„Canon“ spausdintuvas: kas yra m

Šiandien „Canon“ yra vienas iš pirmaujančių prekės ženklų pasaulyje spausdinimo pramonėje. Daugiau nei pusę amžiaus ji siekė kompetencijos visais klausimais, susijusiais su optiniais gaminiais ir vaizdo atkūrimu. Jis taip pat įstrigo spausdintuvuose. Ar kada nors juos išbandėte? „Canon“ yra kokybės, efektyvumo ir paprasto naudojimo garantas.

Spausdintuvų rinka toli gražu nėra užgesusi. Ieškodamas tobulos įrangos, „Canon“ visada turi galimybę prisitaikyti prie vartotojo poreikių ir skonio. Tai puikus derinys tarp tradicinių klasių ir naujausių naujovių patogumo. Skaitykite šį specializuotą straipsnį, kad sužinotumėte viską apie šias komandas.

Svarbiausias

 • „Canon“ spausdintuvai visų pirma išsiskiria dėl savo nuotraukų kokybės. Jei jūsų tikslas yra įamžinti geriausius prisiminimus ant popieriaus, tereikia pasirinkti šio japoniško prekės ženklo modelį, kuris džiaugiasi pasauliniu prestižu.
 • „Canon“ siūlo spausdintuvų modelius visoms situacijoms ir visiems profiliams. Nesvarbu, ar norite jį naudoti namuose, ar darbe, jei jums labiau patinka rašaliniai spausdintuvai ar lazeriai: yra galimybė pasirinkti visus kontekstus. Be to, tai yra išmanieji įrenginiai, kuriuos galite valdyti iš delno Išmanusis telefonas arba tablėtė.
 • „Canon“ šeimoje yra daugybė spausdintuvų, iš kurių galima rinktis. Jei norite įsitikinti, kad gerai nusipirkote, turite atsižvelgti į tam tikrus kriterijus: tinkamą diapazoną pagal naudojimo kontekstą, medžiagos, kurią norite spausdinti, tipą, suderinamumą su išmaniaisiais įrenginiais, kabeliai, be daugelio kitų.

Geriausi „Canon“ spausdintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

„Canon“ manija dėl kokybės ir meistriškumo pasiekė tašką, kad jis turi konkretų modelį kiekvienai situacijai, kurią tik galite įsivaizduoti. Visi jie garantuoja neįtikėtinus vizualinius rezultatus, tačiau jūs turite žinoti, kaip pasirinkti. Jei jums nėra lengva, pažvelkite į šį pasirinkimą, kuriame pateikiami geriausi pasiūlymai rinkoje.

Geriausias „Canon“ namų spausdintuvas ir daugiafunkcis spausdintuvas

Kodėl „Canon Pixma TS5050“ yra geriausias „Amazon“ pardavėjas? Ne tik dėl patrauklaus ir kompaktiško dizaino, kuris taip gerai tinka namuose, bet ir dėl to, kad jis turi paprastą vartotojo sąsają ir spausdina nuotraukas iš atminties kortelės (be kompiuterio).

Spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite. Šis „Canon“ rašalinis spausdintuvas gali viską. Jis yra bevielis ir veikia per „Wi-Fi“ arba per USB kabelį.

Geriausias „Canon“ spausdintuvas, skirtas fotografuoti tobulas nuotraukas

Jei jūsų dalykas yra fotografavimas, bet to nepakanka mobiliajam telefonui ar fotoaparato vaizdo ieškikliui, „Selphy CP1300“ yra skirtas jums. Tai yra vienas geriausiai parduodamų „Amazon“ ir fotografijos spaudiniuose išsiskiria dažų sublimavimo technologija.

Tai paprastas naudoti modelis ir palaiko daugybę skaitymo parinkčių (USB, SD kortelė ir „Wi-Fi“). Nuotraukų redagavimo priemonės leis jums atrodyti kaip profesionalas.

Geriausias „Canon“ spausdintuvas tiems, kurie spausdina daug

„Canon i-SENSYS“ spausdintuvas yra nespalvotas lazerinis modelis, galintis per mėnesį pagaminti 5000 puslapių. Taigi, jei ieškote didelės apimties spausdinimo, radote savo įrankį.

Šis modelis valdomas iš LCD ekrano ir turi belaidį ryšį spausdinti. Jo vidinė atmintis yra 32 MB ir palaiko skirtingą popieriaus svorį.

Geriausias „Canon“ spausdintuvas, kurį galite nešiotis kišenėje ir spausdinti keliaujant

Ar labai jaudinatės ir norėtumėte šiuo metu atspausdinti legendinę nuotrauką? Negalvokite du kartus ir pasinaudokite „Canon Zoemini Pv-123“ – kišeniniu spausdintuvu „Bluetooth“, tai leis jums įdėti popierių, ką tik turite į savo mobilųjį telefoną.

