Reitingas: Pigūs šunų žaislai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jūsų augintinis nori naujo žaislo? Sužinokite apie šuns žaislų reitingą ir išsirinkite žaislą ar žaidimą, kuris geriausiai atitinka jūsų augintinio skonį. Atminkite, kad šunį galima išmokyti daug naujo. Jei jis gali pasiimti ir žaisti su kamuoliu, galbūt atėjo laikas įsigyti geriausių mokomųjų šunų žaislų!

Šunų žaislų sąrašas – 10 geriausių šunų žaislų

Geriausių šunų žaislų aprašymas

1. Trixie Flip Board galvosūkio žaislas šuniui 23 × 3cm 1vnt. 32026 HB

 Dėlionės žaislas „Trixie Flip Board“ šunims 23 × 3 cm 1vnt. 32026 HB

– 35 –

Šunų žaislų sąrašas yra sąrašas, kuris negalėjo praleisti „Trixie Flip Board“ dėlionės žaislo šunims 23 × 3 cm 1vnt. 32026 HB. Tai žaislas, kuris gali turėti didžiulę įtaką psichofizinei augintinio raidai. Tai žaidimas, reikalaujantis keturkojo įsipareigojimo ir protinių pastangų, tačiau, įveikęs tolesnes kliūtis, augintinis bus apdovanotas mėgstamais skanėstais. Tai, kas bus paslėpta, pasirenka šuns savininkas. Augintinis turi tik rasti būdą, kaip juos gauti. „Flip Board“ yra įrengti nedideli skyriai (pagrinde yra penki atskiri dėklai), kuriuos augintinis turi atrasti, kad pasiektų kelionės tikslą. Nei uoslė, nei loginis mąstymas negali jo nuvilti. Kiekviena spintelė turi skirtingą atidarymo būdą – šuo turi parodyti sumanumą ir gerą atmintį. „Flip Board“ yra žaidimo ir mokymosi derinys – šuo turi derinti ir išlikti kantrus tuo pačiu metu. Žaislas atsparus pažeidimams. Jis turi neslystančias pėdas ir pagamintas iš atsparaus pažeidimams plastiko, todėl net pats reikliausias šuo turėtų greičiau pasiekti tikslą, nei sunaikinti žaislą.

2. „TRIXIE“ strateginis žaidimas šuniui tx32016

 „TRIXIE“ strateginis šuns žaidimas tx32016

79 –

Mūsų parengtas sąrašas yra geriausi žaislai šuniui, todėl aukščiausią reitingo poziciją užima „TRIXIE Strateginis šunų žaidimas tx32016“. Tai žaidimas protingoms būtybėms, įskaitant šunis. Galite dirbti su šuns intelektu, skatindami jo vystymąsi, atmintį, susikaupimą ir loginį mąstymą. įtraukiantys ir iššaukiantys žaislai. Jei jums rūpi auginti protingą augintinį, rekomenduojama linksmybė gali pasirodyti jaučio akis. Žaidimo taisyklės nebūtinai turi būti iš karto akivaizdžios gyvūnui. Bokštas, pagamintas iš tvirto ir patvaraus plastiko, kurio skersmuo 25 cm, turi tris ištraukiamas lentynas. Jūsų šuns mėgstamiausi skanėstai turėtų būti dedami ant įvairių lygių ir leisti šuniui išsitraukti lentynas, kad skanėstai patektų į patį dugną, kur šuo galėtų juos suvalgyti. Kaip greitai jūsų šuo pasieks skanėstus, priklausys nuo jo išmaniųjų. Verta žinoti, kad skanėstus pajus kiekvienas šuo, tačiau ne kiekvienas keturkojis tai gali padaryti iškart be šeimininko pagalbos.

