„Blender“ reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jei norite pasirinkti tinkamą virtuvės buitinę techniką, verta žinoti 10 geriausių maišytuvų sąrašas 2021/2021 m. Šie prietaisai yra nepakeičiami ruošiant daugybę patiekalų, kokteilių, gėrimų, desertų ar kitų patiekalų. Geras, pigus maišytuvas yra puiki alternatyva technologiškai pažangiai įrangai su labai sudėtingu valdymu. Dėl kompaktiškų šio prietaiso, priskiriamo smulkiems buitiniams prietaisams, matmenų jis tinka bet kokiam virtuvės stalviršiui ar spintelei.

Šiame puslapyje pateikiami visų tipų maišytuvai. Jei ieškote tam tikro tipo maišytuvo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Maišytojų sąrašas – geriausių maišytuvų TOP 10

Geriausi maišytuvai – apžvalgos

1. „Philips Avance Collection HR3655 / 00“

  „Philips Avance Collection HR3655 / 00“

688 –

Žiniatinklyje paskelbtame sąraše, kuris yra maišytuvo sąrašas, gerai žinomo prekės ženklo „Philips“ įranga užima aukštas pozicijas. „Collection“ modelis yra greitaeigis maišytuvas su tvirtu pagrindu, stikliniu ąsočiu, aštriais peiliais ir daugybe darbo parametrų, iš kurių galima rinktis. Tinkamas peilio sukimosi greitis iki 35 000, kai variklio galia yra 1400 W, garantuoja puikų produktų, įskaitant kietus vaisius, sėklas, džiovintus vaisius ir daržoves, malimą. Tai geras maišytuvaskuris gali būti naudojamas ledui smulkinti, gaminti humusą, tyrę, šerbetą, putėsius, taip pat maišyti ir malti daržoves ir vaisius. Šiuo prietaisu taip pat galima paruošti sveikus, skystus patiekalus visai šeimai ir užtepus duonai. Dėl šios didelės apyvartos geras pigus blenderis yra puikus virtuvės prietaisas, kuriame galite susmulkinti iki dviejų stiklinių kruopų, ryžių ar kitų grūdų, taip gaunant natūralų ir be konservantų mėsos miltus / dangą.

2. PHILIPS HR3752 / 00

  „PHILIPS HR3752 / 00“

1199 –

Jei įdomu kokį maišytuvą pasirinkti ruošiant kokteilius, verta pasidomėti „Philips“ prekės ženklu. HR3752 / 00 yra greitaeigis vakuuminis maišytuvas, kurio galia yra 1400 W ir 35 000 apsisukimų per minutę. Šis prietaisas suteikia tris maišymo lygius. Įtaisyta pulsavimo funkcija ir ledo smulkinimo režimas leis paruošti įvairių rūšių kokteilius, gėrimus, šerbetus, vaisių putas ir ledus. Šis produktas išsiskiria tuo, kad pridedamas patvarus tritano ąsotis, kuris yra visiškai pagamintas iš kopoliesterio. Ši medžiaga yra daug lengvesnė nei stiklas, nesugeria kvapų ir nesikeičia spalvos, net jei joje yra daržovių, tokių kaip burokėliai ar špinatai. „Philips“ įrenginyje taip pat yra rankinis režimas su greičio reguliavimu. Tai geras maišytuvas, leidžianti greitai sumaišyti labai minkštus vaisius ir daržoves, taip pat puikiai malti sėklas, riešutus ir kietą maistą, pavyzdžiui, kruopas ar ryžius.

