Myprotein Atraskite geriausią treniruotės tracą

Muzikos klausymasis treniruočių metu gali suteikti jums taip reikalingą impulsą tiems paskutiniams pakartojimams. Tiesą sakant, tyrimas iš Muzikos pritaikymas mankštai ir sportui teigia, kad tempas ir dainų tekstai iš tikrųjų gali paveikti jūsų pasirodymą, pakeisdami savo mintis arba atitraukdami jus nuo nepatogumų.1

Taigi, mes suradome jūsų mėgstamiausių treniruočių grojaraščių numerius, kad rastume takelius, kurie priverčia jus pažymėti.

Su pagalba iš Rūšiuoti savo muziką, išanalizavome daugiau nei 100 treniruočių grojaraščių įvairiuose treniruočių tipuose ir žanruose.2 Išsiaiškinę BPM, energijos, šokio, garsumo, nuotaikos ir populiarumo statistiką, mes sukūrėme svarbiausius treniruočių grojaraščius, pagrįstus mūsų modeliais ir jūsų mėgstamais žanrais.

Čia yra mūsų geriausios išvados:

  • Geriausias treniruočių takelis: bokso himnas Nešvaistyk mano laiko pateikė Krept & Konan.
  • Dažniausias atlikėjas: Tiësto, pasirodžiusi milžinišką 112 kartų.
  • Dažniausias treniruočių takelis: Kanye Westo GALIA, kuriame 23 kartus.
  • Blogiausia treniruočių trasa: Radiohead’s Nenuostabu. Tai buvo tolimiausia trasa nuo mūsų modelio.

Atraskite sau tinkamus treniruočių grojaraščius, išbandydami mūsų viktoriną:


Bendra treniruotė

Ši kategorija apima visų rūšių mankštą, nesvarbu, ar tai kardio, sunkiosios atletikos, ar visapusiškos sporto salės užsiėmimai.

Nenustebsite čia radę senų mėgstamiausių. Nuo Rihannos iki Kanye ir Tiësto iki Linkino parko, mūsų bendruose treniruočių modeliuose buvo keletas gerai žinomų hitų. Su takeliais kaip GALIA ir amerikietiškas idiotas, jie universalūs, kad ir kaip treniruotumėtės.


Bendra treniruotė: nėra pageidaujamo žanro (visi grojaraščiai)

Mūsų bendroji treniruotė: jokia pageidaujamo žanro kategorija apima kiekvieną grojaraštį, kurį ištyrėme. Populiariausia daina, skirta visoms treniruotėms, nėra pageidaujamas žanras GALIA autorius Kanye Westas, kuris pasirodė 23% visų mūsų analizuotų treniruočių grojaraščių. Ji taip pat pasirodė kaip populiariausia daina „Weightlifting: Rap & General Workout: Rep“ grojaraščiuose.

Dažniausias visų treniruočių grojaraščių atlikėjas buvo Tiësto, kuris 112 kartų pasirodė 100 grojaraščių. Tiësto taip pat pasirodė kaip labiausiai pažįstamas atlikėjas visose treniruotėse EDM, kardio no žanras ir kardio EDM.

Mūsų treniruotės pavyzdys yra Nešvaistyk mano laiko pateikė Krept & Konan. Ši trasa pasirodė Ryano Cooglerio „Creed“, kur „Pretty“ Ricky Conlanas (kurį vaidina buvęs „Cruiserweight“ čempionas Tony Bellewas) išėjo į motyvacinę trasą paskutinėje scenoje. Kokia bokso išeitinė daina nėra motyvuojanti, tiesa?

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Bendra treniruotė: Pop

Beyoncé yra už mūsų populiariausios pop treniruotės dainos Paleiskite Pasaulis (merginos). Šis takelis pasirodo 60% šios kategorijos grojaraščių.

Labiausiai paplitęs bendrosios treniruotės pop grojaraščio atlikėjas yra Rihanna. Dešimtyje grojaraščių Rihanna pasirodė 29 skirtingais laikais.

Remiantis mūsų analize, netikėtumo modelio trasa yra Žvaigždžių laivai Nicki Minaj. Dainos tempas yra optimistiškas, jos ritmas yra pastovus, kuris tikrai padės jums atlikti bet kokią treniruotę.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Bendra treniruotė: Rokas

80% šios kategorijos grojaraščių pasirodė populiariausia „General Workout“: „Rock“ grojaraščių daina. amerikietiškas idiotas iki „Green Day“, kuri pasirodė 80% grojaraščių.

Dažniausias bendros treniruotės roko atlikėjas buvo Linkino parkas. Jie sugebėjo pasirodyti 43 kartus per dešimt roko treniruočių grojaraščių.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Rojaus miestas autorius Guns N ‘Roses. Nenustebome matydami, kad ši klasika iš roko kilmės Guns N ‘Roses pasirodė kaip tobulas mūsų roko himnas. Kartojant bosą ir spąstus, šis takelis palaiko pastovų ritmą, kurį galite išleisti bet kokio pobūdžio treniruotėms.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Bendra treniruotė: EDM

Populiariausia „General Workout“ daina: EDM grojaraščiai yra Herojai (mes galime būti) pateikė Alesso p. Tove Lo. Šis kūrinys buvo toks populiarus, kad pasirodė visuose dešimt grojaraščių, įtrauktų į šią kategoriją. Ne tik tai, Herojai taip pat pasirodė 80% „Cardio: EDM“ grojaraščių.

