Blakstienų kondicionierių TOP 5

Gamta nedovanojo ilgų, vešlių blakstienų? O gal dėl kokių nors priežasčių netekote plaukų? Atsikvėpkite – tai nėra negrįžtama situacija! Jums pagelbės blakstienų kondicionierius, kurio dėka jūsų akis apsups tankus ventiliatorius. Mes patariame, kaip tankinti blakstienas ir kurie balzamai nusipelno ypatingo dėmesio. Pasiruošę dozei žinių? 🙂

Gražios ir ilgos blakstienos su blakstienų kondicionierių pagalba

Kaip veikia blakstienų serumai?

Kondicionierius ir blakstienų serumas yra kosmetika, kurios užduotis yra tiekti maistines medžiagas į plaukų folikulus. Dėl to veikliosios medžiagos prasiskverbia į svogūnėlius ir skatina juos intensyviai dirbti. Kondicionieriai gali slopinti blakstienų nykimą, pagreitinti jų natūralų augimą, taip pat atgaivinti, maitinti ir pagerinti išvaizdą.

Aptariamos maistinės medžiagos apima, bet neapsiriboja:

  • hialurono rūgštis, vitaminas B5 ir vitaminas E.kurie pagerina plaukų struktūrą, drėkina juos, lygina, stiprina ir suteikia elastingumo;
  • bimatoprostas – blakstienų augimą stimuliuojanti medžiaga;
  • alantoinas – malšina dirginimą ir paraudimą;
  • augalų ekstraktai, kuriuose gausu antioksidantųpavyzdžiui, ženšenio, žaliosios arbatos, kviečių, medetkų ir ginkmedžio ekstraktai.

Ar tu tai žinai…

… stiprios, storos, ilgos blakstienos yra ne tik veido puošmena? Tai visų pirma jūsų akių skydas, apsaugantis jas nuo taršos. Maži vabzdžiai atsimuša nuo blakstienų, ant jų nusėda dulkės, nešvarumai ir kitos dalelės, kurios gali patekti į akis.


Kaip tepti blakstienų serumus?

Kondicionieriai ant blakstienų linijos tepami tiesiai virš akies ir per visą plaukų ilgį specialiu aplikatoriumi. Kai kuriuose kondicionieriuose yra šepetėlis, panašus į tą, kurį tušą tepate kasdien. Kiti aplikatoriai yra plono šepetėlio pavidalo.

Dėmesio! Nepriklausomai nuo pasirinkto naudojimo būdo, labai svarbu kruopščiai padengti plaukus ir įsitikinti, kad priemonė yra ant voko prie pat blakstienų linijos. Būkite atsargūs ir netepkite per daug produkto. Pusę pakuotės turinio pilti ant akies nėra prasmės. Geriausi blakstienų serumai yra labai koncentruoti ir efektyviam darbui pakanka nedidelio kiekio.


Verta žinoti!

Kiekvienos blakstienos gyvenimo trukmė yra maždaug 100–150 dienų. Tada nenustebkite, kad nepaisant kondicionierių naudojimo, laikas nuo laiko pastebėsite atskirus plaukus ant skruosto ar vatos tamponą. Tai visiškai natūralus procesas. Jei kiekvieną dieną prarasite daugiausia 2-3 blakstienas, tai nekels nerimo. Jų vietoje išaugs nauji, stiprūs plaukai.


Serumai ir kondicionieriai veikia, kai blakstienos yra aktyvios augimo fazėje. Pirmųjų padarinių galite tikėtis maždaug po mėnesio. Tuomet pastebėsite, kad blakstienos nebyra, jos yra tvirtesnės, tamsesnės ir ilgesnės nei anksčiau.

Blakstienų serumas - kurį pasirinkti?

5 geriausi kondicionieriai pagal tagomago

1. Revitalash Advanced – blakstienų augimą skatinantis kondicionierius

„Advanced Revitalash“ yra blakstienų kondicionierius, kuriame yra daug vertingų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai, augalų ekstraktai, amino rūgštys ir aktyvūs nanopeptidai. Tai pagreitina plaukų augimą, juos stiprina, storina ir storina. Tai tinka jaunai, brandžiai ir jautriai odai. „Revitalash“ blakstienų serumas yra nepaprastai efektyvus metodas ilgoms blakstienoms!

Kondicionierių naudojau kasdien beveik 4 mėnesius. Praėjus daugiau nei mėnesiui, pastebėjau, kad plaukai yra ilgesni ir storesni. Dabar padariau pertrauką nuo procedūros, o blakstienos vis dar sutirštėjusios, ilgesnės ir nebyra.

Kamila, Poznanė

2. Revitalash Advanced Eyelash – ribotas leidimas

Šis kondicionierius yra ne tik nepaprastai efektyvus, bet ir yra mielos rausvos spalvos pakuotėje. Tai dar vienas „Revitalash“ prekės ženklo superproduktas. Kokius padarinius galėsite pastebėti? Įspūdingas ilgis, sustorėjimas ir sustiprėjimas.

Šį stebuklą gavau kaip dovaną iš savo sesers. Iš pradžių buvau skeptiškas, tačiau apsigalvojau, kai pastebėjau, kad jiems nereikia tiek dengti blakstienų, nes jos pačios yra tamsesnės ir ilgesnės.

Paulina, Kołobrzeg

3. Christianas Bretonas – blakstienų akies stiprintojas

Kondicionierius ne tik stiprina blakstienas ir skatina jų augimą, bet ir apsaugo nuo pažeidimų bei žalingų veiksnių įtakos. Jame, be kitų, yra D-pantenolio ir keramidų. Jį galima naudoti kaip makiažo pagrindą ir tepti nuvalytas blakstienas.

Turiu prisipažinti, kad buvau sukrėstas. Nemaniau, kad tokia kosmetika tikrai veikia, o štai tu, puikus efektas! Tikrai grįšiu, jei reikės.

Magda, Lęborkas

4. Estée Lauder – „Lash Primer Plus“

Šio kondicionieriaus užduotis – padidinti apimtį, užriesti blakstienas ir jas iššukuoti. Lash Primer Plus kondicionierius tepamas kaip tušas – patogaus šepetėlio pagalba. Jis gali būti naudojamas kaip maitinamasis blakstienų tušo pagrindas, kuris sustiprins WOW efektą!

Puikus produktas už priimtiną kainą. Aš jau naudoju antrą paketą ir manau, kad pasiliksiu su šiuo kondicionieriumi ilgiau.

Sylwia, Jelenia Góra

5. „Longic 4 Lashes by Oceanic“ – blakstienų augimą skatinantis serumas

Jei norite, kad blakstienos augtų greičiau ir įgytų jėgų, išbandykite „Long 4 Lashes“ serumą. Jame yra vertingų ingredientų, įskaitant jau minėtą stiprią blakstienų augimą skatinančią medžiagą – bimatoprostą.

Puikus serumas, kuris tikrai veikia. Jūs tiesiog turite būti kantrūs ir išmokti juos pritaikyti kiekvieną dieną.

Ewa, Sopotas

Pasiruošę netrukus pradėti mėgautis vešliu blakstienų ventiliatoriumi? 🙂 Pasirinkite mėgstamą kondicionierių ir reguliariai tepkite jį, o netrukus pamatysite pirmuosius rezultatus! Taip pat patikrinkite mūsų geriausių tušų sąrašą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *