„Wi-Fi“ stiprintuvas: kas yra el

Nepakankama aprėptis namuose ar biure gali būti tikras galvos skausmas. Tačiau tiesa ta, kad tai turi lengvą sprendimą. Su „Wi-Fi“ stiprintuvu galima išplėsti signalą, kad jis pasiektų visus namų ar biuro kampus. O geriausia, kad juos labai lengva įdiegti ir labai nebrangu.

Žinoma, svarbu įsigyti geros kokybės „Wi-Fi“ kartotuvą, kuris siūlo gerą ryšio greitį ir nereikalauja ilgų ir sunkių konfigūravimo procesų. Jei norite sužinoti, kaip galite pasirinkti tinkamą ir sužinoti apie geriausius „Wi-Fi“ signalo stiprintuvus, skaitykite toliau, nes mes paruošėme jums išsamų pirkimo vadovą.

Svarbiausias

 • „Wi-Fi“ stiprintuvai yra nedideli elektroniniai prietaisai, skirti sustiprinti belaidį jūsų signalo signalą maršrutizatorius kad būtų toliau.
 • Galima išskirti du „Wi-Fi“ stiprintuvų tipus: montuojami ant sienos, daug populiaresni ir darbastalio.
 • Pirkimo kriterijai, kurie gali geriausiai padėti pasirinkti stiprintuvą, yra jo aprėpties diapazonas, „Wi-Fi“ greitis ir jų siūlomas saugumo lygis.

Geriausi „Wi-Fi“ stiprintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei tikrai ieškote „Wi-Fi“ stiprintuvo ar plėtiklio, jums gali būti įdomu pamatyti kai kuriuos geriausius šiuo metu rinkoje esančius įrenginius. Todėl „REVIEWBOX“ mes paruošėme jums šią atranką.

Geriausias kainos ir kokybės santykio „Wi-Fi“ stiprintuvas

Su „Netgear EX3700“ esate tikri dėl aukštos kokybės stiprintuvo už puikią kainą. Mūsų nuomone, tai yra viena geriausių „AVM FRITZ! Repeater 2400“ alternatyvų, jei jums reikia įrenginio, kuris pagerintų „Wi-Fi“ signalą namuose ir prijungtų daugiau įrenginių.

Išplečia signalo diapazoną iki 60 mdu, pakanka daugiau nei dviem kambariams uždengti. Leidžia prijungti iki dešimties įrenginių.

Visa tai naudojant „Wi-Fi“ kintamosios srovės ryšį, kuris užtikrina iki 750 Mbps (megabitų per sekundę) greitį. Be to, jame yra WPS mygtukas, skirtas lengvai konfigūruoti, ir prievadas „Ethernet“.

Redakcinis vertinimas: Ieškantiems aukščiausios kokybės „Wi-Fi“ stiprintuvo už prieinamą kainą, šis modelis bus puikus įsigijimo variantas.

Geriausias dvigubos juostos „Wi-Fi“ plėtiklis, leidžiantis greitai prisijungti

Naudodamiesi „AVM FRITZ! Repeater 2400“, užtikrinsite ilgą nuotolį, maksimalų ryšio greitį ir saugų belaidį tinklą. Neabejotinai tai yra vienas geriausių šiuo metu rinkoje esančių dvigubų juostų namų stiprintuvų. Tai gali viršyti tik „FRITZ! Repeater 3000“, nors pastarasis yra darbalaukio kartotuvas.

Dėl pažangiosios „Mesh“ pasikartojančios technologijos jis gali pasiekti iki 2 333 Mbps greitį. Visa tai galima lengvai sukonfigūruoti įrenginyje.

Redakcinis vertinimas: Šis „Wi-Fi“ stiprintuvo modelis išsiskiria dideliu atstumu ir maksimaliu ryšio greičiu. Be to, tai yra labai saugus belaidis tinklas.

Geriausias „Wi-Fi“ kartotuvas daugeliui įrenginių prijungti

Neabejojame, kad naudodamiesi „Netgear EX8000“ stiprintuvu jūs lažinatės dėl draudimo. Tai yra tai, kad mes susiduriame su galingu darbalaukio „Wi-Fi“ plėtikliu su trigubos juostos technologija, galinčiu įveikti iki 180 m nuotolįdu ir palaikyti vienu metu iki 40 įrenginių prijungimą.

Be to, jis gali perduoti iki 3000 Mbps greičiu, todėl idealiai tinka atlikti srautas 4K raiška arba žaidžiant konkurencingus žaidimus internete. Tai labai lengva sukonfigūruoti, nes jame yra WPS mygtukas ir keturi prievadai „Ethernet“. Sąžiningai, daug daugiau paprašyti negalima.