3. „Camry CR4058“

  „Camry CR4058“

139 –

Vis daugiau žmonių nori turėti geras pigus blenderiskuri turi papildomų funkcijų, tokių kaip kavos malimas, malimas ir smulkinimas. Šią užduotį puikiai atliks „Camry“ prekės ženklo produktas. Tai yra 1500 W maišytuvas, kurio puodelio talpa yra 1,3 litro. Du greičiai, pulso režimas ir „Turbo“ funkcija leidžia efektyviai sumaišyti net pačius kiečiausius vaisius, daržoves ir ledo kubelius. Stiklinį ąsotį lengva valyti dėl estetinio ir tikslaus apdailos. Tai geras maišytuvaskad netgi gali sutraiškyti riešutus ir sėklas. Keturių smailių ašmenys, pagaminti iš labai patvaraus nerūdijančio plieno, leidžia sutrinti ryžių ar kruopų grūdus. Tai įranga, turinti „Pulse“ funkciją, kuri padidina ašmenų sukimosi greitį labai kietų maisto produktų atveju. Rinkinyje su maišytuvu taip pat yra ant to paties pagrindo sumontuotas malūnėlis, kuris tarnauja kaip malūnėlis, kuriuo galima malti skrudintas kavos pupeles ar prieskonius. „Camry“ produktas taip pat gali apdoroti svogūnų ar mėsos gabalėlių, įskaitant ir šaldytus, pjaustymą.

4. TEFAL BL435831

  TEFAL BL435831

214 –

„Tefal“ prekės ženklas sukūrė geriausias maišytuvas, leidžianti paruošti skanius kokteilius, taip pat sutrinti ir sutrinti labai kietas sėklas, ledo gabalėlius ar daržoves. Tai labai didelės galios ir našumo produktas, aprūpintas didelės talpos stiklo ąsočiu, atspariu aukštai temperatūrai. Tai geras maišytuvas jame yra įmontuota, novatoriška sistema, užtikrinanti optimalų prietaiso patvarumą. Labai galingas variklis garantuoja greitą ir be rūpesčių įvairių rūšių produktų smulkinimą. BL435831 modelis siūlo 30% greitesnį daržovių ir vaisių maišymą, įskaitant ir šaldytus. Šiame įrenginyje įdiegta paprasta uždarymo funkcija ir vidinė blokada, kuri palengvina puodelio uždėjimą ant pagrindo. „Click Clean“ technologijos dėka galima lengvai atskirti rankeną su peiliais į dvi dalis, o tai labai supaprastina šių elementų valymą. Maišytuvo valdymas yra labai paprastas ir patogus. Briaunotas rankenėlės paviršius užtikrina jo reguliavimą darbo metu.

5. „Tefal Perfectmix“ + BL811D38

  „Tefal Perfectmix + BL811D38“

– 349 –

Paskelbta svetainėse maišytuvo sąrašas leidžia įsigyti aukštos kokybės įrenginį. „Tefal Perfectmix“ produktas tikrai priklauso šiai kategorijai. Tai prietaisas, kurio galia yra 1200 W, o puodelio talpa – 2 litrai. Įranga gali būti naudojama ledui maišyti, šlifuoti, maišyti ir smulkinti. „Tefal“ produktas turi revoliucinę technologiją, leidžiančią maišyti net labai kietus ingredientus. Šešių nerūdijančio plieno ašmenų dėka procesas vyksta sklandžiai. Tai geras maišytuvas jis išsiskiria labai efektyviu darbu, primenančiu ciklono efektą, nes visi į puodelį įmesti ingredientai traukia ašmenis. Tai geras pigus maišytuvastai garantuoja puikų ingredientų, įskaitant ledo kubelius, šaldytus vaisius ir daržoves, maišymą ir smulkinimą. Tai įmanoma dėl dviejų lygių dantytų ir specialiai dantytų ašmenų. Didelė taurės talpa leidžia greitai ir tiksliai paruošti patiekalus visai šeimai.

