Vinilai: Kuris yra geriausias iš

Garsus filosofas iš Güemeso rašė: „Žmonės miršta, kurie anksčiau nebuvo mirę“. Žiauri aksioma, kuri yra našlaitė muzika: Davidas Bowie, Leonardas Cohenas, Aretha Franklin, Charlesas Aznavouras ir daugelis kitų. Liūdna žinia, tačiau ji nepasiduoda ir yra užsispyrusi, ji ne tik stovi aukštai, bet ir atgaivino formatus, kurie, manoma, buvo pamiršti.

Tarp šių formatų yra ir vinilo. Panašu, kad pardavimai pasiekė aukso amžių (70–80 m.) Ir vėl liko. Nes analoginis variantas siūlo muziką, kurią galite užuosti, kurią galite pajusti; užrašai su poetais, kurie peržengia personalo ribas. Todėl šį straipsnį ketiname skirti geriausiems 2021 m. Vinilams.

Svarbiausias

 • Vinilinės plokštelės, sveriančios daugiau nei 120 gramų, suteikia didesnį atsparumą ir geresnį garsą, kaip išsamiau pamatysime paskutiniame skyriuje. Bet įsitikinkite, kad meistras kuriuo jie yra pagrįsti, yra analogiškas!
 • Pirkdami geriausią rinkoje pateikiamą vinilą, susitelkite į savo skonį. Neapsigaukite jo įtakotojas pamainą. Pamaitink savo asmenybę ir eik savo keliu.
 • Norėdami išlaikyti geresnių vinilų kolekcijos būklę, pabandykite juos išvalyti prieš ir po kiekvieno grojimo. Be to, pabandykite juos laikyti vertikaliai, taip pat vidinėse ir išorinėse rankovėse.

Geriausios vinilo plokštelės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Skonis yra labai subjektyvus. Woody Allenas sakė savo garsiajame Meilė ir mirtis, išverstas Ispanijoje kaip Vakar naktį pateikė Borisas Grušenka, kad net „objektyvumas yra subjektyvus“. Tokioje situacijoje išties sunku pasakyti, kurie yra geriausi vinilai rinkoje. Todėl mes bandėme pasiūlyti populiarių variantų, bet ir keletą ezoterinių perlų.

Geriausias vinilas garso takelių mėgėjams

Be kofeino biografinis Bryanas Singeris, Bohemijos rapsodijanepakartojamo karalienės lyderio Freddie Mercury gyvenime nenuginčijamai sėkmingai sulaužė visas formas, kurios buvo ir turėjo 2018 m.

Todėl nenuostabu, kad jie nusprendė redaguoti filmo garso takelį. Mes susiduriame su visa mitinės britų grupės kompiliacija kruopščiu ir gana prieinamu leidimu.

Redakcinis vertinimas: Garso takelių mėgėjams nieko geresnio už šį vinilą. Tema Bohemijos rapsodija yra, be abejonės, himnas tarp „Queen“ gerbėjų.

Geriausias vinilas tiems, kurie mėgsta ispanišką muziką

Neapsakomas Enrique’as Bunbury’is šiame dvigubame LP išreiškia visą savo gyvo pasirodymo galią. Po sėkmės Lūkesčiai, kupinas intelektualių tekstų su cinizmo juostomis, Saragosa grįžta į kovą 2021 m.

Šio vinilo leidimas Kalifornija gyvena Jis siūlomas marmuro spalvos spaudoje ir kartu su papildomu kompaktiniu disku. Išskirtinis būdas pažinti šį nepriskirtiną menininką!

Redakcinis vertinimas: Šis ispanų dainininko Enrique Bunbury vinilas labai ištikimai atkartoja geriausias ir žinomiausias jo dainas. Be to, jame yra papildomas kompaktinis diskas.

Geriausias vinilas specialių leidimų mėgėjams

„Iron & Wine“ nusprendė išleisti vieną iš savo klasikos 2021 m., Minint 15-metį. Kalbama apie mitinę Nesibaigiančios mūsų dienos, albumas indie intymus ir nuoširdus liaudis, kaip nedaugelis kitų.

Šiam 15-mečio leidimui Samuelis Beamas (projekto vykdytojas) nusprendė pasiūlyti dvigubą LP: originalų albumą ir papildomą su demonstracinėmis versijomis. Visa tai įspausta labai patrauklia Lorca žalia spalva.

