Blogi vaikinai pramonėje – p.

Juodi buteliai ir išraiškingi pavadinimai pritraukia dėmesį ir daro įtaką kvepalų suvokimui. Nes ką tu galvoji, kai lentynoje pamatai juodai apsirengusį vyrų aromatą? Juodi kvepalai yra seksualūs arba elegantiški. Ar jie turi būti intensyvūs ir dominuojantys? Nebūtinai. Mes atskleidžiame „noir“ kvapų paslaptis – susipažinkite su geriausiais juodos sielos kvepalais.

Butelis ir pavadinimas turėtų būti kompozicijos demonstravimo elementas. Jausmingumas, tvirtas charakteris ir patvarumas yra tinkamos asociacijos su juodais kvepalais.


Scena iš gangsterio filmo

Ar žinojote, kad Amerikos kine egzistuoja visa tendencija, vadinama film noir? Stilius, kilęs iš gangsterių kino, susikūrė JAV praėjusio amžiaus 40–50 metais. Stiprių kontrastų prisotintos scenos rodė naktinio miesto vaizdus, ​​kupiną nusikaltimų ir iškrypimų. Juodasis kinas vengė moralizuoti ir nebuvo vietos laimingoms pabaigoms. Tipiškas juodo filmo herojus buvo nusikalstamame pasaulyje dalyvaujantys žmonės, femme fatale ir privatūs detektyvai.


Šiame straipsnyje „Noir“ reiškia juodą. Susipažinkite su gražiausiais juodos sielos kvepalais apžvelgėme moterų kvapus. Paaiškėjo, kad „noir“ kompozicijos dažniausiai kvepia baltomis gėlėmis, o tai, viena vertus, yra paradoksas, o kita vertus, akivaizdu – tuberozės, jazmino ar gardenijos aromatai gali stipriai pakreipti galvą. Moteriškos kompozicijos taip pat buvo saldžios, net lipnios. Kaip kvepia vyrai? Pažvelkime į vyrų lentynos populiarius kvepalus „noir“ atidžiau.

Lalique Encre Noir A L’Extreme Pour Homme – smilkalai ir žolė

Vyrams skirti „Encre Noir“ kvepalai, nepaisant didelio populiarumo, kai kuriuos laiko nišiniais kvepalais. Ir reikia pripažinti, kad šis dūminis ir sumedėjęs vyriškas aromatas išpildo žinovų ambicijas. O „L’Extreme“ turėjo būti patobulinta bestselerio versija Lalique.

Jis turėjo kvepėti daugiau vetiverio, stipresnio, intensyvesnio kvapo. „Encre Noir“ flankerio kūrėjams to pasiekti nepavyko. Tai nereiškia, kad kvapas siurbia. Priešingai, tai labai, labai sėkmingai.

Guy Laroche Drakkar Noir – vyriški fougere kvepalai

Ką reiškia drakkaras? Tai vikingo laivo pavadinimas. Po tokių kvepalų galite tikėtis, kad jie bus visiškai vyriški, net žali. Kaip yra iš tikrųjų? „Drakkar Noir“ yra debiutantas nuo 1982 m., Todėl turime reikalų su senoviniais kvepalais.

Kompozicija kvepia aštria oda ir sausų levandų puokšte. Žinoma, vetiverija, aromatinės žolelės ir ąžuolo samanos yra aiškiai pastebimos. Jei norite patikrinti, kaip kvepia klasika iš fougere šeimos (galite perskaityti apie tai, kas yra fougere kvepalai čia).

ST Dupont Noir – muskato skonio riešutas

„Noir by ST Dupont“ yra originalūs kvepalai vyrams, kvepiantys … riešutais. Dėl mažos kainos jie stebėtinai geri. Šiuolaikiniame butelyje yra levandų, lazdyno riešutų, mėtų, kardamono ir vetiverijos mišinys.

Atidarius Noir kvapas yra stiprus, net dusinantis, tačiau po kelių minučių jis „nusėda“ ant odos ir pradeda skleisti šiltą, aromatingą aurą. Fantastiškas pasirinkimas vėsioje, bet saulėtoje dienoje.

Tomas Fordas Noiras – tikro vyro kvapas

Jei „Movie noir“ herojus naudotų kvepalus, tai būtų viskas Tomas Fordas Noiras. Kvapas puokštėje skiriasi nuo minėtų kompozicijų – joje daugiau gėlių ir miltelių. Žinoma, jame netrūksta balzaminių natų. Kvapo anga yra aštri, netgi agresyvi – viršutinės natos yra intensyvios ir vyriškos. Po kelių minučių ant odos pradeda žydėti neįprastas rūsio pačiulių kvapas. Parfumuotas vanduo „Tom Ford Noir“ puikiai tinka idealiai pritaikytam kostiumui, elegantiškai kepurei ir brangiam cigarui.

„Trussardi Black Extreme“ – kaip slyva kompote

„Black Extreme“ yra neįprastas juodas tualetinis vanduo. Nes be tamsių, saldžių slyvų, vetiverijų, odos ir tamsių pačiulių, jame yra natų, būdingų lengviems, jūriniams kvepalams.

Slyvų kompozicija, panardinta į jūros susitarimą, nukels jus į pajūrio kavinę, kur patiekia … džiovintą kompotą. Kvapas yra saldus, sumedėjęs ir šiek tiek reikalaujantis. Išbandyti tikrai verta, nes kiekvieno oda gali vystytis skirtingai.

Kvepalų natos vyriškuose „Noir“ kvepaluose:

  • žolinis, karčiai žalias: vetiverija, pačiulis, pelynas, artemizija,
  • dūmų, smilkalų natos,
  • levanda,
  • Pastabos,
  • riešutai,
  • spygliai: kiparisai, pušis, kadagiai, eglės,
  • dervos natos: benzoinas (kartaus migdolo kvapas), elemio derva, tilonaksas, gintaras,
  • medienos natos: santalas, ąžuolo samanos, kedras,
  • prieskoniai: gvazdikėlis, muskatas.

Ar tu tai žinai…

Pasirodo, kad vetiverio yra visuose apžvelgtuose vyrų kvapuose! Kūrėjų vaizduotėje tai yra juodiausių sielų kvepalų ingredientas. Jūs nežinote, kaip kvepia vetiveris? Pasižiūrėk ką visi turėtų žinoti apie vetiverio kvepalus.


Juodi kvepalai vyrams dažniausiai būna balzaminiai, aromatiniai ir medienos. Dėl sausų žolelių akordų kvepalai „noir“ dažnai drąsiai priskiriami chypre ar fougére šeimoms. Atraskite ir kitų kvapų užrašų, kuriuos verta žinoti: