„Freshpet“ apžvalgos 2021 m. – „Deep D“

  • Baltymų / angliavandenių santykis – 8.5 / 10
  • Ingredientų kokybė – 7/10
  • Vertė – 5/10

6.8 / 10

Santrauka

Yra geresnių šviežių variantų. „Freshpet“ galima patogiai įsigyti daugumoje naminių gyvūnėlių parduotuvių, tačiau nauji šviežių šunų maisto pristatymo konkurentai siūlo geresnį, šviežesnį maistą, pristatomą prie pat jūsų durų. Ūkininko šuo yra mūsų geriausių šunų ėdalo sąraše, tačiau peržiūrėkite visą mūsų geriausių šviežių naminių gyvūnėlių ėdalo įmonių sąrašą; dauguma siūlo didelę nuolaidą pirmajam užsakymui, kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų šuniui tai patinka (įspėjimas apie spoilerį – jie tai padarys!)

Mes išanalizavome daugiau nei 1500 šunų maisto mišinių ir peržiūrėjome daugiau nei 120 šunų maisto prekių ženklų, kad suprastume jų įmonės vertybes, produktų pasirinkimą ir ingredientų kokybę. Tai padarėme sukūrę algoritmą, kuris įvertintų kiekvieną šunų maistą pagal maistinių medžiagų kiekį ir 10 geriausių ingredientų. Visi šunų maisto prekių ženklai buvo klasifikuojami pagal baltymų / angliavandenių santykį, ingredientų kokybę ir įvairovę.

Protingesnis šviežias maistas yra Ūkininko šuo

„Freshpet“ yra pirmaujanti šviežio šunų ėdalo rinkos dalis, kuri dabar tapo labai populiari ir nuo 2006 m. Siūlo šviežią maistą naminiams gyvūnėliams.

Jūs neabejotinai matėte „Freshpet“ savo vietinėje naminių gyvūnėlių parduotuvėje ar maisto prekių parduotuvėje, nes jie turi daugiau nei 19 000 šaldytuvų visoje Šiaurės Amerikoje, pardavinėdami savo šaldytą šunų maistą.

Tradiciškai „Freshpet“ buvo parduodamas kaip „suktinukai“, kuriuos laikote šaldytuve ir supjaustykite, kad atiduotumėte savo šuniui porcijas, atitinkančias jų dydį, nors „Freshpet“ taip pat siūlo šaldytą šunų maistą maišeliuose ir skanėstus.

„Freshpet“ valcuotas šunų maistas nėra „žalias“ šunų maistas, jis jau buvo išvirtas ir pasterizuotas, kad prieš išeidamas iš savo virtuvės nužudytų kenksmingas bakterijas.

Visa mėsa, naudojama „Freshpet“, yra gaunama iš Šiaurės Amerikos, o visas jų maistas gaminamas Pensilvanijoje, kol dar neišvežamas į JAV.

Prieš pradėdami atidžiau pažvelgti į patį „Freshpet“ šunų maistą, manau, taip pat verta paminėti jų socialiai atsakingą aplinkos politiką. „Freshpet“ naudoja 100% vėjo jėgainę savo virtuvėms, tiekia ingredientus iš vietos, todėl reikia mažiau transportuoti, ir jie pasodino daugiau nei 25 000 medžių, kad kompensuotų savo anglies pėdsaką, nes ateityje siekia, kad anglies pėdsakas būtų nulinis. Puikus atsidavimas mūsų planetai gaminant naminių gyvūnėlių maistą.

Išpakavimas

„Freshpet“ dažniausiai parduodamas mėsos ritiniais, kuris, tiesą sakant, nėra pats apetitą žadinantis produktas, kaip matyti toliau. Vėlgi, dauguma naminių gyvūnėlių ėdalo žmonėms nepatinka.

