Cukraus pastų Pasirinkimas profesionalams

Cukraus pastų Pasirinkimas profesionalams

Aksominė, švelni, švari oda be papildomų plaukelių – šiuolaikinė mados tendencija! SPA šugaringas skirtas tobulam odos glotnumui pasiekti ir ja rūpintis. Tai idealus būdas saugiai ir patogiai šalinti nepageidaujamus plaukus naudojant cukraus pasta ir veiksmingą gydymą, kurį galima įsigyti pirmaujančiuose grožio salonuose.

Šiandien rinkoje yra didžiulis įvairių gamintojų – tiek Rusijos, tiek užsienio – cukraus pastų pasirinkimas nuo ekonomiškos iki aukščiausios kokybės. Elitinių grožio salonų ir kosmetologijos pasirinkimasx centres – aukščiausios kokybės natūralios pastos.

Kokios cukraus pastos pateikiamos patyrusių pirmaujančių grožio salonų cukravimo meistrų arsenale? Kokie yra superprofesionalo pageidavimaily, išmanantis visas depiliacijos cukrumi subtilybes?

Pakelsime paslapties šydą ir papasakosime apie tris populiariausias cukraus pastas Rusijos rinkoje – tikrų profesionalų pasirinkimą!

Įklijuokite ARAVIA Professional «EXPERT»

Įklijuokite ARAVIA Professional EXPERT

Apžvalga prasidėjo nuo šio gamintojo ne veltui – tai Rusijos įmonė, kuri rinkoje veikia nuo 2009 m. ir kasmet įgauna vis didesnį populiarumą. Ji turi teigiamą reputaciją rinkoje, o jos gaminių paklausa yra stabili.

Gamintojo linijose yra ne tik SPA shugaring ir odos priežiūros priemonės prieš ir po depiliacijos. Įmonės asortimente – profesionali kosmetika veido ir kūno odos estetinių problemų korekcijai, SPA manikiūras ir SPA pedikiūras, parafino terapija.

Cukraus pasta „EXPERT” iš ARAVIA Professional linijos yra naujas žodis profesionaliame SPA cukravime. Beje, EXPERT pastos sukurtos būtent didelę patirtį turintiems meistrams ir leido įmonei pereiti į aukštesnį priemokos lygį.

Įmonės „Arabia” pastos „EXPERT” privalumai:

  • Sertifikavimas pagal ECOCERT standartus garantuoja įmonės gaminių saugumą ir kokybę bei atitikimą europiniams „ekologiškos“ kosmetikos reikalavimams;
  • Speciali technologija leido sukurti išskirtinai lanksčią ir plastišką pastą, kuri naudojimo metu visiškai išlaiko savo „darbines“ savybes;
  • Pasta nereikalauja pašildymo, skirta bet kokio tipo plaukams ir odai, net jautriems ir linkusiems į alergiją, veikia bet kokiomis temperatūros sąlygomis;
  • Jis išsiskiria natūralia sudėtimi be priedų: pasta yra hipoalerginė, joje yra tik monosacharidai (fruktozė, gliukozė) ir vanduo, todėl nesukelia dirginimo;
  • Jis buvo sukurtas supermeistrams ir patiks profesionalams, kurie naudoja greitus metodus ir technikas, reikalaujančias filigraniško darbo;
  • Pasta naudojama įvairiomis technikomis: rankinė, mentele, maišoma, padeda visapusiškai atskleisti specialisto įgūdžius ir kūrybiškumą;
  • Jis guli ant odos plonu, lygiu sluoksniu ir pasižymi padidintu atsparumu, susidoroja su bet kokia užduotimi, nepaisant jos sudėtingumo.

Cukraus pasta „EXPERT” yra ekonomiška ir ekonomiška naudoti (vienos 750 gramų skardinės užtenka 15-20 ir daugiau procedūrų). Jis laikomas vienu geriausių aukščiausios kokybės kosmetikos rinkoje ir tarp profesionalų. Ar ji turi trūkumų?

Pirma, pasta netinka naudoti pradedantiesiems – tai įrankis įspūdingą patirtį turintiems meistrams. Antra, kadangi tai natūralus produktas, jo galiojimo laikas ribotas (iki 3 metų), o laikant svarbu laikytis tam tikrų ant pakuotės nurodytų taisyklių.

Arabija, kuri atnešė šį unikalų produktą į rinką, pagrįstai gali būti vadinama novatorė Rusijos rinkoje – nebus lengva rasti aukščiausios kokybės produktų už tokią prieinamą kainą tiek tarp vidaus, tiek tarp užsienio konkurentų.

Pasta Pandhy „ICONIC”

Pasta Pandhy ICONIC

Pandhy’s ICONIC cukraus pasta yra sukurta ir gaminama Vengrijoje ir yra pozicionuojama kaip prabangus produktas, o tai turi įtakos ir jo savikainai – ji yra daug didesnė nei kitų gamintojų analogai.

Pandis linijoje yra papildomų priežiūros priemonių prieš ir po epiliacijos – valomieji tonikai, preparatai nuo įaugimo, drėkikliai ir kt.

„Pandis“ pastos „ICONIC“ savybės:

  • Pandhy’s yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas. Gaminiai, pagaminti su šiuo prekės ženklu, yra aukštos kokybės ir patikimi, ekologiški ir saugūs;
  • ICONIC makaronai yra vieni iš naujausių…