Šuns sofa: kas yra

Ar jūsų šuo mėgsta sofos popietes, kaip ir jūs? Jei ieškote geriausio savo augintiniui ir nenorite namuose patekti į sofą savo nuožiūra, pateikiame pasirinkimą su viskuo, ką reikia žinoti, kad įsigytumėte geriausią sofą šunims. Geriausia alternatyva poilsiui po lovos ar namelio.

Labai svarbu, kad šuo jaustųsi patogiai ir būtų aišku, kad namuose jis turi savo vietą, ar tai butas, ar namas. Su sofa šunims pasieksite tai ir to, kad tai nėra lipimas į kitas vietas, pavyzdžiui, jūsų lovą ar sofą svetainėje. Tačiau ką turėtumėte nepamiršti, prieš pradėdami ieškoti visų šunų sofų modelių ir tipų?

Svarbiausias

  • Šiandien rasite daugybę šunims skirtų sofų modelių, tačiau svarbiausia yra tai, kad jie jiems būtų patogūs ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų.
  • Jie turi turėti vidinį paminkštinimą ir pamušalą visiškam valymui, neleidžiant jiems įsigyti bakterijų ir erkių, galinčių paveikti šuns odą.
  • Norėdami gauti geriausią sofą šunims, pažiūrėkite į medžiagas ir atsižvelkite į savo šuns dydį. Tai yra aspektai, kuriuos išsamiai pamatysime paskutiniame vadovo skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausios sofos šunims rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Internete rasite daugybę skirtingų šunų sofų modelių ir mes norėjome palikti čia pasirinkimą su keletu populiariausių. Pažvelkite į tai reitingą ir turėsite išsamesnę idėją apie produkto tipą. Jei norite gauti daugiau informacijos, spustelėkite kiekvieną nuorodą ir turėsite tiesioginę prieigą prie visos jos informacijos.

Geriausia sofa dideliems šunims

Jei jūs ieškote geriausios sofos savo dideliam šuniui, tai viskas! Be to, ji patvirtinta daugiau nei 75% 5 žvaigždučių įvertinimų. Galimi keli dydžiai, kurių didžiausias dydis yra 111,7 x 86,3 x 25,4 cm.

Jis yra plaunamas ir pagamintas iš minkštos spiralinės vilnos ir poliesterio drobės šonų, kartu su vandeniui atspariu pamušalu ir tvirtu Oksfordo audinio pagrindu. Tai labai patogu ir jūsų augintiniui tai patiks, skaitykite komentarus ir įsitikinkite patys!

Moderniausia sofa šunims

Šiuolaikiškas, drąsus ir kitoks modelis, su Dalmatijos raštu, kuris pritraukia dėmesį. Ši sofa šunims yra dviejų dydžių, mažų ir vidutinių.

Jame yra dangteliai su užtrauktuku ir nuimama vidinė pagalvėlė, pagaminta iš aukščiausios kokybės putplasčio, kad būtų lengva plauti. Labai šilta, patogi ir maloni liesti. Pagaminta JK.

Pigiausia sofa mažiems šunims

Ši „SAUERLAND“ sofa yra ne tik pigi, bet ir jūsų pūkuota. Jis užpildytas putomis su audinio dangteliu ir pateikiamas šiuolaikiškai pilkos spalvos. Jis tinka mažiems augintiniams ir turi daugiau nei 50% 5 žvaigždučių įvertinimų.

Be to, jis gali būti išskleidžiamas, kad išplėstų jūsų pūkuoto miego paviršių. Jo dydis yra maždaug 59 x 36 x 29/20 cm. Išsiskleidus gulintį paviršių, jo dydis yra 43 x 63 cm.

Ideali šuns sofa už savo kainos ir kokybės santykį

Puiki sofa jūsų augintiniui už kainos ir kokybės santykį. Jis yra dviejų dydžių: S, skirtas šunims, sveriantiems 7–9 kilogramus (kg); arba L, šunims, sveriantiems nuo 14-19 kg. Tai nuimama ir plaunama sofa šunims, labai patogi ir minkšta, kvėpuojanti ir neslidžios konstrukcijos.

Pagaminta iš aukštos kokybės Oksfordo audinio ir kaštoninio velveto. Įdaras yra kempinė. Komplekte yra pagalvė.