Kai šeriate šunį ritiniu, ant pakuotės rasite žymes, rodančias 1/8-osios svarų prieaugius, kad kiekvienu šėrimo metu galite nupjauti reikiamą kiekį savo šuniui.

gaiviųjų gėrimų apžvalga

Aukščiau pavaizduotas ritinėlis yra 1 kg maisto ritinys. 40–60 svarų šuniui „Freshpet“ rekomenduoja mažiausiai 1 svarą maisto per dieną, o tai reiškia, kad šuo suvalgytų 1 pilną ritinį per dieną. Tai man šiek tiek rūpi, nes su sausu šunų maistu perkate vieną maišelį ir jo pakaks 4 + savaites.

Jei norėčiau šerti didelį šunį Freshpetą, tai išgyvenčiau 2+ ritinėliai per dieną ir atrodo, kad susidurčiau su „Freshpet“ šaldytuvais, kurių nepakanka mano poreikiams.

Kokybė

„Freshpet“ skerspjūvis

„Freshpet“ yra šviežias, kurį galite pamatyti, kai tvarkote šunų maistą, nes daržovių gabaliukai yra lengvai matomi. Palyginę „Freshpet“ su tradiciniu sausu šunų maistu, iškart pamatysite, kad „Freshpet“ neturi konservantų, mėsos patiekalų ir daugybės kitų abejotinų ingredientų, kuriuos galite rasti daugumoje sausų maisto produktų, todėl jis yra aukštos kokybės naminių gyvūnėlių maistas.

Tačiau lyginant „Freshpet“ šunų maistą su kitomis šviežių šunų maisto erdvėje esančiomis įmonėmis, iš tikrųjų nėra abejonių, kuriai aš teikčiau pirmenybę. Pažvelkite į žemiau esančią nuotrauką, kad sužinotumėte, kodėl man labiau patinka „Ūkininko šuo“ (be to, kad jie gali tai padaryti kiekvieną mėnesį pristatykite nepriekaištingai patiektus maisto produktus).

Pasakysiu, kad pati mėsa neatrodo patraukliausia žmogui, ji primena didelį Bolonijos suktinuką, nors ingredientai tikriausiai yra daug geresni nei kas yra Bolonijoje! Tai sakant, šviežias šunų maistas iš tokių kompanijų kaip „Ūkininko šuo“ atrodo daug maloniau akiai. Taigi, nepamirškite, kad yra šunų maisto gamintojų, kurie stengiasi, kad maistas būtų kuo natūralesnis.

Visi ingredientai ir analizė

Čia yra suskirstymas į tai, kas sudaro „Freshpet Vital“ vištienos šunų maisto receptas

Visi ingredientai:

Vištiena, vištienos kepenys, vištienos sultinys, žirniai, morkos, kiaušiniai, rudieji ryžiai, ryžių sėlenos, karageninas, natūralūs skoniai, druska, kalio chloridas, džiovinti rudadumbliai, linų sėmenų aliejus, inulinas, salierų milteliai, cholino chloridas, vitamino E priedas, niacinas, Kalcio pantotenatas, biotinas, tiamino mononitratas, riboflavinas, vitamino B12 papildas, vitamino D3 papildas, piridoksino hidrochloridas, folio rūgštis, cinko baltymas, geležies baltymas, vario baltymas, mangano baltymas, natrio selenitas, kalcio jodatas

Tai labai ribotas šunų maisto ingredientas, kuriame yra visi sveikam šuniui reikalingi vitaminai ir mineralai. Jums gali būti įdomu, kas yra „karageninas“, kuris yra natūralus raudonųjų jūros dumblių ekstraktas, naudojamas sudarant maisto tekstūrą.

Apskritai „Freshpet“ yra labai daug gyvūninių baltymų turintis šunų maistas, kuris puikiai tinka daugumai šunų. Jų baltymų šaltiniai yra gyvūninės kilmės, be šalutinių produktų. Jei jūsų šuo turi inkstų problemų ar kitų specifinių sveikatos problemų, pirmiausia pasitarkite su savo veterinaru, ar „Freshpet“ yra geras pasirinkimas jūsų šuniui.

