Trokšti šunų maisto apžvalgą 2021 m

 • Baltymų / angliavandenių santykis – 10/10
 • Ingredientų kokybė – 10/10
 • Veislė – 10/10

10/10

Santrauka

„Crave“ naminių gyvūnėlių maistas yra naujas dalyvis šunų maisto rinkoje ir visiškai perima pramonę dėl baltymų turinčių mišinių ir prieinamos kainos. Tai yra mūsų labiausiai rekomenduojamas šunų maistas, reikalaujantis išlaidų.

Mes išanalizavome daugiau nei 1500 šunų maisto mišinių ir peržiūrėjome daugiau nei 120 šunų maisto prekių ženklų, kad suprastume jų įmonės vertybes, produktų pasirinkimą ir ingredientų kokybę. Tai padarėme sukūrę algoritmą, kuris įvertintų kiekvieną šunų maistą pagal maistinių medžiagų kiekį ir 10 geriausių ingredientų. Visi šunų maisto prekių ženklai buvo klasifikuojami pagal baltymų / angliavandenių santykį, ingredientų kokybę ir įvairovę.

16%

„CRAVE“ be grūdų suaugusiesiems skirtas didelis baltymų …

 • Sudėtyje yra vienas (1) 22 svarų maišas „CRAVE High Protein“ suaugusiesiems skirtų grūdų, be baltymų iš vištienos, natūralios …
 • Įkvėptas jų vilkų protėvių dietų, „CRAVE“ suaugusių šunų maistas gaminamas iš tikrų ingredientų …
 • Patenkina natūralų šuns norą, kad gyvūninės kilmės baltymai būtų tikri vištiena kaip pirmasis ingredientas

„Crave“ kompanija tuo tiki „Kiekvienas augintinis turi ryšį su savo laukine puse“, ir laikydamiesi šio įsitikinimo, stengiatės pagaminti produktą, kuris būtų kuo artimesnis natūraliems visų šunų poreikiams ir potraukiams. Siekdamas tai padaryti, „Crave“ visada pasirūpina, kad mėsa visada būtų pagrindinis kiekvieno maišelio ingredientas, ir suteikia gyvūnams daug baltymų, kad jie kuo geriau gyvuotų.

Geriausias sausas šunų maistas: Sukurtas „Kibble“

Sukurtas „Kibble“ yra geriausias mūsų šunų maistas, nes jų puikus kokybės ir patogumo derinys. Šis aukščiausios kokybės „kibble“ prekės ženklas siūlo pritaikytus valgio planus, atsižvelgiant į jūsų šunų veislę, svorį ir aktyvumo lygį.

Galite gauti 50% nuolaidą spustelėdami čia arba žemiau esančią kupono nuorodą.

Kuponas: 50% nuolaida „Crafted Kibble“

Ingredientų kokybė

Trokšti šunų maisto

Trokšti panašu, kad ingredientų standartai yra nepaprastai aukšti, užsitikrindami taip trokštamą penkių žvaigždučių balą dogfoodadvisor.com. Tai daugiausia lemia didelis mėsos kiekis, patenkantis į kiekvieną maišą, ir tai, kad nėra nereikalingų užpildų ar grūdų, kurie, kaip žinoma, kai kuriems šunims kelia problemų. Bendrovės svetainėje taip pat skelbiama apie aukštos kokybės jų ingredientus ir žadama „Kiekviename savo objekte turime specialias kokybės ir sanitarijos komandas, kurios užtikrina naminių gyvūnėlių ėdalo kokybę“.

Nori šunų maisto apžvalgų: visi ingredientai ir analizė

Norėdami geriau išnagrinėti, kas yra „Crave Dog Food“, paėmėme mėginį Trokšti su ėriena ir elniena, turinčia daug baltymų be grūdų. Pirmų 10 šunų maisto ingredientų analizė yra puikus būdas suprasti bendrą maistinių medžiagų kiekį šunų maiste, nes AAFCO reikalauja, kad visi šunų maisto ingredientai būtų surašyti pagal jų svorį. Čia galite atidžiau pažvelgti į tai, kas trokšta „Crave“ su ėriena ir elniena.

Visi ingredientai:

Aviena be kaulų, vištienos miltai, avinžirniai, skaldyti žirniai, ėrienos patiekalai, bulvių baltymai, vištienos riebalai (konservuoti su mišriais tokoferoliais), džiovintos bulvės, dehidruotas liucernos maistas, elnienos maistas, saulėgrąžų aliejus (konservuotas su mišriais tokoferoliais), natūralus skonis, linų sėmenys, Cholino chloridas, DL-metioninas, kalio chloridas, druska, sumaišyti tokoferoliai ir citrinų rūgštis (konservantai), cinko sulfatas, niacino priedas, biotinas, vitamino E priedas, geležies amino rūgšties chelatas, D-kalcio pantotenatas, riboflavino priedas (vitaminas B2), Seleno mielės, vitamino B12 papildas, vario aminorūgščių chelatas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), mangano amino rūgšties chelatas, vitamino A papildas, tiamino mononitratas (vitaminas B1), vitamino D3 papildas, folio rūgštis, rozmarinų ekstraktas.

