Kas yra „Amazon Prime“? Privalumas

„Amazon“ yra ne tik elektroninės prekybos platforma, bet ir kelios funkcijos, žinomos kaip „Amazon Prime“! Už nedidelį metinį mokestį gausite prieigą prie tūkstančių filmų ir serialų, taip pat galėsite nemokamai pristatyti milijonus produktų tik per vieną ar dvi dienas. Taip pat milijonai dainų ar tūkstančiai knygų elektroniniu formatu.

Toliau mes paaiškinsime, kas yra „Amazon Prime“. Nuo nemokamo „Amazon Prime“ bandomojo laikotarpio iki to, kiek jis kainuoja ar kokius privalumus siūlo. Žinoma, atliksime ir palyginimą „Amazon Prime vs. „Netflix“, taip pat kiti „Amazon Prime“ ar HBO. O mes nepamiršome paminėti „Amazon Prime Day“, kur rasite nepralenkiamų pasiūlymų!

Svarbiausias

 • Naudodamiesi „Amazon Prime“, jūs galite pasiekti milijonus produktų iš šimtų skirtingų kategorijų ir nemokamai pristatyti per dieną ar dvi.
 • Už juokingą metinę kainą – 36 eurus – taip pat galite įsigyti tūkstančius filmų ir serialų, daugiau nei du milijonus dainų ar išskirtines nuolaidas.
 • Jūs turite nemokamą „Amazon Prime“ bandomąjį laikotarpį. Užsiprenumeravę galite bet kada atsisakyti prenumeratos (taip pat baigti naudoti prenumeratos laiką, kuris jums liko minėto atšaukimo metu).

„Amazon Prime“ narystė

„Amazon Prime“ narystė

Ką turėtumėte žinoti apie „Amazon Prime“

Pastaruoju metu vadinamosios FAANG kompanijos („Facebook“, „Amazon“, „Apple“, „Netflix“ ir „Google“) buvo sustiprintos. Pranešimas aiškus: ateitis nebeįsivaizduojama nenaudojant technologijų. Mes ilgai analizavome „Amazon“ siūlomus produktus. Tačiau mes niekada to nedarėme su „Amazon Prime“ funkcija. Atėjo laikas!

Kitas „Amazon Prime“ pranašumas yra tas, kad jis suteikia jums pirmenybę prieigai prie platformos „flash“ pasiūlymų. (Šaltinis: Ttatty: 37759512 / 123rf.com)

Kas yra „Amazon Prime“ ir kodėl jis toks populiarus?

„Amazon Prime“ yra prenumeratos paslauga. Už gana mažą metinę sumą turite prieigą prie daugybės paslaugų. Tarp jų išsiskiria „Amazon Prime Video“, su kuriuo turėsite tūkstančių filmų ir serialų katalogą (kai kurie iš jų yra patys sukurti ar išskirtiniai). Tačiau „Amazon Prime“ populiarumas taip pat paaiškinamas laivybos pranašumais.

Kaip? „Amazon Prime“ siūlo nemokamą daugybės produktų pristatymą be minimalių išlaidų. Be to, šios siuntos atliekamos vos per vieną ar dvi dienas. Negana to, kai kuriuose Ispanijos miestuose siuntos atliekamos net tą pačią dieną maždaug per dvi valandas. Tarsi to būtų negana, „Amazon Prime“ leidžia jums pasiekti jų pasiūlymus blykstė prieš nieką.

Kiek kainuoja „Amazon Prime“?

Šiuo metu „Amazon Prime“ kaina siekia 36 eurus per metus. Dar visai neseniai „Amazon Prime“ kaina siekė vos 20 eurų per metus. Tiesa ta, kad tai buvo labai labai maža suma. Kaip jis galėjo tiek daug pasiūlyti už tiek mažai? Tai atrodė netvaru. Dėl to kaina galiausiai kilo. Tačiau vis tiek yra mažai to, ką siūlo.

Atminkite, kad mes kalbame apie 3 eurus per mėnesį. Jei per metus suvartojate tris ar keturis filmus, užsisakote du ar tris gaminius ir klausotės muzikos, jūs jau uždirbsite didelį pelną. Nepamirškite, kad kalbame apie prieigą prie tūkstančių serialų ir filmų, taip pat apie daugiau nei du milijonus dainų. Ir nemokamas milijonų produktų pristatymas!

