Carry-on: Kas aš

Rankinis lagaminas tapo vienu iš ekonominės klasės lėktuvų bilietų populiarinimo simbolių. Neabejotina, kad keliaudami su rankiniu bagažu tik trumpomis pertraukomis – arba kuo labiau optimizuodami savo vietą ilgesniam išvykimui – sutaupome laiko ir pinigų (1). Be to, mažas salono krepšys yra patogesnis irn turai atostogos

Ar manote, kad yra tobulas rankinis krepšys, ar jis jums atrodo kaip legendinis gyvūnas? Šiame straipsnyje rasime rankinį rankinį jums ar jūsų šeimai, peržiūrėsime oro linijų taisykles, pasakysime, ką galite ir ko negalite nešiotis rankiniame bagaže ir išanalizuosime pirkimo kriterijus turi atsižvelgti pirkdamas lagaminą.

Svarbiausias

 • Dydis, kurį pripažįsta dauguma oro linijų, yra 50 x 35 x 25 cm, tačiau šis apribojimas skiriasi priklausomai nuo kiekvienos bendrovės. Kita vertus, yra bendrovių, kurios vos priima 7 kilogramų krepšius, o kitos šio aspekto neriboja.
 • Atminkite, kad rankiniame lagamine negalima vežti skysčių didesnėse nei 100 ml talpos talpyklose. Bendras skysčio kiekis, kurį galite gabenti, yra 1 litras. Geriausia, jei skardinės būtų maišelio viduje, kad matytumėte jo vidų.
 • Pirkdami rankinį krepšį atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas, ar jis yra tvirtas, ar minkštas, ir į jo svorį. Apie šiuos ir kitus pirkimo kriterijus kalbėsime paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi rankiniai krepšiai: mūsų rekomendacijos

Jei galvojate įsigyti rankinį rankinę ir nežinote, ar vadovautis prekės ženklu, kuo jie kainuoja, ar savo išvaizda, nusiraminkite, nenusiminkite. Čia yra penki variantai, kurie išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu.

Tvirtas rankinis bagažas su vidinėmis skyriais

Šį rankinį krepšį patvirtino dauguma Europos ir viso pasaulio oro linijų. Korpusas pagamintas iš tvirto ir patvaraus ABS plastiko, atsparaus smūgiams.

Jo matmenys yra 55 x 35 x 20 cm, jo ​​talpa yra 34 l ir 2,6 kg svorio. Apima kombinuotą užraktą, pakavimo diržus, kad viskas liktų vietoje, ir keturis ratus.

Redakcinis vertinimas: Jei pageidaujate standžių rankinių rankinių, kuriose yra daug vidinių kišenių, išskyrus didelę, kad būtų galima laikyti daug daugiau daiktų, tai yra idealus lagaminas jums.

Tipinis rankinis bagažas suktukas

Šio „American Tourister“ lagamino apvalkalas pagamintas iš polipropileno, todėl jis labai atsparus smūgiams. Apima fiksuotą trijų skaitmenų kombinuotą užraktą su TSA funkcija.

Jo matmenys yra 55 x 40 x 20 cm, jo ​​talpa yra 32 l ir 2,5 kg svorio. Jis siūlo puikią vidinę struktūrą, su daugybe kišenių ir dirželių, ir yra įvairių spalvų.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti patogumą ant lagamino ratų ir dėl to, kad jis atsparus smūgiams ir turi daug kišenių, tai yra puikus modelis jums.

Pusiau standus „American Tourister“ rankinis bagažas

Šis lagaminas priklauso „American Tourister SummerFunk“ kolekcijai, kuri skirta kokybės ieškantiems pasaulio keliautojams. Poliesterio apdaila siūlo daugybę funkcijų, kad galėtumėte mėgautis atostogomis.

Jo matmenys yra 55 x 40 x 20 cm, jo ​​talpa yra 42 l ir 2 kg svorio. Išplečiamos parinktys suteikia dar daugiau pajėgumų, nors ne visos oro linijos gali jas priimti.

Redakcinis vertinimas: Jei jums labiau patinka kokybė, neatsižvelgiant į kainą ir geras medžiagas lagamine, tai jums. Pusiau standus ir išplečiamas variantas.

Didžiausio talpumo rankinis krepšys

Šis pusiau standus lagaminas pagamintas iš tvirto 600 x 600 poliesterio dernier PU padengtas. Taip pat atstumia vandenį ir nešvarumus. Jis turi du ratus ir gali būti nešiojamas ant nugaros.