Ši maža ir kompaktiška mašina akimirksniu atspausdina 2 x 3 colių nuotraukas. Tai visiškai nešiojama ir labai paprasta naudoti. Jums reikia tik a Išmanusis telefonas.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Canon“ spausdintuvus

„Canon“ nenustoja stebinti. Nepakanka patobulinti savo įrangą visą gyvenimą. Nuo to laiko, kai sprogo interneto tinklai, jis nesustojo žygyje siūlydamas spausdintuvus su naujausiomis technologijomis. Normalu, kad jūs nežinote visų jos siūlomų naujienų, todėl mes paruošėme šią skiltį su dažniausiai pasikartojančiomis abejonėmis.

„Canon“ spausdintuvas įjungtas

Vienas iš puikiausių „Canon“ savo spausdintuvams bruožų yra universalumas.
(Šaltinis: Baloon111: 52213890 / 123rf.com)

Kokia „Canon“ spausdintuvų istorija?

„Canon“ yra japonų kompanija, kuri nuo pat įkūrimo 1937 m. Išgarsėjo vaizdų ir fotografijos srityje. Nors laikui bėgant jis išplėtė savo elektroninius produktus, niekada neprarado dėmesio vaizdo fiksavimo ir atkūrimo įrenginiams. Šis aspektas aiškiai atsispindi prestižiniuose spausdintuvuose.

Daugelį metų „Canon“ buvo pirmaujanti pramoninių standartinių lazerinių spausdintuvų spausdinimo variklių gamintoja.

Pavyzdžiui, ankstesniuose „Apple LaserWriter“ modeliuose ar kituose lygiaverčiuose HP gaminiuose buvo naudojamas „Canon LBP-CX“ variklis. Šie modeliai („LaserWriter“ serija II, „LaserJet“ serija II) naudojo „Canon LBP-SX“ variklį.

Galima sakyti, kad buvo daugybė prekių ženklų, kurie savo įrenginiuose rėmėsi „Canon“ technologija. 1973 m. Ši japonų kompanija išleido savo modelį, kuris buvo pirmasis spalvotas spausdintuvas istorijoje.

Kokiems vartotojams yra skirti „Canon“ spausdintuvai?

Vienas iš puikiausių „Canon“ savo spausdintuvams bruožų yra universalumas. Nuo pirmųjų modelių jie bandė pasiekti visas auditorijas ir visus kontekstus, atsižvelgdami į tai, kad visuomenė išsivystė ir kad šiandien poreikiai ir panaudojimas yra labai įvairūs. „Canon“ kataloge galite rasti spausdintuvus:

 • Buitinis naudojimas: Elegancija ir stiliumi šis spausdintuvų asortimentas svyruoja nuo pažįstamų modelių iki kompaktiškų, kurie telpa kišenėje.
 • Naudojimas mažuose biuruose: Nesvarbu, kokioje srityje dirbate, „Canon“ darbo diapazonas siūlo visus patogumus tvarkyti dokumentus (kopijuoti, nuskaityti, faksuoti ir spausdinti).
 • Didelių kiekių naudojimas: Jei jums rūpi didelė gamyba ir našumas, „Canon“ rasite asortimentą, visiškai specializuotą dideliems spausdinimo kiekiams ir mažoms sąnaudoms.
 • Profesionalus fotografijos naudojimas: Tikriausiai pavyzdinis „Canon“ asortimentas, pamatysite, kaip vaizdų kokybė pasiekia tokį lygį, kokio niekada negalėtumėte patikėti.

Kodėl „Canon“ spausdintuvai taip išsiskiria nuotraukose?

Nuo pat savo įkūrimo „Canon“ visada rūpinosi nepriekaištingu vaizdų atkūrimu. Iš pradžių jis tai darė fotoaparatais, o paskui – spausdintuvais. Ypač su „Pixma“ asortimentu „Canon“ stengiasi patenkinti visų tipų vaizdų ir visų tipų profesionalų reikalavimus. Labiausiai vertinami jos ištekliai yra šie:

 • „Chroma Optimizer“ sistema užtikrina vienodus paryškinimus ir ryškius, ryškius juodaodžius.
 • 8, 10 arba 12 rašalo sistemų su išskirtine spalvų gama.
 • Vienspalviai dažai kokybiškoms pilkų spalvų nuotraukoms.
 • „Canon“ papildinys „Print Studio Pro“, specialiai sukurtas profesionaliam kokybės nuotraukų spausdinimui.

