Naujasis „Xiaomi“ televizorius yra puikus

„Xiaomi“ siūlo daugybę televizorių iš įvairių kainų lentynų – kai kuriuos modelius oficialiai galima įsigyti net Lenkijoje. Televizorius „Xiaomi Mi TV Master 65“ yra aukščiausios klasės pasiūlymas labai reikliems vartotojams.

„Xiaomi Mi TV Master“ 65 colių OLED televizorius – specifikacija

Kaip jau sako pavadinimas, šiame modelyje naudojama 65 colių OLED matrica. Jo skiriamoji geba yra 4K 3840 × 2160 pikselių, jis atnaujina vaizdą 120 Hz dažniu, be to, jo kontrasto santykis yra 1 000 000: 1, o DCI-P3 spalvų paletės aprėptis siekia 98,5%. Remiantis gamintojo deklaracija, jis taip pat gali parodyti net 1,07 milijardo pagrindinių spalvų (tai yra daug daugiau, nei žmogaus akis gali atpažinti).

„Xiaomi Mi TV Master 65“ televizorius" OLED
„Xiaomi Mi TV Master“ 65 colių OLED. Atkreipkite dėmesį į LED juostą po ekranu (šaltinis: „Xiaomi“)

„Xiaomi“ taip pat praneša, kad didžiausio ryškumo reikšmė yra iki 1000 nitų, o pati juoda yra artima 0 nitų, taigi juoda yra artima idealui. Televizorius taip pat palaiko HDR10 + turinį.

Televizorius „Xiaomi Mi TV Master“ 65 colių OLED jis taip pat turi nepriklausomą NPU bloką ir siūlo dinamišką scenos atpažinimo mechanizmą, naudojant dirbtinį intelektą ir daugelį triukšmo mažinimo algoritmų, kurių dėka jis suteiks aukštos kokybės patirtį žiūrint įvairaus tipo turinį (su „Dolby“ pagalba) „Vision“ ir „Atmos“ technologijos).

„Xiaomi Mi TV Master 65“ televizorius" OLED
„Xiaomi Mi TV Master 65“ OLED (šaltinis: „Xiaomi“)

Tačiau tai dar ne viskas, ką gali padaryti naujausias televizorius. Šis prietaisas taip pat puikiai tinka kaip žaidimų ekranas, nes jis suteikia bent 1 ms vėlavimą ir siūlo profesionalų žaidimo režimą su automatiniu mažo uždelsimo režimu ir „DC Dimming“ funkcija, kurios dėka vartotojas nebus staiga žaidimo metu apakęs.

Be to, „Xiaomi“ įdiegė VRR (kintamo atnaujinimo dažnio) technologiją, kuri išvengs vaizdo vėlavimo ir sustingimo žaidime. Žaidėjų tortas – „Dynamic HDR“.

„Xiaomi Mi TV Master 65“ televizorius" OLED
„Xiaomi Mi TV Master 65“ OLED (šaltinis: „Xiaomi“)

Įdomu tai, kad šį įrenginį galima naudoti ir šiek tiek kitaip – vartotojai galės įgalinti galimybę visam laikui rodyti laiką ekrane, išmaniųjų namų segmente prie tinklo prijungtų įrenginių būseną ar asmeninį parašą.

„Xiaomi Mi TV Master“ 65 colių OLED taip pat yra skirtas garsui, kuris tiesiogine prasme supa vartotoją. Tam naudojama devynių garsiakalbių, kurių bendra galia yra 65 W, sistema ir technologija, leidžianti garsui „atšokti“ nuo lubų taip, kad jis sklinda ir iš viršaus.

Naujausią „Xiaomi“ televizorių maitina keturių branduolių (ARM Cortex-A73) procesorius su „ARM Mali-G52“ grafikos lustu, 3 GB RAM ir „MIUI“ televizoriaus operacinei sistemai. Vidinės atminties talpa yra 32 GB.

„Xiaomi Mi TV Master 65“ OLED televizorius – kaina

Kaip matote, tai yra viršutinės lentynos įtaisas, o kaina yra tinkama jo galimybėms. Kinijoje nustatyta 12 999 juanių, o tai atitinka beveik 7,5 tūkst. zlotų.

Šis modelis greičiausiai nepateks į Lenkiją, tačiau galėtų, nes tikrai būtų įdomus reiklesniems vartotojams, kurie norėtų naudoti televizorių įvairiems tikslams, įskaitant žaidimus.