Skalbimo mašinos, kurių aukštis iki 80 cm – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Geriausia iki 80 cm aukščio skalbimo mašina yra modelis, kurį reikėtų lengvai pritaikyti kambaryje, kuriame norime jį patalpinti. Atsižvelgdami į skalbimo mašinų, kurių aukštis iki 80 cm, reitingą, galite rasti tokią, kuri pateisins mūsų lūkesčius. Jums tereikia aiškiai apibrėžti savo poreikius. Nuomonės 2021/2021 taip pat yra naudingos. Jų dėka galite sužinoti apie naudingiausius technologinius sprendimus, kurie, atsižvelgiant į vartotojų nuomonę, yra patikimi kasdien naudojant tam tikrą skalbimo mašiną.

Skalbimo mašinos iki 80 cm reitingo – TOP 10 geriausių skalbimo mašinų iki 80 cm

Geriausių skalbimo mašinų iki 80 cm aprašymas

1. Skalbimo mašina Whirlpool EFWSG71283BVPL

  Skalbimo mašina Whirlpool EFWSG71283BVPL

1199 –

Šis modelis yra gera skalbimo mašina iki 80 cm aukščio, nes turi aukščiausią A +++ energijos klasę, kuri užtikrina išskirtinį energijos taupymą eksploatuojant prietaisą. Dėl 7 kg krovinio tai skalbimo mašina, kuri gali puikiai tikti tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais. Technologijos 6. „Sense“ papildomai leidžia skalbti mažiau nei pusę drabužių ir tuo pačiu sutaupyti daug vandens ir energijos. Ši technologija veikia nepriklausomai nuo nustatytos programos, todėl kiekvieną kartą ji plaunama labai ekonomiškai ir efektyviai. „FreshCare +“ funkcija leidžia išimti iš būgno šviežius ir švarius drabužius iki 6 valandų po ciklo pabaigos. Be to, skalbimo mašinoje likę drabužiai yra garuojami, todėl juos pašalinus iš skalbimo mašinos jie nėra tokie raukšlėti. Ši skalbimo mašina turi patikimą ir energiją taupantį „SenseInverter“ variklį. Jo dėka prietaisas daugelį metų veikia itin tyliai. Siekdamas daugiau rūpintis subtilių audinių apsauga, gamintojas įdiegė šį modelį su „SoftMove ™“ technologija.

2. LG F4J6VY0W skalbimo mašina

  Skalbimo mašina LG F4J6VY0W

2099 –

A +++ energijos klasė ir maksimalus gręžimo greitis 1400 gręžimo metu kai kuriems daro geriausią skalbimo mašiną iki 80 cm aukščio. Žinoma, šio modelio pranašumai nesibaigia energijos vartojimo efektyvumu ir puikiu drėgmės pertekliaus pašalinimu iš drabužių. Būgnas gali talpinti iki 9 kg skalbinių, todėl šia skalbimo mašina galima plauti praktiškai bet kokio tipo drabužius ir kitus didesnius daiktus, tokius kaip antklodės ar antklodės. Be to, verta pasinaudoti „Allergy Care“ programomis ir atsikratyti drabužiuose esančių alergenų, kurie neigiamai veikia jūsų savijautą ir sveikatą. Šis modelis aprūpintas 6 judesių pavara, kuri priverčia būgną judėti net 6 skirtingomis kryptimis, o tai garantuoja puikią išplautų daiktų švarą, taip pat puikią subtilių audinių apsaugą nuo pažeidimų. Tai taip pat yra prietaisas, kuriam būdingas ypač tylus ir stabilus veikimas, kurį užtikrina patikimas tiesioginės pavaros variklis, kuriam suteikiama 10 metų garantija. Be galimų programų, galite įdiegti papildomas programas naudodami NFC funkciją, o „Smart Diagnosis ™“ funkcija prailgina skalbimo mašinos tarnavimo laiką, nes tai padeda greitai išspręsti nedideles problemas.

