Dantu Balinimas Kapomis

Kodėl veikia profesionalus dantų balinimas

Nes nereceptiniai produktai nėra tokie stiprūs, kad greitesni rezultatai būtų dažnai naudojami per daug arba per dažnai. Tai darant sugadinamas dantų emalis, todėl jūsų šypsena būna kreida ar net mėlyna. Per didelis balinimas be recepto produktais taip pat sukelia jautrumą.

Skirtingai nuo kai kurių odontologijos kabinetų Lynchburge, „Forest Dental Center“ siūlo įvairius profesionalius dantų balinimo produktus. Galite pasirinkti balinti dantis vieno dantų apsilankymo metu arba laikui bėgant balinti pagal specialiai pagamintus balinimo padėkliukus.

Dažyti dantys įvyksta

Dažyti dantys atsiranda dėl įvairių priežasčių. Amžius, tam tikrų maisto produktų cheminės medžiagos, soda, arbata, kava ir vynas kartu su tabako vartojimu sukelia dantų spalvą.

Dantų balinimas veikia natūralius dantis, tačiau jis neapšvies restauruotų dantų. Jei turite lukštus ar vainikus, kurių spalva pasikeitė per metus, pasitarkite su „Forest Dental Center“ apie kosmetinę odontologiją.

Balinimas

Dr. Gravesas siūlo keletą šypsenos pašviesinimo variantų. Dantų balinimas arba balinimas yra viena populiariausių kosmetinės odontologijos sričių. Net subtilūs atspalvio pokyčiai gali padaryti kai ką jaunesnį. Keli veiksniai gali prisidėti prie dantų patamsėjimo, įskaitant amžiaus, tam tikrų maisto produktų ir gėrimų, rūkymo ir vaistų poveikį.

Kadangi daugumos pacientų estetinis rūpestis tapo baltesniais dantimis, yra daugybė būdų, kaip balinti dantis. Kadangi dantų balinimas veikia tik ant natūralaus dantų emalio, svarbu įvertinti, ar reikės pakeisti senus plombas ar vainikus. Bet kokios restauracijos bus pakeistos po balinimo, kad jos atitiktų naujai išbalusius dantis.