Redakcinis vertinimas: Šis „Wi-Fi“ stiprintuvas leidžia prijungti įvairiausius įrenginius. Be to, dėl savo greičio jis idealiai tinka pasirodymui srautas ar žaisti varžybinius žaidimus.

Geriausias „Wi-Fi“ signalo stiprintuvas darbalaukyje

Jei ieškote darbalaukyje naudojamo „Wi-Fi“ plėtiklio, užtikrinančio greitą ryšio greitį, daugiau negalvokite, „AVM FRITZ! WLAN Repeater 3000“ yra geriausias pasirinkimas.

Savo trijų juostų „Wi-Fi“ ryšiu jis gali perduoti įspūdingu greičiu iki 3000 Mbps. Be to, jis turi du prievadus „Ethernet“, yra suderinamas su WPA2 saugumo standartu ir turi WPS mygtuką, kad būtų galima greitai ir lengvai įdiegti ir konfigūruoti. Ir tai galima prijungti maršrutizatorius laidinis arba belaidis.

Redakcinis vertinimas: Labai geras darbalaukio variantas. Šis „Wi-Fi“ stiprintuvas išsiskiria greičiu, taip pat paprastu diegimu ir konfigūravimu.

Geriausiai parduodamas „Wi-Fi“ stiprintuvas

Dėl savo kokybės, funkcionalumo ir patogios kainos tai yra vienas iš perkamiausių „Wi-Fi“ stiprintuvų internete. Tarp savybių jis turi išorines antenas, kad būtų galima greičiau ir patikimiau prisijungti. Be to, jis palaiko AP režimą, kuriuo galite sukurti naują „Wi-Fi“ prieigos tašką.

Kita vertus, tai padidina esamą „Wi-Fi“ aprėptį, kad laidinis belaidis ryšys būtų paskirstytas greičiau ir efektyviau. Be to, jis yra suderinamas su bet kuriuo maršrutizatorius Bevielis internetas. Kalbant apie duomenų perdavimo greitį, jis yra 300 gigabaitų per sekundę.

Redakcinis vertinimas: Dėl efektyvumo ir patogios kainos šis „Wi-Fi“ stiprintuvas yra vienas perkamiausių ir geriausiai vertinamas internete. Be to, jis yra greitas ir patikimas.

Pigiausias įjungiamas „Wi-Fi“ signalo kartotuvas

„TP-Link TL-WA860RE“ kištukinis stiprintuvas yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote namuose naudojamo retransliatoriaus, kuris yra labai ekonomiškas. Tai leidžia jums lengvai ir greitai išplėsti aprėptį ir pašalinti bet kokią negyvą zoną, nes konfigūravimo procesas yra tikrai paprastas.

Palaiko iki 300 Mbps ryšio spartą ir turi vieną prievadą „Ethernet“. Be to, dėl kištuko jūs neprarandate jokio maitinimo lizdo.

Redakcinis vertinimas: Ieškantiems nebrangaus ir funkcionalaus „Wi-Fi“ stiprintuvo, šis modelis yra labai įdomus pasiūlymas. Tai greita ir paprasta naudoti.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Wi-Fi“ stiprintuvus

„Wi-Fi“ stiprintuvų naudojimas tampa vis dažnesnis tiek namų, tiek profesionalioje aplinkoje. Tačiau daugeliui žmonių vis dar nėra aišku, kokius privalumus ir privalumus jie siūlo. Jei tai jūsų atvejis, nesijaudinkite, nes mes paruošėme jums šį skyrių, kad galėtumėte išsiaiškinti abejones.

„Wi-Fi“ stiprintuvai yra nedideli elektroniniai prietaisai, skirti sustiprinti maršrutizatoriaus belaidį signalą, kad pasiektų toliau. (Šaltinis: „Storto“: 145215352 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „Wi-Fi“ stiprintuvai ir kaip jie veikia?

“Wi-Fi” stiprintuvai arba retransliatoriai yra maži elektroniniai prietaisai, kurių funkcija yra sustiprinti belaidžio tinklo signalą maršrutizatorius kad jis eitų toliau. Taigi iš esmės tai, ką jie daro, yra rinkti „Wi-Fi“ signalą iš maršrutizatoriaus ir jį išplėsti, kad toliau esantys kompiuteriai galėtų prisijungti ir tai padaryti geresniu signalu.

Kaip sužinoti, ar man reikia „Wi-Fi“ kartotuvo?