3. Naminių šunų baseinas mėlynas 120X30 Pawhut

 Naminių šunų baseinas mėlynas 120X30 Pawhut

169 –

Geri žaislai šuniui visų pirma yra įdomūs, kuriuos jie turėtų padovanoti augintiniui. Jei jums rūpi linksmybės, sveikata ir jūsų augintinio būklė, užsidėkite „Blue 120X30 Pawhut“ šunų baseiną. Rekomenduojamas žaislas puikiai tiks vasarą, kai gyvūnas labiausiai jaučia šilumą. Viskas, ko jums reikia, yra nedidelis kiemas ar sklypas šunų baseinui įrengti, užpilti vandeniu ir suteikti gyvūnui daug linksmybių. Turite prisiminti, kad šunys yra puikūs plaukikai ir, pripratę prie vandens, mielai naudosis savo sodo baseinu. Rekomenduojamas produktas pagamintas iš patvaraus PVC plastiko. Jo matmenys yra 120 x 30 cm (ØxH). Pažymėtina stabilus ir tvirtas rėmas, kurį sudaro 26 šoninės sienos. Baseinas yra lengvas ir lengvai transportuojamas – svoris tesiekia 5,5 kilogramo. Vandenį baseine galima patogiai pakeisti naudojant praktišką išleidimo angą.

4. „Trixie“ mirksi kamuolys – šuns kamuolys Ø 5,5 cm

 „Trixie Flashing Ball“ - šuns kamuolys Ø 5,5 cm

17 –

„Trixie Flashing Ball“ – šuns kamuolys Ø 5,5 cm yra geras ir pigus šuns žaislas, kuris gali suteikti jūsų augintiniui daug smagumo, padedančio atsikratyti perteklinės energijos. Rekomenduojamas žaislas gali patikti reikliausiems naminiams gyvūnėliams – kamuoliai yra daiktai, kuriuos naminiai gyvūnai mėgsta vytis, nepaisant amžiaus ar rasės. Papildomai įvertintas kamuolys pradeda švytėti iškart atsitrenkęs į žemę, suteikdamas galimybę dar daugiau malonumo sutemus ar išjungus šviesą. Kamuolio dydis ir galimybė plaukti ant vandens verčia žaislą pasiimti su savimi kiekvienoje kelionėje prie upės. Kamuolys yra atsparus ir turėtų išgyventi smagiausiai, įskaitant kandimą. Jis buvo pagamintas iš patvarios termoplastinės gumos (TPR). Kamuoliai ant kamuolio rūpinasi šuns burnos higiena – jie masažuoja dantenas ir valo dantis nuo apnašų. Kamuolyje yra jungiklis, leidžiantis patogiu metu atsisakyti apšvietimo funkcijos. Kamuolio apšvietimo laiką gamintojas nurodė 50 valandų.

5. Kongo šuniuko teeteris šuniukui S

 Kongo šuniuko teeteris S šuniukui

21 –

Geri šunų žaislai neturi daug kainuoti. Galite nusipirkti už gerą kainą, be kita ko „Kong Puppy Teether for Puppy S“ – žaislas, skatinantis vargšus valgytojus valgyti. Produktas pagamintas iš natūralaus kaučiuko – medžiagos, saugios gyviems padarams. Žaislo viduje yra vieta, kur įdėti savo augintinio mėgstamą saldumą. Žaidžiant šuo turėtų išnešti skanėstą. Norėdami pasiekti tikslą, gyvūnas gali naudoti bet kokią procedūrą – volioti, kandžioti, purtyti, spausti žaislą letena. Jei jis protingas, jis greičiau pasieks skanėstą. Jei šuo yra nekantrus ir žaidimas laikui bėgant pratęsiamas, gali būti, kad jis labiau priims skanėstą. Nešvariems valgytojams žaislą rekomenduojama užpildyti į pastą panašiu maistu. Tada šuo gali laižyti maistą viduje. Karštomis dienomis KONG gali būti užšaldytas su turiniu, kurį reikia nulaižyti ir patiekti šuniui atvėsinti. Žaislą lengva plauti. Dėl savo savybių treneriai, bihevioristai ir veterinarai rekomenduoja mažų veislių šunų, kurių svoris ne didesnis kaip 3 kg, šuniukams.