3. Skalbimo mašina „Whirlpool FreshCare“ + FWSL61052W

  Skalbimo mašina Whirlpool FreshCare + FWSL61052W

999 –

Jei mes ieškome skalbimo mašinos vienai ar tokiai, kuri leistų ekonomiškai skalbti vieną kartą, galbūt šis modelis mums pasirodys kaip patikrinta skalbimo mašina iki 80 cm aukščio. Prietaisas turi A ++ energijos klasę, o jo keliamoji galia yra 6 kg, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie plauna retai. Dėl maksimalaus sukimosi greičio verpimo metu, kuris yra 1000, audiniai puikiai apsaugoti nuo pažeidimų, o drabužiai gerai prispaudžiami nuo drėgmės pertekliaus. Šioje skalbimo mašinoje galite skalbti bet kurį iš šių drabužių, neatsižvelgiant į nešvarumo laipsnį ar audinio tipą. Pavyzdžiui, švelniai suteptiems drabužiams galite pasirinkti greitojo skalbimo ciklą, kuris leidžia drabužiams atsigaivinti per 30 minučių. Kita vertus, dėka „Fresh Care +“ funkcijos, skalbiniai pašalinami be kvapo. Taip yra todėl, kad juos veikia garų srovės. Ši funkcija papildomai užtikrina, kad drabužiai, gulintys būgne iki 6 valandų po ciklo pabaigos, išliktų švieži. Kita vertus, „SoftMove ™“ technologija reiškia didesnę rūbų spalvų priežiūrą, neatsižvelgiant į medžiagą, iš kurios ji pagaminta.

4. Saldainių CBWMS914TWHS skalbimo mašina

  „Candy CBWMS914TWHS“ skalbimo mašina

1854 –

Ieškant tobulo įmontuoto modelio, verta atkreipti dėmesį į šį A +++ energinės klasės įrenginį, kuris garantuoja aukščiausią energijos vartojimo efektyvumo lygį. Tai gera iki 80 cm aukščio skalbimo mašina, kurios talpa yra iki 9 kg, todėl šis modelis sugeba lengvai skalbti drabužius ir kitus didesnių ir mažesnių dydžių daiktus. Skalbimo mašina sukasi maksimaliu 1400 apsisukimų per minutę greičiu, todėl drabužiai ar antklodės, pašalintos iš būgno, pasibaigus ciklui, labai greitai džiūsta. Be to, šį įrenginį galima priskirti prie itin tylaus modelio, todėl nesvarbu, kada prasidės ciklas, įjungtas modelis niekam netrukdys. Ši skalbimo mašina skalbiama efektyviai ir ekonomiškai dėl parinkties „Automatinis svoris“. Jame taip pat yra putų kontrolės funkcija, todėl ciklo metu galima skalbti drabužius taupiai naudojant vandenį. Taip pat yra daugybė skalbimo programų, tarp kurių yra greita, pvz., 14 ir 30 minučių, ir „Delicate“ programa, skirta skalbti subtilius audinius.

5. CANDY AQUA 1042D1-S skalbimo mašina

  Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

1299 –

Jei turime mažai vietos ir galvojame, kurią skalbimo mašiną pasirinkti iki 80 cm, galbūt šis modelis bus tinkamas. Jame vienu metu galima išskalbti iki 4 kg drabužių ir sukti maksimaliu greičiu iki 1000 apsisukimų per minutę. Tačiau A + energijos klasės dėka galite tikėtis mažesnių sąskaitų už elektrą. Tai modelis, kuriuo vienišiai, turintys kuklius poreikius, bus labiausiai patenkinti. Nepaisant to, tai yra įrenginys, kuriame yra daug naudingų ir praktiškų sprendimų. Pavyzdys yra „Fuzzy Logic“ sistema – skalbimo mašina sunaudoja mažiausią vandens ir energijos kiekį, reikalingą tam tikro svorio drabužiams skalbti ciklo metu. Ši sistema taip pat apsaugo audinius, nes skalbimo mašina pasirenka tinkamą būgno sukimosi greitį. Jei norite atsikratyti ploviklio pėdsakų iš drabužių ar gyvūnų plaukų, galite naudoti intensyvaus skalavimo funkciją „Aqua Plus“. Kitas patogumas yra parinktis „Uždelstas paleidimas“ iki 24 valandų, kad ciklą būtų galima pradėti, kai esame tikri, kad skalbinius galėsime pakabinti iškart po programos pabaigos.

