Geriausi CD grotuvai

CD grotuvų Sąrašas – kurį kompaktinių grotuvų įsigyti 2020 m.

Šiuolaikiniai CD grotuvai vis dar nekantriai perkami. Daugelis žmonių muzikos klausosi tik iš kompaktinių diskų, kitus metodus laiko blogesniais. Geras CD grotuvas tada yra labai naudingas.

Tai gali būti savarankiško stereofoninio garso dalis arba garso rinkinio dalis, į kurią taip pat įeina patefonas, imtuvas ir garsiakalbiai.

Kokie yra geriausi kompaktinių diskų grotuvai šiandien? Pateikiame cd grotuvų sąrašą, kuriuos vartotojai labai vertina dėl savo funkcijų. Taip pat pasiūlysime, į ką atkreipti dėmesį perkant.

Nors vis daugiau muzikos klausomasi mp3 formatu, daugelis žmonių vis tiek renkasi CD grotuvus. Pateikiame 2020 m. CD grotuvų sąrašą. Mūsų TOP 10 apima:

Geriausių CD grotuvų aprašymas

1. „Onkyo C-7030“ juodas

 „Onkyo C-7030“ juodas

 

ONKYO C-7030 BLACK – modernus, elegantiškos, skoningos išvaizdos kompaktinių diskų grotuvas. Be kompaktinių diskų, jis taip pat leidžia CD-R ir CD-RW diskus, taip pat mp3 CD ir WMA CD formatus.
Nepriklausoma ausinių stiprintuvo grandinė sukuria išskirtinį ausinių garsą. Įranga turi du skaitmeninius išėjimus ir analoginį garso išėjimą. 1,6 mm antivibracinis dizainas ir „Wolfson® 192kHz / 24-Bit DAC“ – puikus diskų atkūrimas
Grotuvas turi daug įdomių funkcijų, kurios palengvina muzikos klausymąsi ar užsienio kalbos mokymąsi. Jie apima „Random“ ir „Repeat“ funkcijos bei 25 dainų atmintis. Įranga automatiškai persijungia į laukimo režimą.
Dažnio atsakas yra labai geras, 4-20 Hz diapazone. Dinamika yra 100 dB.
Grotuve taip pat yra patogus nuotolinio valdymo pultas.

2. „Yamaha CD-S300“ juoda

 „Yamaha CD-S300“ juoda

 

YAMAHA CD-S300 BLACK – mažas, elegantiškas grotuvas, kurio formatai įvairūs, pavyzdžiui, CD, CD-R / RW (WMA ir MP3). Šis vientisas grotuvas puikiai tiks bet kokiame interjere, papildydamas jūsų garso įrangą.
Be gražios išvaizdos, grotuvas taip pat yra techniškai pažangus. Naujoviški sprendimai elektroninių sistemų ir elektros grandinių, sutrumpinto signalo kelio ar puikių D / A keitiklių srityje. Specialiai sukurtas „plaukiojantis“ lazerinis mechanizmas kartu su išmaniuoju lazeriniu derinimu leidžia grotuvui suteikti išskirtinę garso kokybę.
Jis taip pat turi puikų dažnio atsaką, svyruojantį nuo 2 iki 20 000 Hz, ir didelį dinaminį diapazoną – 96 dB.
Jame įrengta skaitmeninė optinė išvestis, analoginis garso išėjimas ir USB bei koaksialinės jungtys. Prie to pridedamas intuityvus valdymas. Visi reikalingi mygtukai, lizdai ir ekranai yra priekiniame grotuvo skydelyje.

