Geriausios biuro kėdės

Tinkamos biuro kėdės pasirinkimas gali būti svarbiausias pasirinkimas darbe

Todėl, jei norite prižiūrėti stuburą, neieškokite pigiausių sprendimų.

Pažinkite mūsų parengtą biuro kėdžių sąrašą ir pasirinkite modelį, pritaikytą jūsų poreikiams ir lūkesčiams.

Atminkite, kad geriausia biuro kėdė jums patikimai tarnaus daugelį metų, suteikdama jums komfortą darbe ir tinkamą atramą rankoms bei nugarai.

Kokia ergonominė biuro kėdė yra geriausia?

Yra daugybė ergonominių biuro kėdžių tipų. Nė viena biuro kėdė nebūtinai yra geriausia, tačiau yra keletas dalykų, kurių labai svarbu ieškoti geroje ergonominėje biuro kėdėje. Šie dalykai leis individualiam naudotojui pasirūpinti, kad kėdė gerai atitiktų jo konkrečius poreikius.

Kaip sumažinti nugaros skausmus?

Šiame straipsnyje bus nagrinėjama tradicinė biuro kėdė, taip pat alternatyvos, kurias galima naudoti kaip biuro kėdę ir kurios gali būti priimtinesnės kai kuriems žmonėms, turintiems nugaros problemų.

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti gera ergonomiška biuro kėdė?
Pirmiausia aptariant „tradicinio” stiliaus biuro kėdę, yra keletas dalykų, kuriais turėtų pasižymėti ergonomiška kėdė, pvz:Sėdynės aukštis. Biuro kėdės sėdynės aukštis turėtų būti lengvai reguliuojamas. Pneumatinė reguliavimo svirtis yra paprasčiausias būdas tai padaryti. Daugumai žmonių turėtų tikti sėdynės aukštis, kuris svyruoja nuo 16 iki 21 colio nuo grindų. Tai leidžia naudotojui laikyti kojas lygiai ant grindų, šlaunys turi būti horizontaliai, o rankos turi būti vienodo aukščio su stalo aukščiu.
Žr. skyrių Gera laikysena padeda sumažinti nugaros skausmus

Sėdynės plotis ir gylis. Sėdynės plotis ir gylis turi būti pakankamas, kad būtų patogu atremti bet kurį naudotoją. Paprastai standartas yra 17-20 colių plotis. Gylis (nuo sėdynės priekio iki galo) turi būti pakankamas, kad naudotojas galėtų sėdėti nugara atsirėmęs į ergonomiškos biuro kėdės atlošą, o tarp kelių užpakalinės dalies ir kėdės sėdynės liktų maždaug 2-4 colių atstumas. Sėdynės pasvirimas į priekį arba atgal turėtų būti reguliuojamas.
Šiame straipsnyje:

Ergonomiškos biuro kėdės pasirinkimas

Ergonominės kėdės alternatyvos tradicinėms biuro kėdėms
Juosmens atrama. Apatinės nugaros dalies atrama ergonominėje kėdėje yra labai svarbi. Juosmeninė stuburo dalis yra išlenkta į vidų, todėl ilgai sėdint be atramos šiam išlenkimui, dažniausiai susilenkiama (dėl to natūralus išlenkimas suplokštėja) ir įtempiamos apatinės stuburo dalies struktūros. Ergonomiškoje kėdėje turėtų būti juosmens dalies reguliavimas (tiek aukščio, tiek gylio), kad kiekvienas naudotojas galėtų tinkamai prisitaikyti ir palaikyti vidinį apatinės nugaros dalies išlinkimą.
Daugiau informacijos: Daugiau informacijos: juosmeninės stuburo dalies anatomija ir skausmas