„Freshpet“ produktų linijos

„Freshpet“ šiandien turi įvairių produktų linijų, kurios atitinka jūsų šuns mitybos poreikius ir pageidavimus, taip pat jūsų pačių poreikius, tokius kaip laiko apribojimai.

Štai dabartinių „Freshpet“ produktų linijų suskirstymas:

  • „Freshpet Select“
  • „Freshpet Vital“
  • „Freshpet Treats“
  • Gamta gaivi
  • „Deli Fresh“

Turint tiek daug produktų linijų, gali būti sunku žinoti, kokį variantą pasirinkti. Aš siūlyčiau jums patikrinti „Freshpet“ produktų pasirinkimo įrankį, kuris jums užduos keletą klausimų apie jūsų šunį ir pateiks jums pritaikytas rekomendacijas, koks maistas jiems bus geriausias.

Skonio testas

Sasha ragauja „FreshPet“

Pirmą kartą Sasha bandydamas „Freshpet“ nebuvo tvirtas pritarimo antspaudas, tačiau ji valgė maistą. Prieš ją kasant, jai prireikė šiek tiek užuosti. Saša visai nėra išrankus valgytojas, tačiau įtariu, kad dauguma šunų pripratės prie „Freshpet“ netrukus po to, kai su juo bus supažindinta, ir jūs neturėsite problemų su maitinimas.

„Freshpet“ minusai

Yra keletas „Freshpet“ minusų, kuriuos verta paminėti. Pradedantiesiems tai tikrai brangesnis nei sausas šunų maistas, tačiau tiek kainuoja šviežesni ingredientai.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti ypač su šunų maisto ritiniais, yra tai, kad naminių gyvūnėlių maistą visą laiką laikysite šaldytuve kartu su visu kitu maistu. Kai kuriems žmonėms gali nepatikti mintis, kad šunų maistas būtų laikomas šaldytuve šalia savo maisto. Gyvūnų augintinių maistą rekomenduoju laikyti atskirose talpyklose, kad kuo mažiau pasklistų aromatai.

Jei turite tikrai išrankų valgytoją ar šunį, kuris mėgsta visą dieną graužtis, o ne valgyti iš karto, „Freshpet“ gali būti ne pats geriausias. „Freshpet“ rekomenduoja maistą pasodinti ne ilgiau kaip 2–3 valandas, kol jį reikia grąžinti į šaldytuvą, kad jis nesugestų. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl „Freshpet“ laikomas sveiku naminių šunų maistu.

Man, tiek vidutinių, tiek didelių šunų savininkui, būtų rūpi, ar pritrūktų „Freshpet“ maisto, ar kad turėčiau rasti tai, ko man reikia, bėgti į įvairias parduotuves. Jei turite mažą šunį, tai nekeltų rūpesčių, tačiau „Freshpet“ šaldytuvuose aš bet kuriuo metu matau tik keletą ritinėlių.

Kadangi „Freshpet“ nesiunčia tiesiai į namus, kaip ir daugelis šviežio šunų maisto pristatymo paslaugų, tinkamo šunų maisto trūkumas tampa tikru rūpesčiu.

Ūkininko šuns kokybė

Protingesnis šviežias maistas yra Ūkininko šuo

Mums labiau patinka „Ūkininko šuo“, o ne „Freshpet“. Kodėl? Nes jūs gaunate šviežesnį šunų maistą, pristatytą prie pat jūsų durų, kuris buvo pagamintas prieš kelias dienas, o ne tai, kas kelias savaites ar mėnesius sėdėjo prekybos centro šaldytuve. Gaukite 50% nuolaida spustelėjus čia arba žemiau esančią kupono nuorodą.