Jo matmenys yra 55 x 40 x 25 cm. Palaiko iki 48,5 l talpos ir sveria 2,4 kg. Viduje randame daug kišenių, kurios padeda tvarkyti daiktus ir viską turi po ranka.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote didelės talpos rankinio krepšio, kurį galėtumėte nešioti ir vilkdami, ir ant nugaros kaip kuprinę, tai jums tinkamiausias.

Labai sportiškas rankinis rankinis

Garsus bagažo prekės ženklas „Eastpak“ pristato šį rankinį lagaminą, kurio tekstilės pamušalas pagamintas iš 60% nailono ir 40% poliesterio.

Jo matmenys yra 51 x 32,5 x 24 cm, nors, būdamas minkštas, jis gali būti suspaustas šoniniais dirželiais, kad prisitaikytų prie bet kurios aviakompanijos reikalavimų.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti patogų ir sportišką, šis rankinis rankinis puikiai tinka jums. Pagaminta iš nailono ir poliesterio.

Lengvas ir standus rankinis krepšys

Šis ITACA rankinis lagaminas yra gana lengvas ir tvirtas, labai atsparus smūgiams. Galimos keturios spalvos. Jame yra 4 vežimėlių ratai, su mteleskopinė rankena ir 4 360º besisukantys ratai. Integruotas 3 skaitmenų kombinuotas užraktas, užtikrinantis saugumą. Tekstūruotas paviršius nuo įbrėžimų ir įbrėžimų.

Jis taip pat turi 2 ištraukiamas rankenas, viršutinę ir šoninę. AšInterjeras išklotas. Jo mdydžiai: Iš viso 55x37x20 cm. Kūnas: 47x35x20 cm. Svoris: 2,60 kg. Jis pagamintas iš tekstūruoto ABS.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote lengvo ir smūgiams atsparaus rankinio bagažo jūsų kelionėms ir dizainas jums svarbus, tai jums tinkamiausias.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie rankinį bagažą

Kai turime keliauti lėktuvu, daugelis iš mūsų savęs klausia apie rankinių krepšių taisykles, ar tai pasikeitė? Kas leidžiama ir kas neleidžiama? Kokį maksimalų dydį ir svorį palaiko kiekviena įmonė? Mes jums viską pasakysime žemiau.

Dydis, kurį pripažįsta dauguma oro linijų, yra 50 x 35 x 25 cm, tačiau šis apribojimas skiriasi priklausomai nuo kiekvienos bendrovės. (Šaltinis: Nenin: 97878973 / 123rf.com)

Kaip paruošti rankinį lagaminą?

Prieš kurį laiką avialinijos suprato, kad įlaipinimas su lagaminu turėtų būti prabanga ir yra daugybė tokių, kurie šiandien ima mokestį už kiekvieną siuntinį, kurį siunčiame į sandėlį. Oro linijų taisyklės yra labai griežtos – kai kurios žema kaina Tai beprotiška – todėl pateiksime keletą patarimų, kaip maksimaliai optimizuoti jūsų salono lagamino tūrį.

 1. Atgalinis laikas: Tai yra ne kas kita, kaip skaičiuoti nuo penkių iki vieno, kad racionalizuotumėte savo poreikius. Niekada su savimi nesineškite daugiau nei penkių to paties daikto vienetų (du). Žinoma, prieš pradėdami dirbti su lagaminu, susidarykite viską, ko jums reikia.
 2. Norėdami pasakyti, buvo pasakyta: Na, sako Marie Kondo. Kelionės metu galima sutalpinti daugiau drabužių į rankinį krepšį ir priversti juos mažiau susiraukšlėti. Internete galite rasti daugybę pamokų, kaip susisukti kiekvieną drabužį.
 3. Vakuumas: Nors idealu yra sumažinti jūsų bagažą, taip pat galite susipakuoti drabužius, kad užimtumėte mažiau vietos. Tai ypač naudinga su viršutiniais drabužiais, kuriuos galima suspausti, pavyzdžiui, plūduriuojančius megztinius.
 4. Perjungti į kietus produktus: Kaip jau žinote, skysčiai yra problema neregistruotame bagaže. Šis taškas gali būti puikus pasiteisinimas išbandyti baro kūno muilus ar kietą šampūną. Taip pat nėra bloga mintis nešiotis drabužiams tinkamą muilą.
 5. Svogūno paslaptis: Svarbu, kad mokėtumėte apsirengti skraidyti. Jums nereikia dėvėti visų drabužių, bet jūs turite galvoti apie tai, kurie daiktai sveria labiausiai. Pavyzdžiui, gera mintis lipti su batais, o ne sandalais.

Ką galima nešiotis salone

Nors prieš kelionę visada rekomenduojama pasitarti su aviakompanija, čia patiksliname, kuriuos „abejotinus“ daiktus galite pasiimti su savimi lėktuve, netikrindami lagamino:

 • Elektronikos prietaisai: Nors turite juos išimti iš krepšio, kad galėtumėte peržiūrėti oro uosto saugumo kontrolėje, tokio tipo daiktai, tokie kaip kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, muzikos grotuvai ar vaizdo žaidimai, yra leidžiami salone.
 • Vaistai ir kūdikių maistas: Žinoma, galite pasiimti vaistus su savimi. Jums nereikia turėti recepto – niekas jūsų neklaus, ar jums jų tikrai reikia. Atsargiai turėtumėte būti tik tuo atveju, jei skysti vaistai viršija 100 ml.
 • Skysčiai: Su savimi galite pasiimti skysčių, jei jų indai neviršija 100 ml. Taip pat rinkinys turi būti mažesnis nei 1 litras ir juos rekomenduojama nešioti permatomuose plastikiniuose maišeliuose.
 • Maistas: Leidžiama atsinešti geros būklės maistą: niekas negali uždrausti lipti į lėktuvą su savo naminiu sumuštiniu ar maišeliu su užkandžių, jei norite. Išimtis būtų tarpžemyniniai skrydžiai, kur gali būti apribojimų.

Ar žinojote, kad yra labai nebrangių lagaminų organizatorių kubelių, leidžiančių geriau sutvarkyti bagažą? Be užsakymo, jų privalumas yra tas, kad jie neleidžia jūsų drabužiams susiraukšlėti kelionės metu.

Ko negalima nešiotis rankiniame lagamine

Ypač po rugsėjo 11-osios išpuolių oro linijos nustatė daugybę apribojimų, ko negalima vežti rankiniame bagaže. Atsižvelgiant į tai, kad sklando daugybė „miesto legendų“, mes siūlome jums teisingą ir išsamų sąrašą, ko negalima gauti lėktuve.

 • Virtuvės ir pasidaryk pats: Su sveiku protu. Galite atsinešti šaukštą, bet ne kamščiatraukį ar aštrų peilį. Taip pat leidžiamos žirklės, kurių ašmenys yra mažesni nei 6 cm, bet ne didesni.
 • Ginklai ir amunicija: Nelabai ką pridurti, tiesa? Taip pat neleidžiama naudoti dinamito ir pirotechnikos medžiagų.
 • Didelės sporto prekės: Žinoma, snorkelį salone galima skraidinti su savimi, tačiau tokie daiktai kaip beisbolo lazdos, žygio lazdos, raketės, kovos menų įranga, golfo ar biliardo klubai, irklentės, valtys ir mėšlungiai yra draudžiami.
 • Kūdikių vežimėliai ir vežimėliai: Negalėsite lipti su kūdikių vežimėliais ar neįgaliųjų vežimėliais, tačiau nesijaudinkite, nes oro uostas jums jį tieks, jei jums to prireiks.
 • Cheminės medžiagos: Draudžiama keliauti su rūgštimis, aerozoliais, gesintuvais, nuodingomis medžiagomis, suslėgtomis dujomis, radioaktyviomis medžiagomis, degalais ir degiosiomis medžiagomis.

Kokį dydį ir svorį palaiko kiekviena aviakompanija?

Nors Tarptautinė oro transporto asociacija siūlo 55 cm aukščio, 35 cm pločio ir 20 cm gylio idealius rankinio bagažo matavimus (3), kiekviena įmonė nustato savo apribojimus:
Oro linijos Didžiausi matmenys Didžiausias svoris
Oro linijos Argentiniečių 55 x 35 x 25 cm 5 kg
Amerikietis Oro linijos 56 x 36 x 23 cm x
„Air Europe“ 55 x 35 x 25 cm 10 kg
oro Prancūzija 55 x 35 x 25 cm 12 kg
„Air Berlin“ 55 x 40 x 20 …