Blogio kamera: kuri yra geriausia

Jūs girdėjote apie „EVIL“ fotoaparatus, tačiau vis dar tiksliai nesuprantate, kodėl jie tapo tokie populiarūs. Galbūt jūs nežinote, kuo jie skiriasi nuo kitų vaizdo kamerų ir dėl kokių priežasčių galbūt norėsite pasirinkti tokio tipo fotoaparatus, palyginti su kitais rinkoje esančiais įrenginiais.

Blogis (akronimas anglų kalba Elektroninis vaizdo ieškiklis su keičiamu objektyvu) yra fotoaparato tipas, turintis elektroninį vaizdo ieškiklį su keičiamais objektyvais. Be to, jie neturi veidrodžio ar pentaprizmo, o nuo kitų skiriasi gebėjimu gauti gerus vaizdus nereikalaujant didelės kameros.

Svarbiausias

 • „EVIL“ fotoaparato vaizdo kokybė yra lygi ar panaši į veidrodinius fotoaparatus, o jos dydis yra mažesnis, panašus į kompaktiškų.
 • Šis fotoaparatas turi skirtingus pavadinimus: be veidrodžio (be veidrodžio), MILC (Veidrodinis keičiamas objektyvas Fotoaparatas) arba CSC (Kompaktiška sistemos kamera).
 • Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ paaiškinsime, kuo šio tipo fotoaparatai skiriasi nuo veidrodinių, kompaktiškų ar tiltas.

Geriausios EVIL kameros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Pasirinkus įsigyti EVIL fotoaparatą, tai paprastai reiškia, kad jau atmetėte kitų tipų, pvz tiltas, kompaktiškas ar refleksinis. Tačiau turėtumėte atsižvelgti į tai, kad EVIL yra skirtingų modelių, kurie leis jums gauti labai skirtingą naudą, atsižvelgiant į jūsų fotografinius pomėgius. Mes parodome jums penkis geriausius rinkoje.

„Sony Alpha ILCE7RM2B“

„Sony Alpha“ įsitvirtino kaip vienas pažangiausių ir kompetentingiausių modelių EVIL kamerų sektoriuje. Beveik kišenės dydžio matmenys turi pažangiausias funkcijas savo sektoriuje. Jis visų pirma išsiskiria savo apšviestu CMOS viso kadro jutikliu ir 42,4 megapikseliais.

Ši kamera taip pat pasižymi penkių ašių stabilizavimu, kad sumažintų neryškumą, ir gali įrašyti 4K vaizdo įrašą, kuris yra vienas iš didžiausių reikalavimų šiandien. Jo platus ISO diapazonas nuo 50 iki 102 400 leidžia jam veikti sudėtingiausiose aplinkose. Be to, jame yra patobulintas hibridinis automatinis fokusavimas.

„Panasonic Lumix DC-GH5“

„Panasonic Lumix“ yra specialiai sukurtas ekstremalaus sporto fotografams, norint sekti greitus judesius labai detaliai. Nepaisant to, jis gali būti naudojamas daugelyje kitų sričių. 20,3 megapikselių „Live MOS“ skaitmeninis jutiklis ir naujasis „Venus“ variklis siūlo aukščiausią vaizdo kokybę LUMIX G fotoaparatų asortimente.

Šis modelis puikiai pasiekia hibridinę nuotrauką ir vaizdo įrašą, nes jis turi 4K įrašymo formatą, kuris leidžia įrašyti labai tiksliai, sklandžiai ir profesionaliai. Turėdami kompetentingus tikslus, galite pasiekti ypatingą kokybę, nereikėdami investuoti daugiau nei norite.

„Olympus OM-D E-M1 Mark II“

„Olympus“ fotoaparatas suteikia precedento neturintį mobilumą, sverdamas tik 500 gramų, todėl galite judėti labai laisvai ir patekti į vietas, kurių negalėtumėte padaryti su sunkesnėmis veidrodinėmis kameromis. Be to, jo 20 megapikselių „Live MOS“ jutiklis leis jums pasiekti aukščiausio lygio fotografavimo rezultatus.

Didelis fotoaparato greitis leidžia pasiekti iki 60 kadrų per sekundę, o jo lusto fazių aptikimo fokusavimo sistema su 121 kryžminimo sritimi suteikia maksimalų tikslumą. Jis taip pat turi 4K vaizdo įrašymą, kad pasiektų profesionalų kitų dabartinių fotoaparatų lygį.

