„Blackview BV9700 Pro“ tvirtas sm

„Blackview“ kartu su „Doogee“, „AGM“ ir „Ulefone“ buvo vieni iš nuolatinių tvirtų išmaniųjų telefonų pardavėjų sausakimšoje rinkoje. „BV9700 Pro“ yra dešimtas išmanusis telefonas, kurį apžvelgsime iš šio produktyvaus Kinijos gamintojo. Buvęs pavyzdinis „BV9500 Pro“ modelis pasirodė spalio mėnesį ir turėjo keletą unikalių savybių, dėl kurių net 400 dolerių pavogė.

„9700 Pro“ „Blackview“ atsisakė sutelktinių paslaugų, pasidalindamas rizika (ir nauda) su daugiau nei 1000 rėmėjų, kurie kartu pasižadėjo stulbinančių 343 926 dolerių, tai yra šiek tiek mažiau nei 343 dolerių už rėmėją. Telefonas debiutavo „MWC 2021“ vasario mėnesį ir seka „Koogstarter“ paleistą „Doogee S90“ išmanųjį telefoną, savo kampaniją baigdamas maždaug tiek pat rėmėjų / įsipareigojimų.

„Blackview“ atsiuntė mums pavyzdį ir jį galite iš anksto užsisakyti tik iš „Indiegogo“ už 337 dolerių rašymo metu (red .: Dabar iki 399 dolerių ir galite nusipirkti iš „Blackview“ parduotuvės). Atkreipkite dėmesį, kad nors į šią kainą įeina pristatymas, ji neapima jokių mokesčių, kuriuos pardavėjo vardu gali rinkti atitinkamos institucijos arba kurjerių įmonės.

Vaizdo kreditas: „uzAciu.lt“ (Vaizdo kreditas: ateitis)

Dizainas

„Blackview“ dizaino kalba per pastaruosius trejus metus smarkiai išsivystė, o spalvų schemos buvo ne tokios ryškios. Konservatyvesnis požiūris reiškia, kad yra daug pistoleto, pilkos ir juodos spalvų su įprastu medžiagų mišiniu: šiek tiek titano aliuminio lydinio, minkštos gumos ir polikarbonato.

Vaizdo kreditas: „uzAciu.lt“

Vaizdo kreditas: „uzAciu.lt“ (Vaizdo kreditas: ateitis)