„Data Rescue 5“ apžvalga | „TechRad“

Rasti geriausia duomenų atkūrimo programinė įranga gali reikšti skirtumą tarp prarastų failų atkūrimo ir jų praradimo visiems laikams. Yra daugybė gerų variantų, iš kurių galima rinktis, tačiau „Data Rescue 5“ turi keletą išskirtinių pagrindinių funkcijų, kurios padeda padaryti jį puikų pasirinkimą, įskaitant išplėstinę paiešką ir filtrus, palyginti tiesią sąsają ir failų peržiūras. Toliau skaitykite mūsų „Data Rescue 5“ apžvalgą, kad sužinotumėte, ar ji gali patenkinti jūsų failų atkūrimo poreikius.

5 duomenų gelbėjimas: planai ir kainodara

„Data Rescue 5“ siūlo du mokamus planus, taip pat nemokamą demonstracinę versiją, leidžiančią nuskaityti kompiuterį ir rasti atkuriamus failus, nors negalėsite atkurti jokių failų naudodami nemokamą demonstracinę versiją. Tokiu būdu, prieš įsigydami, galite būti tikri, kad programinė įranga veiks jūsų trūkstamiems duomenims.

Per metus įsigykite viso gyvenimo standartinę licenciją už 99 dolerių arba „Professional“ prenumeratą už 299 dolerių per metus. (Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

Standartinis planas skirtas naudoti namuose viename kompiuteryje ir kainuoja vienkartinį mokėjimą – 99 dolerių. Profesinis planas yra prenumeratos paslauga, kuri kainuoja 299 dolerių per metus ir gali būti naudojama neribotam kompiuterių skaičiui. Nors standartiniame plane yra greitas ir išsamus nuskaitymas iki penkių atkūrimo diskų (žr. Toliau), profesionalus planas suteikia palaikymą geresniam RAID atkūrimui, neribotam atkūrimo diskui ir saugiam ištrynimui.

5 duomenų gelbėjimas: funkcijos

„Data Rescue 5“ veikia tiek „Windows“, tiek „macOS“ sistemose. Pirma, naudojant greitą nuskaitymą galima rasti ir ištaisyti klaidas, kurios gali trukdyti jūsų OS paleisti arba neleisti pritvirtinti išorinio disko. Tada „Gilaus nuskaitymo“ įrankis gali atkurti ištrintus failus arba failus iš naujo suformatuoto disko ir apima paieškos bei filtravimo funkcijas, skirtas failams rasti pagal dydį, tipą ar vardą. Deja, nuskaitymo metu negalima pristabdyti nei „Standard“, nei „Professional“ versijų.

„Data Rescue 5“ apžvalga

„Data Rescue 5“ pradinis ekranas. (Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

Nors „Windows“ vartotojai gali nuskaityti kietąjį diską be paleidimo iš atskiro disko, „Mac“ vartotojams, naudojantiems „MacOS 10.13“ ir „10.14“, reikės sukurti įkrovos „atkūrimo diską“. Deja, nuo „MacOS 10.15“ neįmanoma vienu metu paleisti „Data Rescue 5“ ir nuskaitykite vidinį kietąjį diską. Programai paleisti reikėtų antros mašinos, todėl tai būtų nepraktiškas sprendimas daugeliui „MacOS“ vartotojų. Tačiau abi versijos palaiko disko klonavimą, kad apsaugotų nuo aparatūros gedimų.

Galiausiai „Professional“ versija gali automatiškai patikrinti RAID konfigūracijas, kad pagerintų failų atkūrimo našumą ir greitį, apima šešiakampį vizualizatorių ir sutrumpina laiką, reikalingą diskams nuskaityti ir atkurti failus. Jame taip pat yra saugaus ištrynimo funkcija, skirta saugiai ištrinti jo duomenų diską.

5 duomenų gelbėjimas: kliento ir kliento sąranka

Diegimas yra greitas ir lengvas, o programos sąsaja yra gana paprasta. Standartiniams vartotojams pradiniame ekrane rodomos trys pagrindinės parinktys: Pradėti atkūrimo failus, Peržiūrėti ankstesnius rezultatus ir Klonuoti. Be to, „Mac“ vartotojai pamatys mygtuką Sukurti atkūrimo diską. Spustelėjus bet kurį mygtuką, pradedamas žingsnis po žingsnio procesas, kurį dauguma vartotojų supras intuityviai. Energijos vartotojai gali pasinaudoti paprastomis paieškos ir filtravimo funkcijomis.

„Data Rescue 5“ apžvalga

Išplėstinė paieška, filtravimas ir peržiūros funkcijos leidžia rasti failus vėjeliu (Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

Profesionalūs vartotojai turi sudėtingesnę sąsają, kurioje yra šešioliktainio vizualizatoriaus mygtukai, virtualaus RAID sukūrimas, tam tikrų išplėstinių disko parametrų nustatymas ir saugus disko valymas.

5 duomenų gelbėjimas: našumas

Išbandėme „Data Rescue 5“ naudodami 2,3 GHz „Intel Core i5 MacBook Pro“ su 16 GB RAM, kuriame veikia „MacOS Mojave“, su džiuginančiais rezultatais. Gilus mūsų 250 GB išorinio kietojo disko nuskaitymas vidutiniškai naudojo tik apie 20% procesoriaus ir 70 MB RAM. Šis nedidelis poveikis sistemos ištekliams reiškia, kad galite toliau naudoti kompiuterį nuskaitydami ir atkurdami failus. Be to, galimybė ieškoti ir peržiūrėti failus daro atkūrimo procesą daug efektyvesnį.

