Būti įkvėptam! Madingi nagai

Ar planuojate atostogas, savaitgalio atostogas ar pasimatymą lauke? Pasirūpink savo nagais! Nuoga spalva puikiai veikia rudenį, seksualus raudonas visada yra laikas, tačiau kadangi ankstyvą rytą jus pasitinka 30 laipsnių temperatūra, pradėkite atostogų manikiūro pasirinkimą. Vasara įpareigoja! Nėra geresnio laiko sodrioms ir ryškioms nagų spalvoms. Susisekite diržus ir patikrinkite madingiausius vasaros nagų dizainus!

Madingi nagai vasarai

Spalva + patvarumas = puikūs nagai vasarai

Vasara yra kelionių, festivalio žaidimų, vakarėlių iki ryto ir bemiegių naktų metas. Jei norite linksmintis nekreipdami dėmesio į tai, ar manikiūre jau yra skaldos, ir nesvarstydami, ar spalva išliks, ar ne, naudokite hibridinį laką.

Hibridinis manikiūras suteikia jums patogumą – vieną kartą nudažote nagus, 2 savaites turite ramybę, o nagai atrodo taip, lyg būtumėte ką tik išėję iš kosmetiko. Mes visai neperdedame about Apie tai, kaip padaryti manikiūrą, galite sužinoti žingsnis po žingsnio čia. Dabar atėjo laikas nagų spalvoms!

Madingos nagų spalvos vasarai

Vasara yra nerūpestingas laikas, ir nagų spalvos turėtų jus priminti – laukiamos bet kokios ryškios ir žvilgančios spalvos. Pavasarį karaliavo pastelės, apie kurias rašėme šiame straipsnyje, tačiau tai nereiškia, kad turite atsisveikinti su mėgstamu turkiu ar mėtomis Tiffany mėlynos spalvos. Pastelės gerai kontrastuoja su saulės nubučiuota oda, todėl turėtumėte pasikviesti visas rožes, persikus, žaliosios citrinos ar koralus pas savo kosmetiką. O dabar jūsų laukia geriausias torto gabalas – nagų dekoravimas!

Madingi nagų dizainai – sultingi vaisiai!

Ananasai, braškės, arbūzai – šie vaisiai yra tokie skanūs, kad jų grožį mes gabename ant nagų. Vaisingas vasaros manikiūras turi savo žavesio ir jums niekada nebus nuobodu – galimybių yra tiek, kiek idėjų. Sultingų vaisių ant nagų sąrašas tuo nesibaigia. Mūsų mėgstamiausias yra arbūzas 🙂 Nors flamingas negali tilpti į šią grupę, turime jį paminėti, nes šis mielas rausvas paukštis atrodo nuostabiai ant nagų!

Vasaros nagai – # botaniniai nagai

„Instagram“ yra daugiau nuotraukų, pažymėtų grotažyme #botanicnails, nei Justino Bieberio gerbėjai 😉 Mes juokaujame, tačiau šis palyginimas rodo tendencijos mastą. Botaninis manikiūras remiasi stipriomis interjero dizaino tendencijomis – dizainu, paremtu egzotiniais lapais. Pradedant nuo bananų lapų, per mažus sukulentus, kaktusus, namų paparčius ir baigiant vienuolynais – mes mielai papuošiame savo sienas, kūną ir … nagus visais šiais augalais.

Po „Dolce & Gabbana“ pavasario kolekcijos, kurioje buvo pilna bananų lapų, atėjo laikas nagams. Nagai su sultingų, žalių lapų motyvu yra sezono hitas. Madingiausios spalvų poros yra balta + žalia, rožinė + žalia arba kalkių + žalia. Nagai kaktuso ar vienuolyno lapuose? Tavo pasirinkimas!

Spalvingas prancūziškas manikiūras – šiek tiek pašėlusi klasika!

Spalvinga prancūzų kalbaKlasikinis prancūziškas manikiūras daugelį metų buvo mėgstamas daugelio moterų. Ir jūs negalite paneigti jo klasės ir elegancijos. Jau kurį laiką madinga prancūziško manikiūro variacija – spalvingas prancūziškas. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad nagus puošiančios juostelės yra spalvos. Kartais kiekvienas pirštas yra kitame! Mums labai patinka šis pokytis. O kaip su klasikinio prancūziško manikiūro entuziastais? 😉

Vis dar madingi ombre nagai

Tie, kurie įvaldė ombre kūrimo ant nagų meną, gali jį naudoti ištisus metus. Vasaros mėnesiais reikia keisti tik spalvų poras ir pasirinkti labiau kontrastingas spalvas tiesiai iš tropikų! Violetinė + rausva, kalkių + žalia, oranžinė + pilka. Šešėliai, kaip ir plaukai, bus patrauklūs ilgą laiką.

#geodenails – nagai, panašūs į uolą

#Geodenails nėra vietos atostogų modeliams, tačiau nagai atrodo nuostabiai! Kas yra geodenai? Manikiūras atliekamas perliniais ir metaliniais lakais, kad raštas primintų geodą, t. Y. Uolieną, užpildytą mineralais. Ar neatrodo nuostabu?