Dažniausias „General Workout“ atlikėjas: EDM grojaraščiai buvo Tiësto, appearihumble.ng įspūdingas 103 kartus. Negalite eiti toli į garso takelių mokymą, nematydami Tiësto, visur esančio atlikėjo visuose treniruočių grojaraščiuose, nes jis taip pat pasirodo kaip labiausiai paplitęs „Cardio“ atlikėjas: EDM ir „Cardio: No Preferred Genre“.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Šaltas vanduo (vaid. Justinas Bieberis) majoras Lazeris. Šis hitas yra puikus įtraukimas į sustiprintą treniruočių grojaraštį. Tai paaiškėjo mūsų analizėje, atitinkančioje aukštą modelio EDM takelio energijos balą.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Generolas Workout: repas

Sunku nerasti Kanye West nė viename treniruotės grojaraštyje. Pasirodė dainininkas, dainų autorius ir verslininkas 99 kartus per dešimt bendrų treniruočių: repo grojaraščiai, todėl jis yra antras pagal dažnumą atlikėjas visuose mūsų analizuojamuose treniruočių grojaraščiuose. Jo takelis GALIA taip pat buvo dažniausiai įtraukta daina „General Workout: Rep“ grojaraščiuose, rodomuose kiekviename iš jų!

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra V.3005 pateikė Childishas Gambino. Šis kūrinys turi fantastišką boso ir snaro ritmą, kuris tęsiasi visos dainos metu. Dėl šios nuoseklumo jis puikiai tinka treniruočių takeliui, kurio tempas leidžia judėti laiku su įrašu.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Širdies

Verčiau pumpuokite kraują naudodamiesi mūsų modelių takeliais, ištrauktais iš jūsų mėgstamiausių kardio žaidimų grojaraščių. Vidutinis tokio tipo treniruočių tempas yra šiek tiek greitesnis nei jūsų bendresnė treniruočių trasa, tarp 120–140 BPM, todėl stengsitės neatsilikti.

Labiausiai paplitęs kardio grojaraščių atlikėjas yra Tiësto. Jis pasirodė 93 kartus visuose kardio grojaraščiuose, kuriuos analizavome. Čia kartu su olandų didžėjais puikiai atstovaujami tokie atlikėjai kaip Rihanna, Eminem ir „The Foo Fighters“.

Taip pat kaip šie atlikėjai, tokie kaip ir hitai KAMBARIS. pateikė Kendrickas Lamaras ir Herojai Alesso, abu atrodo kaip populiarūs kardio grojaraščių pasirinkimai. Nesvarbu, ar esate treniruoklių salėje ant bėgimo takelio, laiptelių, stacionaraus dviračio ar laisvalaikio elementų, jūsų treniruotės aprėpiamos.


Širdis: nėra pageidaujamo žanro

Dažniausias „Cardio: No Preferred Genre“ grojaraščių atlikėjas buvo Tiësto, pasirodęs 93 kartus. Nuo Ritualas į Dievas yra šokėjas, treniruočių grojaraščiuose visada pamatysite „Tiësto“. Jei stengiatės maksimaliai išstumti save, šis vaikinas gali padėti!

Labiausiai paplitusi „Cardio: No Preferred Genre“ daina yra ne tik Kanye Westo daina Stipresnis, kurie pasirodė 100% kardio, nėra pageidaujamo žanro grojaraščių. Stipriau yra puikus pasirinkimas jūsų kardio grojaraščiui, nes žodžiai „Harder Better Faster Stronger“ yra visa motyvacija, kurios reikia, kad galėtum save stumti toliau.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra „Ocean Drive“ autorius kunigaikštis Dumontas. Ši trasa turi nuotaikingą, energingą atmosferą, kuri puikiai tinka jūsų kardio treniruotėms. Taikant pastovų ritmą, ši trasa yra ideali jūsų pasirinktam kardio pratimui.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Kortelėio: Pop

Beyoncé pasižymi populiariausia „Cardio“ daina: „Pop“ grojaraščiai su Paleisk pasaulį (merginos). Takelis pasirodė 50% pop treniruotės grojaraščių.

Dažniausiai „Cardio: Pop“ scenos atlikėja buvo Rihanna, pasirodžiusi 26 kartus. Rihanna taip pat daugiausiai pasirodė bendrojo treniruotės pop grojaraštyje.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Laukiniai (feat. Sia) pateikė Flo Rida. 130 BPM greičiu ši trasa yra puikus tempas. Esant didelei energijai ir valentiškumui / nuotaikai, ši trasa taip pat turėtų pakelti endorfinus.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Širdis: Rokas

Šiam grojaraščiui nebuvo atskiros „dažniausiai pasitaikančios dainos“. Vietoj to, mes turėjome lygią skaičių pasirodymų tarp amerikietiškas idiotas iki Green Day ir Kitas įkando dulkes pateikė Karalienė. Abi pasirodė 40% „Cardio: Rock“ grojaraščių.