Atlošas. Ergonomiškos biuro kėdės atlošo plotis turėtų būti nuo 12 iki 19 colių. Jei atlošas yra atskiras nuo sėdynės, jo aukštis ir kampas turėtų būti reguliuojami. Jis turėtų būti pritaikytas natūraliam stuburo išlenkimui, ypatingą dėmesį skiriant tinkamam juosmens srities palaikymui. Jei biuro kėdės sėdynė ir atlošas yra vientisi, atlošas turėtų būti reguliuojamas į priekį ir atgal, o naudotojui nustačius tinkamą kampą, atlošas turėtų būti fiksuojamas, kad nenusileistų per daug atgal.
Skaitykite daugiau: Biuro kėdės atlošo atrama

Sėdynės medžiaga. Biuro kėdės sėdynės ir atlošo medžiaga turėtų būti pakankamai paminkštinta, kad būtų patogu sėdėti ilgesnį laiką. Geriau turėti kvėpuojančią medžiagą, o ne kietesnį paviršių.

 

Geriausių biuro kėdžių aprašymas

1. Nauja „Brown“ biuro kėdės pasukama kėdė BSB003

 Nauja rudos spalvos biuro kėdės pasukama kėdė BSB003

 

Daugybė valandų prie kompiuterio kiekvieną dieną slegia stuburą. Pasirinkdami geriausią biuro kėdę, jūs turite galimybę apsaugoti savo nugarą ir ilgam užtikrinti savo komfortą ir patogumą. Sprendimas gali būti „New Brown“ biuro fotelio pasukama kėdė BSB003 – puikiai pagamintas, elegantiškas ir subtilus baldas, kuris puikiai tiks bet kuriame biure. Ši pigi biuro kėdė pagaminta iš elegantiškos, rudos eko odos, atsparios pažeidimams ir spalvos pokyčiams. Be to, jame įrengta aukščio reguliavimo funkcija ir pakreipimas, leidžiantis kėdę pakreipti į lopšio padėtį – vartotojas gali ilsėtis kėdėje nereikalaudamas keltis ir ištiesinti pavargusią nugarą ir kojas. Kad būtų dar patogiau naudotis, kėdėje buvo įrengtas atlošo pakreipimo reguliavimas, leidžiantis pasirinkti optimalų pakreipimą, atsižvelgiant į vartotojo poreikius ir pageidavimus. Papildomą komfortą suteikia patogus porankis, elegantiškai aptrauktas ekologiška oda. Elegancijos suteikia nailonas, žvaigždėta koja, o sklandų kėdės judėjimą garantuoja guminiai ratai. Rekomenduojama kėdė pagaminta pagal ISO 9001 standartus.

2. „Markadler“ biuro kėdė „Future 4.0 Grey Mesh“

 „Markadler“ biuro kėdė „Future 4.0 Grey Mesh“

 

Šiuolaikinę, erdvią „Markadler“ biuro kėdę „Future 4.0 Grey Mesh“ galima sėkmingai laikyti biuro kėdžių reitingo lydere. Ši gera ir pigi biuro kėdė puikiai tiks namų biure ir kaip patalpa studentui. Stilingas dizainas sujungia madingus pilkus audinius su oda ir chromuotą pagrindą. Patogi, plati sėdynė leidžia pailsėti dirbant. Minkštas atlošas garantuoja maksimalų naudojimo patogumą. Specialiai sukurta kėdės struktūra užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją (minkšta kempinė plius šaltos putos ir tinkami audiniai). Patogūs, neslystantys porankiai leidžia patogiai pailsėti rankomis, suteikiant tinkamą atramą dilbiams ir sumažinant pečių ir stuburo apkrovą.

3. GIOSEDIO FBJ002 „White Office“ kėdžių audiniai

 Audinio biuro kėdžių kušetė GIOSEDIO FBJ002 balta

 

Ar jums įdomu, kuri biuro kėdė bus geriausias pirkinys? Susipažinkite su „Material Office“ kėdžių kušete GIOSEDIO FBJ002 White – dizainas, labiausiai atspindintis dabartines tendencijas. Išskirtinis, modernus dizainas, gera kokybė ir labai palanki kaina lemia palankius daugelio patenkintų vartotojų komentarus. Šis modelis, dažnai laikomas geriausia biuro kėde, yra pagamintas iš minkšto audinio, malonaus odai ir karštomis vasaros dienomis (kūnas neprilimpa prie apmušalų). Patogumą ir naudojimo patogumą užtikrina kontūruotas plastikinis porankis, užbaigtas minkštu audiniu. Kėdė turi mechanizmą, leidžiantį efektyviai reguliuoti atlošo pakreipimą vienu mygtuku. Sėdynės aukštis yra pneumatiškai reguliuojamas. Metalas suteikia žavesio, chromuotas pagrindas su penkiais dvigubais baltais guminiais ratais, kurie nesudrėkia parketo. Peržiūrėtas modelis buvo pagamintas pagal ISO 9001 standartus.

