„Blackwood“ šunų maisto apžvalga – vau

„Blackwood“ naminių gyvūnėlių maistas yra išdidžiai gaminamas mažomis partijomis jų gamykloje Ohajo kaimelyje. Šis mažos serijos, lėtai gaminamas metodas yra raktas į prekės ženklo įvaizdį ir yra atsakingas už didžiąją sėkmę, kuri jiems patinka šiandien. Pastaraisiais metais bendrovė taip pat sparčiai plėtėsi ir įsigijo keletą naujų gamyklų savo rajone, kad patenkintų vis didėjančią jų produkto paklausą, kai ji patenka į naujas rinkas visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Apie Blackwood

„Blackwood Pet Foods“ iš tikrųjų yra dukterinė įmonė, priklausanti žymiai didesnei „Ohio Pet Foods“ ir „Southern Tier Pet Nutrition“ kompanijai. Tai trečios kartos šeimos verslas, gaminantis aukštos kokybės naminių gyvūnėlių maistą nuo pat įkūrimo 1978 m. Lisabonos mieste, Ohajo valstijoje.
Nuo pat pirmos pradžios šeimos valdoma įmonė prioritetą teikė augimui, 2011 m. Atsikratydama „Blackwood“, o kitais metais įsigydama buvusią „Chenango Valley“ gamyklą, kad patenkintų paklausą. Šiandien jie turi tris gamyklas Jungtinėse Valstijose, taip pat vieną, gaminančią savo konservus Naujojoje Zelandijoje.

Ingredientų kokybė

Kaip ir dauguma rinkoje esančių aukščiausios kokybės naminių gyvūnėlių ėdalų, taip ir „Blackwood“ naudoja tik kai kuriuos aukščiausios kokybės ingredientus ir vengia jautienos ir jos šalutinių produktų visuose maisto produktuose. Be to, mėsa, kurią jie naudoja, pasirenkama dėl kokybės, o ne dėl kainos, o tai padeda užtikrinti, kad į kiekvieną maisto maišą būtų pasirenkami tik patys geriausi baltymų šaltiniai.

Juodmedis taip pat žada niekada nenaudoti sojų pupelių miltų savo formulėse ir naudoja natūralius mišrius tokoferolius (vitaminą E), kad išsaugotų jų maistą. Jie taip pat prideda baltymų mineralų į kiekvieną gabalėlį, kad būtų lengviau virškinti gyvūnus. Galiausiai, kaip minėta anksčiau, visas jų maistas gaminamas mažomis partijomis, kad būtų galima geriau kontroliuoti kokybę, ir yra lėtai gaminamas, o tai ne tik padeda išsaugoti daug maistinių medžiagų maiste, bet ir palengvina virškinimą ir netgi gali padaryti daugiau patrauklus mūsų jaunikliams.

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Sauso šunų maisto produktų linija

“Blackwood” turi daugybę šunų maisto produktų, kurie yra tiek sausų, tiek konservuotų formų. Kiekvienas iš šių sąrašų taip pat yra labai įvairių skonių, išskyrus „Ex-Pro“, kurį dabar galima įsigyti tik vištienos miltų ir ryžių formoje.

Originalas

Originali formulė yra, kaip rodo pavadinimas, pirmasis mišinys, kurį „Blackwood“ pateikė į rinką. Maistas yra dviejų skirtingų veislių, atsižvelgiant į jūsų augintinio aktyvumo lygį, „Active Dog“ tiems, kuriems reikia daugiau baltymų dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo, ir „Daily Day“ – labiau atsipalaidavusiems šuniukams. Jis taip pat buvo „papildytas probiotikais, kad būtų lengviau virškinti“, ir yra naudingas visų gyvenimo stadijų šunims. Abiejų formulių pagrindinis baltymas yra vištienos miltai, papildyti ryžiais ar avižomis, priklausomai nuo veislės, ir turi vitamino B12 ir D3 papildų, taip pat biotino, kad jūsų šuo atrodytų ir jaustųsi puikiai.

Žiūrėkite susijusį straipsnį: „Black Gold Premium“ šunų maisto apžvalga

Kiekvieną dieną

„Everyday“ formulė gaminama be kukurūzų, kviečių ar sojos nė viename iš jos maišelių. Šis maistas taip pat yra kelių skirtingų formų, priklausomai nuo jūsų šuns amžiaus, nuo šuniuko iki vyresnio amžiaus, o vyresnio amžiaus mišinys taip pat padvigubėja kaip svorio metimo formulė dėl mažesnio riebalų ir baltymų kiekio mišinyje. Jie taip pat turi pre- ir probiotikų, kurie padeda virškinti, ir, kaip ir pradinėje formulėje, taip pat yra krūva papildomų vitaminų ir mineralų papildų, kurie padėtų paruošti visiškai subalansuotą, gerai suapvalintą maistą kiekvieno maitinimo metu.

Be grūdų

Kaip tikėtasi, grūdų neturinti linija gaminama be jokių grūdų ir parduodama gyvūnams, kenčiantiems nuo jautrumo maistui. Ši linija taip pat pasižymi didžiausia įvairove ir joje naudojami įvairūs netradiciniai baltymų šaltiniai, tokie kaip šamai, buivolai ir lašišos. Įdomu tai, kad šios eilutės formulėse vietoj grūdų naudojami laukiniai žirniai, tačiau būkite įspėti! Kai kurie iš jų taip pat gaminami su vištienos patiekalais, taigi, jei jūsų šuniukas turi problemų dėl tokio tipo baltymų, prieš pirkdami maišelį būtinai perskaitykite ingredientus.

„Ex Pro“

Naujausias „Blackwood“ šeimos dalyvis „Ex-Pro“ yra sukurtas atsižvelgiant į našumo ir darbinių šunų poreikius. Pagaminta iš „daugybės aukščiausios kokybės baltymų šaltinių“. Formulėje vištienos miltai naudojami kaip pagrindinis ingredientas, papildytas silkių miltais, vištienos kepenų miltais, kiaulių plazma ir kiaušiniais, kad kai kuriems šunims gali prireikti papildomų baltymų. dieną. Be to, „Ex-Pro“ natūraliai įsigijo Omega 3 iš įdėtų žuvų taukų, kad padidintų sveikatą.

Kur nusipirkti

„Blackwood“ naminių gyvūnėlių ėdalo apžvalga

„Blackwood“ produktų galima rasti specializuotose naminių gyvūnėlių ėdalo parduotuvėse visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, o įmonės tinklalapyje yra patogus parduotuvės ieškiklis, kuris padės rasti arčiausiai jūsų namų esančią vietą krepšiui užsikimšti. Tiems, kurie nori, kad maistas būtų pas juos, maistas taip pat yra plačiai prieinamas per internetinius mažmenininkus, tokius kaip „Chewy“ ir „Amazon“, o įmonės svetainėje taip pat pateikiamas sąrašas kitų internetinių mažmenininkų, kurie taip pat neša produktą.

Perskaitykite susijusią temą: „Brothers Complete Dog Food Review“

Parašykite komentarą