„Amazon Prime“ kainuoja tik 36 eurus per metus. Tai yra, vos 3 eurai per mėnesį.
(Šaltinis: „Drobot“: 119011725 / 123rf.com)

„Amazon Prime Free Trial“

Jei vis tiek nesate šimtu procentų įsitikinę, turite nemokamą „Amazon Prime“ bandomąjį laikotarpį. Maždaug 30 dienų galite išbandyti kiekvieną iš „Amazon Prime“ pranašumų. Iš jūsų muzikos tarnybos adresu srautas į savo įspūdingą filmų ir serialų katalogą. Be to, užsisakę „Amazon Prime“, galite bet kada atsisakyti prenumeratos!

Ką apima „Amazon Prime“?

Jeffo Bezoso sukurta įmonė yra kur kas daugiau nei paprasta parduotuvė prisijungęs. Nuo pat įkūrimo 1994 m. „Amazon“ iš kuklaus internetinio knygyno, išgyvenusio „dot-com“ burbulą, tapo vienu pelningiausių verslų istorijoje. Nes, kaip jau tikriausiai žinote, „Amazon“ ilgą laiką nebuvo paprastas knygynas, o daugiafunkcė platforma.

„Amazon“ dėžutė

Prenumeratos siūlomos siuntimo paslaugos viršija nemokamo pristatymo ribas.
(Šaltinis: Mathosianas: 28301849947 / Flickr.com)

„Amazon Prime“: nemokamas pristatymas

Daugelis žmonių, galvodami apie „Amazon Prime“, mano, kad „Amazon Prime“ yra verta, nes jis siūlo nemokamą pristatymą šimtams tūkstančių produktų dešimtims kategorijų. Nors tai tiesa, prenumeratos siūlomos siuntimo paslaugos viršija nemokamo pristatymo ribas. Žemiau pateikiame visus „Amazon Prime“ pranašumus:

 • nemokamas siuntimas kitą dieną be jokių minimalių išlaidų.
 • Nėra siuntimo išlaidų ir tą pačią dieną perveskite milijonus produktų ir užsakymų, kurių suma viršija 29 eurus.
 • Šeštadienio pristatymas be jokio papildomo mokesčio.
 • Galimybė surinkti siuntas artimiausiame „Amazon“ spintelėje. Tai yra išskirtiniai „Amazon“ spintelės, platinamos visoje Ispanijos geografijoje.
 • Nemokamas pristatymas atsiėmimo punkte arčiau savo namų. Šią funkciją naudoja daugelis kitų parduotuvių. Tai bendradarbiavimas su mažmeninės prekybos įmonėmis, kurios rūpinasi jūsų paketu, kol nuspręsite jo gauti.
 • Tokiuose miestuose kaip Madrdidas, Barselona ar Valensija, Taip pat yra jo „Amazon Prime Now“, kaip ir jo apylinkės. Tai produktai, kurie pristatomi tą pačią dieną (paprastai per 2 valandas).
 • Šimtų produktų pristatymas tą pačią starto dieną naudodamasis rezervavimo įrankiu. Turėkite savo mėgstamus produktus prieš kitus!

„Amazon Prime Day“

Tarsi to būtų negana, technologijų milžinė kasmet švenčia „Amazon Prime Day“. Susietame straipsnyje turite įvairios informacijos apie šią šalį. Tai maždaug 48 valandos neįtikėtinų akcijų ir nuolaidų. Amazonės premjero diena paprastai minima liepos mėnesį. Ilgai lauktos dvi dienos dažniausiai praneša apie save paskutinę birželio savaitę.

Nors dalis „Amazon Prime Day“ pasiūlymų yra prieinami žmonėms, kurie neužsiprenumeruoja „Amazon Prime“, be jo negalėsite jų išnaudoti kuo daugiau. Ir jei nuspręsite pirkti per tokias ypatingas datas su „Amazon Prime“ prenumerata, galėsite ne tik mėgautis neįtikėtinomis nuolaidomis, bet ir turėsite daugybę produktų tik per vieną ar dvi dienas!

„Amazon Prime Reading“ dėka jūs galite laisvai naudotis tūkstančiu knygų ir vienu metu atsisiųsti dešimt. (Šaltinis: Guillem: 64920414 / 123rf.com)

„Amazon Prime Music“

Kartu su „Amazon Prime“ prenumerata galite pasiekti daugiau nei du milijonus dainų. Be to, galite klausytis iki 40 valandų per mėnesį muzikos be skelbimų. Daugelis muzikos mylėtojų nežino apie šią „Amazon Prime“ funkciją. Kas geriau, nei sugebėti nusipirkti produktus nemokamai pristatant per vieną ar dvi dienas, turint milijonus dainų?