„Canon“ spausdintuvas

„Canon“ spausdintuvai yra labai universalūs ir gali būti pritaikyti daugeliui poreikių.
(Šaltinis: „Dmytro Vietrov“: 55399467 / 123rf.com)

Kokio tipo fotopopierių reikėtų naudoti su „Canon“ spausdintuvais?

Norėdami, kad fotografijos spaudiniai pasiektų norimą kokybę, turite atidžiai apsvarstyti popierių. „Canon“ savo spausdintuvams rekomenduoja savo firmos popierių. Jie svyruoja nuo satino ir matinės dangos iki blizgios. Šioje lentelėje parodome didžiulę „Canon“ fotografinių popierių įvairovę spausdintuvams:
Charakteristikos Gramatūra (gsm) ir storis (mm)
Blizgus popierius Pro LU-101 Lygus blizgus paviršius.

Puikus atsparumas blukimui.

260 g / m2.

0,26 mm.

„Platinum Pro PT-101“ Puiki blizga apdaila.

Puikus spalvų atkūrimas.

300 gsm.

0,30 mm.

„Pro Premium Mate PM-101“ Puikiai atkuria šiltas spalvas.

Lygus, matinis paviršius be atspindžių.

210 g / m2.

0,31 mm.

Muziejaus ofortas FA-ME1 Tradicinis tekstūros ir tvirtumo atspaudo paviršius.

Tinka vaizduojamojo meno spaudiniams.

350 g / m2.

0,57 mm.

„Premium Fine Art Smooth FA-SM1“ Užtikrina gilesnį juodos spalvos tankį.

Užtikrina tikslų tonalumą tamsiose vietose.

310 g / m2.

0,42 mm.

Plius satino SG-201 Puikios nuotraukos su lygia apdaila. 260 g / m2.

0,26 mm.

Blizgis „Kasdien naudojamas“ GP-501 Blizganti apdaila.

Puikiai tinka įprastam fotografijos spausdinimui.

200 g / m2.

0,21 mm.

Matinis fotopopierius MP-101 Matinė danga, jokio blizgesio.

Didelis ryškumas ir aiškūs, ryškūs spalvoti vaizdai.

170 g / m2.

0,22 mm.

Fotografija „Brillo II Plus PP-201“ Aukšto blizgesio apdaila.

Tikra fotografinė išvaizda su prisotintais juodais ir ryškiomis spalvomis.

265 g / m2.

0,27 mm.

Aukštos skiriamosios gebos popierius HR-101N Vaizdams su puikiomis nuotraukomis ir grafika.

Dengtas popierius sodrioms spalvoms gaminti.

106 gsm.

0,12 mm.

Magnetinis fotopopierius MG-101 Idealiai tinka kūrybiniam ir magnetiniam fotografavimui.

Papuošti magnetinius paviršius nepažeidžiant sienų.

670 g / m2.

0, 33.

Kokie yra kompaktiškų „Canon“ spausdintuvų pranašumai?

Viena iš puikių „Canon“ revoliucijų buvo pristatyti neprilygstami kompaktiški spausdintuvai – maži įrenginiai, skirti kurti ir spausdinti nuostabias nuotraukas tiesiai iš jūsų Išmanusis telefonas, skaitmeninės kameros ar SD kortelės. Šis prestižinis asortimentas vadinamas „Selphy“ ir turi daug privalumų, kaip parodyta jums žemiau:

 • Leidžia fotografuoti paso nuotraukas: Nesvarbu, ar asmeniniam, ar profesionaliam naudojimui, naudodamiesi „Selphy“ galite pasirinkti iš plačiai priimtų dydžių arba nustatyti savo pasirinktinį vaizdą.
 • Leidžia daryti kvadratinius atspaudus: Šio tipo nuotraukos, imituojančios „Polaroid“ stilių, idealiai tinka dekoravimui ar bet kokiam kūrybiniam projektui; taip pat galite naudoti populiariausias programas Išmanusis telefonas ir kompaktiškos kameros.
 • Jame yra vaizdo optimizavimo sistema: Jis naudojamas aptikti ir ištaisyti vaizdo trūkumus. Pavyzdžiui, koreguoti veido šviesumą ir spalvą.
 • Naudokite dažų sublimavimo technologiją: tokiu būdu jie garantuoja laboratorinės kokybės spaudinius, kurie dėl specialaus apsauginio sluoksnio gali trukti iki 100 metų.
 • Leidžia spausdinti iš kelių įrenginių: nesvarbu, kur saugomos nuotraukos; galite juos atsispausdinti tiesiogiai …