3. „Marantz CD6006“ juoda

 Marantz CD6006 juoda

 

MARANTZ CD6006 BLACK – įdomus, išskirtinai gerai išvystytas kompaktinių diskų grotuvas už prieinamą kainą, vartotojų vertinamas dėl atkūrimo kokybės. Specialiai sustandėjusios kojos pašalina vibraciją, analoginės ir skaitmeninės grandinės valdomos per dideliu maitinimo šaltiniu.
Leidžia kompaktinius diskus, CD-R / RW diskus ir turi priekinę USB įvestį, skirtą „iPhone“ / „iPod“. Tai leidžia klausytis muzikos ir nešiojamuosiuose įrenginiuose. Naudojant tinkamai parinktas dalis, grotuvas sukuria tobulai sureguliuotą garsą.
Specialus, integruotas ausinių stiprintuvas su „HDAM SA2“ moduliu ir galios valdymu leidžia klausytis muzikos maloniau dėka bendradarbiavimo su dideliu ausinių asortimentu.
Puikiai suprojektuotas priekinis skydelis leidžia greitai pamatyti, kaip veikia įranga, ir jį lengva naudoti. Grotuve taip pat yra funkcionalus ir patogus nuotolinio valdymo pultas.

4. „Yamaha CD-NT670D Black“

 „Yamaha CD-NT670D Black“

 

YAMAHA CD-NT670D BLACK – modernus kompaktinių diskų grotuvas, sujungtas su tinklo funkcijomis ir aprūpintas „MusicCast Controller“ sistema, leidžiančia siųsti muziką į bet kurį įrenginį, net kitame kambaryje. Prietaisas puikiai sujungia puikią garso kokybę su šiuolaikišku, skoningu dizainu.
Modelis yra ypač universalus. Prijungia tinklo grotuvą, kompaktinių diskų įrenginį ir FM / DAB + imtuvą. Prie to pridedamas belaidis palaikymas ((„Wi-Fi“, „AirPlay“, „Bluetooth“) ir suderinamumas su didelės raiškos failais.
Leistuvas yra labai universalus. Jis ne tik leidžia kompaktinius diskus, bet ir palaiko WAV / FLAC ir AIFF formatus iki 192 kHz. / 24 bitai. Dažnio atsakas yra 2–24 kHz, signalo ir triukšmo santykis yra 110 dB, o dinaminis diapazonas – 100 dB.
Prietaiso tinklo funkcijos žymiai išplečia galimybę klausytis įvairių įrašų, suteikiant prieigą prie interneto muzikos paslaugų, interneto radijo, taip pat nuosavų išteklių, esančių kompiuteryje. USB prievadas leidžia prijungti išorinius grotuvus arba USB atmintį su dainų turiniu.

5. Pioneer PD-30AE juoda

 Pioneer PD-30AE juoda

 

PIONEER PD-30AE BLACK – įdomus, funkcionalus CD grotuvas už biudžetinę kainą. Palaiko CD, CD-R / RW, CD-Audio, mp3 formatus.
Efektyvus, tyliai veikiantis „Tylus diskas“ yra tik vienas iš prietaiso pranašumų. Naudoti modernizuoti oro keitikliai, sumontuoti optiniai ir koaksialiniai išėjimai.
Švarų signalą teikia didelė maitinimo sekcija, tikslus skaitmeninio analogo keitiklis ir tikslus laikrodis.
Grotuvas gali veikti kaip stereo sistemos dalis. Tada jis duoda dviejų kanalų signalą stiprintuvui. Tai netinka namų kino teatrui, tačiau garso kokybė yra tiesiog nepaprasta ir jos neįmanoma pasiekti „Blu-ray“ / DVD grotuvuose.
Žaidėjas turi galimybę groti takelius pakartotinai ir atsitiktinai. Patogumą užtikrina ausinių lizdas ir patogus nuotolinio valdymo pultas. Elegantiškas juodas korpusas ir skaidrus valdymo skydelis leidžia įrenginiams puikiai atrodyti buto interjere.