 • Daugiau nei du milijonai dainų ir 40 valandų muzikos be skelbimų (valandos be skelbimų atnaujinamos kiekvieną mėnesį).
 • Prieiga į dešimtis stočių.
 • Galite susikurti patys grojaraščius arba naudokite paruoštus.
 • Prieiga prie skaitmeninės versijos muzikos, kurią perkate fiziniu formatu, pavyzdžiui, vinilo ar kompaktinių diskų.
 • Jei jums to nepakanka, Visada galite prisiregistruoti naudoti „Amazon Music Unlimited“. Jis siūlo nemokamą 30 dienų bandomąjį laikotarpį.
 • Kalbant apie „Amazon Music Unlimited“ kainą, tai yra 9,99 EUR per mėnesį arba 99,99 € per metus. Yra šeimos versija, kurios kainos yra šiek tiek didesnės, tačiau ja vienu metu gali naudotis keli nariai (14,99 EUR / mėn. Arba 149 € / metai).

„Amazon Prime Reading“

Elektroninės literatūros mėgėjai nenusivils, jei užsiregistruos ir „Amazon Prime“. Platforma suteikia jums nemokamą prieigą prie tūkstančio periodiškai atnaujinamų pavadinimų kartu su likusiais „Amazon Prime“ privalumais. Be to, jums net nereikia turėti „Kindle“, kad juos sugertumėte – pakanka bet kokio mobiliojo prietaiso ar kompiuterio.

 • Tai leidžia vienu metu išsinuomoti iki dešimties knygų. Pasiekę limitą, norėdami pridėti dar vieną, turėsite atsikratyti vienos iš savo kolekcijos.
 • Tai siūlo šiek tiek visko. Su „Amazon Prime Reading“ galite mėgautis geriausiais bestseleriai, bet ir daugiau klasikos ar šiuolaikinių kūrinių po žeme.

Kaip ir muzikoje, „Amazon Prime Reading“ siūlo labiau apmokamą versiją. Tai yra „Amazon Kindle Unlimited“. Apskritai tai praktiškai tas pats, kas „Amazon Prime Reading“. Pagrindiniai skirtumai yra pavadinimų skaičius (tūkstantis, palyginti su vienu milijonu). Tačiau knygų, kurias galite atsisiųsti vienu metu, skaičius yra toks pats: dešimt.

„Amazon Prime Video“ siūlo tūkstančius HD kokybės filmų ir serialų.
(Šaltinis: Gerasina: 148168317 / 123rf.com)

„Amazon Twitch Prime“

Tau jis patinka žaidimai? Tada „Amazon Prime“ taip pat yra jums, nes jis taip pat apima „Amazon Twitch Prime“. „Amazon Prime“ dėka galite mėgautis „Twitch“ be skelbimų, taip pat nemokama mėnesio prenumerata ir pasirengusi atiduoti. Be abejo, du aspektai, kurie iš esmės pagerina patirtį. Be to, susiedami abiejų platformų paskyras:

 • Jūs gausite prieigą į išskirtinis turinys ir be jokių papildomų išlaidų.
 • Jūs pasieksite VIP šypsenėles rezervuota tik „Twitch Prime“ ir „Turbo“ nariams.
 • Jūs turėsite teisę į tris papildomas mygtuko „Twitch Prime“ kopijas pasirinktas. Galite juos atiduoti kitiems bendruomenės vartotojams.
 • Galite sukonfigūruoti pokalbio spalvas pagal savo skonį ir su daug daugiau galimybių nei naudojant standartinę ar nemokamą prenumeratą.
 • Turėsite 60 dienų teršalų kaupimo pajėgumus vietoj įprastų 14 dienų.
 • Mjei norite, parodysite unikalią emblemą tuo jūs išsiskiriate iš kitų narių.

„Amazon Prime Photos“

„Amazon Prime“ siūlo debesijos paslaugą, vadinamą „Amazon Drive“. Jei esate susipažinę su tokiais įrankiais kaip „Google“ diskas, suprasite, kas tai yra. Mes kalbame apie tinklo saugojimo sistemą. Tikslas? Leiskite visada turėti skaitmeninių nuotraukų albumą. Be to, prieiti galima iš bet kurio įrenginio.

„Amazon Drive“ turi neribotą talpą, o privalumai yra gana pastebimi. Kartu su tuo, kas nurodyta pirmoje pastraipoje, mes galime tai apibendrinti kituose skyriuose:

 1. Prieiga į visus vaizdus iš bet kurio įrenginio.
 2. Galite pasidalinti „Amazon Drive“ turinys lengvai tarp bet kokio tipo įrenginių.
 3. Saugomi vaizdai, tačiau jie išlaiko originalią skiriamąją gebą ir kokybę. Tai leidžia jums …