Būti panašiam į Beyoncé – pe pasaulyje

Jei būčiau kaip Beyoncé … Aš pasidaryčiau savo kvepalus! Kuris iš jūsų į tai atsakėte? Kvepalų kūrimo ir pasirašymo savo vardu privilegija priklauso aukščiausio lygio žvaigždėms – dainininkams, modeliams ir net futbolininkams. Nekantriai siekiame savo stabo kvepalų. Juk kas iš mūsų nenorėtų kvepėti Rihanna ar Naomi Campbell. Mes paimame žvaigždžių kvepalus po mikroskopu!

Kvepalai iš žvaigždžių

Ji skolinga … Elizabeth Taylor kvepalus

Pirmoji moterų kvepalus savo vardu pasirašė Elizabeth Taylor, garsiausia Kleopatra kino istorijoje. Pirmieji buvo kvepalai „Passion“, pradėti gaminti 1988 m. Kino žvaigždė bendradarbiavo su kosmetikos kompanija Elizabeth Arden – ji patarė rinktis kvepalų ingredientus, tačiau turėjo įtakos ir galutinei butelio formai. Neilgai trukus pasirodė bendradarbiavimo rezultatai – „Passion“ kvepalai tapo hitu, o 1989 metais buvo sukurtas vyriškas Elizabeth Taylor atitikmuo – „Passion for Men“. Jos kvepalai „White Diamonds“ (1991) atnešė precedento neturinčią šlovę. Meilės deimantais žinomos aktorės įvaizdis atitiko prabangų kvepalų pobūdį.

Mano mama sakydavo, kad aš 8 dienas po gimimo nebuvau atmerkusi akių, bet kai tai padariau, pirmiausia pažvelgiau į jos sužadėtuvių žiedą.

– Elizabeth Taylor

Aktorė mirė 2011 m., O jos vardu pasirašyti produktai (12 kvapiųjų medžiagų) yra vieni iš perkamiausių garsenybių kvepalų. Remiantis skaičiavimais, metinės pajamos iš 3 jų pardavimo – „Passion“, „White Diamonds“ ir „Black Pearl“ – yra 200 milijonų dolerių.

Muzikos žvaigždžių kvepalai

Beyoncé Knowles kvepalai – jos „Heat“ debiutavo 2010 m. Jausmingas oranžinis sakalas ir reklaminis šūkis „sugauna karštinę“ puikiai atspindi kvepalų prigimtį, taip pat ir pačios kūrėjos prigimtį. „Heat“ yra seksualus hitas amerikiečių dainininkės stiliumi. Yra švelnus apelsinų žiedas ir subtilus persikas, visi padengti jausmingu muskusu. „Heat“ kvepalai nepraranda savo populiarumo, o „Beyoncé“ aromatas taip pat gavo naujas versijas – „Midnight Heat“, „Heat Kissed“ ir „Heat Rush“.

Christina Aguilera kvepalai – Ploni kaip moters kūnas nėriniai, kaspinai ir buteliai yra Christina Aguilera kvepalų požymiai. 2004 metais dainininkė debiutavo kaip „Xpose“ kvepalų kūrėja. Nors ji nėra labai populiari, jos kvepalai vis dar parduodami gerai. Įrodymai? Nuo tada dainininkė išleido 7 naujus aromatus, o jos „Simpy Christina“ kvepalai buvo apdovanoti JK „Fifi Awards 2008“ kaip garsiausių žmonių labiausiai mėgstami kvepalai.

Rihanna kvepalai – muzikinis maištininkas iš Barbadoso puikiai sekasi ne tik scenoje. 2011 metais pasaulyje pasirodė pirmasis Rihannos kvepalų „vaikas“ – Reb’l Fleur. Saldžios kompozicijos su juntama tuberoze, vanile ir muskusu sėkmės ilgai laukti nereikėjo. Gerbėjai įsimylėjo pirmuosius žvaigždės kvapus. Reb’l Fleur taip pat gavo tęsinį – išbandykite gėlių ir vaisių „Nude“ versiją. Ir pasijusk kaip Rihanna!

Britney Spears kvepalai – daina „Baby One More Time“ pradėjo audringą pop princesės karjerą, o su „Curious Spears“ kvepalais ji pateko į kvepalų rinką. Pop žvaigždė gali pasigirti savo indėliu kuriant kvepalų buteliuką – turkio spalvos „Curious“ buteliukas puikiai atspindi kvepalų charakterį – jie yra mergaitiški, gėlėti ir tuo pačiu jausmingi muskuso dėka. Po „Curious“ atėjo laikas daugiau kvapų variantų. Patikrinkite, kuris iš jų geriausiai atspindės jūsų charakterį!

Justino Bieberio kvepalai – visi žino šį dainuojantį jaunuolį, nors didžiausi jo gerbėjai yra paaugliai. Kaip jie reaguoja į stabą, negalima pasakyti, jūs turite tai pamatyti! Justinas savo gerbėjams paskyrė pirmuosius kvepalus savo vardu – kažkada negalima ignoruoti!

Akį traukiančios rožės formos butelis su dangteliu sukelia susidomėjimą, o jei prie jo pridėsime pakabintą širdį, turėsime atsakymą, kas slepiama „Someday“ butelyje. Gėlių-vaisių kompozicijos sėkmę paaugliams pakartojo „Girlfriend“ ir „The Key“ kvepalai.

Kas dar iš scenos žvaigždžių gali pasigirti savo kvepalais? Šiai grupei priklauso Katy Perry ir Madonna.

KTT įžymybių kvepalai

Naomi Campbell kvepalai – vienas garsiausių 90-ųjų modelių gali pasigirti didele kvapų kolekcija. Pirmasis „Naomi Campbell“ buvo paleistas 1999 m., Paskutinis – 2016 m. Liekni buteliai ir elegantiški bei jausmingi kvapai yra garsaus modelio kvepalų požymiai. Patikrinkite, ar kvepalų lentynoje nėra „Naomi“ buteliuko.

Sporto žvaigždžių kvepalai

David Beckham kvepalai – seksualus, atletiškas, talentingas – galėtume ilgai tęsti tai, kas yra Davidas Beckhamas ir kiekvienas iš šių epitetų būtų tikras. Nors Becksas atsisakė futbolininko karjeros, apie jį visiškai netyla. Kartu su žmona Viktorija jie yra viena iš karščiausių šou verslo porų. Futbolininko populiarumo bangoje pirmieji vyrų kvepalai, pasirašyti „Manchester United“ žaidėjo vardu – „Intimate Men“, buvo sukurti 2006 m. Kompozicija su santalu ir pačiule puikiai pabrėžia drąsių vyrų prigimtį. Jei įdomu, koks kvapas puikiai tiks jūsų vyrui, laikykite tai savaime suprantamu dalyku. Beckhamas yra patikimas ne tik aikštėje.

Cristiano Ronaldo kvepalai – kuris vyras nenorėtų užuosti Cristiano Ronaldo? Atsakymas atrodo akivaizdus. Madrido „Real“ šaulys savo populiarumą įgijo ne tik dėl savo talento aikštėje – jis yra pripažintas vienu gražiausių vyrų pasaulyje. Cristiano Ronaldo (CR7) sukūrė savo apatinių drabužių liniją, o 2015 m. Jis debiutavo kaip jausmingų „Legacy“ kvepalų kūrėjas, o jų populiarumas nuolat auga.

Dabar jūs žinote, kokius kvepalus vyrui pirkti kaip dovaną ir kokią kvapų kompoziciją iš žvaigždės nudžiuginti. Gal turite savo mėgstamiausią mūsų sąraše?