Aukščiausios klasės ortopedinė sofa dideliems šunims

KOPEKS siūlo šią sofą holas apvali ortopedija dideliems šunims. Jame yra atminties putplasčio čiužinys su nuimamu ir vandeniui nepralaidžiu pamušalo užvalkalu, taip pat vidiniu dangčiu.

Produktas skirtas ne visiems biudžetams, tačiau jis to vertas. Idealiai tinka malšinti šunų, sergančių artritu arba sustingusiais sąnariais ar raumenimis, skausmus. Vartotojai suteikia daugiau nei 80% 5 žvaigždučių įvertinimų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šunų kušetes

Kur miega jūsų šuo? Ar turite lovą ar namelį? Miegate uždarose patalpose ar lauke, lauko kieme ar sode? Atsižvelgiant į tai, jums gali prireikti sofos šunims, nes visada turite kuo labiau rūpintis jų patogumu. Lovą ir sofą galite pastatyti skirtinguose namo kambariuose, ir jai tai patiks!

Biglis

Šiandien rasite daugybę šunims skirtų sofų modelių, tačiau svarbiausia yra tai, kad jie jiems būtų patogūs ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų. (Šaltinis: Soloway: 36321023 / 123rf.com)

Kas yra sofa šunims ir kokius privalumus ji turi?

Sofa šunims yra dar vienas papildas, kad mūsų geriausių pūkuotų draugų gyvenimas būtų kuo geresnis. Tai erdvi ir patogi erdvė, savo dizainu panaši į mūsų fotelius, kad jie galėtų ilsėtis. Daugelis turi nugarą, kad mūsų augintinis galėtų padėti galvą ir mėgautis didesniu komfortu.

Tarp jo privalumų yra vengti to, kad mūsų augintinis patektų ant sofos namuose ar ant lovos ir taip turėtų savo erdvę. Jie taip pat puikiai tinka pailsėti šunims, turintiems raumenų ligų ar judėjimo problemų, o likusi dalis jiems bus labai maloni. Tai labai gera alternatyva, kai šuo miega veislyne ar panašioje konstrukcijoje.

Ar gera mano augintiniui turėti savo šunų kušetę?

Taip, gerai, kad šuo turi savo sofą, nes jis jausis labiau integruotas į namus, su savo erdve ir laisvu poilsiu, kaip tik nori, be mūsų patvirtinimo (kaip yra tuo atveju, jei jis patenka į sofa arba mūsų lova).

Teisingas poilsis yra būtinas, nes tai palaikys jūsų aktyvumą ir gerą nuotaiką.

Kita vertus, turėdami savo sofą ir neleisdami jai užlipti ant mūsų, mes prisidėsime prie to, kad jei šuo susiduria su nedidelėmis problemomis, tokiomis kaip dominuojantis elgesys, arba, priešingai, jei jis per daug prisirišęs prie mus ir kenčia nerimas, kai nesame namie, tai nepablogėja. Erdvių diferenciacija pagerins visą šį elgesį.

Šuo fotelyje

Jie turi turėti vidinį paminkštinimą ir pamušalą visiškam valymui, neleidžiant jiems įsigyti bakterijų ir erkių, galinčių paveikti šuns odą. (Šaltinis: Soloway: 95116085 / 123rf.com)

Ar gerai turėti šuns sofą ir šuns lovą?

Kodėl neturėtų būti gerai? Tai dvi skirtingos poilsiui skirtos erdvės, kurias galite naudoti laisvalaikiu. Kaip ir mes, turime lovą ir sofą ir džiaugiamės idėja, šunys yra vienodi. Turime vengti, kad jos būtų vienodos (jei sofa turi atlošą, tuo geriau), taip pat pabandyti jas pastatyti skirtinguose namo kambariuose.

Kokio dydžio turėtų būti šuns sofa?

Sofos dydis jūsų augintiniui priklausys nuo šuns dydžio ir nuo to, kaip jis mėgsta ilsėtis: visiškai ištiestas, labiau susisukęs arba galva remiasi į atlošą. Taip pat turite atsižvelgti į šuns amžių ir veislę, nes jei tai yra šuniukas, jis toliau augs ir norėsite, kad sofa tarnautų daugelį metų.

Ar tai bus vienas šuo, ar juo dalinsis keli, ar net su katinu? Tokiu atveju manote, kad jis taip pat turėtų būti erdvesnis, kad būtų vietos visiems. Norint žinoti sofos matmenis, idealiausia yra išmatuoti gulintį šunį ir pridėti 10–15 centimetrų ilgio matavimui.