Kaip nusipirkti patikrintą skalbimo mašiną iki 80 cm pločio?

Tokie parametrai kaip aukštis, plotis ir gylis yra nepaprastai svarbūs, nes nuo jų priklauso, ar nustatysime, kad tam tikras modelis tiks mūsų vonioje, ar ne. Atsižvelgiant į skalbimo mašinos plotį, geriausia rinktis įmontuotus modelius, jei neturite per daug vietos. Šis dizainas leidžia modelį pastatyti praktiškai bet kurioje interjero vietoje, t. Y. Ne tik vonios kambaryje, bet ir virtuvėje ar visur, kur mums nėra svarbu, kad toks prietaisas pritrauktų dėmesį.

Išbandyta skalbimo mašina, kurios plotis iki 80 cm, iš tikrųjų yra modelis, kuris turėtų garantuoti ekonomišką energijos suvartojimą ir galbūt mažiau vandens sunaudojimą skalbiant pagal pasirinktą programą. Todėl verta atkreipti dėmesį į energijos klasę, taip pat į papildomas galimybes ir funkcijas, įskaitant svėrimo automatikos prieinamumą.

Į kokius aspektus reikia atkreipti dėmesį?

Norėdami žinoti, kad konkretus mus dominantis modelis yra gera skalbimo mašina, kurios plotis yra iki 80 cm, verta sužinoti, kokie prietaisai šiuo metu yra rekomenduojami. Žinodami, kokios yra geriausios iki 80 cm pločio skalbimo mašinos, mums bus lengviau pasirinkti iš tokio siauro sąrašo. Tačiau, nepaisant to, ar rekomenduojamas didesnis, ar mažesnis modelis, verta atkreipti dėmesį į tai, ar skalbimo mašina skalbiasi ir sukasi tyliai. Prietaiso tūris yra ypač svarbus plaunant dažnai ir dažniausiai nestandartinėmis valandomis, t. Y. Anksti ryte arba vėlai vakare. Rami skalbimo mašina niekam netrukdys, o garsus skalbimas ilgainiui gali erzinti ir erzinti.

O ką daryti, jei mes nelabai žinome apie audinius ir nežinome, pavyzdžiui, kaip dozuoti ploviklį ar kaip pasirinkti tinkamą programą, kad drabužiai būtų švarūs ir audiniai nebūtų pažeisti? Tokiu atveju geriausia ieškoti modelio, kuris automatiškai parinks ciklą, atitinkantį audinių tipą ir apkrovos dydį. Norėdami sužinoti, ar jūsų skalbimo mašina turi tokių įgūdžių, atkreipkite dėmesį į galimas funkcijas ir apsvarstykite skalbimo programų pasirinkimą. Geras modelis, be kitų, turės subtilių drabužių skalbimo programa arba programa, leidžianti per trumpą laiką atnaujinti lengvai suteptus drabužius, kad audinys nesugadintų.

Geriausia skalbimo mašina, kurios plotis iki 80 cm, taip pat yra prietaisas, kurį išskiria ilgas, be rūpesčių veikimas. Norint įsitikinti, kad perkate vieną iš šių modelių, verta patikrinti, kuri pavara ir variklis veikia. Daugelis gamintojų komponentams ir kitoms dalims suteikia ilgą garantinį laikotarpį, kuris turi įtakos ilgam prietaiso tarnavimo laikui.

Žinoma, jūs taip pat turite atsižvelgti į tai, kad laikui bėgant net ir patikimiausia skalbimo mašina pradės gesti. Kai kurie prekių ženklai sugeba paruošti savo klientus tokiems atvejams, suteikdami galimybę naudotis technologijomis, kurios padeda greitai išspręsti nedideles technines problemas. Ilgesnis skalbimo mašinos tarnavimo laikas taip pat priklauso nuo to, kaip ji veiks, todėl verta apsvarstyti tuos modelius, kuriuos lengva ir intuityviai valdyti per ekraną ar net mobiliuosius per programą.

Gerai …