4. „Boss 3.5“ sukamas biuro kėdė „Markadler“

 „Markadler Boss 3.5“ pasukama biuro kėdė

 

Geri biuro kėdės neturi daug kainuoti. Mūsų pasiūlymas reikliausiems vartotojams ir tuo pačiu ekonomiškas yra „Markadler Swivel Office“ fotelių viršininkas 3.5. Pigūs biuro kėdės gali pasirodyti geriausia investicija. Rekomenduojamas modelis yra savaime kokybė, elegantiškas dizainas ir klasikinis apdirbimas. Fotelis pagamintas iš visada madingos, juodos dirbtinės odos, todėl jis puikiai tiks bet kuriame biure – moderniame ir tradiciniame. Kvėpuojanti medžiaga yra atspari išorės veiksniams, nesideformuoja ir nepakinta spalva. Kėdė idealiai tinka naudoti vasaros dienomis, esant aukštesnei temperatūrai. Pasukama kėdė, reguliuojamas galvos atrama, sėdynės pakėlimas ir galimybė judėti dėl patvarių ratų garantuoja didžiausią pasitenkinimą jūsų pirkiniu. Jei nežinai

5. Ergonomiška „V-basic“ sukama biuro kėdė

 Ergonomiška biuro kėdė V-basic pasukama

 

Biuro fotelių Sąrašas yra sąrašas, kurio negalima praleisti pasukamos „Ergonomic V-basic“ biuro kėdės. Tai modelis, atspindintis naujausias tendencijas. Tuo pačiu metu juo naudotis yra itin patogu – jį sukūrė kūrybingų dizainerių grupė ir patyrusių fiziologų bei ortopedų komanda. Apžvelgtame modelyje yra gausus sistemų ir ergonomiškų sprendimų paketas, kurio užduotis yra palengvinti ir apsaugoti stuburą per visą jo ilgį nuo gimdos kaklelio iki juosmens. Ši gera biuro kėdė gali būti paskutinė išeitis pavargusiai nugarai žmogaus, kuris kiekvieną dieną praleidžia daug valandų sėdėdamas. Teisingai pastatyta kėdė priverčia tinkamai atsidurti priešais kompiuterio ekraną. Kita vertus, erdvi atlošo konstrukcija efektyviai vėdina nugarą ir juosmenį,

6. Naujo stiliaus juodos-pilkos rasės fotelis – parduotuvės namams ir biurui!

 Naujo stiliaus juodos-pilkos rasės fotelis - parduotuvės namams ir biurams!

 

Ar pigi biuro kėdė gali suteikti patogumą ir patogumą naudoti? Taip, žinoma. Atsakymas į taupių kompiuterių vartotojų skambučius yra „Nowy Styl Black and Grey Race“ fotelis – „Shopping for Home and Office“. Peržiūrėtas modelis atrodo nepaprastai patrauklus. Jis yra stilingas ir kartu modernus, todėl puikiai tinka bet kokiam interjerui. Jį taip pat gali naudoti moterys ir vyrai, taip pat vaikai. Naudojimo patogumą garantuoja sėdynė ir atlošas, aptrauktas odos imitacija kartu su membraniniu audiniu. Papildomą komfortą suteikia galvos atlošas, integruotas į atlošą. Verta paminėti, kad ši pigi ir gera biuro kėdė turi laisvą siūbavimo funkciją, tuo pačiu garantuodama stabilią stuburo atramą judant sėdint. Vartotojas, kuris rado optimalią padėtį, gali jį laikyti užfiksavęs atlošo pakreipimo kampą darbinėje padėtyje. Fotelis taip pat turi reguliuoti atlošo ir sėdynės pasvirimo jėgą (leidžia reguliuoti atlošo ir sėdynės pakreipimo greitį pagal vartotojo svorį).