„Data Rescue 5“ apžvalga

Gilus nuskaitymas užtrunka ilgiau, tačiau pateikia išsamesnius rezultatus. (Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

Nors „Quick Scan“ funkcija gali padėti per kelias minutes atkurti duomenis iš sugedusio disko, „Deep Scan“, nors ir išsamus, užtrunka daug ilgiau. Mūsų bandymo metu „Data Rescue 5“ užtruko 4 valandas ir 47 minutes, kad nuskaitytų 250 GB išorinį kietąjį diską – šiek tiek daugiau nei 1 minutę per GB. Programinės įrangos kūrėjų teigimu, nuskaitymas paprastai trunka apie 3 minutes vienam GB, tačiau gali būti ilgesnis, atsižvelgiant į rastų failų kiekį.

5 duomenų gelbėjimas: efektyvumas

Duomenų atkūrimas niekada nėra tikras dalykas. Be to, „Data Rescue 5“ mūsų bandymuose pasirodė labai gerai. Jis ne tik atkūrė failus, kuriuos mes specialiai ištrynėme bandymo tikslais, bet ir kelis gigabaitus failų, ištrintų iš ankstesnių metų.

„Data Rescue 5“ apžvalga

(Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

„Data Rescue 5“ palaiko daugiau nei 150 failų tipų, įskaitant daugumą garso, vaizdo ir nuotraukų failų, taip pat standartinius dokumentus ir skaičiuokles. Prie „Mac“ versijos galima pridėti papildomų failų tipų – tai naudinga funkcija neaiškesniems. Profesionalūs vartotojai gali net rankiniu būdu pridėti failų modulius, o ne kurti juos iš failų pavyzdžių.

5 duomenų gelbėjimas: palaikymas

Jei nesate tikri, kaip atkurti ištrintus failus, geras vartotojo palaikymas yra gelbėjimo priemonė. Su „Data Rescue 5“ klientų aptarnavimo tarnyba galima susisiekti pokalbio būdu svetainėje, el. Paštu arba per „Facebook Messenger“. Ši paslauga teikiama nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 17.00 (PTD). Mūsų patirtis susisiekus su vartotojų palaikymo tarnyba patvirtino, kad jie yra greiti ir išmanantys.

„Data Rescue 5“ apžvalga

Tiesioginius pokalbius ir el. Pašto adresus galite rasti svetainėje. (Vaizdo kreditas: Prosoft Engineering Inc.)

Kalbant apie dokumentus, „Data Rescue 5“ nėra išsamiausių DUK ar gairių, todėl galite kreiptis į juos dėl bet kurio konkretesnio klausimo. Nepaisant to, svetainėje yra keletas instrukcijų, kuriose pateikiami aiškūs veiksmai ir ekrano kopijos – tiesiog nesitikėkite, kad bus atliktas išsamus problemų sprendimas.

5 duomenų gelbėjimas: galutinis nuosprendis

Kalbant apie kietojo disko duomenų atkūrimą, „Data Rescue 5“ yra daug funkcijų turinti programa, turinti gerą įrašą atkuriant failus, prarastus ištrynus, performatavus ar sugadinus diską. Vartotojams procesas bus gana paprastas, o energijos vartotojams patiks išplėstiniai filtrai ir paieškos funkcijos.

Už 99 dolerių standartinė versija nėra brangesnė už kitus aukščiausios klasės failų atkūrimo sprendimus ir tikrai atitiks daugelio paprastų duomenų atkūrimo projektų poreikius. Tuo tarpu „Professional“ metinė 299 dolerių prenumerata apima galingas funkcijas, skirtas atkurti prarastus duomenis neribotame diskų kiekyje.

5 duomenų gelbėjimas: varžybos

Nors „Data Rescue 5“ yra efektyvus ir efektyvus, tai nėra vienintelė galimybė. Pavyzdžiui, tiek „Disk Drill“, tiek „MiniTool“ skaidinių atkūrimas siūlo nemokamus atkūrimo duomenų bandymus iki tam tikros ribos (pvz., 500 MB). Taip pat trūksta kai kurių kitų naudingų funkcijų: pavyzdžiui, supaprastinto prarasto skaidinio atkūrimo ir duomenų praradimo prevencijos įrankių, pvz., Atsarginių kopijų palaikymo ar failų sistemos stebėjimo.

Galiausiai yra keletas pigesnių variantų. Pavyzdžiui, „AnyRecover“ siūlo vieno mėnesio licenciją tik už 39,95 dolerių – naudinga parinktis, jei turite vienkartinį atkūrimo projektą. Priešingu atveju, „DM Disk Editor“ yra tik 48 dolerių už viso gyvenimo licenciją, palyginti su 99 dolerių už „Data Rescue 5“ standartinį leidimą. Jei jums nereikia papildomų funkcijų, tai gali būti geresnis pasirinkimas. Būtinai palyginkite duomenų atkūrimo programas, kad rastumėte sau tinkamiausią.

Norėdami sužinoti, kaip „Data Rescue 5“ veikia prieš kitą duomenų atkūrimo programinę įrangą, perskaitykite mūsų geriausios duomenų atkūrimo programinės įrangos pirkimo vadovą.