Sulankstomas dviratis: kas yra l

Šiais laikais niekas neabejoja, kad kelionė dviračiu yra puikus pasirinkimas. Ir visi žinome, kad tai yra ekonomiška, ekologiška ir optimali transporto priemonė sveikatai. Tarsi to būtų negana, judėdami dviračiu išvengsite didžiųjų miestų kamščių, ko dar galėtumėte paprašyti?

Yra tik viena problema: ne visi gali turėti dviratį namuose. Būtent dėl ​​šios priežasties sulankstomi dviračiai tapo madingi. Ir ne tik dėl lengvo išdėstymo bet kuriame namo kampe. Be to, atvykus į kelionės tikslą nebūtina jo palikti gatvėje. Su treniruokliais atsisveikinsite su vagyste.

Svarbiausias

 • Šiandien mes įdiegėme mobilumo mieste alternatyvas, matydami, kaip žymiai išaugo dviračių naudojimas. Štai kodėl vis daugiau žmonių renkasi sulankstomą dviratį, kurį pritraukia nesuskaičiuojama jo nauda.
 • Tai alternatyvi, tvari, ekonomiška ir lanksti transporto priemonė. Jį lengva transportuoti sulankstytą, ypač jei tarp jūsų darbo vietos ir stoties yra tam tikras atstumas.
 • Visi sulankstomi dviračiai labai išsivystė nuo pirmųjų modelių, kurie buvo sunkesni ir mažiau sugebėjo sumažinti sulankstytą erdvę. Jų dizaino pažanga daro įtaką dviračio patogumui jį naudojant.

Geriausi sulankstomi dviračiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau parodysime geriausius sulankstomus dviračius, kuriuos galite rasti rinkoje. Šiame skyriuje sužinosite, kuris jums tinkamiausias. Be to, galite pasirinkti sulankstomą dviračio formą ir dydį.

Ekonomiškiausias elektrinis sulankstomas dviratis

Tai lengvas elektrinis dviratis su stabiliu 350 W varikliu, kurio didžiausias greitis yra 20 km per valandą. Jis turi tris važiavimo dviračiu režimus: elektrinis dviratis, įprastas ir pagalbinis. Be to, jis turi dvigubų diskinių stabdžių konstrukciją.

Šį dviratį galima surinkti per vieną minutę ir jam suteikiama 1 metų garantija.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka vartotojams, norintiems keliauti mieste ar trumpomis kelionėmis.

Geriausias unisex elektrinis sulankstomas dviratis

Jis turi 250 W variklį ir tris pagalbos lygius. Todėl šiuo dviračiu galima prisitaikyti prie bet kokios situacijos.

Jis yra gana lengvas, nes sveria tik 18 kilogramų. Be to, jis pasiekia maksimalų 25 km per valandą greitį.

Redakcinis vertinimas: Tai dviratis su aliuminio rėmu, turintis ekraną, kuris nurodo akumuliatoriaus lygį ir prašomą pagalbos lygį.

Geriausias visureigio sulankstomas dviratis

Ieškote visureigio dviračio, kuris taip pat būtų sulankstomas? Na, mes jį jau išsirinkome jums ir šis „Tern“ prekės ženklo modelis taip pat turi 21 greitį. Jis yra 26 colių ir yra dviejų dydžių (M ir L).

Be to, rėmas ir stabdžiai, ratlankiai, vairas, balnas, pedalai ar apatinis laikiklis pagaminti iš lengvo aliuminio.

Redakcinis vertinimas: Jis yra lengvas, bet tvirtas, be to, labai lengvai sulankstomas. Tai oranžinė ir juoda.

Geriausias sulankstomas kalnų dviratis

Galiausiai pristatome jums fantastišką elektrinį kalnų dviratį. Mums tai labai patiko, nes šis modelis pasiekia 250 vatų (W) galią ir yra pagamintas iš aliuminio lydinio, kuris yra labai lengvas.

Jame yra 3 važiavimo dviračiu ar važiavimo režimai ir dvigubi diskiniai stabdžiai. Ratai yra 26 colių. Jos autonomija siekia 30 km per valandą. Nepraleisk to!