7. „Markadler Manager 3.0“ tamsiai pilka pasukama biuro kėdė

 „Markadler Manager 3.0“ tamsiai pilka pasukama biuro kėdė

 

Geriausi biuro kėdės yra mūsų sąrašas, kurio negalėjo praleisti iš „Markadler Manager 3.0 Dark Grey Swivel“ biuro kėdės. Tai geras ir pigus fotelis, kuris ne tik atrodo labai įdomiai, bet ir ilgai tarnaus jo vartotojui. Apžvelgtam modeliui būdingas modernus dizainas ir funkciniai sprendimai, įskaitant vėdinamų medžiagų naudojimas ant „AiR MESH“ atlošo ir sėdynės (dar didesnis naudojimo patogumas ir geriausia oro cirkuliacija daug darbo valandų karštomis dienomis, kai biure nėra oro kondicionieriaus). Kėdė pasižymi aukščiausia ergonomika ir patogumu – sklandus, patogus sėdynės aukščio reguliavimas ir „Cradle PLUS“ funkcija, leidžianti pakeisti padėtį iš sėdėjimo į gulimą. Kėdė užtikrina teisingą nugaros padėtį, sumažina nuovargį. Jis taip pat turi reguliuojamą lanksčią juosmens atramą, kilnojamą galvos atramą, leidžiančią tinkamai išdėstyti kaklą ir galvą, ir patogius, reguliuojamus porankius pavargusioms rankoms. Guminiai ratai apsaugo grindis nuo įbrėžimų.

8. Profim biuro kėdė „Accis Pro 150Sfl“ – juodas rėmas

 Profim biuro kėdė „Accis Pro 150Sfl“ - juodas rėmas

 

„Profim“ biuro kėdė „Accis Pro 150Sfl“ – „Black Frame“ yra bene geriausia biuro kėdė rinkoje šioje kainų kategorijoje. Jis yra ypač patogus ir funkcionalus, be to, puikiai atrodo. Pateiktas fotelis skirtas žmonėms, norintiems prižiūrėti nugarą, išlaikant sveiką sėdėjimo padėtį. „ITO Design“ grupės dizaineriai daugiausia dėmesio skyrė novatoriškiems technologiniams sprendimams, dėl kurių buvo sukurta kėdė, kurioje tiek sėdynė, tiek atlošas prisitaiko prie vartotojo kūno judesių, taip palengvindami stuburą. Sėdynėje yra patentuotas „SmartHPS“ sprendimas, leidžiantis atlošą pakreipti į šoną 10 °, neatsižvelgiant į sėdynės pakreipimo funkciją. Patogi sėdynė pagaminta iš pilamų putų, kurių tankis 75 kg / m3. Be to, sėdynėje yra dujinis amortizatorius su pagalvėle, kad būtų dar patogiau sėdėti. Kėdės atlošas aptrauktas inovatyviais tinklais, kurie užtikrina laisvą oro cirkuliaciją ilgalaikio sėdėjimo metu.

9. Biuro kėdė „SOFOTEL Shiro“, juoda ir raudona, 112-120 × 76 cm

 Biuro fotelis SOFOTEL Shiro, juodas ir raudonas, 112-120x76 cm

 

Gera biuro kėdė neturi kainuoti daug, tuo pačiu metu ji gali atrodyti puikiai ir patikimai veikti daugelį metų. Biuro kėdė „SOFOTEL Shiro“, juoda ir raudona, 112–120 × 76 cm, yra kokybės ir efektyvumo sinonimas už mažai pinigų. Peržiūrėtas modelis pasižymi sportišku dizainu, kuris puikiai tiks darbo, biuro ir jaunimo kambariams. Fotelis turi ergonomišką atlošo formą, kuri leidžia jums pasirinkti tinkamą, patogią ir sveiką padėtį per daug valandų darbo prie kompiuterio ar knygų. Dirbtinės odos apmušalai su nailono tinklelio elementais tose vietose, kur reikalinga ventiliacija, garantuoja tinkamą vėdinimą ir oro cirkuliaciją net ankštose patalpose karštu oru. Patogi, minkšta sėdynė užpildyta elastinga kempine, kuri nesideformuoja ir nesugriūna.