Redakcinis vertinimas: Šis vinilas buvo išleistas minint legendinio albumo 15-metį indie liaudies Nesibaigiančios mūsų dienos. Perlas, kurio negalima praleisti.

Geriausias vinilas Amy Winehouse gerbėjams

Šis „Black To Black“ vinilas su didžiausia ištikimybe atkartoja šį velionio britų dainininko kūrinį. Tiems, kurie mėgsta jo muziką, nieko geresnio už šį albumą derliaus, pakrautas aistros ir emocijų.

Amy Winehouse išsiskyrė ypatingu ir doru balsu. Šis vinilas išlaiko savo esmę nepažeistą ir pasiekia gryną ir gaivų garsą. Ir jei nesate Amy sekėjas, taip pat rekomenduojame jo klausytis! Verta!

Redakcinis vertinimas: Itin ypatingas vinilas velionės britų dainininkės Amy Winehouse gerbėjams. Tai atkartoja jos nuostabų balsą tyru ir gaiviu būdu.

Geriausias vinilas tiems, kurie yra madingi

Billie Eilish patvirtino savo megastar statusą išleidusi Kai mes visi užmiegame, kur mes einame?, nenugalimas kokteilis spąstai, indie pop ir elektronika supakuota su momentine klasika.

Šis pirmojo „viso ilgio“ atlikėjo iš Los Andželo leidimas yra prižiūrimas. Jo intensyvus geltonos spalvos presavimas ir klasikinis svoris sudaro vieną iš perkamiausių 2021 m. Vinilų.

Redakcinis vertinimas: Šis vinilas yra ideali alternatyva tiems, kurie yra madingi. ¿Kai mes visi užmiegame, kur mes einame? sujungia indie pop ir elektroninė muzika.

Geriausias vinilas klasikos mėgėjams

Nors jis nebus parduodamas iki rugsėjo pabaigos, negalėjome to nepaisyti. Šis 2021 m. Klasikos pakartotinis leidimas Abatijos kelias yra surenkamas ant trigubo vinilo. Jis siūlo originalų albumą, bet ir daugybę priedų.

Turėdamas ribotą egzempliorių skaičių, jis siekia atkurti vieno svarbiausių albumų pop istorijoje garsą. Vėl mėgaukitės tokiais klasikais kaip „Čia ateina saulė“!

Redakcinis vertinimas: Tiems, kurie mėgsta klasiką, šis pasiūlymas juos sužavės. Tai yra ribotas vinilas Abatijos kelias, ikonišką „The Beatles“ albumą.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vinilą

Vinilo didėjimo tendencija yra faktas. Tai jau ne diletantų alembicados dubletas, o populiarus klegesys. Naujosios kartos, kurios gimė, kai vinilo plokštelių buvo nuosmukis, dabar verda muzikos parduotuvėse, ieškodamos to savo mėgstamiausio albumo. Omletas sugrįžo! Sakytų Chicho.

Žmogus su vinilinėmis plokštelėmis

Spalvoti vinilai neprivalo skambėti prasčiau, nes jie yra tokie patys kaip tradiciniai, tik vietoj juodos spalvos jie naudojasi kitais tonais. (Šaltinis: „MilanIlic“: 89744774 / 123rf.com)

Kokie yra muzikos klausymosi vinilo pranašumai ir trūkumai?

Geras, anksčiau ar vėliau, galų gale nugalės. Per visą istoriją buvo daug nesėkmingų formatų. Tai nėra atvejis su vinilu, kuris, kai atrodė visiškai nuskendęs, pakilo iš pelenų kaip koks feniksas. Tai nepaaiškinama paprastu ramumu; Mes kalbame ne apie psichotropinius vaistus, bet apie daugelį pagrįstų veiksnių:

Privalumas

 • Jei meistras yra analogas, garsas yra geresnis.
 • Jie įrašo daug daugiau garso informacijos nei kompaktiniai diskai ir skaitmeniniai failai.
 • Turint gerą kapsulę ir adatą, atsako dažnis yra didesnis nei CD.
 • Muzika skamba šilčiau, o ne su tuo skardžiu atspalviu, būdingu skaitmeniniam suspaudimui.
 • Viršeliai, spalvoti leidimai, be kitų funkcijų, daro vinilą kolekcionuojantį pasaulį atskirai.