Redakcinis vertinimas: Tai paprasta įdiegti. Jis turi sutirštėjusias atsparias dilimui padangas. Todėl jis geriau veikia kelyje.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie sulankstomus dviračius

Sulankstomi dviračiai tapo madingi. Jei norite nusipirkti, kurį naudosite savo kasdienėse kelionėse, ir pasinaudosite mankšta, „Fitness Piratas“ patariame išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. Vykdykite mūsų nurodymus ir pirkimo sėkmė bus užtikrinta.

sulankstomas dviratis

Yra skirtingų dydžių sulankstomi dviračiai. (Šaltinis: Bizón: 21144209 / 123rf.com)

Kas yra sulankstomas dviratis ir kam jis skirtas?

Sulankstomas dviratis yra dviračio tipas, į rėmą ir vairą įtaisytas vyriai ar alkūnės, leidžiantys jį sulankstyti ir palikti kompaktiškesnio dydžio. Tokiu būdu mes suprantame, kad jis tilptų mažai tikėtinose vietose.

Paprastai jis naudojamas kartu su kitu viešuoju transportu, pavyzdžiui, metro.

Kam tinka sulankstomi dviračiai?

Sulankstomi dviračiai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori savo dviratį pasiimti visur. Jie yra labai praktiškas elementas, kai reikia juos derinti su viešuoju transportu arba laikyti saugioje vietoje mūsų biure, bare, kuriame susitikome, arba universitete.

sulankstomas dviratis

Sulankstomi dviračiai leidžia sutaupyti vietos. (Šaltinis: „Gstockstudio“: 44203225 / 123rf.com)

Kas tokio puikaus, kai turi sulankstomą dviratį?

Dėl jo sugebėjimo sulankstyti šis dviratis yra puikus pasirinkimas miesto dviratininkui, nes jie užima labai mažai vietos ir gali būti derinami su kitomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, metro ar traukiniu. Be to, ir nors apie juos yra tam tikrų mitų, jie veikia labai gerai ir yra labai praktiški.

Ar žinojote, kad sulankstomi dviračiai egzistuoja jau seniai? Pirmaisiais 20-ojo amžiaus dešimtmečiais įvairios Europos armijos, tokios kaip prancūzai, anglai ar italai, sukūrė tokio tipo dviračius.

Kokie yra sulankstomų dviračių pranašumai ir trūkumai?

Kaip ir visi sporto straipsniai, taip ir sulankstomi dviračiai turi savo privalumų ir trūkumų. Atidžiai perskaitykite šią palyginimo lentelę, kad sužinotumėte vienos iš šių naujų transporto priemonių pranašumus ir trūkumus. Gerai žinoti visus veiksnius, kad galėtumėte aiškiai žinoti savo sprendimus.
Privalumas Trūkumai
Transportą dviračiu galite derinti su kitomis transporto priemonėmis. Didesnis jautrumas kelio trūkumams.
Galite laikyti bet kuriame kampe. Sunku rasti priedus, kad galėtumėte jį pritaikyti.
Ne taip lengva pavogti. Kai kuriuose modeliuose sunku sulankstyti.
Galite pasiimti su savimi bet kur. Brangesni nei įprasti dviračiai.
Jie nenuvertina tiek, kiek įprastas dviratis. Jie pritraukia daug dėmesio (visada susidursite su klausimais).

Kokie yra važiavimo sulankstomu dviračiu pranašumai?

Važiavimas sulankstomu dviračiu yra optimalus sportas visiems norintiems sportuoti. Tai gali būti padaryta profesionaliu lygiu arba tiesiog kaip malonumas mėgautis su šeima. Be to, tai yra tvari, patogi transporto priemonė ir geras būdas linksmintis. Žemiau mes jums pasakysime, kokią naudą dviračių sportas turi jūsų sveikatai.

 • Jūs sudeginate daug kalorijų:iki 500 važiuojant dviračiu per valandą.
  Jūs tonizuojate kojų raumenis: su šia veikla daug dirbama keturgalviuose ir pakinkliuose.
 • Pagerinate laikyseną:Tai, kad dviratis laikomas nugara tiesiai, verčia įpratinti išlaikyti taisyklingą laikyseną kasdien.
  Stiprinate sąnarius kaip kelius.
 • Jūs pašalinsite stresą:nes tai pratybos po atviru dangumi. Tai maloniausia ir linksmiausia.
 • Jūs mėgstate savo gynybos sistemą:Be to, jis prisideda prie endorfinų (laimės hormonų) išsiskyrimo.

sulankstomas dviratis

Yra sulankstomų dviračių, kurie taip pat yra elektriniai. (Šaltinis: Bizón: 20718763 / 123rf.com)

Kaip pasiimti sulankstomą dviratį?