„Fujifilm X-A3“ kupranugaris

„Fujifilm X-A3 Camel“ fotoaparatas pasižymi retro stiliumi, kuris išskiria jį iš kitų rinkoje esančių fotoaparatų. Viršutinė dalis, priekinė plokštė ir viršutiniai ratukai yra pagaminti iš aliuminio. Ši 24 megapikselių kamera turi „Camel“ 16–50 mm XC objektyvą ir 3 colių 1040 000 taškų jutiklinį ekraną.

Ši kamera turi pažangiausias „WiFi“ funkcijas, leidžiančias prisijungti prie „Instax Share“ spausdintuvo ir tiesiogiai spausdinti, perkelti nuotraukas į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ar net fotografuoti nuotoliniu būdu. Tai yra naudingos funkcijos vartotojams, norintiems eksperimentuoti su naujausiomis technologijomis.

„Canon EOS M5“

Šiame fotoaparato komplekte yra „EF-M 15-45 S“ objektyvas, 3,2 colių jutiklinis ekranas ir galima pasiekti AF greitį, panašų į DSLR fotoaparato greitį. Taip pat pasiekiamas nepertraukiamas 9 kadrų per sekundę fotografavimas. Jo 24,2 megapikselių CMOS jutiklis ir DIGIC 7 siūlo aukštą kokybę už prieinamą kainą.

Tiesą sakant, nors „Canon“ nespecializavo EVIL fotoaparatų gamybos, šis „EOS M5“ sujungia geriausias „Canon“ kompaktiškų ir skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų galimybes, kad būtų užtikrintas didelis našumas ir valdymas mažo dydžio fotoaparatu. Jei norite gauti aukštos kokybės už nedidelę kainą ir dydžius, tai yra geras pasirinkimas.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „EVIL“ fotoaparatus

„EVIL“ kameros vis dar yra gana naujas produktas rinkoje. Fotografijos mėgėjai ar profesionalai turi plačią sritį, kurią gali ištirti nuspręsdami, kuri kamera jiems gali būti naudingiausia. Šiame skyriuje nurodysime keletą klausimų, kurie gali būti naudingi norint patekti į EVIL kelią.

Moteris su blogio tipo kamera

EVIL reiškia elektroninį vaizdo ieškiklį su keičiamu objektyvu.
(Šaltinis: Guillem: 39083219 / 123rf.com)

Blogio fotoaparatai: praeinanti mada ar jie atėjo pasilikti?

„EVIL“ fotoaparatai pasirodė rinkoje šiek tiek daugiau nei prieš dešimtmetį, nors pastaraisiais metais jie pradėjo populiarėti šiuo metu. Pastaruoju metu jie didina išpardavimų skaičių, ir daugelis gali pagalvoti, kad jų yra nedaug daugiau nei šiuo metu.

Nepaisant to, kad ilgą laiką visų tipų fotografai priėmė veidrodinius fotoaparatus, EVIL žaidimą laimi per DSLR. Šių veidrodinių fotoaparatų siūloma kokybė, kaina, dydis ir savybės daugelį fotografų verčia juos rinktis žalą veidrodiniams fotoaparatams.

Ką reiškia, kad fotoaparatas yra be veidrodžio ar be veidrodžio?

Neabejotinai šio tipo „EVIL“ fotoaparatus skiria tai, kad juose nėra veidrodžio. Veidrodinių fotoaparatų viduje yra veidrodis, kuris atspindi vaizdą, patenkantį į objektyvą ir projektuojamą tiesiai į vaizdo ieškiklį, „Mirrorless“ sistemoje ši sistema buvo panaikinta.

Veidrodžio trūkumas viduje daro EVIL kompaktiškesnį ir lengviau valdomą, o kokybė labai nenukentėjo. Veidrodžio nebuvimas reiškia, kad jie gali prarasti fokusavimo kokybę, nors tai padidina fotoaparato tarnavimo laiką ir atsparumą, atsisakant mechaninės užrakto sistemos.

Moteris fotografuoja

Pažengusiems fotografijos entuziastams ar pusiau profesionalams rekomenduojama įsigyti EVIL kamerą. (Šaltinis: Guillem: 64632984 / 123rf.com)

Kuriais atvejais įdomu pasirinkti „EVIL“ fotoaparatą?

EVIL fotoaparatą rekomenduojama įsigyti pažengusiems fotografijos mėgėjams ar pusiau profesionalams. Su šia kamera mėgausitės pažangia technine kokybe, modernia ir palyginama su veidrodiniais fotoaparatais, todėl daugumai šiuolaikinių fotografų tai yra labai naudinga.