Trūkumai

 • Jie reikalauja nuolatinės ir atsidavusios priežiūros.
 • Juos laikyti sunkiau.

Kokie yra vinilai?

Vinilo pasaulyje yra du pagrindiniai aspektai: gramatika ir greitis. Pirmasis iš jų yra palyginti naujas ir buvo sektoriaus revoliucija. Senais laikais geriausi vinilai retai viršydavo 120 gramų, o įprastas svoris buvo nuo 90 iki 100. Dabar parduodami 150, 180 ir net 200 ar 210 gramų vinilai. Kalbant apie greitį:

 • 33 aps./min. (Apsisukimai per minutę): Jo talpa priklauso nuo skersmens (12, 10 ir 7 colių arba colių). Paprastai trisdešimt tris kartus per minutę sukantys vinilai paprastai yra 12 colių plokštelės.
 • 45 aps./min: Šis greitis būdingas tam tikriems LP ir, svarbiausia, singlams. Nors talpa taip pat priklauso nuo disko skersmens, dažniausiai jie naudojami maždaug dešimties minučių diskuose (dvi ar trys dainos).
 • 78 aps./min .: Jie gimė pasirodžius pačiam gramofonui. Jie buvo pagaminti iš sukietėjusios pastos ar šelako ir oficialiai buvo laikomi rinkoje iki 1959 m. Šiandien jų sunku rasti. Jie yra trapūs ir iš abiejų pusių yra daina.

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi rinkoje esantys patefonai gali atkurti visus tris greičius. Tiesa, retai galima rasti tokį, kuris nesuderinamas su 33 ir 45 aps / min presais. Jei esate muzikinis archeologas ir jus domina 78 aps./min leidimai, patikrinkite, ar norimą ar turimą patefono modelį galima tokį atkurti.

vinilo plokštelės ant grindų

Vinilai, sveriantys daugiau nei 120 gramų, pasižymi didesniu atsparumu, taip pat paprastai geresniu garsu. (Šaltinis: Tomertu: 48054107 / 123rf.com)

Ar įtaką garsui daro tai, kad vinilas spaudžiamas spalvomis?

Nebūtinai. Skambučiuose gali šiek tiek prarasti garsą paveikslėlių diskai (diskai su atvaizdais šonuose). Tačiau žmogaus ausis retai gali įvertinti šią kokybinę remisiją. Nors yra melomanų, kurie teigia priešingai, kad skirtumas yra žinomas, šiuos atvejus galima paaiškinti kitais veiksniais, tokiais kaip:

 • Neatsargiau spausti gamybos sistemai, orientuotai tik į rinkodarą.
 • Naudojant pagrindinius leidimus arba meistrai žemos kokybės konditerijos gaminiai, pavyzdžiui, išgauti iš skaitmeninių bylų.

Taigi nėra tikros priežasties tikėti tuo spalvotu vinilu, išskyrus a paveikslėlių diskas Tai turi skambėti blogiau nei klasikinis. Priežastis? Vinilo gamybai naudojama medžiaga yra pusiau permatomas plastiko darinys. Jei vinilai yra juodi, tai dėl jų naudojamų spalvų. Todėl spalvoti diskai keičia tik dažiklį.

Ar senas vinilo pakartotinis leidimas yra teisėtas?

Šia tema galėtume daug kalbėti. Mes stengsimės padėti atskirti vieną gerą leidimą nuo kito, nors tai ne visada bus įmanoma. Visų pirma, tiesa, kad šiuo metu gaminamų vinilų, taigi ir klasikos pakartotinių leidimų, svoris yra didesnis nei senų vinilo plokštelių, o tai suteikia tokių pranašumų kaip:

 • Sunkieji diskai (150, 180, 200 arba 210 gramų) mažiau linkę įbrėžti ir įplyšti. Be to, jie geriau atlaiko polinkį lenktis, būdingą plastikui.
 • Logiškai sveriant daugiau, jie pasižymi didesniu atsparumu kasdieniam naudojimui. Todėl jie garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką. Tiesa, jie brangesni nei įprastas vinilas, tačiau tai yra ilgalaikės investicijos.
 • 180 gramų ar daugiau vinilas paprastai siūlo geresnį garsą. Tokio svorio vinilai yra gilesni, o tai leidžia adatai geriau dirbti su grioveliais ir todėl mažiau dėvėti plokštelę.

Tačiau yra …