Didžiausias šio tipo dviračių privalumas yra tas, kad jie sulankstomi, o tai leidžia juos laikyti labai mažose vietose arba labai lengvai gabenti su savimi. Štai kodėl manome, kad svarbu žinoti pavyzdį, kaip galima sulankstyti vieną iš šių dviračių. Nustebsite, kaip tai paprasta. Rezultatas!

Kokie yra sulankstomų dviračių tipai?

Sulankstomų dviračių pasaulis yra labai platus. Faktas yra tas, kad sulankstomas dviratis tapo pagrindine veikėja kaip transporto priemone. Štai kodėl vis daugiau žmonių svarsto galimybę gauti modelį „tų, kurie lenkiasi“. Bet pirmiausia pažinkime dviračių tipus, kurie egzistuoja pagal jų sulankstymo būdą.
Sulankstomas tipas Charakteristikos
Horizontalus ventiliatorius Sulankstomas dydis: tarpinis.

Tai lėčiau nei likusieji.

Prie galinio svyruoklio Sulankstytas dydis: mažas.

Sulankstoma greičiau nei ankstesnė.

Vertikalus ventiliatoriaus užlenkimas Sulankstytas dydis: aukštas, bet siauras.

Tai greičiausiai sulankstoma rinkoje

Skėčio sulankstymas Labai mažas sulankstytas dydis.

Greitai sulankstomas.

Nuimami dviračiai Jie NE sulankstomi, tačiau pasiekia tą patį efektą.

Tarpinis išardytas dydis.

Lėtumas juos išardant.

Kompaktiški dviračiai su nuimamomis dalimis Tai yra pusiaukelė tarp standartinio ir sulankstomo dviračio.

Elektriniai sulankstomi dviračiai: puikus išradimas?

Elektrinių dviračių pasaulis yra labai platus ir šiandien galime įsigyti puikių savybių modelius, kurių įveikimo nuotolis siekia 120 km. Bet jei jūs, be patogumo, rūpinatės erdve, kurią jis užima kiekvieną kartą, kai turite ją laikyti, puikus pasirinkimas jums yra sulankstomas elektrinis dviratis.

Ir tai, kad tokio tipo sulankstomi dviračiai gali išspręsti tą erdvės problemą, kurią gali kilti jūsų namuose, ir taip pat palengvinti gyvenimą dviračiu, kurį daug patogiau ir lengviau transportuoti. Vienintelis trūkumas? Kad jų kaina yra aukštesnė nei įprastų dviračių ir kad jūsų judėjimo lygis yra sumažėjęs.

Pirkimo kriterijai

Kai ieškote sulankstomo dviračio, o ne domitės, kuris iš jų yra geriausias, turite galvoti apie tai, kuris geriausiai tinka jūsų poreikiams. Nereikėtų ieškoti to paties tipo dviračių, pavyzdžiui, tų, kurie didmiestyje važiuoja vieni, kaip ir keliaujantys ten, kur yra ir kaimo vietovių. Mes padėsime jums pirkti. Skaityk toliau.

Panaudokite tai, ką mes jam suteiksime

Jei nuspręsite įsigyti sulankstomą dviratį, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turite apsvarstyti, yra naudojimas, kurį ketinate jam suteikti. Tai yra, jei tai bus jūsų pagrindinė transporto priemonė, ar norite naudoti ją pramoginiams pasivaikščiojimams. Taip pat turite apsvarstyti, kokį savaitės atstumą keliausite ir kaip dažnai naudosite dviratį.

Naudinga žinoti, kad didžioji dalis sulankstomų dviračių yra skirti naudoti mieste asfaltuotais keliais, nors yra keletas išimčių. Todėl idealus sulankstomo dviračio naudojimas būtų mieste. Galvojimas, kuriame paviršiuje įvyks didžioji kelionių dalis, yra dalis informacijos, į kurią reikia atsižvelgti.

sulankstomas dviratis

Idealiausia važiuoti dviračiu …