Jei norite pažvelgti toliau ir profesionaliai atsidėti fotografijai, galbūt jums tai gali būti per mažai kai kuriose funkcijose. Pvz., Vaizdo režimu, norėdami pasiekti aukščiausią garso kokybę, turėsite naudoti XLR mikrofono adapterį. Jūsų vaizdo įrašuose visada turėtų būti teikiama pirmenybė geram garsui.

Kodėl jutiklio dydis yra svarbus?

Yra paplitusi nuomonė, kad taškų skaičius lemia vaizdų kokybę. Tiesą sakant, yra dar vienas aspektas, dar aktualesnis šioje srityje, ir tai yra jutiklio dydis. Šiuo metu EVIL fotoaparatuose dažniausiai naudojamos šios detalės.

 • Visas kadras: Matmenimis prilygsta klasikiniam analoginiam filmui (35 mm). Geresnė kokybė ir detalės.
 • APS-C: Jie turi mažą dydį ir gerą vaizdo kokybę. Jie taip pat yra maži ir lengvi fotoaparatai.
 • Keturi trečdaliai: Mažesnio dydžio nei ankstesni ir tinka naudoti mažiems ir lengviems lęšiams

Ar jus domina pasikeisti savo EVIL fotoaparato objektyvais?

Priklausomai nuo to, kokio tipo fotografiją norite fotografuoti, bus naudingesnė galimybė pakeisti EVIL fotoaparato objektyvus. Fotografuojant portreto režimu bus geriau naudoti vieno tipo objektyvus, o kitose situacijose, pavyzdžiui, sporto renginiuose, jums reikės skirtingų objektyvų, kad geriau užfiksuotumėte judančias detales.

Dėl šios priežasties įdomu įsigyti tinkamų savybių fotoaparato korpusą ir vėliau įsigyti tuos objektyvus, kurie geriausiai tinka. Nors, kaip jau minėjome, EVIL fotoaparatai leidžia keisti objektyvus, turite nepamiršti, kad objektyvų įvairovė nėra tokia plati kaip SLR fotoaparatuose.

Kuo skiriasi pagrindiniai fotoaparatų tipai?

Šiame skyriuje aprašysime ryškiausius šiuo metu rinkoje egzistuojančius fotoaparatų modelius ir pamatysime jų pagrindines charakteristikas. Su nauja technologine pažanga pastaraisiais metais atsirado daugybė modelių, kurie, nors ir yra panašūs, tačiau kiekvienas iš jų turi keletą išskirtinių bruožų, kaip matome šioje lentelėje.
VELNIAS Refleksas Kompaktiška Tiltas
Dydis ir svoris Sumažintas dydis ir svoris. Didesnė ir sunkesnė kamera. Sumažintas dydis ir svoris. Pusiaukelėje tarp kompaktiškų ir veidrodinių fotoaparatų.
Privalumas Mechaniškai atsparesnis. Puikus vaizdo jutiklis ir įvairiausi priedai. Mažas biudžetas. Didelio židinio nuotolio optika. Veidrodinis.
Trūkumai Kontrasto fokusavimo sistema yra mažiau tiksli nei veidrodiniai fotoaparatai. Kai kurie neturi įmontuoto žiūrovo. Auksta kaina. Nekeičiama optika, maža rezultatų paklausa ir mažas jutiklis. Fiksuota optika.

Pirkimo kriterijai

Pastaraisiais metais EVIL kameros labai tobulėjo. Nors aukščiausios klasės funkcijos apima daugumą pažangesnių funkcijų, turime žinoti tuos aspektus, kuriuos turime turėti savo fotoaparatą. Prieš nuspręsdami pirkti „EVIL“, mes apžvelgsime keletą dažniausiai naudojamų funkcijų.

 • Lęšiai
 • Vaizdo ieškiklis
 • Vaizdo įrašas
 • bevielis internetas
 • Šaudymo greitis

Lęšiai

Kaip matėme, tai, kad galimybė keistis objektyvais yra vienas iš pagrindinių aspektų, skiriančių šio tipo fotoaparatus nuo kitų panašių. Jei siekiame profesionalizuoti savo nuotraukas, tai yra svarbus aspektas, į kurį turime atsižvelgti, kai žinome, kokio tipo nuotraukas darysime ir kokio rezultato norime …

Parašykite komentarą