yra nepaprastas rezultatas. „STEELSERIES ARCTIS 7“ ausinėse yra dvipusis mikrofonas. Tai efektyviai sumažina foninį triukšmą, tuo pačiu užtikrinant aiškų garsą pokalbio metu. Šį faktą vertina reiklūs vartotojai. Be to, ausinės yra itin lengvos, o tai taip pat pagerina naudojimo patogumą. Dėl lankstios medžiagos, kuri buvo naudojama kuriant galvos juostą, ji puikiai prisitaikys prie galvos formos ir tolygiai paskirstys slėgį.

5. „Philips Flite SHB4805RG“ rožinis auksas

  „Philips Flite SHB4805RG“ rožinis auksas

– 145 –

„Bluetooth 4.1“ palaikymas. „Philips Flite Everlite“ belaidės ausinės sujungia stilingą dizainą ir kodavimą. Su „PHILIPS FLITE SHB4805RG“ vartotojai patirs tikrą laisvę dėka šių belaidžių ausinių ausinių lengvumo. Jie neturi laidų, kurie galėtų apriboti savininką. „PHILIPS FLITE SHB4805RG“ sujungia išskirtinai stilingą dizainą ir kasdienį paprastumą. Klientų nuomone, tai yra tikras turtas. Kitas – išskirtinai galingas garsas kartu su išskirtiniu ausinių lengvumu. Vargu ar jaučiate jų buvimą. Didelės galios garsiakalbių tvarkyklės užtikrina aiškų garsą, kurį įvertins muzikos klausytojai. Dvylika valandų grojimo jums suteikiama pakankamai jėgų, kad muzika išliktų visą dieną. Susieję mobilųjį įrenginį su ausinėmis, naudodami „Bluetooth“ technologiją, galite pajusti krištolo skaidrumo muzikos ir skambučių laisvę be vargo. Kompaktiškas sulankstomas dizainas leidžia lengvai nešioti ausines. Pakreipiamos, minkštos pagalvėlės garantuoja ilgalaikį komfortą ir yra dar vienas įrangos privalumas. Minkštos pagalvėlės ir pakreipti vairuotojai garantuoja ilgalaikį komfortą. Be to, norint įkrauti muziką dar valandą, reikia pakrauti vos penkias minutes. Pridedamas nuotolinio valdymo pultas leidžia jums skambinti ir klausytis muzikos laisvų rankų režimu.

6. „PHILIPS TAUH202BK / 00 Black“

  PHILIPS TAUH202BK / 00 Juoda

128 –

„PHILIPS TAUH202BK / 00“ ausinės užima aukštą reitingą, nes jomis galima atkurti 15 valandų, o unikalūs neodimio akustiniai tvarkyklės garantuoja aiškų, aiškų garsą ir stiprų bosą. Tai vertina stiprių garsų klausymosi gerbėjai. Norint visiškai įkrauti, reikia dviejų ar trijų valandų. „Bluetooth“ technologijos dėka nereikia jaudintis dėl erzinančių susivėlusių laidų. Ausinės yra belaidės – tereikia nuotoliniu būdu prijungti telefoną ar kompiuterį, kad galėtumėte mėgautis mėgstama muzika. Ausinės puikiai slopins visus aplinkos garsus ir leis vartotojams mėgautis visaverčiu ir galingu garsu. Belaidžių ausinių forma ir minkštos pagalvėlės daro jas labai patogias ir neinvazines ausiai. Šių ausinių naudojimas yra puikus sprendimas, kai norite visiškai „išplaukti“ į muzikos pasaulį. „PHILIPS TAUH202BK / 00“ turi įmontuotą mikrofoną, todėl galite lengvai kalbėtis su draugais per interneto pasiuntinius ar telefonu, neimdami ragelio. Tai nepaprastai patogus sprendimas, kai mes keliaujame, važinėjame po miestą ir pan. Dėl ausinėse įmontuoto nuotolinio valdymo pulto galite valdyti esamą garsumo lygį, net nereikia imti, pavyzdžiui, telefono kurią priimti muziką iš kišenės.

7. JBL Tune 500BT juoda

  JBL Tune 500BT juoda

– 168 –

„JBL TUNE 500BT“ ausinės leidžia mėgautis muzika nesusipainiojus laidams. Produkto pranašumas yra puikus garsas. taigi kiekvienas klientas bus patenkintas belaidėmis ausinėmis „JBL TUNE 500BT“. Bevielių ausinių sąrašas šias ausines užima labai aukštą. Produkto populiarumui neabejotinai turi įtakos tai, kad jame yra didelės galios keitikliai. „JBL TUNE 500BT“ yra būdingas JBL garsas, turintis sustiprintą žemųjų dažnių garsą, todėl kiekvienas stipraus hito mėgėjas bus patenkintas. Nuostabu ir tai, kad „Jbl TUNE 500BT“ ausinės taip pat gali palaikyti ryšį su aplinka „Ambient Aware“ ir „TalkThru“ technologijos dėka. Jie leidžia jums kalbėtis be ausinių. Dėl minkštų ausinių ir minkšto audinio galvos diržo, jį lengva dėvėti ir patogu naudoti. Taip pat galite mėgautis muzikos klausymu visą parą. Ausinės visiškai įkraunamos per dvi valandas. Jie taip pat turi patogų nuimamą laidą su nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu, kad galėtumėte tęsti klausymą net ir tada, kai baterija išsikrovusi.

8. „Sony WH-CH510“ juodas

  „Sony WH-CH510“ juodas

165 –

„Sony WH-CH510“ belaidės ausinės užtikrina puikų garsą visą dieną. Galite klausytis muzikos visą dieną be jokių trukdžių. Šiose lengvose belaidėse WH-CH510 ausinėse yra įkraunama baterija, pritaikyta …