Geriausi 20 šunų kamuoliukų paleidimo įrenginiai

Ar turite aktyvų šunį, kuris visada nori žaisti? O galbūt jūs tiesiog ieškote smagios alternatyvos žaisti fetchą ir skatinti savo augintiniams aktyvų gyvenimo būdą. Jei taip, automatiniai kamuoliukų paleidimo įrenginiai puikiai tinka tiek jums, tiek jūsų šuniui. Be tinkamumo, automatiniai kamuoliukų paleidimo įrenginiai taip pat suteikia naudos jūsų šunims proto stimuliacijai, treniruotei ir savarankiškumui. Nepamirškime vieno iš pagrindinių pardavimo taškų: jie nepaprastai įdomūs!

„iFetch“ kamuolio metikas

Automatiniai šunų kamuoliukų metikai dirbkite numetę kamuolį (paprastai teniso kamuoliuką) į prietaiso angą, kuri paleidžia kamuolį bet kurioje 10–30 pėdų vietoje! Daugelis kamuoliukų paleidimo priemonių gali reguliuoti atstumą taip, kad juos būtų galima naudoti tiek viduje, tiek lauke.

Kai kuriuos modelius, pvz., „IFetch“ rutulinį paleidimo įrenginį, galima naudoti su baterijomis arba kintamosios srovės maitinimo laidu, kuris yra nuostabus, leidžiantis naudoti maitinimo laidą patalpoje, o akumuliatorius – lauke, kad nereikėtų naudoti ilgintuvo. Daugelį šunų netgi galima išmokyti pačius naudotis automatiniais kamuoliuko paleidimo įrankiais paimant kamuolį ir grąžinant jį į kamuoliuko paleidimo angą.

Jei kuri nors iš šių nuostabių pranašumų jums ir jūsų šuniui tinka, patikrinkite mūsų geriausių automatinių šunims skirtų kamuoliukų paleidimo priemonių sąrašą, kad sužinotumėte, kuris modelis jums yra geriausias.

Geriausi šunų kamuoliukų paleidėjai

Ieškodami kamuoliuko paleidimo savo šunims, pirmiausia turite žinoti įvairius rinkoje esančius tipus, įskaitant automatinius kamuoliukus, įprastus kamuoliukus (įskaitant patrankas!) Ir kamuoliukus. Toliau skaitykite toliau, jei norite gauti daugiau informacijos apie kiekvieną kamuolio paleidimo priemonę, įskaitant mūsų kiekvienos kategorijos geriausius pasirinkimus.

Standartiniai teniso kamuoliukai; didelis atstumas

Originalus; geriausia mažiems šunims

Lengviausia treniruotis; nenuspėjamas

Tikrai įdomus rankinis paleidimo įrenginys

Tolimiausias bet kokio tipo paleidimo įrenginio atstumas

# 1 Pasirinkite

„iFetch“ per daug interaktyvus kamuoliukų paleidimo įrankis šunims -…

Standartiniai teniso kamuoliukai; didelis atstumas

Interaktyvus „iFetch“ kamuoliukų paleidimo įrankis šunims -…

Originalus; geriausia mažiems šunims

IDOGMATE Big Dog Ball Launcher, teniso kamuoliukas ...

Lengviausia treniruotis; nenuspėjamas

„Hyper“ naminių šunų kamuoliukų paleidimo priemonė, šunų ...

Tikrai įdomus rankinis paleidimo įrenginys

„Chuckit Sport“ vidutinio kamuolio paleidimo priemonė (25 colių)

Tolimiausias bet kokio tipo paleidimo įrenginio atstumas

Mūsų reitingavimo metodai

Trumpas užrašas prieš pradedant – mes praktiškai išbandėme kiekvieną šuns kamuolio metiką šiame straipsnyje! Tai nėra kažkoks pūkelis, kuriame produktus matėme tik internete.

Mes žaidėme su kiekvienu iš jų, matavome jų rezultatus ir matėme, kaip mūsų šunys su jais sąveikauja prieš pateikdami reitingus, kad galėtume jums suteikti sąžininga ir teisinga informacija pagrįsti savo sprendimą.

kartofelis tikrina šunų kamuoliukus

Didžiųjų šunų kamuoliukai

Iš visų mūsų išbandytų produktų abu žemiau išsiskiria kaip geriausi pasirinkimai naminių gyvūnėlių savininkams, turintiems didelius šunis. Jie yra labai rekomenduojami iš mūsų komandos!

„iFetch“ taip pat

„iFetch“ per daug kamuolio paleidimo priemonė

„iFetch“ patobulino savo pavyzdinį automatinį kamuolio metiklį, pristatydamas „iFetch“ taip pat, šiek tiek didesnė versija, paleidžianti standartinio dydžio (2,5 ”) teniso kamuoliukus. Mes buvome sužavėti, kai „iFetch“ paskelbė šį modelį, nes turime didesnius šunis ir tikriausiai galima būtų suvalgyti originalius „iFetch“ kamuoliukus!

Be didesnių teniso kamuoliukų paleidimo, reguliuojamas atstumas dabar eina nuo 10 pėdų, 25 pėdų, 40 pėdų arba atsitiktinai. Pridėta „atsitiktinis“Funkcija suteikia daug malonumo žaidžiant lauke su daug vietos, nes tai neleidžia šunims atspėti. „IFetch Too“ taip pat yra su įmontuota daugkartinio įkrovimo akumuliatoriumi, todėl norint juo mėgautis nereikia apsikabinti ilgintuvo.

Perskaitykite visą mūsų mintį „iFetch Too“ apžvalgoje.

„iFetch“ per daug interaktyvus kamuoliukų paleidimo įrankis šunims -…

„iFetch“ per daug interaktyvus kamuoliukų paleidimo įrankis šunims -…

  • FETCH-A-HOLICS DŽIAUGSIS! Interaktyvus automatinis teniso kamuoliuko paleidimo įtaisas leidžia dideliems šunims žaisti …
  • DIDELIS ŠUNIS: Tai yra mūsų didelis automatinis kamuolio metikas. Paleidžia standartinio dydžio 10, 25 arba …
  • ĮKRAUJAMA BATERIJA: Čia nereikia jokių baterijų … niekada! Veikia su įmontuota, įkraunama baterija, todėl tiesiog …

„iDogmate“

„iDogmate Thrower“

„iDogmate“ yra dviejų dydžių; didelis gali paleisti standartinius 2,5 colio teniso kamuoliukus, o mažas – 1,5 colio mini teniso kamuoliukus. Be „iFetch“, „iDogmate“ yra vienas iš kitų rinkoje esančių kamuoliukų mėtytojų, turintis kelis produktus, atitinkančius kiekvieno šuns poreikius!

„IDogmate“ kamuolio metikas taip pat turi keturis atstumus, kuriuos galite rinktis, pradedant nuo 10 pėdų, 20 pėdų, 40 pėdų ir 50 pėdų! Šis automatinis kamuolio metikas tikrai gali paleiskite kamuolius toliausiaiir jis netgi yra su nuotolinio valdymo pulteliu, kuriuo prietaisą galima valdyti per atstumą. Jei ieškote ilgų atstumų, „iDogmate“ yra jūsų šunų kamuolio metikas, ir jūs galite perskaityti mūsų praktinę „iDogmate“ apžvalgą, kad gautumėte visą samtelį.

IDOGMATE Big Dog Ball Launcher, teniso kamuoliukas ...