Apskaičiuotas maistinių medžiagų kiekis buvo nustatyta, kad šiame „Crave“ šunų maiste sveikai skaidomos maistinės medžiagos. Vienintelis abejotinas ingredientas yra natūralus skonis, nes mums neįmanoma pasakyti, kas tai yra. Tačiau manome, kad tai kelia susirūpinimą tik tuo atveju, jei jis yra įtrauktas į 10 geriausių ingredientų, o tai reikštų, kad jo koncentracija yra daug didesnė.

Keli papildomi šio maisto ingredientai, kurie puikiai tinka šunims ir kurių galite nepastebėti, yra šie:

 • Avinžirniai: Avinžirniai suteikia puikių maistinių medžiagų jūsų šuniui, įskaitant baltymus, lecitiną, kalį, magnį, varį, folatus ir įvairiausius vitaminus. Avinžirniai taip pat turi skaidulų, kurios padeda virškinti.
 • Liucerna: Liucerna yra vaistažolė, turinti daug naudos sveikatai, įskaitant artrito skausmo malšinimą, ir joje gausu svarbių maistinių medžiagų.
 • Linai: Linų sėmenų arba sėmenų aliejus yra puikus sveikų riebalų jūsų šuniui šaltinis. Jis turi daug naudos sveikatai, įskaitant priešuždegimines savybes ir padeda išlaikyti sveiką kailį ir odą.
 • Metioninas: Tai yra natūraliai jūsų šuniui būtina amino rūgštis.

Kiti įdomūs ingredientai:

 • Burokėlių minkštimas: Burokėlių minkštimas, pilnas skaidulų ir gėrybių, yra būtina jūsų šuns dietos dalis.
 • Žirnių baltymai: Žirnių baltymai yra šalutinis žirnių perdirbimo produktas ir nėra labai naudingas ingredientas jūsų šunų maiste. Daugelis gamintojų naudoja žirnių baltymus savo šunų maiste, jei nori padidinti baltymų procentą maiste.
 • Ėrienos maistas: Ėrienos miltai gaminami labai stipriai kaitinant ėrienos gabalus ir perdirbant juos į miltelius. Tai yra neįtikėtinai dažnas šunų maisto ingredientas, kuris yra visiškai saugus ir naudingas jūsų šuniukui.
Čia pateikiamas Crave’s ėrienos ir žvėrienos kruopos vaizdas iš arti. Tai vidutinio dydžio ir gana lengvai kramtomas jūsų šuo.

Šis šunų maistas taip pat rekomenduojamas visų veislių ir numatomos išlaidos yra 1,87 dolerių už svarą. Jei kaina yra pagrindinis veiksnys renkantis šunų maistą, mes primygtinai rekomenduojame šį prekės ženklą. Baltymų kiekis ir ingredientų kokybė yra labai dideli, ypač už mažesnę kainą.

Svarbu atkreipti dėmesį į pirmąjį sąraše esantį ingredientą; tai yra pagrindinis komponentas, kuris sudaro bet kokį supakuotą maisto produktą. Šis avinėlis su kaulais yra pirmasis ingredientas sąraše, todėl šis sausas šunų maistas atrodo labai kviečiamas.

„Dry Crave” šunų maisto produktų linija

Trokšti įvairovės

„Crave“ gamina tiek drėgną, tiek sausą šunų maistą, kad galėtumėte išsirinkti ir pasirinkti tik geriausią savo pūkuotam draugui. Asortimente yra devyni produktai, kuriuose nėra grūdų ir supakuoti gyvūniniai baltymai.

Jums gali būti įdomu palyginti šias šunų maisto mišinius su naujausiais šviežių šunų maisto mišiniais, tokiais kaip „NomNom“.

Vištiena

Ūkyje užauginta vištiena yra pagrindinis šios linijos ingredientas, kuris, be abejo, yra pati populiariausia veislė iš trijų „Crave“ šunų maisto. Šis maistas taip pat neturi grūdų ir jame yra 34% baltymų, todėl jis yra vienas iš didžiausių baltymų mišinių šiandien rinkoje. Be to, vištienos mišinyje taip pat yra keletas skirtingų vitaminų ir mineralų, kurie padės užtikrinti, kad visi jūsų augintinio mitybos poreikiai bus patenkinti, o jie atrodys ir jaučiasi taip gerai, kaip turėtų.