Išpakavimas

„Freshpet“ puikiai supakuoja savo maistą; jų šunų maistą lengva laikyti ir supakuoti taip, kad jų maistas ilgiau išliktų šviežesnis. Atvykus šunų maistas yra gerai supakuotas į dėžutes, daug dėmesio skiriant tam, kad nė vienas iš jų nebūtų pažeistas pervežant.

„Freshpet“ kokybė

„Freshpet“ siūlo aukštą šunų maisto standartą. Jie atitinka minimumą AAFCO reikalavimai ir visas jų augintinių maistas yra reguliuojamas ir kokybiškas.

„Freshpet“ produktų linija

„Freshpet Select“, „Vital“ ir „Nature’s Fresh“ galima įsigyti tiek katėms, tiek šunims; tačiau šunims skirtų produktų yra kur kas daugiau. Galite nusipirkti šuniui šviežių skanėstų arba rinktis iš jų šviežių gėrybių asortimento, kuriame nėra tinkamos katės formos.

„Freshpet Select“

„Freshpet Select“ siūlo didžiausią apelsinų „Freshpet“ pasiūlymą. Iš grūdų, drėgno ir sauso maisto galite rinktis viską, kas yra 100% natūrali ir be šalutinių produktų.

„Freshpet Vital“

„Freshpet Vital“ receptuose visiškai nėra GMO ir jie gaminami JAV. Šiuos 100% natūralius patiekalus galima įsigyti be grūdų ir be vištienos visiems nervingiems valgytojams ar alergiškiems jaunikliams.

„Freshpet Treats“

„Freshpet“ skanėstai yra labai sveiki ir supakuoti su maistinėmis medžiagomis. Tai, kad jie yra skanėstai, dar nereiškia, kad jie turi būti nesveiki!

Gamta gaivi

Gamtos šviežias maistas yra sertifikuotas pagal GAP ir pagamintas iš vietinių ingredientų JAV. „Nature’s Fresh“ laikosi „holistinio“ požiūrio į jūsų šuniuko mitybą.

„Deli Fresh“

„Deli Fresh“ buvo sukurtas jaunikliams, kurie turi laikytis daug baltymų ir grūdų neturinčios dietos. Supermaistai ir antioksidantai sudaro didelį jų „Deli Fresh“ asortimento ingredientų kiekį.

Kur nusipirkti „Freshpet“

„Freshpet“ galima rasti daugumoje naminių gyvūnėlių parduotuvių ir didžiųjų maisto prekių parduotuvių. Taip pat galite naudoti „Freshpet“ parduotuvės ieškiklį, kad nustatytumėte vietą šalia savęs.

„Freshpet“ DUK

Kiek kainuoja „Freshpet“?

„Freshpet“ šunų ėdalo kaina skirsis nemažai, atsižvelgiant į tai, kokio stiliaus maistą perkate. Labiausiai prieinamas variantas yra pirkti šunų maisto ritinius.

Už 6 svarų „Freshpet“ ritinį jums turėtų kainuoti apie 12–13 dolerių. 50 svarų šuniui kiekvieną dieną šersite maždaug 1 svarą šunų maisto. Tai pasiteisina maždaug 2,17 dolerių per dieną.

Tokių „Freshpet“ maišelių, kaip „Freshpet Selects“, kaina yra daug didesnė. Už 4,5 lb krepšį kaina yra ~ 20 dolerių. 50 svarų šuniui reikėtų apie 4 puodelius šio šunų maisto per dieną, o maiše yra tik ~ 6 puodeliai. Tai prilygsta ~ 13 dolerių per dieną. Tikriausiai norėsite vengti šio maršruto, nebent turite mažą šunį!

Ar „Freshpet“ galima užšaldyti?

Gamybos ir tranzito metu „Freshpet“ niekada neužšąla, tačiau jei jį parsivežate namo ir jums reikia dalį jo užšaldyti, kad jis nesugestų, tai yra …