Review „Cuisinart CPT180E“ apžvalga

„Cuisinart CPT180E“

„Cuisinart CPT180E“: mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis skrudintuvą

1. Tipas: įvertinta 10 iš 10

„Cuisinart CPT180E“ tipo koeficientui buvo nuspręsta balsuoti 10 iš 10 dėl dviejų priežasčių. Pirma, tipas vertikalus skrudintuvas jis yra plačiausiai paplitęs, labai patogu norintiems ruoštis vienos skiltelės kurį, be kita ko, galima paruošti naudojant „Cuisinart CPT180E“ greičiau dėka didesnio laiko tarpsnių skaičiaus nei įprasti šio tipo įrenginiai (kuriuos aptarsime dydžio koeficientui skirtoje pastraipoje). Be to, tarp visų vertikalių skrudintuvų, priklausančių aukštai kainų kategorijai, šis modelis išsiskiria labai aukšta kokybe, kurią jam suteikė puikūs ir ilgalaikiai lydiniai naudojama jai gaminti ir daugybė kitų funkcijų, kurias mes išvardinsime tolesniuose punktuose.

2. Matmenys: įvertinta 9,5 iš 10

„Cuisinart CPT180E“ korpusas yra daugiau didelių gabaritų palyginti su kitais vertikaliais skrudintuvais, dėl šios priežasties šiam veiksniui priskirtas įvertinimas yra labai artimas maksimaliam, bet jo nepasiekia, atsižvelgiant į tai, kad kai kuriems mažiau kompaktiško gaminio pirkimas gali būti nepalankus. Iš tikrųjų šiek tiek didesnis tonažas yra visiškai pateisinamas „Cuisinart CPT180E“ gebėjimu gerai pritaikyti 4 riekelės duonos tuo pačiu metu pasirodė esąs puikus skrudintuvas, kurį reikia naudoti šeimoje bet taip pat poros ar tiesiog vartotojas, norintis paruošti du tostus vienu metu (taip sutaupant reikia palaukti, kol duonos riekelės bus paruoštos dvi vienu metu!). Tačiau kalbant apie virimo kamerų dydis, šis modelis gali būti pritaikytas bet kokio tipo griežinėlis duonos ir dievų sumuštiniai, turintis apie 4 cm pločio kepimo skyrių. Galiausiai, jei nuspręsite nestatyti „Cuisinart CPT180E“ stabiliai savo virtuvėje, bet po kiekvieno naudojimo jį paimti ir padėti, žinokite, kad jis svoris ir apie 2 kg, kuris palengvins operaciją.

3. Funkcijos: įvertinta 10 iš 10

„Cuisinart CPT180E“ funkcijos koeficientas taip pat įvertinamas maksimaliai, nes šis skrudintuvas ne tik turi daugybė funkcijų, bet tai dar daugiau sudėtingas palyginti su daugeliu kitų modelių. Panagrinėkime juos detaliai:

  • Automatinis sustabdymas ir išmetimas: kai bus nustatyta skrudinimo trukmė, prietaisas automatiškai išmes duonos riekeles ir išsijungs, kai baigsite gaminti
  • Atšildymas: dar vadinama „atitirpinimo“ funkcija, ji būdinga produktams, pradedant nuo vidutinio kainų diapazono, kad kiltų. Ši funkcija leidžia į prietaisą įdėti šaldytų duonos riekelių ir atitirpinti per kelias minutes, nesudegus ir neišdžiovinus.
  • Šildymas: greitai pašildyti duonos riekeles ar suktinukus jų neskrudinant
  • Replės: šiame modelyje jų nėra, todėl vartotojas turės juos įsigyti atskirai
  • Riekelių centravimas: šios sistemos dėka duonos riekė visada išdėstyta optimaliai, leidžianti tolygiai paruduoti

4. Galia: įvertinta 10 iš 10

„Cuisinart CPT180E“ galios koeficientas teigiamai stebina ir nusipelno aukščiausio įvertinimo. Be to, kad turi puikią galingumą 1800 W kurie leidžia tikrai greitai paruošti maistą 6 skirtingi temperatūros lygiai norimam skrudinimo laipsniui gauti. Be to, šį modelį skiriantis ypatumas yra tas, kad virimo kameros taip pat gali būti reguliuojamos skirtingais nustatymais, kad tuo pačiu metu būtų galima paruošti du duonos gabalėlius su vienu rudumo lygiu ir dar du – su kitu.

5. Švara: įvertinta 10 iš 10

Švara taip pat įvertina aukščiausius balus: „Cuisinart CPT180E“ įrengtas a trupinių dėklas, kuris renka visus maisto likučiai prarado virimo metu ir gali būti išgaunamas ir ištuštinamas labai paprastu būdu. Be kita ko, šis skyrius yra gana didelis ir jo nebūtinai reikia ištuštinti po kiekvieno naudojimo, nes jis gali surinkti gana daug likučių. Jei norite nuvalyti skrudintuvo išorę, tiesiog naudokite drėgną ir muiluotą kempinę.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos