Viliok ją kvapu! Geriausias

Greitai artėja susitikimas su išsvajota moterimi? Ar norite padaryti viską ir žavėti savo asmenybe? Statyk už viliojantį kvapą! Moterys turi švelnią vietą gražiams aromatams! Siūlome, kokius vyriškus kvepalus pasirinkti, kad pavogtumėte savo išrinktojo širdį.

Seksualūs kvepalai pasimatymui

Mes pripažįstame, kad šį vyrų kvepalų reitingą įkvėpė mūsų skaitytojo elektroninis laiškas, kuris kreipėsi į mus patarimo. 24 metų Gdynės gyventojas, vadybos studentas ir jėgos aitvarų mėgėjas Dawidas rašė:

Sveiki, Tagomago!

Ilgą laiką ieškojau tobulų kvepalų, kurie patiktų ne tik man, bet ir (žinote) priešingos lyties atstovams 😉 Dabar esu be galo motyvuota ir beveik beviltiška, nes po kelių dienų einu į pasimatymas su mano svajonių mergina. (Dieve! Kokia ji graži!) Jūs esate kvapų ekspertai, todėl nusprendžiau kreiptis pagalbos į jus. Kurie kvepalai yra geriausi pirmam pasimatymui?

Toliau Dawidas apibūdino savo išrinktąjį ir save, tačiau ši pranešimo dalis taps paslaptimi 😉 Norėdami išgelbėti jus nuo panašių dilemų, siūlome, kuriuos kvepalus rinktis ir kokios kvapų natos yra tikri afrodiziakai.

Kvepalai vyrams – kokie ingredientai yra tikri afrodiziakai?

Muskuso kvapas neabejotinai yra vienas jausmingiausių. Muskusas yra daugelyje kvepalų ir yra susijęs su natūraliu odos kvapu, o aromatas yra eterinis, gilus, viliojantis ir gundantis. Kvepalai su muskusu nuostabiai sužadina pojūčius ir skleidžia gražų kvapą, apgaubiantį kūną nuostabia migla. Aštrūs prieskoniai veikia panašiai, pavyzdžiui:

  • imbieras,
  • cinamonas,
  • kvapieji pipirai,
  • muskato riešutas,
  • pipirai,
  • gvazdikėliai,
  • kardamonas.

Kvepalai, kuriuose yra šių užrašų, tikrai patiks jūsų išrinktajam per pirmąjį pasimatymą.


Ar tu tai žinai…

Kvapai, kurie atpalaiduoja, sužadina pojūčius ir sukelia palaimingą nuotaiką, yra šie: levandos, rožės, vanilės, cinamono, vetiverijos, santalo ir pačiulių.


Seksualiausi ir gražiausi vyriški kvepalai

Dabar prie reikalo. Atraskite mūsų 5 kvepalų pasiūlymus, kurie padarys jūsų datą nepamirštamą!

L.12.12 Jaune Eau De Lacoste – aromatas energingiems vyrams

KAM? Jūs esate jaunas ir jums netrūksta beprotiškų idėjų.

Jei visų pirma vertinate spontaniškumą, laisvę ir mėgstate išprotėti, „Lacoste“ kvepalai jums puikiai tiks! Šis aromatas yra toks pat stimuliuojantis kaip jo geltonas butelis! Jei puršksite „Lacoste“ aromatą, sutikta moteris tikrai pamanys, kad su jumis jai niekada nebus nuobodu, o jos veide visada bus šypsena. Prisiminkite, kad moterys mėgsta juoktis 🙂

Giorgio Armani Stronger With You – aromatas įsimylėjusiems vyrams

KAM? Jūs esate romantiška ir galantiška. Jūs nebeieškote savo širdies panelės, nes ją radote.

Jūsų pirmasis pasimatymas baigėsi ir ką čia pasakyti? Jūs kritote per ausis! Mes turime jums kvepalų, kurie yra ne tik jausmingi ir viliojantys, bet ir puikiai tinka jūsų moters kvapui. „Stronger With You“ Giorgio Armani yra aštrus aromatas su dominuojančia vanile. Ji susikūrė 2017 m. Kaip poros „Emporio Armani“ versijai moterims, nes tai tu. Išspręskite šią paprastą meilės lygtį 😉

„Hugo Boss Gray“ – kvapas elegantiškiems vyrams

KAM? Esi kūrybinga ir mėgsti gerai iškirptus švarkus.

„Boss Bottled“ yra šio žanro klasika. Kvapas yra elegancijos esmė ir tuo pačiu 100% gyvenimo! Nors pilkasis Hugo Bossas tapo daugelio kitų kvapų „tėvu“, jis šiek tiek nepaseno. Tai vis dar yra itin modernus aromatas stiprių ir jausmingų kvapų mėgėjams. Eleganciją, klasiką ir modernumą derinantis vyras tikrai bus įdomus kiekvienai moteriai.

Acqua Essenziale Pour Homme Salvatore Ferragamo – aromatas seksualiems vyrams

KAM? Jūs turite tobulą kūną, vyrišką balsą, o moterys jus stebi gatvėje.

Mes nemušame krūmo. Kvepalai, kuriuos pasirinkome, gali būti tik jūsų seksualinės prigimties papildymas. Jūs ką tik supratote kažkasko moterys ieško. Kaip kvepia tobulas meilužis? Tikrai citrinos lapas, muskusas ir levandų mišinys su vetiveriu, t. Y. Salvadoro Ferragamo „Acqua Essenziale Pour Homme“! Su tokiu vyru (žiūrėkite klipą) kiekviena moteris pasijus ne šiame pasaulyje.

„Amouage Beloved for Man“ – nišinis aromatas nepaprastiems vyrams

KAM? Jūs esate vakarėlio gyvenimas, o originalumas yra jūsų antrasis vardas.

Nepriklausomybė, jėga, originalumas, nepritapimas, aistra – ar šie terminai jums tinka? Jei bent iš dalies taip, tai reiškia, kad nišinis aromatas „Mylimas žmogui“ bus puikus pasirinkimas jums! Šie išskirtiniai, giliai kvepiantys kvepalai privers jus išsiskirti iš minios. Niša jie džiugina originalia kompozicija su šafranu, oda ir gvajako mediena. Kvapas privers moters širdį plakti greičiau 🙂

Pritaikykite kvapą prie savo charakterio ir sužavėkite išrinktąjį per pirmąjį susitikimą! Galite mumis pasitikėti – turime patirties šioje temoje 🙂