Aiškiausias ženklas, kad jums reikalingas „Wi-Fi“ stiprintuvas, yra tai, kad yra jūsų namų, verslo ar biuro zonų, kurių belaidis signalas nepasiekia. Kita svarbi priežastis įsigyti vieną iš šių įrenginių yra ta, kad „Wi-Fi“ signalas yra labai silpnas ir jūs negalite mėgautis visu sutartu greičiu. Arba kad laikas nuo laiko pertraukiamas.

Kokie yra „Wi-Fi“ stiprintuvų pranašumai ir trūkumai?

„Wi-Fi“ stiprintuvai leidžia išplėsti belaidžio signalo diapazoną ir prijungti daugiau įrenginių. Be to, jie suteikia svarbių privalumų. Jie yra tokie:

Privalumas

 • Jie yra gana nebrangūs.
 • Juos labai lengva naudoti ir įdiegti.
 • Jie yra maži ir kompaktiški, todėl užima mažai vietos.
 • Juos labai lengva sukonfigūruoti.
 • Jo energijos sąnaudos yra labai mažos.

Trūkumai

 • Jie neturi tiek aprėpties, kiek PLC.

Kokių tipų „Wi-Fi“ stiprintuvai yra?

Iš esmės galime išskirti du „Wi-Fi“ kartotuvų tipus: sieninius ir darbalaukinius. Žemiau galite pamatyti pagrindines jo savybes.

 • „Wi-Fi“ sienos kartotuvai: Jie taip pat žinomi kaip kištukiniai stiprintuvai. Jie yra labiausiai naudojami. Jie jungiami tiesiai į elektros lizdą ir pasižymi labai kompaktišku dizainu.
 • Staliniai „Wi-Fi“ stiprintuvai: Jie atrodo panašūs į maršrutizatoriai. Paprastai jie yra galingesni nei montuojami ant sienos, todėl leidžia dar labiau išplėsti savo aprėptį. Jie taip pat yra didesnio dydžio.

Galima išskirti du „Wi-Fi“ stiprintuvų tipus: montuojami ant sienos, daug populiaresni ir darbastalio. (Šaltinis: „Wavemovies“: 93716038 / 123rf.com)

Kuo skiriasi PLC ir „Wi-Fi“ kartotuvas?

Įdomi stiprintuvų alternatyva yra PLC (Elektros linijos ryšiai, angliškai). Šie prietaisai naudojasi elektros kabelių teikiamais pranašumais, kad perduotų belaidį signalą visame elektros tinkle. Norėdami tai padaryti, jie moduliuoja duomenų signalą maršrutizatorius prie jo prijungtu adapteriu ir perduoti jį elektros tinklu.

Šį signalą gauna kitas adapteris, prijungtas prie lizdo, o tada per jungtį siunčiamas į skirtingus įrenginius „Ethernet“ arba „Wi-Fi“. Vietoj to, stiprintuvai ima „Wi-Fi“ signalą tiesiai iš maršrutizatorius aprėpties ribose ir sustiprinti, kad pasiektų toliau esančius įrenginius.

Kaip galite įdiegti ir konfigūruoti „Wi-Fi“ signalo stiprintuvą?

„Wi-Fi“ stiprintuvo ar kartotuvo nustatymas paprastai yra labai paprastas procesas. Daugiausia tai galima padaryti trimis būdais. Žinoma, kad ir kokį variantą pasirinktumėte, pirmas žingsnis yra prietaiso prijungimas prie elektros lizdo.

Konfigūracija per WPS: Dėl kurių tiek maršrutizatorius nes stiprintuvas turi turėti WPS mygtuką. Tai galbūt paprasčiausias metodas, nes iš esmės susideda iš abiejų įrenginių mygtuko paspaudimo. Pirmiausia paspauskite kartotuvo ir WPS mygtuką maršrutizatorius.

Konfigūracija per naršyklę: Norint naudoti šį metodą, maršrutizatorius turi turėti mygtuką naršyklė. Tai taip pat gana paprastas metodas. Tam reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Stiprintuvo URL pasiekiama per naršyklę.
 2. Ieško ženklo maršrutizatorius kompiuteryje ir prisijungia prie jo.
 3. Įvedamas vartotojo vardas ir slaptažodis.
 4. Vykdoma sąrankos vedlio instrukcija.

Konfigūracija per programa: Jums tereikia įdiegti programą ir sekti konfigūravimo instrukcijas.

„Wi-Fi“ stiprintuvų naudojimas tampa vis dažnesnis tiek namų, tiek profesionalioje aplinkoje. (Šaltinis: Marty: …