Avinėlis ir elniena

Tai puikus pasirinkimas gyvūnams, kurie gali būti ypač išrankūs, arba naminių gyvūnėlių savininkams, kurie nori suteikti savo šuniukams kitokį baltymų šaltinį. Šis maistas taip pat turi daug 34% baltymų, kuriais garsėja „Crave“, o kaip pagrindinis ingredientas naudojamas ganyklose užauginta aviena. Pirkėjai turėtų saugotis, tačiau antrasis šios formulės ingredientas yra vištienos miltai, taigi, jei jūsų šuo yra ypač jautrus paukštienos baltymams, tai gali būti netinkamas pasirinkimas.

Lašišos ir vandenyno žuvys

Surasti šunų maistą, kuriame yra didelis baltymų kiekis ir žuvis, kaip ingredientas Nr. 1, nėra lengviausias dalykas pasaulyje, tačiau „Crave“ pristato šį mišinį. Panašiai kaip avienos ir elnienos mišiniai, pirkėjai turėtų žinoti, kad šioje formulėje taip pat naudojami vištienos miltai, o tai reiškia, kad jis gali netikti šunims, kuriems yra labai alergija šiam baltymui. Tačiau tai yra aukštos kokybės maistas, kuris yra praturtintas daugybe vitaminų ir mineralų, kad kiekviename dubenyje būtų sveikas ir subalansuotas maistas.

Trokšti šlapio maisto produktų linijos

„Crave“ drėgną šunų maistą pradėjo pardavinėti ne per seniausiai. Jų pakuotė yra puiki ir patogi, be to, daugelis naminių gyvūnėlių stebuklų mėgsta, kad jų šlapias šunų maistas yra konservuotas, o ne pakuojamas vakuume.

Nori šlapio šunų maisto pilno ingredientų sąrašo

Vištiena, vištienos sultinys, vištienos kepenys, vištienos širdis, kiaulienos sultinys, džiovintų kiaušinių produktas, natūralus kvapas, druska, guaro derva, žuvų taukai (konservuoti su mišriais tokoferoliais), trikalcio fosfatas, džiovintas pomidoras, kalio chloridas, karageninas, kalcio karbonatas, cholinas. Chloridas, DL-metioninas, geležies sulfatas, magnio sulfatas, vitamino E papildas, cinko oksidas, vario baltymai, mangano sulfatas, natrio selenitas, tiamino mononitratas (vitaminas B1), vitamino A priedas, kalio jodidas, biotinas, vitamino B12 priedas, vitaminas D3 Riboflavino papildas (vitaminas B2).

Apie troškimą

„Crave“ yra visiškai naujas rinkos dalyvis ir reiškia „Mars Corporation“ bandymą įsiveržti į daug baltymų turinčių ir be grūdų receptų pasaulį, kurio siekia daugelis šių dienų šunų savininkų. Marsas yra pagrindinis žaidėjas naminių gyvūnėlių ėdalo srityje, jis yra už tokių kompanijų kaip „Eukanuba“, „Greenies“, „Iams“, „Nutro“, „Pedigree“, „Pill Pockets“, „Royal Canin“, „Sheba“ ir „Whiskas“, tačiau panašu, kad ši naujausia linija yra neabejotinai sveikiausia ir kokybiškiausia. kad jie pagamino iki šiol.

„Mars“ būstinė yra Franklino mieste, Tenesio valstijoje, o „Crave“ svetainėje žadama, kad visi krepšiai gaminami čia pat, JAV, naudojant maistą, gaunamą iš viso pasaulio. Tačiau ji nespecializuoja, iš kur tiksliai įsigyja šaltinius, tačiau „Mars“ kompanija paprastai gauna savo produktus iš tiekėjų JAV ir Europoje.

„Crave“ specializuojasi šunų ir kačių maiste ir turi įvairių produktų abiejose grupėse. Jei esate naminių gyvūnėlių mylėtojas ir sergate ir pavargote nuo to, kad turėtumėte užsisakyti katės ir šuns maistą atskirai, jums labai patiks apsipirkti su „Crave“. Jie jau turi puikią reputaciją, ir daugeliui jų klientų sunku juos padaryti.

Jums taip pat gali patikti: „Life’s Abundance“ šunų maisto apžvalga

Kur nusipirkti

Trokškite šunų maisto, kurį pastebėjau Wegmano maisto prekių parduotuvėje. „Mars, Inc.“ rinkodaros galia atneša šį maistą plačiai auditorijai.

Būdamas toks naujas rinkoje, „Crave“ pasirodymas daugelyje vietų iš pradžių gali nustebinti, kol neprisimename, kad už jų yra Marso rinkodaros komanda, kuri patenka į daugelį rinkų, kurių tiesiog negalėtų pasiekti kitos bendrovės. Marso vardo dėka; „Crave“ dabar galima rasti visoje šalyje tokiose parduotuvėse kaip „Meijer“, „Target“, „Ahold“, „Walmart“ ir „PetSmart“, be to, ji taip pat yra daugelyje mažesnių specializuotų mažmenininkų.

„Crave“ taip pat lengvai pasiekiama internete per tokias svetaines kaip „Chewy“ ar „Amazon“, taip pat tiesiogiai iš …