6. „Yamaha CD-S700“ juoda

 „Yamaha CD-S700“ juoda

 

YAMAHA CD-S700 BLACK – itin technologiškai pažangus kompaktinių diskų grotuvas. Jis pasižymi puikia garso kokybe, jį lengva naudoti ir itin funkcionalu.
Prietaisas naudoja labai modernų kompaktinių diskų įrenginį su mažai triukšminga mechanika. Skaitmeninis-analoginis keitiklis leidžia pasiekti aukštą tikslumą ir žemą triukšmo lygį, o tai reiškia puikų garsą. Grotuvas taip pat turi „Pure Direct“ funkciją, kuri dar labiau sumažina triukšmą. Dėl trumpų signalo kelių elektroninių grandinių įtaka garsui yra minimali.
Grotuvas leidžia CD-R / RW diskus ir yra suderinamas su mp3 ir WMA failais. Priekiniame skydelyje sumontuota USM jungtis leidžia prijungti „iPod“, skaitmeninį failų grotuvą ir USB atmintį.
Priekinis skydelis pagamintas iš aliuminio. Be estetinės patirties, ji taip pat atlieka svarbią funkciją palaikyti vidinių vibracijų slopinimą, o tai teigiamai veikia garsą. Visumą papildo paauksuotos išvesties jungtys, kurios papildomai labai teigiamai veikia viso įrenginio darbo kokybę.

7. Denon DCD-800NE juoda

 Denon DCD-800NE juoda

 

DENON DCD-800NE BLACK – labai geras CD grotuvas už gerą kainą. Aukštos kokybės komponentų naudojimas ir unikalus dizainas daro prietaisą ne tik itin patikimą, bet ir labai funkcionalų. Tai suteikia labai aiškų, sklandų garsą, suteikiantį didelį pasitenkinimą klausantis muzikos.
Be įprastų kompaktinių diskų, grotuvas taip pat groja didelės raiškos garsą. Visa tai pasiekiama naudojant „Denon Advanced AL32 Processing Plus“ technologiją. Tai leidžia garsą beveik kaip originalą.
Prietaisas turi USB įvestį, kuri leidžia klausytis muzikos ir iš kitų laikmenų, pvz., Iš USB atminties, išmaniojo telefono ar kito įrenginio.
Paprastas, tačiau elegantiškas korpuso dizainas turi ir kitas svarbias funkcijas. Jis atsparus vibracijoms, todėl pašalina visus trikdžius, kurie gali atsirasti atkūrimo metu.
Prietaisas turi „Pure Direct“ režimą, kuris dar labiau sustiprina garsą siunčiant signalą tiesiai į stiprintuvą.

8. „Onkyo C-7030“ sidabras

 „Onkyo C-7030“ sidabras

 

ONKYO C-7030 SILVER – puikus kompaktinių diskų grotuvas, originalios išvaizdos sidabro spalvos. Puiki garso kokybė yra daugelio metų inžinierių darbo ir geriausių elementų, naudojamų gaminant prietaisą, rezultatas.
Be įdomios išvaizdos, šis žemos vibracijos korpusas yra svarbus elementas, turintis įtakos atkūrimui. Dėl didelio storio ir specialios struktūros jis pašalina visas vibracijas ir vibracijas, kurios gali turėti įtakos disko atkūrimui.
VLSC vektorinės linijinės formavimo grandinės ir labai tikslus laikrodis sumažina bet kokias kompaktinio disko skaitymo klaidas, todėl atkuriamas garsas priartėja prie originalo. Aukštos kokybės procesorius yra šio įdomaus grotuvo kulminacija.
Grotuvą galima valdyti nuotolinio valdymo pultu. Gamintojas taip pat pasirūpino tinkamomis įvestimis – analoginėmis, optinėmis ir koaksialinėmis. Visa tai daro šio grotuvo naudojimą unikaliu. Paprastas, intuityvus valdymas palengvina valdymą, o tobulas garsas patenkins kiekvieną tikrą muzikos mylėtoją.