6. Automatinis „PetSafe“ kamuoliukas

 Automatinis „PetSafe“ kamuoliukas

739 –

„PetSafe“ automatinė kamuoliukų paleidimo priemonė yra bene geriausias šunų žaislas už kainą. Pasirinkę rekomenduojamą žaislą, galite būti tikri, kad jūsų augintiniui niekada nebus nuobodu. Kamuolių paleidimo įrenginius galima pastatyti ištisas valandas. Per šį laiką aktyvus šuo galės pasirūpinti mėgstamiausiu šuns žaidimu – atgauti. Paleidimo įrenginio nuotolis yra nuo 2 iki 9 metrų. Taip pat galite reguliuoti projekcijos kampus (iki 6 skirtingų kampų). Prie prietaiso galite naudoti klasikinius teniso kamuoliukus. Paleidimo įrenginys maitinamas dviem būdais – baterija arba kontaktu, todėl jis yra prietaisas, kurį galima naudoti namuose, kieme ir lauke, kur nėra galimybės naudotis elektra. Šeimininkui nereikia jaudintis dėl augintinio saugumo, nes paleidimo įrenginyje yra saugos jutikliai. Po 15 minučių žaidimo prietaisas 15 minučių nustoja mėtyti kamuoliukus, kad šuo galėtų pailsėti ir atsigauti.

7. „Trixie Snackroll TX-32020“ šunims skirtas žaislų žaislas

 Trixie Snackroll šunų žaislas TX-32020

21 –

„Trixie Snackroll TX-32020“ žaislas šunims yra neabejotinai geras šuns žaislas. Rekomenduojamas žaislas yra puikus būdas sumažinti nuobodulį ir paskatinti savo šunį valgyti, kai augintinis yra nemalonus valgytojas. Žaislą galima užpildyti sausu ėdalu, o šuo turi laiko išgauti skanėstus. Jei šuo ilgas valandas praleidžia namuose vienas, šuniui verta palikti sausu maistu užpildytą žaislą – šuo linksminsis, užpildys nuobodulį ir valgys pilnavertį maistą. Žaisle yra įvairių dydžių skylių, užtikrinančių, kad purtant, trūkčiojant ar kandant skanėstai palaipsniui iškris, jie suteiks šuniui pasitenkinimą žaisdami, tuo pačiu padrąsindami ir tęsdami kovą. Žaislo viduje yra trys meškerės, kurios naudojamos skylių dydžiui reguliuoti. Tai, kas išdėstyta pirmiau, leidžia savininkui pasirinkti, kas bus viduje tam tikrą dieną. Tai žaislas, puikiai tinkantis savarankiškam žaidimui. Kietos medžiagos (plastikas ir tvirta guma) garantuoja ilgą naudojimą. Todėl, jei nežinote, koks šuns žaislas turėtų suteikti jūsų augintiniui džiaugsmo, rinkitės rekomenduojamą, gerą ir pigų žaislą – dėžę daiktams laikyti.

8. chuckit! KICK FETCH LARGE (251201)

 chuckit! KICK FETCH LARGE (251201)

109 –

chuckit! „KICK FETCH LARGE“ (251201) yra turbūt reitingo lyderis ir geriausias žaislas šunims. Rekomenduojamas žaislas yra specialus kamuolys, pakeičiantis tradicinį futbolą. Rekomenduojamas žaidimas yra kamuolio spardymas ar mėtymas, o šuns užduotis yra pagauti kamuolį ir galbūt jį grąžinti savininkui, t. atgauna. Kamuolys turi gilius kraštus, kad šuo galėtų jį laisvai sučiupti. Rutulys pagamintas iš gumos ir specialių putų mišinio, kuris yra padengtas patvaria drobe. Šis derinys daro žaislą atsparų pažeidimams, šuns dantims ir besikeičiančioms oro sąlygoms, be to, aukštai atšoka nuo žemės. Jei jums patinka leisti laiką su keturkoju draugu, šis pigus ir geras šuns žaislas gali būti geriausias jūsų pirkinys.

9. Išorinio skaliko kometos atnešimo kamuolys (67722)

 Išorinio skaliko kometos atnešimo kamuolys (67722)

22 –

Šunų žaislų sąrašas yra ypač geras ir pigus žaislas kiekvienam biudžetui. Ypatingo dėmesio nusipelno išorinio skaliko kometos atgavimo kamuolys (67722). Šis unikalus savo paprastumu žaislas gali suteikti daugiausiai džiaugsmo tiek šuniui, tiek jo šeimininkui, nes kas gali suteikti daugiau laimės nei žaisti kartu lauke. Šis lengvas ir pigus šuns žaislas skirtas nuskristi iki 100 pėdų atstumo. Tai mažas kamuolys, teniso kamuoliuko dydžio, paslėptas spalvingame audinyje su nailono uodega. Skrydžio metu ji atrodo kaip kometa, dėl kurios …