6. „Philips Zoodler HR2657 / 90“

  „Philips Zoodler HR2657 / 90“

399 –

„Philips“ prekės ženklas sukūrė geriausias maišytuvaskuris turi daug papildomų funkcijų. Tai produktas, kurį sudaro smulkintuvas, spiralizatorius, vandens butelis, taip pat šlifavimo, malimo ir maišymo patarimai. Tai geras pigus blenderis tai gali pakeisti daugybę virtuvės prietaisų maistui ruošti. Jo dėka galite susmulkinti daržoves ir vaisius salotoms, paruošti desertus ir supjaustyti daržoves į puošnias spagečių spirales, spyruokles ir juostas. Tai užtikrina keičiami diskai, pridėti prie maišytuvo. Specialiai pritaikyta technologija užtikrina, kad visi puodelio ingredientai būtų susmulkinti dvigubai kruopščiau. Tai kompaktiškas maišytuvas su intuityviu valdymu ir turbo funkcija, leidžiančiu labai greitai sumaišyti ir sumalti atskirus ingredientus. Diskai keičiami vienu mygtuku. Todėl visus priedus galima greitai užsidėti ir nusimesti. Tai geras maišytuvas 800 vatų galia jis sugeba sutrinti džiovintus vaisius ir ledo kubelius. „Philips“ įrenginys turi apsaugą nuo purslų.

7. „Philips Avance“ kolekcija HR1672 / 90

  „Philips Avance“ kolekcija HR1672 / 90

– 305 –

Rekomenduojami maišytuvai vadovas yra naudojamas greitai ir lengvai paruošti daugelį patiekalų. Tai pigūs ir lengvai naudojami prietaisai, kurie neužima per daug vietos virtuvės spintelėse. Vienas moderniausių rankinių maišytuvų modelių yra „Philips Avance Collection“ prekės ženklo produktas. Tai efektyvi įranga, aprūpinta 800 W varikliu, greito šlifavimo technologija ir „SpeedTouch“ mygtuku, leidžiančiu labai greitai sumaišyti ingredientus. Tai geras pigus blenderiso tai palengvina šviežių patiekalų paruošimą nereikalaujant jų rankiniu būdu kapoti ar malti. Tai XL versijos smulkintuvas, su šluotele ir funkcionalus, atsparus mechaniniams pažeidimams. Trikampė maišytuvo antgalio forma užtikrina optimalų ingredientų srautą ir puikų maišymo našumą. Dėl intuityvaus greičio keitimo galite pritaikyti patiekalų maišymą pagal jų konsistenciją. Tai geriausias maišytuvas greitai, rankiniu būdu sumalant riešutus, sūrį, šokoladą, mėsą, taip pat pjaustant svogūnus ar žoleles.

8. „Philips OnTheGo HR2655 / 90“

  „Philips OnTheGo HR2655 / 90“

– 348 –

Svarstydamas ką maišytuvo pirkti, verta atkreipti dėmesį į „Philips Onthego“ produktą. Tai efektyvus rankinis maišytuvas, kurio galia yra 800 W, o talpos talpa – pusė litro. Prietaisas veikia dviem darbo režimais – „Turbo“ ir pulso. Tai geras maišytuvas vadovas, kurio funkcija yra maišymas, maišymas, plakimas, maišymas ir šlifavimas. Prietaisas sugeba susmulkinti visus ingredientus 30% greičiau ir dvigubai tiksliau nei kiti tokie pardavimui skirti prietaisai. Labai modernus ąsotėlio dizainas, kuris savo forma primena trikampį, garantuoja optimalų ingredientų srautą ir maksimalų šio maišytuvo efektyvumą. Jei nuspręsite įsigyti šį modelį, jus tikrai nustebins kintamo greičio valdymo funkcija, leidžianti maišytuvą valdyti viena ranka naudojant mygtuką viršuje. Tai geras maišytuvas puikiai susidoroja su labai kietais ingredientais, įskaitant pistacijas, migdolus ir riešutus.

9. „Bosch MSM66150 White“

  „Bosch MSM66150 White“

– 149 –

Remiantis klientų atsiliepimais geriausias maišytuvas, ergonomiškos formos ir patogus naudoti yra „Bosch“ sukurtas modelis. Šiame galingame 600 W rankiniame maišytuve yra peilis su keturiais ašmenimis iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jie garantuoja greitą, tikslų ir lengvą visų šlifavimą …