9. „Marantz CD5005“ juoda

 „Marantz CD5005“ juoda

 

MARANTZ CD5005 BLACK – nepaprastai įdomus kompaktinių diskų grotuvas už gerą kainą. Šiuolaikinis požiūris į muzikos grojimą leido naudoti tinkamai parinktus elementus, kurie sukuria unikalią visumą. Grotuvas gali skaityti kompaktinius diskus, CD-R ir CD-RW diskus, taip pat MP3 ir WMA failus. Dėl labai patvaraus kompaktinių diskų įrenginio mechanizmo įranga tampa be rūpesčių.
„Audio EX“ režimo naudojimas turi įtakos aukštai garso kokybei. Tai leidžia išjungti kai kurias funkcijas (pvz., Skaitmeninį išvestį ar tono valdymą), kai jums jų nereikia naudoti. Paauksuoti įėjimai efektyviai apsaugo jungčių kokybę, taip pagerindami prietaiso garso kokybę ir veikimą.
Prietaisas turi nuotolinio valdymo pultą. Atsitiktinės takelio atkūrimo funkcijos ir energijos taupymo režimai yra kiti įdomūs ir naudingi papildymai. Aiškus ekranas leidžia lengvai dirbti su grotuvu. Visumą papildo aukštos klasės ausinių išvestis.

10. NAD C 538

 NAD C 538

 

NAD C 538 – įdomus kompaktinių diskų grotuvas, puikiai derinantis mechaninę, skaitmeninę ir analoginę technologijas, leidžiantis klausytis muzikos iš kompaktinių diskų, kurie skamba praktiškai kaip originalas. Prietaisas leidžia kompaktinius diskus, CD-R / RW diskus MP3 ir WMA formatu.
Pritaikytas modernus „Wolfson High Spec 24/192“ keitiklis ir tikslus laikrodis leidžia duomenis puikiai paversti analoginiais signalais. Kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti atskiri komponentai sukuria garsą labai natūraliai, beveik kaip ir originalas.
Tvirtas korpusas apsaugo pavaros mechanizmą ir slopina nepageidaujamą vibraciją. Tai žymiai sumažina atkūrimo klaidas, todėl gaunamas puikus garsas.
Grotuve yra lengvai naudojamas valdymo skydelis, kuris yra dubliuojamas nuotolinio valdymo pulte. Ji taip pat turi įvairias funkcijas, kurios daro muzikos klausymą patrauklesnį, t. atsitiktinis takelio pasirinkimas, takelio pakartojimas arba takelio sekos programavimas.
Optiniai ir koaksialiniai išėjimai leidžia prijungti, pvz., Prie išorinio skaitmeninio ir analoginio keitiklio.

 

Kokį CD grotuvą pirkti? Į ką atkreipti dėmesį perkant?

Grotuvo pirkimas paprastai yra brangesnis. Todėl verta pagalvoti, kam jį panaudosime. Tai labai priklausys nuo to, kokį CD grotuvą pirkti. Ar tai tik klausys muzikos iš kompaktinių diskų, ar gros ir DVD diskus.
Būtina patikrinti, kuriuos diskus ir formatus palaiko įrenginys. Kuo daugiau skiriasi, tuo naudingesnis yra įrenginys. Tai taip pat taikoma DVD diskams.
Jei prietaisas bus naudojamas didesnių renginių metu, neabejotinai svarbu muzikinė jėga. Jis turėtų būti didesnis, tuo daugiau muzikos norite išgirsti didesniame plote.
Būtina patikrinti įėjimų ir išėjimų skaičių ir tai, ar yra labai naudinga USB jungtis, leidžianti naudoti USB atmintinę.
Taip pat verta patikrinti, ar įrenginyje yra tokių funkcijų kaip atsitiktinis dainų grojimas, galimybė susitvarkyti atkūrimo tvarką ar miego laikmatis.

Geriausi kompaktinių diskų grotuvai – rekomenduojami gamintojai

CD grotuvų pasirinkimas yra labai didelis. Geri žaidėjai neturi būti patys brangiausi, jei mums nereikia daugybės funkcijų. Gamintojai siūlo daug įdomių modelių už gana priimtinas kainas.
Tarp gamintojų tikrai išsiskiria gerai žinomos kompanijos YAMAHA, MARANTZ ir PIONEER. Jie daugelį metų siūlo aukštos kokybės įrangą. Tačiau verta kreiptis ir į mažesnių, bet vienodai gerų kompanijų pasiūlymą. Vartotojai labai vertina DENON, ONKYO ir NAD įrangą. Jie siūlo labai įdomius sprendimus, kurie gali nustebinti atkūrimo kokybe.