Labiausiai paplitęs „Cardio“ atlikėjas: roko grojaraščiai buvo „Foo Fighters“, kurie turėjo 21 takelį iš dešimties kardio roko grojaraščių.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Žievė Mėnulyje pateikė Ozzy Osbourne. Viena iš roko žaidimo legendų, Ozzy daina yra puikus pasirinkimas, padedantis priversti jus treniruotis. Esant neįtikėtinai aukštam energijos lygiui, ši trasa leis jus įjungti ir įjungti energiją treniruotės metu.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Širdis: EDM

Kaip ir mūsų bendra EDM grojaraščio apžvalga, populiariausia daina tarp mūsų „Cardio: EDM“ grojaraščių buvo Herojai (mes galime būti) pateikė Alesso p. Tove Lo. Šis takelis buvo toks populiarus, kad pasirodė 80% šios kategorijos grojaraščių.

Dažniausiai atlikėjas „Cardio EDM“ grojaraščiuose buvo Tiësto, 88 kartus pasirodęs dešimtyje grojaraščių! Tai nenuostabu, nes Tiësto yra ir dažniausiai mūsų atlikėjas.

Nori tikėk, nori – ne, Herojai (mes galime būti) pateikė Alesso ft. Tove Lo pasirodo kaip mūsų modelio „Cardio: EDM“ takelis. Turėdamas 126 BPM, ši trasa atitinka kategorijos vidurkį. Alesso fone naudoja švelnų gitaros garsą, kuris puikiai ramina kardio treniruotę. Turėdami intriguojantį chorą, tai dainuosite ištvėrę kardio treniruotę!

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Širdis: repas

Populiariausia „Cardio“ daina: repas buvo KAMBARIS. pateikė Kendrickas Lamaras. Jis pasirodė 60% „Cardio: Rap“ grojaraščių. Kreipimasis akivaizdus: šio kūrinio metu Kendrickas Lamaras meta savo kolegoms repo artistams sėstis, būti nuolankesniam ir gerbti jo, kaip vienos didžiausių, žanro poziciją.

Dažniausias menininkas buvo ne kas kitas, o Eminemas. Visuose „Cardio: Rep“ grojaraščiuose jis pasirodė 43 kartus. „Eminem“ turi keletą labiausiai motyvuojančių takelių, su kuriais susidūrėme: Kol aš žlugsiu ir Pralaimėk save, kurie abu būna treniruočių / motyvaciniuose grojaraščiuose.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Stipriau pateikė Kanye West. Stipriau yra puiki treniruočių trasa. Mantra „Sunkiau, geriau greičiau ir stipriau“ yra gera turėti omenyje, kai dar labiau stengiesi siekti jų tikslų.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Svorių kilnojimas

„Three Days Grace“, „Eminem“, „Kanye“ ir „Zedd“ yra atlikėjai, kurie pasirodo mūsų sunkiosios atletikos grojaraščiuose. Jei jums patinka nuotaikinga, motyvacinė sunkiosios atletikos sesija, mes sukūrėme jums tinkamus grojaraščius. Mėgaukitės tokiomis dainomis kaip Ritualas, GALIA, ir ranka pasirinkti populiariausius takelius šiuose grojaraščiuose.

Nesvarbu, kokia tvarka sekate mūsų grojaraščius, turite viską, ko reikia, kad motyvuotumėte jus per tuos rinkinius ir taptumėte svarbiausiu jūsų treniruočių ritualu.

Sunkioji atletika: nėra pageidaujamo žanro

Tiek populiariausia daina, tiek žinomiausias atlikėjas „Weightlifting: No Preferred Genre“ buvo Eminemas. Jis mūsų sunkiosios atletikos rinkinyje pasirodė 93 kartus. Be to, jo hitas, Kol aš žlugsiu buvo labiausiai paplitęs takelis, pasirodęs kiekviename sunkiosios atletikos grojaraštyje.

Tai takelis, sukurtas siekiant išstumti jus iki ribų, parodantis, kad negalite pasiduoti, rasti savyje reikalingos motyvacijos ir prisiminti, kodėl pradėjote.

Mūsų pavyzdinė trasa jums yra Monstras pateikė Eminemas. „Pabaisa“ gali būti jūsų psichinė būsena arba sunkiausia treniruotė.

Čia yra jūsų puikus grojaraštis:


Sunkioji atletika: Pop

Dažniausias „sunkiosios atletikos“ atlikėjas: popmuzikos grojaraštis yra Eminemas, kuris 26 kartus pasirodė dešimtyje mūsų peržiūrėtų sunkiosios atletikos grojaraščių. Misūris …