Corgi šuo

Norėdami gauti geriausią sofą šunims, pažiūrėkite į medžiagas ir atsižvelkite į savo šuns dydį. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 112250543 / 123rf.com)

Iš kokios medžiagos turėtų būti gera sofa šunims?

Pirmiausia ieškokite medžiagos, ant kurios ji mėgsta gulėti, pagalvokite apie jos skonį! Tada atkreipkite dėmesį į kitas detales. Pavyzdžiui, yra tokių šunų, kurie prieš eidami miegoti turi įprotį subraižyti paviršių. Ten turėsite įsitikinti, kad šuns sofos medžiaga yra atspari įbrėžimams, įkandimams ar žaismingiems ir išdykėliškiems šuniukams.

Sofa turi būti pagaminta iš kvėpuojančio audinio. Be to, rekomenduojama, kad jis būtų nepralaidus vandeniui ir, žinoma, kad jis turėtų kokybišką paminkštinimą, kuris neskęsta. Jei šuo nuleidžia daug plaukų, ieškokite medžiagos, kuri nelimpa lengvai. Turite atsižvelgti į lauko temperatūrą ir plaukus, kad jie nebūtų per šalti ar per karšti.

Kokių rūšių sofos šunims yra rinkoje?

Rasite įvairaus dizaino ir pačių įvairiausių spalvų bei raštų sofas šunims. Yra net miegamųjų sofų modelių, kuriuose galite išskleisti čiužinį, kad jis būtų didesnis. Idealiu atveju jūsų pasirinktas modelis leidžia miegoti išsitiesus, kad liktumėte vėsus, arba susirietęs ir atremtas į kraštus, kad jūsų kūnas būtų šiltas.

Mes rekomenduojame šunų sofą su sienomis ir žemu įėjimu. Tai yra, su visa sofos išvaizda mūsų svetainėje. Kalbant apie spalvas, atsižvelgiant į plaukus ir į tai, kad nešvarumų galima pastebėti daugiau ar mažiau, jie priklausys nuo kiekvieno dekoratyvinio skonio, taip pat nuo to, ar pridėti pagalvių. Bet pažiūrėkime keletą modelių:

Sofos tipas Naudojimo ypatybės ir pranašumai
Ortopedinė šunų sofa Nurodoma dėl konkrečių sveikatos būklių.
Rekomenduoja veterinarai.
„Memory foam“ šunų sofa Labai rekomenduojama, kai šuo sensta.
jie nėra deformuoti.
Puikiai tinka dideliems šunims.
Jie pašalina slėgio taškus nuo šuns kūno ir pagerina jo poilsį.
Hipoalerginė šunų sofa Anti-erkės, pagamintos iš aukščiausios kokybės tekstilės, kad būtų išvengta alergijos.
Atbaidanti šunų sofa Pagaminta iš audinio, kuriame plaukai nesusigaudo.
Labai higieniška.
Neperšlampama šunų sofa Su medžiagomis, kurios vandens nefiltruoja:
Puikiai tinka šuniukams ar šlapimo nelaikantiems šunims.
Vilna šunų sofa Pūkinė medžiaga, labai šilta.
Puikiai tinka žiemai.
Skirta mažiems šunims arba su mažais plaukais.
Originalaus dizaino šunų sofa Labai dekoratyvus.
Labai panašus į mūsų sofas, patrauklus šuniui dėl savo formos. Visada su trelliais.
Plati spalvų, raštų, pagalvėlių įvairovė.
Sofa – šuns lova Čiužinį galima išskleisti, o šuo turės daugiau vietos. Sofa virsta lova.
Idealiai tinka keliems augintiniams arba naudoti žiemą ir vasarą (išskleista, daugiau vietos).

Kur namuose turėčiau pastatyti šuns sofą?

Dar kartą atsižvelgsime į savo augintinio pageidavimus, norėdami pasirinkti, kur pastatyti sofą šunims (tai labai svarbu galvojant apie matavimus ir kiek vietos jis užims). Jei jūsų šuo mėgsta visada būti draugijoje, geriau pagalvokite apie pagrindinius kambarius, kad jie būtų ir jo poilsio zonos.

Geriausia vietai vengti …