10. Perdarykite Yh-6600-3 biuro kėdę

 Perdaryti biuro kėdę Yh-6600-3

 

  • Biuro fotelių Sąrašas yra geriausių modelių sąrašas, kuriame negalėjo trūkti „Remake Yh-6600-3“ biuro kėdės. Šis nepaprastai pristatantis fotelis puikiai tinka moderniam biurui ir namams. Tai puikiai tinka paaugliams ir vyresniems vartotojams. Dažnai naudojami pakaitomis su žaidimų kėdėmis. Jo konstrukcija buvo sumaniai apgalvota kompiuterinių žaidimų, ypač lenktynių žaidimų (reprodukcija ant sėdynių, naudojamų ralio automobiliuose), atžvilgiu. Svarbi kėdės savybė yra jos aukštis ir galvos atramos padėtis tiksliai po vartotojo galva. Daugiafunkcinis mechanizmas leidžia naudoti visus galimus atlošo, sėdynės ir porankių nustatymus. Sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 48 iki 58 cm. Panašiai reguliuojamas porankių aukštis. Fotelis buvo apdailintas ekologiška oda ir erdviu tinkleliu ant nugaros, kuris užtikrina tinkamą ventiliaciją ir oro cirkuliaciją net ir karščiausiomis dienomis. Kita vertus, iš poliuretano pagaminti ratai yra saugūs subtiliems paviršiams.

Kaip išsirinkti tinkamą biuro kėdę?

Norite įsigyti geriausią biuro kėdę, tačiau nežinote, ką pasiūlyti perkant. Žinoma, daugumai pirkėjų svarbiausia yra kaina. Tačiau mūsų parengtas biuro kėdžių Sąrašas neginčijamai parodė, kad už gerą kėdę nereikia brangiai mokėti.

Vis dėlto, renkantis biuro fotelį, verta atkreipti dėmesį į:

  • atlošo ir sėdynės aukštis – gera biuro kėdė turėtų būti lengvai reguliuojama tiek sėdynės aukštyje, tiek pačiame atloše
  • atlošas – čia svarbu ir jo forma (gerai, jei atlošo forma yra ergonomiška ir kontūruota pagal nugaros formą), ir galimybė reguliuoti atlošo kampą (geriausi biuro foteliai turi atlošus, kuriuos galima atlenkti gulint)
  • porankiai – verta rinktis modelius su reguliuojamais plačiais porankiais, kad dirbant biure jie visada palaikytų jūsų rankas
  • ventiliacija – geri biuro kėdės užtikrina patogumą naudoti ir karštu oru (mažos orlaidės cirkuliuoja oru)
  • sėdynė – ji turėtų būti minkšta ir patogi, tačiau taip pat nėra jautri deformacijai. Idealiu atveju sėdynė neturėtų būti per gili ar per sekli. Verta pasirinkti sėdynę pagal vartotojo pageidavimus.

Kaip nusipirkti geriausią biuro kėdę?

Biuro foteliai gali skirtis pagal kainą, gamybos būdą, apmušalą ir sėdynės tipą. Sunku pasakyti, kuris fotelis yra patogiausias ar patikimiausias. Tačiau, ieškant geriausios biuro kėdės, verta kreiptis į patenkintų vartotojų nuomones. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į modernių sprendimų naudojimą, kurių užduotis yra palengvinti stuburą, apsaugoti rankas, kaklą ir kaklą, taip pat lengvai valdyti atlošo aukštį ir kampą.

Geriausi biuro foteliai leidžia daug valandų dirbti prie stalo ar kompiuterio, netempiant nugaros ir kojų.